Golf mk2 süüte paika panek

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
gerton06
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 16 Juul 2012, 15:27
Asukoht: Jõhvi/tallinn
Tänatud: 2 korda

Golf mk2 süüte paika panek

Lugemata postitus Postitas gerton06 »

Nii, Nädalavahetusel hakkan masinal süüdet paika ajama rootoriga koos stroboskoobiga, mure aga selles et erti ei oska seda kasutada, õigemini neid märke vaadata. Nagu ma aru olen saanud siis süüde on varajane, tekib summutis lisapõlemine, stroboskoobiga leidsin ka märgi üles, asub see hoorattal, kui käigukasti pealt sisse vaatad, aga edasi ei oska midagi teha. hoorattas kõik roostes ka, ei näe mingeid kraade ega midagi. Mida soovitate teha, kõrva järgi paika panna !? Jään nõuandeid ootama.

Autoks: Vw Golf 2 89a. 1.6 53kw , karbuss: pierburg 2e


GErton
Golf II 1.6B 53Kw 89a.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Golf mk2 süüte paika panek

Lugemata postitus Postitas GTI »

gerton06 kirjutas:Nagu ma aru olen saanud siis süüde on varajane, tekib summutis lisapõlemine...
Varajase süütega lööb tagasi sisselaskesse, hilisema süütega aga summutisse. Strobo näitab õige süütehetke korral süütemärgi kokkulangemist, pöördeid tõstes saab kontrollida eelsüüte toimimist - süüte märk nihkub varasemaks. Süütehetke paned õigeks jagajat keerates. Strobol võtad toite aku pealt, impulsi võtad 1. silindri süütejuhtmest.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Beluuga
Huviline
Postitusi: 212
Liitunud: 28 Aug 2012, 10:40
Telefon: 58383262
Auto: Golf 4 2001 2,0 85 kw manuaal
Asukoht: Tallinn

Re: Golf mk2 süüte paika panek

Lugemata postitus Postitas Beluuga »

Mõõda mida sa mõõdad seal aga oma kõrv on kuningas! Kui keerad süüdet siis ikka kuuled kohe kuidas mootor ilusti nurruma hakkab.

Vasta

Mine “Mootor”