Passati 97-2000 soojendus avade valgustus?

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
henri0
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 02 Veebr 2008, 10:10
Asukoht:

Passati 97-2000 soojendus avade valgustus?

Lugemata postitus Postitas henri0 »

Soojendus avade nuppudel siis valgustus, kuidas neid reste sealt k?tte saab et pirni vahetada??? T?nud ette!

jetta85
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Dets 2005, 19:16
Asukoht: märjamaa

Lugemata postitus Postitas jetta85 »

huvitaks ennastki see teema :cool:

Kasutaja avatar
G2rry
Huviline
Postitusi: 726
Liitunud: 14 Apr 2004, 09:57
Auto: BMW X5
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas G2rry »

Julgen arvata et t?mmates nagu enamus vw-del (vanematel) v?i siis vaadake taskulambiga v?ga t?helepanelikult ribide vahelt sisse kuskil ??rtes v?ivad olla kruvid mis kinn hoiavad.

Viplala
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 27 Okt 2007, 09:18
Auto: VW Touran 2.0 TDI "05
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Viplala »

kruve t?esti pole restidel - ??rmised restid saab lihtsamalt k?tte(seestpoolt l?kates) - siis saab edasi vaadata t?pselt nende kinnituste asukohad ja kuju - siis saad keskmise restile l?heneda...

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

http://www.vwklubi.org/forum/viewthread" onclick="window.open(this.href);return false; ... #pid245071
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

janar103
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 26 Mär 2007, 10:28
Asukoht:

Vaata...

Lugemata postitus Postitas janar103 »

... lk 9

henri0
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 02 Veebr 2008, 10:10
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas henri0 »

See kohe p?ris asjalik ?petus;D. Suured t?nud!

janar103
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 26 Mär 2007, 10:28
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas janar103 »

V?ta heaks!;)

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

Siin siis pilt kus punaste ringide sees on need hambad mis kruvigeerajaga alla tuleb vajutada kui v?lja kisud!
Pilt


J?rgmine probleem:
Kas keegi oskab ?elda kuidas ma sellele pirnile ligi p??sen (pirn on seal punases ringis valge katte all)? Seda valget katet ei oska lahti teha :( J?uga ka ei julge kangutada!

Pilt

[Muudetud: 4-2-2008 olip]

[Muudetud: 4-2-2008 olip]

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas alts20 »

see valge asjandus k?ib lahti(vaata pildil oma ringist veidi paremale) ja seal sees on pirn koos pesaga, mida tanklast ei saa vaid esindusest ja mingi 100.- per tk ?eldi mulle hinnaks, kuna mul olid k?ik 4 l?bi siis ikkagi aretasin ise vana pesa k?lge uue pirni ja 20kr eest olid k?ik neli tk korras ja t??tavad juba ?le aasta(lihtne see ei ole).

henri0
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 02 Veebr 2008, 10:10
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas henri0 »

T?nud veelkord :) N??d saan hakkama k?ll:P

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

Algselt postitas: alts20
see valge asjandus k?ib lahti(vaata pildil oma ringist veidi paremale) ja seal sees on pirn koos pesaga, mida tanklast ei saa vaid esindusest ja mingi 100.- per tk ?eldi mulle hinnaks, kuna mul olid k?ik 4 l?bi siis ikkagi aretasin ise vana pesa k?lge uue pirni ja 20kr eest olid k?ik neli tk korras ja t??tavad juba ?le aasta(lihtne see ei ole).

sellel valgel asjandusel need konksud saab jah lahti aga v??nata ma teda ikka ei julge... sest ma ei saa aru mis moodi see punane sisu seal sees kinni on. seal ?leval on ju see punane sisu seal valge sees nii et valget korpust sellest ?le ei v??na. ja valge korpus on ju alt ?hes t?kis. siis kui alt valge korpuse lahti l?ikaks saaks ta sealt ?levalt m??da t?sta. segane jutt. ise ka aru ei saa ;) aga mis nipp t?psemalt on?
ja mis pirnid ja kuidas nad sa sinna pessa aretasid? ;)

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

lisan pildi kus siis selle valge katte maha sain. seda ka et ?levalt ta ?hest ??rest katki saagisin ;)
nii n??d selgus et see punane l?bipaistev plastmass (ehk siis nii nimetatud valgus juht) on alt kinnine. ja pirnile (valge ringi sees) ikka ligi ei p??se. seda punast raami ei saa ka kuidagi maha. sest see on ?mber selle pistiku pesa (mis pildil on kollase raamide sees). ja alumine osa sellest kollases raamides kus asub pirn ja pirni pesa on kinnitatud terve selle puhuri kobaka k?lge :) vot! nii n?gin mina sea. minu pea ei v?ta mis moodi see lahti k?ib :D ja mehed r??givad et vahetavad pirne siin...
mis nipiga see k?ib???

pilt:
Pilt

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

ah per*e see ?ritus. j?tan siin kohal pooleli. tegelt tahtsin ainult ribisid parandada ja s?ttida. n??d sada halli karva peas juures. aga jah. kui keegi teab mida mina ei tea. siis v?ib kirja panna! :D

melco
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 13 Sept 2006, 20:25
Auto: Passat Variant TDI
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas melco »

Tundub, et punase valguse annab see punane l?bipaistev plastik. Mul on juhipoolsel restil roheline valgus. Vist siis 97 aasta Passatist moteeritud?

Tahaks punaseks ikka saada seda, kuid ega mul vist muud varianti ei ole, kui teine puhurirest osta?

Kellel pakkuda, v?ib mulle kirjutada.

Keskmistel restidel ka valgus tumm. Pean ka vist lammutama hakkama :)

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

Algselt postitas: melco
Tundub, et punase valguse annab see punane l?bipaistev plastik. Mul on juhipoolsel restil roheline valgus. Vist siis 97 aasta Passatist moteeritud?

Tahaks punaseks ikka saada seda, kuid ega mul vist muud varianti ei ole, kui teine puhurirest osta?

Kellel pakkuda, v?ib mulle kirjutada.

Keskmistel restidel ka valgus tumm. Pean ka vist lammutama hakkama :)
punane plastik jah annab selle punase valguse. ja mina seda v?lja ei m?elnud kuidas k?tte saab. katki teha, siis k?ll.

ja kui lammutama hakkad ja pirnini j?uad, anna teada :D :D :D

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas alts20 »

K?ik see must millel on kollane ring ?mber veetud ongi pirn koos pesaga ja see tuleb sealt v?lja. Alt on see kollane ring liiga suureks paisutatud,

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

suured t?nud alts20
see kollane ring jah natu suur. see peenike must osa (pirnipesa) k?ib jah sealt v?ikse j?uga k?ljest ?ra. ehk siis pildil see peenema kollase osa sees olev musta pesa saab k?tte v?hese j?uga teda sellel pildil ?les l?kates

[Muudetud: 5-2-2008 olip]

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas alts20 »

;)

h4rz
Huviline
Postitusi: 1277
Liitunud: 21 Mär 2007, 11:01
Auto: 4.2/1.8T/2.0T
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas h4rz »

Kasutan ka antud teemat, et veidi n?u k?sida. Kakkusin endal selle s?steemi v?lja, kuna ?ks detail oli ?ra murdunud. Lammutasin selle suht laiali ja n??d ei saa enam ribisid korralikult k?ima. ?hes?naga need rullikud pole p?ris ?iges asendis. ?kki keegi oskab aidata kuidas t??le saada
:(

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

l?kks ribid k?ik kinni. kisu see suur ratas laiali. seal see on veel ?ks v?ike hammasratas vaat et kaduma ei l?he ;) pane siis see rulliku sisek?lg algul tsgasi (see mis ribisid juhib). siis see v?ike hammasratas oma pessa (pisike plastmassist k?rva otsa) ja l?puks l?kkad selle suure ratta peale, ja nii moodi, et pildil punaselt n?idatud august n?ed seda v?ikset hammasratast oma pesas. kui ilusti l?ks, peaks t?pselt jooksma. :)

pildil siis sellises asendis:
Pilt

h4rz
Huviline
Postitusi: 1277
Liitunud: 21 Mär 2007, 11:01
Auto: 4.2/1.8T/2.0T
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas h4rz »

Nojah, n??d on t?itsa k??ga. Murdsin selle v?ikese plastmassi ?ra, mis hammakat paigal hoiab...

olip
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 13 Sept 2007, 19:25
Auto: VW Passat Variant B7
Asukoht: Koeru

Lugemata postitus Postitas olip »

siis pead midagi asemele ehitama :) mul oli ka ?ks see plastmass katki mis seda v?iksest hammasratast hoidis (selle p?rast lahti kiskusingi selle s?steemi). 2,5 puuriga tegin k?llalt paraja augu (et l?bi ei l?inud) ja leidsin paraja paksusega naela mille siis ?igeks pikuseks l?ikasin. nael istus p?ris tuugalt sinna uude auku. natuke liimi nael sisse. paar koksu et ta s?gavamale l?heks. ja seisis p?ris h?sti.
kui midagi v?lja m?tle, korda saad ja kokku hakkad panema, siis ?ra unusta mingit m??ret panemast, et paremini joolseks

[Muudetud: 11-2-2008 olip]

h4rz
Huviline
Postitusi: 1277
Liitunud: 21 Mär 2007, 11:01
Auto: 4.2/1.8T/2.0T
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas h4rz »

T?nud ?petuss?nade eest. Sain korda ja t??tab kenasti. Ma ei saa aru mis raskus nende pirnide k?ttesaamisega on ? Mul tulid pirnid koos pistikutega v?lja.

Vasta

Mine “Elektroonika”