Møller / Forss / Flameko

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 14 Sept 2020, 16:17

Vvariant kirjutas:
14 Sept 2020, 15:15
Palun jaga siis oma "Volodja" kontakte, ilmselt ta ei kurdaks käibe suurenemise üle ja ehk esinduski lõpetaks aja raiskamise oma töötajate koolitamise tehase juhendite järgi ja kuulaks Volodja sõna :)
Jääb täiesti selgusetuks, kuhu sa jõuda üritad, aga tal on tööd piisavalt. Vaatamata hinnatasemele, mis pole just odavaim.

muidumees123
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 20 Sept 2010, 07:19
Auto: Volkswagen- rahva auto, tõlkes.
Asukoht: Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas muidumees123 » 16 Sept 2020, 10:34

Uute autode puhul vist peabki esinduses remontima, sest enamjaolt ei teagi kas mootor hakkab lagunema. Välja arvatud , kui vana tüübi mootor, kus kindel, mis juhtub. Siit juba asi selge, kumb odavam tuleb. Ühel juhul peab vaba raha kohe olema ja tlf. nr taskus.

Kasutaja avatar
Ra1ts
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 09 Mär 2014, 15:27
Auto: VW Arteon 2.0 R-Line TDI 140kw 4motion
Asukoht: Laagri
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 70 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Ra1ts » 04 Veebr 2021, 13:26

Kaevan vana teema taas välja - algselt planeeritud regulaarsele õlihooldusele, plaaniks oma südame rahustamisteks ära teha ka rihmavahetuse koos osadega (väidetavalt 8t km tagasi Saksas tehtud, aga raske kontrollida).
Kuna juhtumeid on erinevaid ilmselt mõlema esindusega, oskab ehk mõne lähiaja kogemuse põhjal mõne soovituse anda, mida eelistada. Flamenko pakkumine on küll soodsam, aga kas odav on alati hea? Ehk on Tallinnas mõni VW hooldus veel (peale Mölleri), kuhu tasuks pöörduda?

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 817
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 114 korda
Tänatud: 55 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas anonymous2 » 04 Veebr 2021, 13:34

Ra1ts kirjutas:
04 Veebr 2021, 13:26
Kaevan vana teema taas välja - algselt planeeritud regulaarsele õlihooldusele, plaaniks oma südame rahustamisteks ära teha ka rihmavahetuse koos osadega (väidetavalt 8t km tagasi Saksas tehtud, aga raske kontrollida).
Kuna juhtumeid on erinevaid ilmselt mõlema esindusega, oskab ehk mõne lähiaja kogemuse põhjal mõne soovituse anda, mida eelistada. Flamenko pakkumine on küll soodsam, aga kas odav on alati hea? Ehk on Tallinnas mõni VW hooldus veel (peale Mölleri), kuhu tasuks pöörduda?
pealkirjas mainitud forss, kui ma enda omale võtsin pakkumisi rihma ja muu pudru vahetuseks siis mingit mega suurt hinnavahet forssi ja mölleri vahel ei olnud.
Kes tänasid kasutajat anonymous2 selle postituse eest:
Ra1ts
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

afp
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 15 Juun 2020, 17:46
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas afp » 04 Veebr 2021, 13:41

https://www.prohooldus.ee/

A8 D4 lasin keti seal teha, mingeid etteheiteid pole, hinna poolest konkurentsivõimelisem kui Flameko/Forss. Ootama pead võibolla mõne päeva rohkem enne kui töösse võetakse ja väga klaasmajalik koht pole.

Kasutaja avatar
t2ring
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 29 Mär 2013, 14:29
Auto: Volkswagen Passat 2016 2.0 TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas t2ring » 04 Veebr 2021, 15:07

Saad ju lasta Mölleris/Forssis rihma üle vaadata, kas midagi on seal tehtud või mitte. Aga kui kindlalt vahetada soovid, siis südamerahuks laseks pigem selliseid asju Forssis/Mölleris teha. Flameko on nii ja naa, vahel teevad hästi, vahel mitte.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5320
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas jussike » 04 Veebr 2021, 15:12

See üle vaatamine on ka kahe otsaga asi. Rihm võib ju kena olla, aga kui on pinguti või rullik jäetud vahetamata, siis seda naljalt ei tuvasta. Kui nüüd natu aja pärast vahetamata detailide pärast mootor kotti jookseb, siis on ju hea näpuga näidata, näe spetsialistid ütlesid ju, et korras....
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

GTI
Moderaator
Postitusi: 7823
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas GTI » 04 Veebr 2021, 15:21

8k vs. miski 100k tagasi vahetatud rullik/rihm/pinguti peaks ju pime ka aru saama kas on vahetatud või ei aga lihtsam tõesti kogu komplekt ära vahetada, ei tohiks ju hingehinda maksta. Muudest kohtades erinevalt kipub esindus ka töödele garantii andma.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas tlauri » 04 Veebr 2021, 15:41

Analoogne juhtum, kus 3000km juures on uus rullik "aeglane" ja rihma katki tõmmanud. Detaile vaadates ei ole eksperdid võimelised hindama ega eristama ka 200 000km sõitnud rihmast-rullikust. Klapid kõverad... garantii vajalikkuses vaevalt keegi kahtleb. Juhtumis kannataja pool kirub nüüd ennast, et oli tal ikka vaja "seda oma kindlustunnet suurendada", et äkki polnud seal auto raamatus tehtud sissekanne ikka õige...
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 04 Veebr 2021, 18:57

Näide elust enesest minu passati nõol. Nimelt lugedes vanat kuulutust mis on leitav ka mu auto teemas väidetakse seal et rihm on vahetatud kevadel. Pm mina ostsin auto järgmine kevad ja vahetasin rihma suvel. Ca mõni tuhat km sõitnud. No mitte kuidagi ei tuvastanud ei kirju rihmal jne et keegi oleks seal ültse kallal käinud. Ei mäleta ka eriti antud teemat mis seisus vana oli jne.
Nii et. Igaljuhul lase vahetada kõik rihmad ja rullid. Lisaks õlid jne.
Viimati muutis murkamarko, 04 Veebr 2021, 18:59, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
martin333
Huviline
Postitusi: 340
Liitunud: 11 Juul 2019, 09:24
Auto: BMW 330i
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 75 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas martin333 » 04 Veebr 2021, 19:26

murkamarko kirjutas:
04 Veebr 2021, 18:57
Näide elust enesest minu passati nõol. Nimelt lugedes vanat kuulutust mis on leitav ka mu auto teemas väidetakse seal et rihm on vahetatud kevadel. Pm mina ostsin auto järgmine kevad ja vahetasin rihma suvel. Ca mõni tuhat km sõitnud. No mitte kuidagi ei tuvastanud ei kirju rihmal jne et keegi oleks seal ültse kallal käinud. Ei mäleta ka eriti antud teemat mis seisus vana oli jne.
Nii et. Igaljuhul lase vahetada kõik rihmad ja rullid. Lisaks õlid jne.
Milline rihmavahetuse tõestus oli, suusõnaline või hooldusraamatus vastav kirje(ametliku esinduse v mõne muu asjaliku koha)?
Päev on lühike, kuid ööbik.

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 817
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 114 korda
Tänatud: 55 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas anonymous2 » 04 Veebr 2021, 21:24

martin333 kirjutas:
04 Veebr 2021, 19:26
murkamarko kirjutas:
04 Veebr 2021, 18:57
Näide elust enesest minu passati nõol. Nimelt lugedes vanat kuulutust mis on leitav ka mu auto teemas väidetakse seal et rihm on vahetatud kevadel. Pm mina ostsin auto järgmine kevad ja vahetasin rihma suvel. Ca mõni tuhat km sõitnud. No mitte kuidagi ei tuvastanud ei kirju rihmal jne et keegi oleks seal ültse kallal käinud. Ei mäleta ka eriti antud teemat mis seisus vana oli jne.
Nii et. Igaljuhul lase vahetada kõik rihmad ja rullid. Lisaks õlid jne.
Milline rihmavahetuse tõestus oli, suusõnaline või hooldusraamatus vastav kirje(ametliku esinduse v mõne muu asjaliku koha)?
Hoolduraamat/arved see on nagu bullshit.
Tuttav läks tütrele skodat vaatama. Uuris ja puutis (endine ppa skoda) küsis, et kas rihm vahetatud, näidati arvet, et on vahetatud ja kõik mu kaa. Ainuke asi, et masin oli ketiga🙂 ja sealt diil lõppes
Viimati muutis anonymous2, 04 Veebr 2021, 21:25, muudetud 1 kord kokku.
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

Kasutaja avatar
martin333
Huviline
Postitusi: 340
Liitunud: 11 Juul 2019, 09:24
Auto: BMW 330i
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 75 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas martin333 » 04 Veebr 2021, 21:56

anonymous2 kirjutas:
04 Veebr 2021, 21:24
martin333 kirjutas:
04 Veebr 2021, 19:26
murkamarko kirjutas:
04 Veebr 2021, 18:57
Näide elust enesest minu passati nõol. Nimelt lugedes vanat kuulutust mis on leitav ka mu auto teemas väidetakse seal et rihm on vahetatud kevadel. Pm mina ostsin auto järgmine kevad ja vahetasin rihma suvel. Ca mõni tuhat km sõitnud. No mitte kuidagi ei tuvastanud ei kirju rihmal jne et keegi oleks seal ültse kallal käinud. Ei mäleta ka eriti antud teemat mis seisus vana oli jne.
Nii et. Igaljuhul lase vahetada kõik rihmad ja rullid. Lisaks õlid jne.
Milline rihmavahetuse tõestus oli, suusõnaline või hooldusraamatus vastav kirje(ametliku esinduse v mõne muu asjaliku koha)?
Hoolduraamat/arved see on nagu bullshit.
Tuttav läks tütrele skodat vaatama. Uuris ja puutis (endine ppa skoda) küsis, et kas rihm vahetatud, näidati arvet, et on vahetatud ja kõik mu kaa. Ainuke asi, et masin oli ketiga🙂 ja sealt diil lõppes
Huvi pärast oleks siis võinud ju arve koostaja käest uurida täpsemalt asja. Mis mõtteni ma jõuda tahtsin, et kui templid ja arved olemas on, siis nende alusel saab müüja nõusolekul nende õigsust kontrollida ja vastavalt edasisi samme otsustada.
Päev on lühike, kuid ööbik.

Asko
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 14 Mär 2003, 11:15
Telefon: 5260210
Auto: Skoda Octavia VRS///Golf mkII Rallye G60 syncro
Asukoht: Tallinn//Saku
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 47 korda
Kontakt:

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Asko » 05 Veebr 2021, 00:02

anonymous2 kirjutas:
04 Veebr 2021, 21:24
martin333 kirjutas:
04 Veebr 2021, 19:26
murkamarko kirjutas:
04 Veebr 2021, 18:57
Näide elust enesest minu passati nõol. Nimelt lugedes vanat kuulutust mis on leitav ka mu auto teemas väidetakse seal et rihm on vahetatud kevadel. Pm mina ostsin auto järgmine kevad ja vahetasin rihma suvel. Ca mõni tuhat km sõitnud. No mitte kuidagi ei tuvastanud ei kirju rihmal jne et keegi oleks seal ültse kallal käinud. Ei mäleta ka eriti antud teemat mis seisus vana oli jne.
Nii et. Igaljuhul lase vahetada kõik rihmad ja rullid. Lisaks õlid jne.
Milline rihmavahetuse tõestus oli, suusõnaline või hooldusraamatus vastav kirje(ametliku esinduse v mõne muu asjaliku koha)?
Hoolduraamat/arved see on nagu bullshit.
Tuttav läks tütrele skodat vaatama. Uuris ja puutis (endine ppa skoda) küsis, et kas rihm vahetatud, näidati arvet, et on vahetatud ja kõik mu kaa. Ainuke asi, et masin oli ketiga🙂 ja sealt diil lõppes
Väga huvitav mis Skoda see oli sest ppa kasutas kas diisleid v siis vanasti ka 3.6 superbi ehk siis sai ainult 3.6ne olla.

Aga rihmavahetusega mina isiklikult esindusse raha ei viiks sest mida sa sealt saad rohkem kui mõnest korralikust töökojast? Meie nt anname alati oma tööle garantii jne.
https://www.facebook.com/MotorUnioneEst/

Poleerimis, keraamika, autoremont jne pakkumised küsi minult

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 817
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 114 korda
Tänatud: 55 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas anonymous2 » 05 Veebr 2021, 08:20

Asko kirjutas:
05 Veebr 2021, 00:02
anonymous2 kirjutas:
04 Veebr 2021, 21:24
martin333 kirjutas:
04 Veebr 2021, 19:26


Milline rihmavahetuse tõestus oli, suusõnaline või hooldusraamatus vastav kirje(ametliku esinduse v mõne muu asjaliku koha)?
Hoolduraamat/arved see on nagu bullshit.
Tuttav läks tütrele skodat vaatama. Uuris ja puutis (endine ppa skoda) küsis, et kas rihm vahetatud, näidati arvet, et on vahetatud ja kõik mu kaa. Ainuke asi, et masin oli ketiga🙂 ja sealt diil lõppes
Väga huvitav mis Skoda see oli sest ppa kasutas kas diisleid v siis vanasti ka 3.6 superbi ehk siis sai ainult 3.6ne olla.

octavia mk2 ja piirivalve oma. kõvasti kõrgem ja metall põhjakattega jne.
Viimati muutis anonymous2, 05 Veebr 2021, 08:23, muudetud 1 kord kokku.
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

Kasutaja avatar
Ra1ts
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 09 Mär 2014, 15:27
Auto: VW Arteon 2.0 R-Line TDI 140kw 4motion
Asukoht: Laagri
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 70 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Ra1ts » 05 Veebr 2021, 09:19

jussike kirjutas:
04 Veebr 2021, 15:12
See üle vaatamine on ka kahe otsaga asi. Rihm võib ju kena olla, aga kui on pinguti või rullik jäetud vahetamata, siis seda naljalt ei tuvasta. Kui nüüd natu aja pärast vahetamata detailide pärast mootor kotti jookseb, siis on ju hea näpuga näidata, näe spetsialistid ütlesid ju, et korras....
Jaa, soovitus on hea. Esmaspäeval võetakse Mölleris asi ette, pakkumine oli mõistlik ja mingite kampaaniate puhul sain hinna ka normiks.
Eks ma autot ostes ja hinda kaubeldes arvestasin selle kõigega, et esimese jaona tuleb ette võtta, õelgu see hooldusraamat või arved Saksas mida iganes. Parem teen selle investeeringu, kui sõidan ehkuga edasi ja hakkan hiljem mootorit vahetama.
Kes tänasid kasutajat Ra1ts selle postituse eest:
anonymous2

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas dellu » 05 Veebr 2021, 10:48

No igasugu PPA, turvafirma jne autodel ei näita see rihmavahetuse läbisõit midagi. Need tiksuvad enamasti 24x7 kohapeal ka ja seetõttu lendab rihm oluliselt varem. Mingid G4S autodel läksid vist rihmad 70 000 pealt äkki, kuigi välp oli vist 120 000.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 05 Veebr 2021, 12:37

Ra1ts kirjutas:
05 Veebr 2021, 09:19

Jaa, soovitus on hea. Esmaspäeval võetakse Mölleris asi ette, pakkumine oli mõistlik ja mingite kampaaniate puhul sain hinna ka normiks.
Eks ma autot ostes ja hinda kaubeldes arvestasin selle kõigega, et esimese jaona tuleb ette võtta, õelgu see hooldusraamat või arved Saksas mida iganes. Parem teen selle investeeringu, kui sõidan ehkuga edasi ja hakkan hiljem mootorit vahetama.
Kui auto on esinduse ajalooga, siis ütleb Møller Sulle Sinu auto puhul ära jupi täpsusega kas, mis ja millal vahetatud. Muidugi eks uue rihmavahetusega teenib rohkem.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
Ra1ts
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 09 Mär 2014, 15:27
Auto: VW Arteon 2.0 R-Line TDI 140kw 4motion
Asukoht: Laagri
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 70 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Ra1ts » 05 Veebr 2021, 13:40

KuldarA kirjutas:
05 Veebr 2021, 12:37
Kui auto on esinduse ajalooga, siis ütleb Møller Sulle Sinu auto puhul ära jupi täpsusega kas, mis ja millal vahetatud. Muidugi eks uue rihmavahetusega teenib rohkem.
No esinduse ajalugu on ta nii palju, et hooldusraamat on lõpuni täidetud. Mölleri ajalugu netiavarustes leidis sissekande vaid selle kohta, kui autole tehti müügieelne kontroll (5km) ja kõik. Muu ajalugu on teatav vaid kirjete järgi raamatus - lasin ühel Saksa keelt teise emakeelena rääkival sõbral kirja ära tõlkida ja panin esindussse teele, kelle templid seal on. Sealt väideti, et VIN koodi järgi saavad õelda, et auto ei ole neil hooldatud.
Kas on ta seal Saksa nr arvel või kellegil oli tõesti nii palju tahtmist, et passi nii priimalt võltsida, et templi toonid ja kulumisaste on erinev, on teadmata ja müsteeriumiks see ilmselt jääbki.
Ma olen pigem nõus võtma vastu selle kulu, et vahetan rihma ära, kui hakkan siin foorumist paari kuu pärast uut mootorit otsima.
Møller muidugi ütles, et neil on võimekus visuaalselt kontrollida, aga sellele ei saa ka kunagi 100% tugineda.
Viimati muutis Ra1ts, 05 Veebr 2021, 13:40, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat Ra1ts selle postituse eest:
maddis

Terina
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 06 Veebr 2021, 11:03
Telefon: 5096360
Asukoht: Saue
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Terina » 06 Veebr 2021, 11:32

Selline küsimus, et kas elektrooniline hoolduseajaloo andmebaas on igal hooldusfirmal erinev? Kas see andmebaas, mida Møller hooldusajaloona täidab, on erinev sellest, mida täidab Forss?
Viimati muutis Terina, 06 Veebr 2021, 11:32, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Ra1ts
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 09 Mär 2014, 15:27
Auto: VW Arteon 2.0 R-Line TDI 140kw 4motion
Asukoht: Laagri
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 70 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Ra1ts » 06 Veebr 2021, 20:20

Terina kirjutas:
06 Veebr 2021, 11:32
Selline küsimus, et kas elektrooniline hoolduseajaloo andmebaas on igal hooldusfirmal erinev? Kas see andmebaas, mida Møller hooldusajaloona täidab, on erinev sellest, mida täidab Forss?
Nii palju kui mina tean, peaks ikka erinev olema. Mölleri baas on ühendatud/sünkroonitud ametliku VW edasimüüjate/hooldajate Euroopa andmebaasiga. Forsist saab mu arust välja võtta vaid ajalugu selle auto kohta, kes on konkreetselt neil hoolduses käinud.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas R36 » 06 Veebr 2021, 22:00

Kui autol on digitaalne hooldusraamat siis täidame ka seda. Kui digitaalne raamat puudub ErWinis siis kahjuks midagi täita pole.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Asko
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 14 Mär 2003, 11:15
Telefon: 5260210
Auto: Skoda Octavia VRS///Golf mkII Rallye G60 syncro
Asukoht: Tallinn//Saku
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 47 korda
Kontakt:

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Asko » 07 Veebr 2021, 00:38

Digi raamatuga autodel saab iga firma täita kes tahab ja seda näeb esindus ka jne.
https://www.facebook.com/MotorUnioneEst/

Poleerimis, keraamika, autoremont jne pakkumised küsi minult

Terina
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 06 Veebr 2021, 11:03
Telefon: 5096360
Asukoht: Saue
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Terina » 07 Veebr 2021, 11:04

Auto on Eesti ajalooga ja siiani käinud hoolduskordadel ainult Mölleris. Paberist hooldusraamatusse ühtegi märget tehtud pole. Seega ma eeldan, et selle asemel on digitaalne hooldusraamat kenasti täidetud. Saan ma õigesti aru, et kui ma järgmine hoolduskord viin auto Forssi, siis jätkatakse sama digiraamatu täitmist?
Viimati muutis Terina, 07 Veebr 2021, 11:05, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas R36 » 07 Veebr 2021, 11:51

Terina kirjutas:
07 Veebr 2021, 11:04
Auto on Eesti ajalooga ja siiani käinud hoolduskordadel ainult Mölleris. Paberist hooldusraamatusse ühtegi märget tehtud pole. Seega ma eeldan, et selle asemel on digitaalne hooldusraamat kenasti täidetud. Saan ma õigesti aru, et kui ma järgmine hoolduskord viin auto Forssi, siis jätkatakse sama digiraamatu täitmist?
Eks VIN järgi näeb selle ära.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “Mootor”