TALLINN - kolmapäev kell 19 kogunemine

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2638
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas argo »

Chris-T kirjutas:Miks lihtsalt mustikas enam pole kuhu kõik tulla oskasid?
Tänapäeval kõigil targad telefonid taskus ja internet olemas, kust vaadata asukohta.
Et üles leiaksid, siis -> http://goo.gl/maps/9OmhS" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis argo, 25 Aug 2014, 13:43, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Hetkel ei olnud vist probleem selles, et Hiiu pubi ülesse ei leitud, vaid selles et segadusse ajas sealne allkorruse remont. Lisaks oli maja ees ainult ühe klubilse tunnustega auto ja sai ka maja taga parklas käidud, kus ei olnud ühtegi VW'it. Hämmastas lihtsalt osalejate vähesus ja siis ajaski segadusse, et kas tegemist on ikka kogunemisega või oma sõprusringkonna kokkusaamisega, kuhu oleks olnud imelik sekkuda. Mina siiski jääks ka tulevikus Mustika juurde ja kui tahan midagi teha kellegagi, siis lepin selle ka eraldi kokku või teeks eraldi ürituse. Kogunemised võiks jääda ikkagi sellisteks, kus inimesed kogunevad oma autodega (VW'ga). See puhtalt minu arvamus ja palun mitte isiklikut võtta.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas rako »

marzipan kirjutas:Hetkel ei olnud vist probleem selles, et Hiiu pubi ülesse ei leitud, vaid selles et segadusse ajas sealne allkorruse remont. Lisaks oli maja ees ainult ühe klubilse tunnustega auto ja sai ka maja taga parklas käidud, kus ei olnud ühtegi VW'it. Hämmastas lihtsalt osalejate vähesus ja siis ajaski segadusse, et kas tegemist on ikka kogunemisega või oma sõprusringkonna kokkusaamisega, kuhu oleks olnud imelik sekkuda. Mina siiski jääks ka tulevikus Mustika juurde ja kui tahan midagi teha kellegagi, siis lepin selle ka eraldi kokku või teeks eraldi ürituse. Kogunemised võiks jääda ikkagi sellisteks, kus inimesed kogunevad oma autodega (VW'ga). See puhtalt minu arvamus ja palun mitte isiklikut võtta.
Kogunemised on ikka selleks, et omavahel suhelda väljaspool foorumit :) Kohtuda silmast silmas ja veeta mõnusalt aega.
Seal on juba autod teisejärgulised.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas Stollu »

hmmm...läheb põnevaks taas kord :)

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas rako »

Eilähe :) Minul väga pole vahet mida linnainimesed teevad :) Meie siin maal ikka proovime mõelda teinekord mõnda tegevust ka. Aga siiani pole ainult õnnestunud :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 712 korda
Tänatud: 97 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Kopp ees juba kuskil parklas külmetamisest!

Hiiul saab rahulikult siseruumis soojas istuda ja juttu ajada ilma et mingid rullnoksid paarutaks edasi ja tagasi postide vahel.
Võib ka teha üksnädal mustikas ja üksnädal hiiul. Seenädal prooviks uuesti hiiu pubisse koguneda kuna päris mustika ilmasid veel ei ole.

Marzipan: mu passat oli kuni lahkumiseni taga parklas.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas marzipan »

MustVälk kirjutas:Marzipan: mu passat oli kuni lahkumiseni taga parklas.
Kahjuks kui taga parklas tiiru tegime, siis seda ei näinud. Ma lihtsalt ei kujutagi ette, et kuidas see siseruumis kusagil välja näeb. Et erinevad seltskonnad istuvad erinevates laudades ja siis kui tahad kellegagi rääkida, siis liigudki erinevate laudade vahet, istud natuke aega ühes lauas ja siis teises lauas? Ma ei ole seal üleval ise käinud ja ei tea kuidas see asi seal toimiks, seega natukene pessimistlik sellessuhtes. Sooja koha vastu ei ole ka mul midagi :)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 712 korda
Tänatud: 97 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Parklas käib asi samamoodi aga ilma istumisteta. :D
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
vredestein
Veteran
Postitusi: 1302
Liitunud: 09 Okt 2003, 16:36
Telefon: 5045339
Auto: Derby Mk1 1980
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 116 korda
Tänatud: 47 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas vredestein »

parklas on ikka MEET mitte mingi pubis istumine nagu kuskil sünnipäeval või peiedel oleks.
Oleks see kudumisklubi kokkutulek siis võiks tõesti kuskil hubases kaminaga toas istuda aga kuna tegu on autoteemaga siis asja point see et käega katsuda vaadata ja muljetada kes mida keegi teinud on või kuidas üks või teine asi käib.

Parkla on asjalikum!
Päikest.
miks ma siis närvi ei pea minema kui niisugune jant siin käib
Vanakooli volkarid looduskaitse alla!!! Kui midagi vaja siis helista 5045339

Chris-T
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 05 Veebr 2013, 22:14
Asukoht: Rakvere

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas Chris-T »

argo kirjutas:
Chris-T kirjutas:Miks lihtsalt mustikas enam pole kuhu kõik tulla oskasid?
Tänapäeval kõigil targad telefonid taskus ja internet olemas, kust vaadata asukohta.
Et üles leiaksid, siis -> http://goo.gl/maps/9OmhS" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei saanud vastust oma küsimusele siit

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 712 korda
Tänatud: 97 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Eks iga uus asi vajaks sisse harjutamist. Et kas proovime uuesti see kolmapäev?
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Gross
Huviline
Postitusi: 668
Liitunud: 31 Mär 2011, 13:11
Telefon: 55 80 321
Asukoht:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas Gross »

ma ei saa aru mida te keerutate siin... ööd on siin juba mustad ja koguenemised mustika all teha, mitte orienteeruda siin tallinna vahel.

Dejavu
Klubiline
Postitusi: 482
Liitunud: 10 Aug 2011, 11:15
Telefon: 58877695
Auto: 2x vw passat b5.5
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas Dejavu »

Ilmselt osadele tuleb vastuvõetamatu koguneda kusagil siseruumis kus on soe ning saab ka juttu rahulikult ajada. Kui oli mainitud siin, et mis seal pubis. Kõik istuvad nagunii eraldi siis Mustikas toimub see täpselt samamoodi. Mõned üksikud käivad siin ja seal. Ma pooldaksin vaheldust ning nagu siin mõni teinegi klubi on teinud. Piljard vms. Mitte olla ainult ümber auto. Kogunemine võiks olla ikka nii, et sina mina ja tema tuleme kokku ning ajame juttu ning ehk teeks ka mõne mängu. Foorumis on küll ja veel auto vaatamist ja uurimist ning kui keegi tahab kellegi autot vaadata siis palun, on see võimalus olemas ju pubi juures. Ei pea olema kõik kogunemised seal. Saab ka nii teha, et üks nädal ühes kohas. Teine nädal teises kohas.
Hiiu pubi ei ole kusagil keerulises kohas nii, et pole mõtet hakata jaurama teemal "Ma ei tea kus see asub". Link on toodud teemas ning googeldades leiab koha üles. Ärge olge nii saamatud ning ronige vahest harjumusest välja.

EDIT: Pakuks siis välja üle nädala kogunemised HIIU PUBIS ja MUSTIKAS. Paljud oleks sellisest asjast huvitatud?
Viimati muutis Dejavu, 25 Aug 2014, 22:28, muudetud 2 korda kokku.

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Vanad koerad uusi trikke ei õpi - ammu teada tõde

Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 637
Liitunud: 22 Juul 2013, 19:30
Auto: Seat Ateca Xcellence 4drive
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas Riivo »

Siis istugu sabal kui saamatu on.

kessu135
Veteran
Postitusi: 958
Liitunud: 07 Okt 2011, 19:49
Telefon: 58347**7
Skype: n.kerstin
Auto: Golf II 1.8 66kw 89 a.
Asukoht: Tallinn & Pärnu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas kessu135 »

Noh arvestades palju siin mõni viriseja kohal käib, siis pole ka ime et tema juttu arvesse väga ei võeta :D
Jah ma ei käi ka palju, aga mul on jumala ükskõik, kas ma lähen kakumäele piritale hiiule või sauele.
Põhjust jonnida leiab alati, vahel on tunne et meil on heiterite klubi, mitte vw klubi :D.
Ja Gross, kas sa mitte polnus üks uuenduste peale suruja. Nii, et vea end hiiule, saan aru küll, et mustikas jalutustee kaugusel ja hiiu 400m kaugemal :D

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Võtame nüüd asja teisest küljest. Jah tore on istuda soojas juua kakaod ning piljardit peksta. Miks mitte, aga kohekindlasti ei oleks see iganädalane kogunemiskoht. Lepime kokku ja kord kuus saavad soovijad seal kokku ning löövad palle auku või teevad midaiganes tahavad. Kuid selle peaks kuidagigi siduma ka volkariklubiga, et ala teha pisikene turniiri moodi asi jne. Mõtlemisainet on.
Teisalt pange ennast olukorda kui olete uus tulija, veerete oma autoga kohale, ühtegi nägu eelnevalt näinud ei ole, astute pubisse sisse ja mis siis edasi? Karjud kõva häälega üle pubi, et kes on volkariklubist? Mustikas kus inimesed on oma autode juures on palju lihtsam juttu teha ja kasvõi alustada juttu sellega, et "ou vant mis sul seal kapoti all on?".
Ei pea koguaeg kõike ka enda vaatenurgast võtma ja et teistpidi arvajad kohe heiterid on. Loomulikult kes on vanemad olijad ja sõbrad/tuttavad siis on ju tore minna maha istuda ja rahulikult juttu rääkida, aga seda võite ju sõprade seltskonnas millaliganes teha. Tegu on ikkagi autoklubi kokkusaamisega mis hõlmab endas just autosid mis selle seltskonna kokku on toonud. Ma ei tule kogunemisele ainult oma headele sõpradele tere ütlema keda ma näen ka väljaspool volkarifoorumit vaid ma lähen ikkagi uusi tutvuseid looma ja masinaid kaema kes mida uut on oma autoga teinud jne ning selle hulgas veedan toredat aega ja räägin juttu vanade tuttavatega keda näeb tihedamalt, keda harvemalt.
Ma saan aru hetkel, et enamused kes soovivad teha kogunemist Hiiu pubis on kõik omavahel head sõbrad ja tuttavad ning vaatate seda aint oma mugavustsooni vaatenurgast, aga mõelge ka laiemalt. Ma nüüd kohekindlasti ei ütle, et Mustika ongi kõigevingem koht, seal on märg ja jahe jne, aga aastaid on hakkama saadud võtke statist kakao soojenduseks ja saage hakkama. Ei ole vaja siduda autoklubi kokkusaamist pubis õllejoomisega nagu siin mõningad postid varem idee välja pritsiti.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

+1 Ardi jutule.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas marzipan »

+1 ardiilves
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 643
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 56 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Hiiul

Lugemata postitus Postitas Ristotu »

Tubli Ardi, mõtlesid vähemalt teemaga kaasa, ma olen põhimõtteliselt sinuga nõus. Ega siin ei otsustata ju teie eest ära, oligi tegelikult vaja arutelu ja kõik saavad ju kaasa rääkida ja oma mõtteid pakkuda. Lihtsalt siin oli päris pikka aega lihtsalt vaikus ja keegi ei pakkunud mitte midagi head välja. Nüüd vist hakkavad puhkused ja asjad läbi saama ja inimesed hakkavad jälle kogunemistel käima. :thumbup: Enamus otsustab, kus kogunetakse ja nagu praegustest vastustest, siis enamus on otsustanud ikkagi mustika kasuks, nii et siis see kolmapäev mustikas, lihtne.
Tõid välja siin õlle joomise, see oli lihtne näide (ise ma õlut ei joo), et paljud käivad ka mustika all ju ühe autoga mitmekesi ja on ka vine all olnud. Mitte midagi paha pärast.
Lugupidamisega
Risto

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 712 korda
Tänatud: 97 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Ardi jutul on iva küljes küll. Võibolla ma olen lihtsalt vanaks muutunud ja enam ei taha külmas maaaluses parklas seista. :)

Mustikasse peaks hakkama jätma autode vahele paar parkimis kohta kus saaks kokupandavate toolidega istuda vajadusel.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Igor »

+1 Ardiilvese jutule. Traditsiooniline koht on ikkagi Mustika Keskus. Kõik uued näod keda olen näinud on 90% selt ei julgenud ise astuda kusagile ligi või töllerdada ringi või üldse "Tere" öelda. Siit vahet pole kas pubi/või maaalune parkla - selles osas -maaalune parkla on sellega hea, et ma näen kus kes asub ja kui uustulnuk on veerenud kohale siis astun ligi.

Kui aga ma hakkan mõtlema enda vaatevinklist (isiklikust)- olen liiga vana, et olla kusagil maaaluses parklas seista. Jalad enam ei kanna :) Mulle istub olla hubases kohas. Küll aga mitte nii tihti seega minu ettepanek olekski - kord kuus Hiiul kasvõi neljapäeval (iga kuu 3 nädala neljapäev näiteks) aga traditsiooniline Mustika maaalune parkla oleks see mis ei muutu.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Maahärra
Veteran
Postitusi: 1207
Liitunud: 23 Juun 2006, 13:49
Telefon: 56494520 - helista kui tunned tungivat vajadust
Auto: VW Passat 1.9 TD 55 kw 1992 Kia 2021
Asukoht: Eesti,
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 53 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Maahärra »

Parklas kogunemine .... mulle igati vastukarva.
Olen käinud küll, ei vaidle vastu. Meil kunagi Keilas kujunes suht kiirest välja - Selveri kohvik (mida vist enam ei ole?) Soe, mõnus, kuum jook ....
Silmade ette tekib kohe kuvand mingitest streetraceritest seal parklas kes peavad plaani kuhu edasi minna.
Üritaks äkki vähe soliidsemad olla? Ei pea ju iga nädal kohtuma. Üle nädala oleks minu silmis OK. Ongi põnevam. Kaks nädalat pole nähtud ja kes veel oma autot modifitseerib .... on kohe palju rohkem vaadata.
Küll on nähtud lauseid - "Ma see kord ei jõua kuna ei saanud autot valmis."
Ja mõelge ka nende peale kes kaugemalt käivad. Jah, ei pea iga nädal käima. Ma tean. Aga kui olen Eestis siis ma lihtsalt jätan käimata. Miks?
Mul näiteks edasi-tagasi tripp 104 km ... Kõigepealt tulen linna, ajan omi asju, siis viin naise töölt koju (52 km, sest temale ei paku MITTE midagi passida kuskil parklas) , siis uuesti linna ja koju ....
Kuskil kohvikus/pubis oleks ta nõus olema ja küll ta ka leiaks kellega juttu puhuda.

Minu mõttekäik.
Olen jälle VW Passati 1.9TD 55KW omanik.

kessu135
Veteran
Postitusi: 958
Liitunud: 07 Okt 2011, 19:49
Telefon: 58347**7
Skype: n.kerstin
Auto: Golf II 1.8 66kw 89 a.
Asukoht: Tallinn & Pärnu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas kessu135 »

Arvan et üle nädAla või iga kuu teine kolmapäev Hiiu pubis. Miks teine, sest kuu lõpupoole on seisud teate isegi millised kõigil ja usun, et see sobiks rohkem :D
Ja ütlen ausalt see parklas seismine pole jah enam huvitav ja vaheldus teeb head.
Olen ennegi püüdnud mustikas sooja jooki saada, aga seal juba 8st kõik kinni ja mine aint sinna prismasse.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5175
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas tito »

kessu135 kirjutas:Arvan et üle nädAla või iga kuu teine kolmapäev Hiiu pubis. Miks teine, sest kuu lõpupoole on seisud teate isegi millised kõigil ja usun, et see sobiks rohkem :D
Ja ütlen ausalt see parklas seismine pole jah enam huvitav ja vaheldus teeb head.
Olen ennegi püüdnud mustikas sooja jooki saada, aga seal juba 8st kõik kinni ja mine aint sinna prismasse.
No siis tuleb kogunemisele tulla tunnike varem ,nagu mina alati :D :D :D :D
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Vasta

Mine “EVWK kogunemised piirkondades”