06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
elar55
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Jaan 2010, 17:04
Asukoht: Tallinn

06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas elar55 »

Mure siis järgmine, seda niinimetatud võtit vajutades ei võta süüdet järgi.
Umbes 5 minuti sisse-välja klõpsimise järel õnnestub auto käivitada. Esindusest öeldi, et seda ennegi juhtunud ja uute osade paigaldamine 15 000.-
Kas kellegil veel selline mure olnud ja äkki on mõni asjalik elektrik kes oskab aidata?
Viimati muutis argo, 19 Okt 2012, 01:16, muudetud 1 kord kokku.

Siim-O
Huviline
Postitusi: 779
Liitunud: 30 Sept 2004, 19:31
Telefon: 53629264
Auto: BMW E36 Convertible
Asukoht: Tartu- Valgjärve
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Siim-O »

tegu on siis ilmselt roolisamba(täpne nimi ei tule meelde) veaga. kuid olen üsna kindel et muu ei aita kui roolisamba ja juhtploki vahetus.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Saab ka ainult samba vahetusega hakkama. Ei ole enam vaja immo aju vahetada. Hind kah poole odavam.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

elar55
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Jaan 2010, 17:04
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas elar55 »

Täna sain teada, et kui võtit vajutades roolilukk lahti läheb siis ainult süütelukk vaja vahetada.Ei tea kas see õige või vale jutt. Aga nagu aru olen saanud siis see ainult esinduse teema?

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Kui roolilukk lahti tuleb ja süüte sisse võtab ning ühtegi veateadet kelladele ei tule on jah nähtavasti süüteluku viga. Tegelikult pole seal süütelukus muud midagi, kui ainult 2 mikrolülitit, immorõngas ja võtit kinni hoidev süsteem. Arvatavasti siis starteri lüliti(see mis sügavamal) otsad andnud. Seda peaks saama ka elektroonika poest. Esindusest saad ainult komplektse luku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

elar55
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Jaan 2010, 17:04
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas elar55 »

jussike kirjutas:Kui roolilukk lahti tuleb ja süüte sisse võtab ning ühtegi veateadet kelladele ei tule on jah nähtavasti süüteluku viga. Tegelikult pole seal süütelukus muud midagi, kui ainult 2 mikrolülitit, immorõngas ja võtit kinni hoidev süsteem. Arvatavasti siis starteri lüliti(see mis sügavamal) otsad andnud. Seda peaks saama ka elektroonika poest. Esindusest saad ainult komplektse luku.
Aga äkki tead kedagi kes oleks piisavalt pädev, et selline töö ettevõtta?

lcd
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Juun 2009, 13:13
Asukoht: Jüri

Lugemata postitus Postitas lcd »

Igaks juhuks küsin üle, et sa ikka teise võtmega oled proovinud ja patareid ka vahetanud?

Mul vahel jamab kui kiirelt signa maha ja võti auku, siis nagu vahel ei jõuaks minu kiirusele järgi ja mõtleb ikka mitu sekundit enne kui süüde ja starter taha tuleb. Aga seda harva ja mitte segavalt... Garantii ka muidugi veel...

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Sai räägitud spetsidega, nende panus langeb siiski roolisamba lukule, ehk siis samba vahetusele.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

elar55
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Jaan 2010, 17:04
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas elar55 »

lcd kirjutas:Igaks juhuks küsin üle, et sa ikka teise võtmega oled proovinud ja patareid ka vahetanud?

Mul vahel jamab kui kiirelt signa maha ja võti auku, siis nagu vahel ei jõuaks minu kiirusele järgi ja mõtleb ikka mitu sekundit enne kui süüde ja starter taha tuleb. Aga seda harva ja mitte segavalt... Garantii ka muidugi veel...
Mul asi ikka nii tuksis, et ükspäev üritasin 40 minutit süüdet sisse saada, sest olin garaazis teise auto ette parkinud:)
Esinduses öeldi, et võtmetes pole viga. Vaja vahetada roolisammas,immo,süütelukk.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

elar55 kirjutas:
lcd kirjutas:Igaks juhuks küsin üle, et sa ikka teise võtmega oled proovinud ja patareid ka vahetanud?

Mul vahel jamab kui kiirelt signa maha ja võti auku, siis nagu vahel ei jõuaks minu kiirusele järgi ja mõtleb ikka mitu sekundit enne kui süüde ja starter taha tuleb. Aga seda harva ja mitte segavalt... Garantii ka muidugi veel...
Mul asi ikka nii tuksis, et ükspäev üritasin 40 minutit süüdet sisse saada, sest olin garaazis teise auto ette parkinud:)
Esinduses öeldi, et võtmetes pole viga. Vaja vahetada roolisammas,immo,süütelukk.
Milline esindus ütles ja kuidas, kas läbi telefoni või lasid neil diagnostida. Kui läbi telefoni, siis pakutaksegi ju kõik variandid välja, mis vigased võivad olla, tegelikkuses võib vajada vahetust ainult üks neist vidinatest.

Vea oma masin esindusse remonti(saad 2a garantii tehtule), ise sa seda nii-kui-nii ei saa remontida ja läbi foorumi on veel keerulisem seda teha.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas jussike »

Update teemale.
Nimelt on lõpuks suudetud samba lukk eraldi detailina teha, hinnaks ca 1300+ EEK letis ja kui auto ajalugu on mustade laikudeta on võimalus ka mingi % kulansiks (garantiisse saada) välja kaubelda.

ps. minu autol tulid need mustad ajaloo augud ilmsiks ja pean antud vidinase oma taskust maksma, aga ikkagist parem kui ca 16 kilo maksta.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

spoon
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: 16 Mai 2004, 19:50
Auto: Passat VR5 4Motion / Golf Plus 1,6FSI
Asukoht: Kuusalu
Kontakt:

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas spoon »

jussike kirjutas:Update teemale.
Nimelt on lõpuks suudetud samba lukk eraldi detailina teha, hinnaks ca 1300+ EEK letis ja kui auto ajalugu on mustade laikudeta on võimalus ka mingi % kulansiks (garantiisse saada) välja kaubelda.

ps. minu autol tulid need mustad ajaloo augud ilmsiks ja pean antud vidinase oma taskust maksma, aga ikkagist parem kui ca 16 kilo maksta.
Kuram, riskantne ikka seda 6 Passatit soetada.
Ma ei tea kas seda mõtlesid, aga viimane ETKA annab ka eraldi süüteluku:
3C0905843R SÜÜTELUKK PA.05- 44,27 €
ja juhtploki sellele :
3C0953549AH ELEC.MODUL 204,35 €
kuramuse volkar on nagu pereliige, sööb vaikselt pappi hamstri moodi

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas jussike »

Jutt on ikka roolisamba, ehk roolilukust, mitte süütelukust.
Endal pole veel vahetus vajadust tulnud, siiamaani ainult üks kord pool aastat tagasi viskas vea sisse. Nüüd olen parkides alati rooli otseks keeranud, et lukule pinget peale ei jääks ja siiani on vist sellest abi olnud.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

spoon
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: 16 Mai 2004, 19:50
Auto: Passat VR5 4Motion / Golf Plus 1,6FSI
Asukoht: Kuusalu
Kontakt:

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas spoon »

jussike kirjutas:Jutt on ikka roolisamba, ehk roolilukust, mitte süütelukust.
Endal pole veel vahetus vajadust tulnud, siiamaani ainult üks kord pool aastat tagasi viskas vea sisse. Nüüd olen parkides alati rooli otseks keeranud, et lukule pinget peale ei jääks ja siiani on vist sellest abi olnud.
Et siis see nn. immo kontrollplokk, mis käib rooliluku peale, või?

3C0905861J STR.IMMOB 84,63 €

Pilt

Pilt
kuramuse volkar on nagu pereliige, sööb vaikselt pappi hamstri moodi

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas jussike »

Mis mõttes see immo kontrollplokk on?
Täiesti pesuehtne elektriline rooli lukk, mootor, hammasrattad ja hoovad sees puha ning väike skeem selle juhtimiseks.
Kuna mootor jääb ajapikku nõrgaks, siis ei suuda ta alati lukuriivi avada(eriti kui rattad on otse asendist välja keeratud) ja viskab veateatega immoplokki, mis teda juhib ja tulemuseks ongi plokeering.
Viimati muutis jussike, 02 Veebr 2011, 22:55, muudetud 1 kord kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

spoon
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: 16 Mai 2004, 19:50
Auto: Passat VR5 4Motion / Golf Plus 1,6FSI
Asukoht: Kuusalu
Kontakt:

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas spoon »

jussike kirjutas:Mis mõttes see immo kontrollplokk on?
Täiesti pesuehtne elektriline rooli lukk, mootor, hammasrattad ja hoovad sees puha ning väike skeem selle juhtimiseks.
Kuna mootor jääb ajapikku nõrgaks, siis ei suuda ta alati lukuriivi avada(eriti kui rattad on otse asendist välja keeratud) ja viskab veateatega immoplokki, mis teda juhib ja tulemuseks ongi plokeering.
Sellest mul see huvigi.
Et kas see detail N#5 ( Saksa Auto laos nime all [STRG. IMMO] IMMOBILAISERI JUHTPLOKK), mis ETKA-s nime all [LENKSEAULENSPERRE]ROOLISAMBA LUKUSTI, ongi see väsiv detail?
Või ülemisel pildil olev N#1, kõik komplektis?
Nagu sa ise ütled "OSTA PASSAT, SIIS TEAD MILLE EEST MAKSAD" . Ehk tuleb endale ka kunagi 6 või 7 põlve Passat muretseda.
kuramuse volkar on nagu pereliige, sööb vaikselt pappi hamstri moodi

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas jussike »

NR5 on see väsiv asi neh. Algul oli ta saadaval ainult koos selle NR1-ga, nüüd siis eraldi detailina.
See immo nimi on küll huvitav, mul on igatahes tellitud ja nimeks kenasti roolisamba lukk B6.
Kusjuures täna jällegist "laenati" seda minu tellimusest ja seda oma 6-s kord. :)
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

sesta
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30 Dets 2009, 00:47
Asukoht:

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas sesta »

kui vaja seda nr5 detaili kunagi kellegil kiiresti siis ka minu vedeleb see riiulil. kasutatud kuid täiesti töökorras. saab ka koos sambaga kui vaja. samuti olemas ka süütelukk!! :wink:
Viimati muutis sesta, 07 Veebr 2011, 22:46, muudetud 1 kord kokku.

4ratast
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 27 Juun 2006, 14:41
Auto: BMW i4 M50
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas 4ratast »

Väike killuke infot B6 ja CC roolisamba kohta. Paistab, et vähemalt Ameerikamaal on VW kutsunud 2006 - 2010 aasta Passatid elekroonilist roolilukku vahetama. Kas nüüd on väike lootus ka meil siin need lukud ära lasta vahetada ? :wink:

Allikas: VWVortex.com
▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄

kaaren
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Juun 2012, 05:30
Auto: vw passat
Asukoht:

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas kaaren »

Minu Passatil oli sama viga, igal hommikul pidin võtit kaks korda vähemalt sisse välja lülitama,et auto süüte järgi võtaks.Auto kompuuter ei näidanud mingit viga.Arvasin ka et süütelukk, lasin esinduses ära vahetada.Täpselt ei mäleta aga umbes 200€ kanti vist läks.Ei aidanud,kergendas ainult rahakotti.Lõpuks ei ole muud üle jäänud, kui printisin siit selle jutu koos skeemiga välja ja soovisin ka selle nr5 detaili vahetust.Ja minu tungival nõudmisel see vahetati,arvati küll et see ei toimi.Peale seda auto sõidab juba teist nädalat ilma probleemiteta.Harjumatu on,kui süüdet vajutad ja auto käivitub kohe.Suured tänud.Ahjaa nr5 detail telliti kuskilt Rootsi laost sama koodiga ja koos tööga läks maksma 140€.

mihkel27
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 01 Veebr 2010, 16:07
Asukoht:
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 5 korda

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas mihkel27 »

Kui saladus pole, siis milline esindus sellist viga defekteerida ei suutnud?
Passati tüüpviga, esindus peaks sellest ikka väga teadlik olema.
kaaren kirjutas:Minu Passatil oli sama viga, igal hommikul pidin võtit kaks korda vähemalt sisse välja lülitama,et auto süüte järgi võtaks.Auto kompuuter ei näidanud mingit viga.Arvasin ka et süütelukk, lasin esinduses ära vahetada.Täpselt ei mäleta aga umbes 200€ kanti vist läks.Ei aidanud,kergendas ainult rahakotti.Lõpuks ei ole muud üle jäänud, kui printisin siit selle jutu koos skeemiga välja ja soovisin ka selle nr5 detaili vahetust.Ja minu tungival nõudmisel see vahetati,arvati küll et see ei toimi.Peale seda auto sõidab juba teist nädalat ilma probleemiteta.Harjumatu on,kui süüdet vajutad ja auto käivitub kohe.Suured tänud.Ahjaa nr5 detail telliti kuskilt Rootsi laost sama koodiga ja koos tööga läks maksma 140€.
Diagnostika ja elektritööd. 56052094

kaaren
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Juun 2012, 05:30
Auto: vw passat
Asukoht:

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas kaaren »

No olgu kuidas on, võib olla sooviks teinekordi esindusse minna.Kus juures enne seda uuendati võtmed ka ära,et äkki see aitab.
Viimati muutis kaaren, 15 Juun 2012, 21:12, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas jussike »

kaaren kirjutas:No olgu kuidas on, võib olla sooviks teinekordi esindusse minna.Kus juures enne seda uuendati võtmed ka ära,et äkki see aitab.
Mis ettevõte on sinu arust ESINDUS???

Ma olen kindel, et kui nt opeli, toyota, sony või philipsi esinduses käisid, siis nemad tõesti ei tea VW tehnikast suurt halligi.

Tahaks tõesti teada, milline esindus (Eestis on neid suisa mitmeid) sellise ämbriga hakkama sai.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1125
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 33 korda

Re: 06 Passat “Press & Drive" ei toimi

Lugemata postitus Postitas volkar »

Oli sama viga.
Käima sai küll alati, kui paar korda enne käivitamist võtit süütelukus vajutada, aga lõpuks tüütas ära.
Lasin Tartu esinduses roolisamba luku ära vahetada ja asi korras.
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Vasta

Mine “Elektroonika”