ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
IguanaDuet
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 09 Jaan 2009, 10:58
Auto: VW Passat
Asukoht: Tartu

ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas IguanaDuet »

Tervist, juhtus siin paar päeva tagasi selline aps ,et varastati auto võtmed ära kogu jamaga. Võtsin kasutusele tagavara võtme ning see ei teinud uksi enam lahti puldist vaid pidin ise keerama. Vahetasin küll patareid ära ning panin samamoodi patareid sisse kui ennem välja võtsin. Punane tuli vilgub kui vajutan nuppu. Autoks on Passat 97a. Kas oleks võimalik seda kusagil lasta vaadata ja parandada?

Teine küsimus oleks selles ,et kas mul oleks võimalik kuidagi ära "kodeerida" võti ,et võtmega mis ära varastati sisse ei saada?

Aitäh, loodan ,et saate segasest jutust aru.

miilits
Huviline
Postitusi: 2198
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas miilits »

mine proovi sünkroniseerida ennekasutamist
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

IguanaDuet
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 09 Jaan 2009, 10:58
Auto: VW Passat
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas IguanaDuet »

miilits kirjutas:mine proovi sünkroniseerida ennekasutamist
Kus kohas ma seda Tartus saaksin teha?

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

IguanaDuet kirjutas:
miilits kirjutas:mine proovi sünkroniseerida ennekasutamist
Kus kohas ma seda Tartus saaksin teha?
mida sa sellest kesklukust sünkroniseerid? Mulle tuleb küll kohe mõttesse, et peaks nagu vist lukud lausa välja vahetama, sest varastatud võtmed sobivad lukuauku ikka ju:rolleyes: Iseasi, kui nad varastati lihtsalt koos muude asjadega ja võtmed juhtusid koos nende asjadega olema ja vargal ei tule pähe või ei ole kavatsust su autosse sisse saada. Ma ei tea mis aasta masin sul on, et tekib ka võimalus et sovitakse varastada.arvan, et tuleks ka immo ümber programmeerida, et varastatud võtmetega olev immo kiip ei toimiks.:question:

muidugi võid ka jääda lootma hea õnne peale ja ainult võtme kesklukuga sünroniseerida ning muu jama peale mitte raha kulutada:question:

[Muudetud: 22-1-2010 copilot]
Diesel Power KEEPS ME GOING

IguanaDuet
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 09 Jaan 2009, 10:58
Auto: VW Passat
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas IguanaDuet »

copilot kirjutas:
IguanaDuet kirjutas:
miilits kirjutas:mine proovi sünkroniseerida ennekasutamist
Kus kohas ma seda Tartus saaksin teha?
mida sa sellest kesklukust sünkroniseerid? Mulle tuleb küll kohe mõttesse, et peaks nagu vist lukud lausa välja vahetama, sest varastatud võtmed sobivad lukuauku ikka ju:rolleyes: Iseasi, kui nad varastati lihtsalt koos muude asjadega ja võtmed juhtusid koos nende asjadega olema ja vargal ei tule pähe või ei ole kavatsust su autosse sisse saada. Ma ei tea mis aasta masin sul on, et tekib ka võimalus et sovitakse varastada.arvan, et tuleks ka immo ümber programmeerida, et varastatud võtmetega olev immo kiip ei toimiks.:question:

muidugi võid ka jääda lootma hea õnne peale ja ainult võtme kesklukuga sünroniseerida ning muu jama peale mitte raha kulutada:question:

[Muudetud: 22-1-2010 copilot]
Asjad varastati koos rahakoti jne asjadega. Ei usu ,et varas üldse peaks teadma mis auto mul on jne kuna koht kus varastati oli auto ikka kõvad km eemal.

Copilot mul ei ole immot. Kuskohas igastahes saaks siis sünkroniseerida ? Poleks ka paha teada kust saaks infi lukkude vahatamise kohta ja kui kõvasti see maksma võiks minna?

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

Nuh jah, kui niimoodi varastati siis küll suure tõenäosusega jääb auto puutumatta.
Aga mis aasta passat sul on? kui sa süüte sisse keerad, kas armatuuris lööb korra põlema kollane võtme kujuline märk?
Kui inglise keelt oskad, saad immode ja nende põlvkondade kohta infi sellelt LINGILTI!

[Muudetud: 23-1-2010 copilot]
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

97 a passatil on tehase immo, mis tuleks peale sellist juhtmit igal juhul ümber progeda, eriti veel kui varastati koos dokumentidega. Usu mind vargad teavad sinust rohkem, kui sa isegi.
Progeda saab vabalt esinduses, isegi Tartus on selline maja olemas minu teada.


Edit: ümerprogemine esinduses on kordades odavam, kui hakata uut või sama autot (varaste käest tagasi) ostma.

[Muudetud: 23-1-2010 jussike]
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

jussike kirjutas:97 a passatil on tehase immo, mis tuleks peale sellist juhtmit igal juhul ümber progeda, eriti veel kui varastati koos dokumentidega. Usu mind vargad teavad sinust rohkem, kui sa isegi.
Progeda saab vabalt esinduses, isegi Tartus on selline maja olemas minu teada.


Edit: ümerprogemine esinduses on kordades odavam, kui hakata uut või sama autot (varaste käest tagasi) ostma.

[Muudetud: 23-1-2010 jussike]
jah, nõustun jussikesega, et peaks olema peal tehaseimmo ja selle kiip võtme sees. Mina muidugi südamerahuks laseks ümber progreda selle immo, mõistlik oleks ka uued lukud, kuid see läheks vist üpris kalliks. Ja ainuüksi võtme tuttavaks tegemine autole, sellest pole kasu, jah saad mugavamalt nuppu vajutades uksed lahti, aga seda saab teha ka inimene kel su auto võtmed ja samamoodi saab ta ka su auto rahulikult ilma suuremat tähelepanu endale tõmbamata käivitada ning minema sellega sõita! Või siis su autost varastada midagi ilma et peaks klaasi lõhkuma ja sellega signalisatsiooni üürgama panna ning endale tähelepanu tõmmata...hetkel saaks ta seda teha rahulikult, kui ta su autot peaks teadama või leidma ja kõike seda selle nimelgi, et saaks osta sulle kuulunud kraami müügist saadud raha eest mõnesaja kroonine doos ning hõljuda maa ja teava vahel!

[Muudetud: 23-1-2010 copilot]
Diesel Power KEEPS ME GOING

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

jah :D
ja siis ta saaks su auto ära varstada ja vastu puud sellega sõita.
ja sa saad kindlustusele öelda et sul läpakad ja värgid olid ka seal sees:P

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

Mafeikin17 kirjutas:jah :D
ja siis ta saaks su auto ära varstada ja vastu puud sellega sõita.
ja sa saad kindlustusele öelda et sul läpakad ja värgid olid ka seal sees:P
eks neid lõbusõitjaid kah leidub, ühel tuttaval aeti lihtsalt lõbusõidu eesmärgil auto ära!
Diesel Power KEEPS ME GOING

IguanaDuet
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 09 Jaan 2009, 10:58
Auto: VW Passat
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas IguanaDuet »

Kui ma autosse sisse lähen siis ei hakka võtme tuli vilkuma. Kui ma patareid vahetsin tuli mingi imelik pisikene plastik tükk ka sealt seest välja. Vb lõhkus see midagi ära vb mitte, igastahes võtan suuna esmaspäeval esindusse ja vaatan mis need mehed oskavad mulle rääkida ;)

smartboy
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Jaan 2010, 01:13
Asukoht: L-Virumaa Rakvere kant

Lugemata postitus Postitas smartboy »

passatile on võimalik signa pult ka käsitsi selgeks teha aga see eeldab et sul on vähemalt 2 võtit
aga soovitan siiski esindusse minna ja uurida immo üle lugemist kuna selle aasta masinatel on immao nagunii tulega armatuuris v ei aga olemas ta on
ja se patarei vahetusel ära tulnud tüki kohta nii palju et kui sul selline pult mis võtmega koos (kokku keeratav võti siis)
heal juhul oli se väike tükk see mis 2 võtme poolt omavahel koos hoiab lukusti või nii
halvemal uhul on se immo kivi mis sealt välja pudenes
Don't drive faster than your quardian angel can fly

IguanaDuet
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 09 Jaan 2009, 10:58
Auto: VW Passat
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas IguanaDuet »

smartboy kirjutas:passatile on võimalik signa pult ka käsitsi selgeks teha aga see eeldab et sul on vähemalt 2 võtit
aga soovitan siiski esindusse minna ja uurida immo üle lugemist kuna selle aasta masinatel on immao nagunii tulega armatuuris v ei aga olemas ta on
ja se patarei vahetusel ära tulnud tüki kohta nii palju et kui sul selline pult mis võtmega koos (kokku keeratav võti siis)
heal juhul oli se väike tükk see mis 2 võtme poolt omavahel koos hoiab lukusti või nii
halvemal uhul on se immo kivi mis sealt välja pudenes
EI ole kokku keeratav võti ning mul on olemas 2 võtit. Üks on puldiga ja teine täitsa plank võti. Homme lähen käin esinduses ja vaatan mis nad mulle räägivad.

IguanaDuet
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 09 Jaan 2009, 10:58
Auto: VW Passat
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas IguanaDuet »

Käisin esinduses ära ja võtme kodeerimine maksis 140kr. Kahjuks ei saadud pulti korda teha kuna nagu nemad ütlesid : " Puldi tööaeg on otsas". Nii ,et kui kellegil peaks Olema selline pult üleliia siis võtke ühendust. Öeldi ,et pulti saab ilusti ümber programeerida ning võtmega ühilduda. See on ju selline võti ,et puldi saab küljest ära võtta. Loodan ,et saite mu jutust aru.

IguanaDuet
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 09 Jaan 2009, 10:58
Auto: VW Passat
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas IguanaDuet »

Leidsin ka selle kohta pildi : PILT puldist.
Oleksin nõus ära ostma kui pult ikka töötab, esinduses lihtsalt programeeritakse minu auto peale ümber.

Sirley
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:08
Telefon: 53359562
Auto: Passat 1.8t
Asukoht:

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas Sirley »

Kui mul on ka 2 võtit (passatil), siis kuidas oelks võimalik need omavahel ühildada, üks töötb teine mitte.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas copilot »

Sirley kirjutas:Kui mul on ka 2 võtit (passatil), siis kuidas oelks võimalik need omavahel ühildada, üks töötb teine mitte.
kas oled mitte töötava võtme puhul kindel et paratei tühi pole? kas ei tööta ainult keskluku maha võtmine v ei saa sellega ka autot käima panna ehk ei võta maha ka immot?
Diesel Power KEEPS ME GOING

Sirley
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:08
Telefon: 53359562
Auto: Passat 1.8t
Asukoht:

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas Sirley »

copilot kirjutas:
Sirley kirjutas:Kui mul on ka 2 võtit (passatil), siis kuidas oelks võimalik need omavahel ühildada, üks töötb teine mitte.
kas oled mitte töötava võtme puhul kindel et paratei tühi pole? kas ei tööta ainult keskluku maha võtmine v ei saa sellega ka autot käima panna ehk ei võta maha ka immot?
Patarei vahetasin ära sellel mis ei tööta, sellepärast arvatavasti ongi, et kustus ära mälu. Aga autot käima pole proovinud sellega panna, aga kesklukku ja signat ei võta kindlasti maha.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas copilot »

Sirley kirjutas:
copilot kirjutas:
Sirley kirjutas:Kui mul on ka 2 võtit (passatil), siis kuidas oelks võimalik need omavahel ühildada, üks töötb teine mitte.
kas oled mitte töötava võtme puhul kindel et paratei tühi pole? kas ei tööta ainult keskluku maha võtmine v ei saa sellega ka autot käima panna ehk ei võta maha ka immot?
Patarei vahetasin ära sellel mis ei tööta, sellepärast arvatavasti ongi, et kustus ära mälu. Aga autot käima pole proovinud sellega panna, aga kesklukku ja signat ei võta kindlasti maha.
immo mälu vist ei tohiks kustutuda, aga protseduur peaks olema selline(ei viitsinud tõlkida, vast saad aru?):

1. Place your first key into the ignition and turn to the second notch (do not start the car)
2. Now close the door and place your second key into the handle lock
3. Turn the key to the lock position and let it spring back to the central position.
4. Hold down the Lock button on your new remote, you may hear a bleep from the car
5. Now unlock the car using the key in the barrel and remove, then take your first key out of the ignition
6. Close the door
7. Your remote should now be coded
Diesel Power KEEPS ME GOING

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1950
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 35 korda

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas tobimarg »

Puust ja punaseks:

http://www.youtube.com/watch?v=83Co22N70Gw" onclick="window.open(this.href);return false;

Endal mul olid mõlemal puldil batareid läbi, seega see protseduur ei toiminud, sest vähemalt üks võti peab täielikult toimima, et teist tööle panna. Seega mina pidin asja VAG-COM'iga tegema, sellega saab võtmeid üksikuna ka kodeerida. Protseduur iseenesest väga lihtne kui kaabel ja arvuti olemas.

jumbo
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Aug 2010, 10:54
Asukoht:

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas jumbo »

Tere,
Mul selline mure, et vahetasin ka puldi patareid (ilmselgelt võhiklikkusest ei oodanud, et sellest mingi mure peaks tekkima). Mul üksainuks pult ja firma Cobra valvesüsteem. Autosse sisse enam ei saa- ei puldiga ega võtmega (ilmselt uus süütelükk pandud).
Kas keegi oskab aidata hea nõuga? Tänud

Procedure to program it:
-------------------------------------------------------------------
REMOTE KEY FOB - PROGRAMMING - USE WHEN ADDING A NEW REMOTE INTO THE SYSTEM
IGNITION MUST BE ON AND THE ALARM OFF
STEP 1 – PREPARING ALL REMOTE KEY FOBS - ALL FOBS MUST BE DONE SIMULTANEOUSLY
Press and hold both buttons on remote until the LED stops flashing (about 10 seconds).
Do this for all remotes to be programmed
The LED on the remote should stay on until after programming.

STEP 2 – ENTER PIN
1) Turn ignition ON and OFF 3 times within 5 seconds.
2) Security LED will blink once indicating that the security code can now be entered.
3) Enter security code as follows:
.... a) Turn ignition ON & count number of blinks representing 1ST digit of code then turn ignition OFF.
.... b) Repeat for 2nd digit.
.... c) Repeat for 3rd digit.
.... d) Repeat for 4th digit.
4) Turn ignition ON and LED will come on permanently if correct code has been entered

STEP 3 – COMPLETE THE REMOTE KEY FOB PROCEDURE
1) Press and hold the large button on one of the remotes until the security LED light in the tachometer goes out then comes back on.
2) Do this for each remaining remote
3) Turn off the ignition and check each remote for the correct operation.

siin õpetus, aga kust ma leian selle turvakoodi mida sisestada?
Viimati muutis jumbo, 13 Sept 2010, 17:58, muudetud 3 korda kokku.

Timpz
Huviline
Postitusi: 671
Liitunud: 16 Juul 2010, 14:09
Auto: vw passat
Asukoht: Tallinn

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas Timpz »

Sorry, et trügin teise teemasse, kuid endal ees aku vahetus. Autol on tehase kesklukk + fighter signa. Kuidas toimida aku vahetamisel. Signa maha, aku maha, uus aku peale ja kõik ? Või peab hakkama seadistama midagi ?

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: ABI kiirelt vaja, Keskluku pult ei tööta.

Lugemata postitus Postitas dellu »

Timpz kirjutas:Sorry, et trügin teise teemasse, kuid endal ees aku vahetus. Autol on tehase kesklukk + fighter signa. Kuidas toimida aku vahetamisel. Signa maha, aku maha, uus aku peale ja kõik ? Või peab hakkama seadistama midagi ?
Lisaks pandud signadega enamasti ei tohiks jah probleemi olla. Mõni tõesti peab meeles, et kui valves olekus võeti aku maha, siis uuesti akuklemmi peale pannes kisab edasi, aga siis puldilevajutus ja on vait. Enamus ei pea isegi seda meeles. Kui mingil põhjusel peakski signa oma puldid ära unustama, siis saab ju uuesti siduda ka. Ega Figterile pulti pole juurde vaja :)? Mul 2 tk üle.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Elektroonika”