Møller / Forss / Flameko

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 17:36

jussike kirjutas:
07 Mär 2021, 17:29
Kas just päris huupi tulistatakse, aga eks neid eksimusi tuleb ikka ette. Põhi süüdlaseks peaks siin aja nappust ja mis seal salata, tegelikult madalat tasu, mis ei motiveeri asjasse süvenema.
Aga eeldada letitööliselt mingit diagnoosi, on juba omaette nonsens.
Näe vaata jõiamegi asja oani - mina ei tea ühtegi tasemel lukkseppa-elektrikku kes esinduses pikalt tööl olnud. Tegu ju ongi monopoliga, kes ei pea käituma vastavalt turumajanduse reeglitele - kui müügiosakond teeb oma töö kuidagimoodi ära, on hooldusel töö garanteeritud! Sestap ongi pahatihti tööl indiviidid, kes vaba konkurentsi tingimustes kaua ei kestaks, sest kedagi asjalikku selle palga eest ei saa.

Muidu võiksid ära näidata, kus mina või keegi teine eeldas letitööliselt diagnoosi. Või eeldas kelleltki üldse midagi diagnoosiga seoses. Täiesti nonsenss lahmimine tõesti.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5319
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas jussike » 07 Mär 2021, 17:47

Tanel8012 kirjutas:
07 Mär 2021, 14:26
.....Suht juhmid tüübid istuvad leti taga ning loevad maugipilguga ekraanilt teksti maha, isiklikku mõtlemisvõimet omamata.
No aga loe oma üllitist siis, kui enam ei mäleta mida kirjutasid
Viimati muutis jussike, 07 Mär 2021, 17:48, muudetud 2 korda kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
HarryR
Klubiline
Postitusi: 209
Liitunud: 06 Apr 2020, 20:05
Auto: Vw Golf mk7 GTD Variant 2016
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 61 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas HarryR » 07 Mär 2021, 17:57

jussike kirjutas:
07 Mär 2021, 15:22

Suudad sa pakkuda mõnda tööstusharu, kus garantii tööga kasumit teenitakse. Kui sa oma praagi pead kinni maksma, mis moodi sa saad sealt kasumit teenida?
Kui tööstusharu oma toodet kvaliteetselt ei suuda teha, siis on igati loogiline, et ta garantii ajal oma praagi ise kinni maksab, seda kasumiga või kasumita.
Miks mina kliendina seda tegema peaks?
GTD Instagramis @harry_r111

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 18:50

jussike kirjutas:
07 Mär 2021, 17:47
Tanel8012 kirjutas:
07 Mär 2021, 14:26
.....Suht juhmid tüübid istuvad leti taga ning loevad maugipilguga ekraanilt teksti maha, isiklikku mõtlemisvõimet omamata.
No aga loe oma üllitist siis, kui enam ei mäleta mida kirjutasid
Kui midagi muud kiita ei saa, siis seda mentaalakrobaatikat võib puhta olümpiamedali vääriliseks lugeda. Kust sa võtad, et ma olen kuskil kunagi mingit letiinimest palunud midagi diagnoosida? Mis osa sellest tsiteeringust seda mõtet toidab?

Kui mina lähen mingi probleemiga kuskile töökotta, ei lao ma letti kümmet teooriat, mis ja kus katki on. Ma tean väga hästi, et kes iganes seda viga otsima hakkab, teeb ta seda vastavalt oma metoodikale ja väljaõppele ning ma ei hakka isa n-ma- õpetamisega kellegi aega raiskama. Ideaalne oleks, kui autole järele tulles on kõik korras, maksan oma arve ja sõidan rõõmsalt minema. Seda eeldab vast enamus kliente? Igaüks teeb oma tööd ja ega ma hinnast alla saa, kui minu pakutud lahendus isegi on täppi. Ma tean väga hästi, kui "hästi" arvatakse maailma targimatest klienditest suvalises teenindusasutuses

Mina hakkan sõna võtma alles siis, kui asjad on tehtud sitasti või jäetud tegemata, Ning see ongi see koht, kus pahatihti esinduses töötavate tegelaste ebakompetentsiga kokku põrgata võib.

Konkreetne näide viimasest esinduses käigust, oli too veel sel ajal, kui Sõpruse Peugeot Amservi silti kandis. Käisin mingit muud asja ostmas, aga siis tuli meelde, et abikaasa 508 kõrvalistuja poolne kojamees suure külmaga tööd ei teinud. Tellin ära. Letitagune härra seletab, et arvuti ütleb, et tuleks osta mõlemad mootorid korraga. Küsimuse peale, et miks? Tegu ei ole ju a la piduriketastega, ei oska ta ööd ega mütsigi ütelda. Mauginägu--->ekraan.

Ei ostnud mõlemat, kuna mulle ei suudetud ära seletada, miks ma pean ostma kaks 300€ juppi, kui läbi on ainult üks. Tellimisaeg vist neli tööpäeva. Mootor näpus oma lukksepa juurde, kes ära vahetas. Tööle ei hakka. Kõne esindusse. Teine kõne esindusse. Kes ei tea, kes on puhkusel, mida kõike veel. Null lahendust, auto ilma kojameesteta.

Mis siis ikka, kõne endisele Autoforte lukksepale. Tegu on väga andeka tegelasega, sestap ta seal enam muidugi ei tööta. Jah, vaja mõlemat mootorit, sest varuosa on uuem generatsioon, mis vana mootoriga ei suhtle. Ok, tänud, järgmiseks kõne HMK Autosse. Jah, nii on, mootor kohal olemas, kuna kuluosa ikkagi, tulge kohe vs kolm nädalat esinduses. Paar tundi hiljem teine mootor ka vahetatud, arvutiga tutvustatud ning samuti eemaldati tüüpviga - tagaistme turvavööalarm, mille andur läheb lühisesse ning kukub lampi karjuma. Esindus loomulikult seisukohal, et totaalselt võimatu.

Ja mis on kõikse arusaamatum, et jussike ise ju mainis, et miks esindustes kõik kõikse parem pole, aga kui keegi teine seda julgeb mainida, oleks nagu tegu pühaduseteotusega? Lisan veel juurde, et lahmimist loodetavasti vähendada - nii head kui halba teenindust ja tööd võib kohata nii esindustes, kui mitte-esindustes. Kuid esinduse hinnataseme juures ootaks nagu vähe asjalikumat tulemust.
Viimati muutis Tanel8012, 07 Mär 2021, 19:05, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat Tanel8012 selle postituse eest:
Sunbunny

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 19:02

HarryR kirjutas:
07 Mär 2021, 17:57
jussike kirjutas:
07 Mär 2021, 15:22

Suudad sa pakkuda mõnda tööstusharu, kus garantii tööga kasumit teenitakse. Kui sa oma praagi pead kinni maksma, mis moodi sa saad sealt kasumit teenida?
Kui tööstusharu oma toodet kvaliteetselt ei suuda teha, siis on igati loogiline, et ta garantii ajal oma praagi ise kinni maksab, seda kasumiga või kasumita.
Miks mina kliendina seda tegema peaks?
See "pärl" jäi mul kahe silma vahele. jussike ilmselt arvab, et kogu müügivõrk on VAG omanduses ja/või peavad esindused garantiiremondi omast taskust kinni maksma? :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5319
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas jussike » 07 Mär 2021, 19:23

Sa tuled VW foorumisse esindusi kiruma. Huvitav mitu foorumlast sai aru, et tegu ei olnud VW esindusega?

Esindus ei maksa omast taskust midagi kinni (juhul kui muidugi nende enda apsakas pole), tehas maksab esindusele ikka, aga nii, et kulud saavad kaetud, kasumit sealt ei teenita.

See mis esinduse hinnataset puudutab, siis seda on oi palju kordi lahatud ja ikka ei suudeta aru saada, miks esinduses on kõrgemad hinnad kui mujal.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 07 Mär 2021, 19:27

Täpselt mitte esindused ei saa teha vaid ei tohi teha. Palju asju ei tohi teha ja öelda. Samuti ka soovitustega on ka nii et võiks ju jagada jne aga ei tohi. Keegi teeb midagi valesti ja sellega kahjustab iseend või autot siis saab hagi kaela jne jne.

jussike kirjutas:
07 Mär 2021, 15:22
Mis sa tõesti loodad, et kliendi teenendaja paneb sinu jutu peale laksti 100% täpse diagnoosi ja tellib kohe ka õige jupi? Selleks on ikka diagnostikud. Kedagi avalikult juhtmiks nimetades võiks enne peeglisse vaadata.

Mis puudutab varuosade saadavust, siis kas sa kujutaksid selle lao suurust ette, kus oleks saadaval kõik varuosad kõikidele mudelitele ja aastakäikudele, ilmselt jääks ka väikelinna pindalast väheseks. Enamus osi jääks sinna lattu lihtsalt tolmu koguma.

Freaksid saavad tänu oma oskuste, teadmiste ja tehnikaga teha selliseid operatsioone, mida esindused ei saagi ega ka tohi teha.

Suudad sa pakkuda mõnda tööstusharu, kus garantii tööga kasumit teenitakse. Kui sa oma praagi pead kinni maksma, mis moodi sa saad sealt kasumit teenida?

Kes nüüd särav juhm on?

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 19:36

jussike kirjutas:
07 Mär 2021, 19:23
Sa tuled VW foorumisse esindusi kiruma. Huvitav mitu foorumlast sai aru, et tegu ei olnud VW esindusega?

Esindus ei maksa omast taskust midagi kinni (juhul kui muidugi nende enda apsakas pole), tehas maksab esindusele ikka, aga nii, et kulud saavad kaetud, kasumit sealt ei teenita.

See mis esinduse hinnataset puudutab, siis seda on oi palju kordi lahatud ja ikka ei suudeta aru saada, miks esinduses on kõrgemad hinnad kui mujal.
Nagu ma juba ütlesin, ei ole mul Möllerile ette heita otseselt midagi, aga siin foorumist nähtud sõnavõttude põhjal võib tõmmata võrdusmärgi teiste esinduste kompetentsiga. Eks kiunatab ikka see koer, kes kiviga pihta sai. Tegelikult oleks päris põnev näha, mida Mölleris ülemise korruse rahvas sellest lahmimisest arvaks :lol: Hõbenoole juhtkonnaga oli mul kunagi väga meeldiv pooletunnine jutuajamine, kui helistati vabandamaks õlinäpu sõnavõttude üle :lol:

Oleks sul rõõmu kuulda minu kokkupuudetest Scania, Volvo Trucksi, Skoda, Honda, Citroeni ja Opeli esindustega? Tead küll, midagi asjasse puutumatut välja nokkida, jõudmaks mingi poindini, mis su enda jutule vastu räägib? :clap:

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5319
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas jussike » 07 Mär 2021, 19:49

See kui sul on iga esindusega mingi kana kitkuda, siis äkki võiks tõesti peeglisse vaadata.
Kes tänasid kasutajat jussike selle postituse eest:
vamps
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 20:02

jussike kirjutas:
07 Mär 2021, 19:49
See kui sul on iga esindusega mingi kana kitkuda, siis äkki võiks tõesti peeglisse vaadata.
Nice, aega võttis aga lõpuks jõudsime ikka isiklike rünnakuteni välja :clap:

Mul ei ole iga esindusega kana kitkuda. Ma olen reaalselt pigem see klient, kes liigagi palju haltuurat välja kannatab. Rannamõisa Vianori klient olin ka pärast seda, kui nad mul pärast õlivahetusi kahele autole oma kulu ja kirjadega uued karterid ostsid :lol:
Kui pärast akuvahetust pidi minema HMK Autosse veakoode eemaldama ning selle kompensatsiooniks tehtud sillastendi tulemusel varasemalt sirget trajektoori hoidnud Transporter kraavipoole hakkas tõmbama, ma lõpuks loobusin küll, lol.

Lihtsalt esinduses käin ma ainult siis, kui hädasti vaja ning tihti saan ka kinnituse, et tihemini sinna jalga tõsta ei tasu. See vihane kaitsekõne ei tee nagu isiklikke kogemusi olematuks :roll:

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5319
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas jussike » 07 Mär 2021, 20:31

Hea, et sa seda huumoriga võtad.

Mind on lihtsalt ära tüüdanud esinduste tampimine. Eriti veel sellised korrad kus kõik ühte patta topitakse, et kõik on si**. Ilmselgelt tekib igal pool apsakaid.
Sinu esimesest postitusest sai välja lugeda, et usaldamatus käis just VW esinduse kohta, kuna tõid teksti sisse ka Le vw freaksid. Pärast ütled, et Mölleri vastu pole midagi, nah sa üldistad niimoodi. Ilmselgelt viskusin omade kaitsele.
Kes tänasid kasutajat jussike selle postituse eest:
MustVälk
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 20:51

Ja kui siin poleks algatuseks üks Ülemiste letitagune kunagi ühes teises teemas minuga räuskama kukkunud, ei oleks mul probleemi võtta Möllerit kui asutust täpselt sellisena, nagu ma olen kohelnud kõiki teenindusasutusi, millega esmakordselt kokku puutun - ilma eelarvamusteta.

Kuna ei suutnud ei tema aduda, et oma töökoha avalik deklareerimine hõlmab ka teatud kohustusi oma tööandja ning klientide ees ning ka jussike algatuseks vihasele rünnakule asus, on minu jaoks ilmne, et tegu on kahjuks ei millegi muu, kui järjekordse Eesti Uute Autode Müügimajaga, milles klient on kuningas senimaani, kuni pookstav liisinglepingul veel märg ning edaspidi saate te kõik kuulda, mida me teist arvame.

Kui kliendil on probleem, on parimaks lõpplahenduseks mõlemapoolne rahulolu. Tegemist ei ole stsenaariumiga, kus üks ründab ja teine "peab omade kaitsele viskuma". Tundub samas olema üldine poliitika paljudes kohtades, nii ,et pole midagi imestada.

tofetome
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 31 Mai 2011, 15:41
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 92 korda
Tänatud: 121 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas tofetome » 07 Mär 2021, 21:28

Mõlemapoolse rahulolu tagamiseks on oluline ka pädev tagasiside. Kas oma ebameeldivate olukordade järel andnud ka tagasisidet, et võimalikud vea tegijad oma vea parandada või millegile järgmine kord rohkem tähelepanu pöörata?
Tallinna ümbruses saab minult ka tekstiilipesurit rentida!

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1535
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 422 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 07 Mär 2021, 21:39

Kuulge, tõmmake hinge nüüd ja võtke istet! Jube äge on intriigi lugeda. Mida muidu Härra Tanel dialoogiga selgeks teha üritab? Et esindused on full retarded kohad alustades klienditeenindajast? Et Le VW Freaks on top tegijad, sest teevad asju mida esindus ei söenda (ent oskab, sest ligipääs juhenditele) teha? Igasugune järelpaigaldus on alati omade riskidega (kogemus). Või, et härra Tanel on grande cojonedega mees kes on suutnud sisuliselt kõik margiesindused jalge alla talluda? (Ps! Pole rünnak. Püüan aru saada mida saavutame!)
Viimati muutis SanderSPS, 07 Mär 2021, 21:50, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
tofetomeMustVälkanonymous2
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 21:59

Milline austust väärt intelligentsipuhang! Mitte üldsegi üle pingutatud ja hüsteeriline tiraad. Minu kiidusõnad. Tundud ka olevat väärt esindaja oma töökohale. Vau.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1535
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 422 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 07 Mär 2021, 22:10

Tänan kiituse eest. Küsimus jääb vastuseta kahjuks. Kas selle taga võib olla see, et soov vaielda ja kõvatada ongi kõik mida taheti teha? Minu töökohta või eriala Härra Tanel ei tea ning eeldamised võivad vaid eeldamisteks jääda. Päeva lõpuks kasutajakogemused ongi kasutajakogemused ja tore kui Sa neid jagad...Kas oled ka Möllerile edastanud oma mured ja rõõmud?
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 07 Mär 2021, 22:21

Ok ära siis oma eriala profiili alla pane, kui sa ei taha, et see avalikuks saab aga ma ei näe mõtet seletada, milles minu ja jussikese dialoog seisnes, sest ilmselgelt on inimesi, kelle jaoks tehnikaga suhtlemine ning arusaamine on kraad lihtsam, kui loetust arusaamine.

Ma ei ole Möllerile edastanud mitte midagi ning arvatavasti ei saa seda ka juhtuma, sest ma näen, millise rünnaku osaliseks saab juba ainuüksi oma mitte-negatiivset kliendikogemust kirjeldades siinsamas foorumis eelnevalt, seega jätan selle "kliendikogemuse" kellegile teisele. Eesti rahvas lepib, kliente peaks jaguma,

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1535
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 422 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 07 Mär 2021, 22:35

No sõltub kuidas oma teksti edastad. Üldiselt ei püüa ma kunagi lugeda välja tähtedest ilma hääle ja pildita emotsiooni...võib-olla mõni teine teeb seda ehk. Antud hetkel puhtalt juttu vaadata, siis kas ma eksin kui ütlen, et Sinu sõnad on üldistavad ja ma ei pea siin silmas Möllerit, vaid esindusi tervikuna. Poindid pole valed per se, aga too sama kojamehe mootori näide. Tegelikult öeldi kõik õigesti ju. Mõlemat vaja. Klient hakkas küsima miks ning probleem tekkis sellest, et ei suudetud põhjendada. Vaene letiteenindaja jah. Oleks võinud korra uurida ja oleks äkki ka selle vastuse saanud.

Mida ma tegelikult öelda tahan on see, et sama palju nagu on halbu kogemusi on ka häid. Selge see, et kunagi pole võimalik (täna juba 1.8+ miljonile koroona positiivsele eestlasele mingi f-d up statistika põhjal) meelejärgi olla. Tore kui suudad oma võitlused võidelda ja võita. Sellegipoolest pole nagu üldistamine kunagi edasiviiv jõud...
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
vredestein
Veteran
Postitusi: 1296
Liitunud: 09 Okt 2003, 16:36
Telefon: 5045339
Auto: Derby Mk1 1980
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 71 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas vredestein » 09 Mär 2021, 13:28

Letitööline ei tohigi mingisugust diagnoosi anda. see on sama nagu pendliga viibutamine, kristallkuul või teepaksult ennustamine. Diagnoosimiseks on ikkagi tehnikud ja diagnostikud.
Kahju on sellistest inimestest kes muidu tahavad näida hullult tegijad aga elementaarsete tarbeasjade remondist hoitakse kokku ning käiakse ning vaadatakse kus saaks jumalaeest poolmuidu või tasuta asju teha.
miks ma siis närvi ei pea minema kui niisugune jant siin käib
Vanakooli volkarid looduskaitse alla!!! Kui midagi vaja siis helista 5045339

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 09 Mär 2021, 19:38

vredestein kirjutas:
09 Mär 2021, 13:28
Letitööline ei tohigi mingisugust diagnoosi anda. see on sama nagu pendliga viibutamine, kristallkuul või teepaksult ennustamine. Diagnoosimiseks on ikkagi tehnikud ja diagnostikud.
Kahju on sellistest inimestest kes muidu tahavad näida hullult tegijad aga elementaarsete tarbeasjade remondist hoitakse kokku ning käiakse ning vaadatakse kus saaks jumalaeest poolmuidu või tasuta asju teha.
Mul on kahju inimestest, kes mõtlevad välja igasuguseid naljakaid juhtumisi, nagu letitöölistelt diagnoosi küsimist ning seejärel oma fantaasiate peal terve muinasjutu valmis kirjutavad. Braavo.

Kasutaja avatar
martin333
Huviline
Postitusi: 340
Liitunud: 11 Juul 2019, 09:24
Auto: BMW 330i
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 75 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas martin333 » 09 Mär 2021, 20:01

Mul on veidi sinust kahju.
Viimati muutis martin333, 09 Mär 2021, 20:02, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat martin333 selle postituse eest:
MustVälktofetomeargosilverpikvredesteinGullvampsmaddis
Päev on lühike, kuid ööbik.

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 09 Mär 2021, 20:17

paistab, et oma isiklike kogemuste jagamine lõpeb ainult fanboyde krussis püksikutega :lol:

Kasutaja avatar
martin333
Huviline
Postitusi: 340
Liitunud: 11 Juul 2019, 09:24
Auto: BMW 330i
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 75 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas martin333 » 09 Mär 2021, 20:22

Tanel8012 kirjutas:
09 Mär 2021, 20:17
paistab, et oma isiklike kogemuste jagamine lõpeb ainult fanboyde krussis püksikutega :lol:
Isiklike kogemuste jagamine, mis pole kuidagi Møller Autoga seotud ja seda teemas mille pealkirjas ilutseb Mølleri nimi. :clap:
Viimati muutis martin333, 09 Mär 2021, 20:25, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat martin333 selle postituse eest:
vredestein
Päev on lühike, kuid ööbik.

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 09 Mär 2021, 20:36

martin333 kirjutas:
09 Mär 2021, 20:22

Isiklike kogemuste jagamine, mis pole kuidagi Møller Autoga seotud ja seda teemas mille pealkirjas ilutseb Mølleri nimi. :clap:
Ilmselgelt pole sa teemat lugenud ning postitama ajendas ainult kihk ka oma vähetähtis sõna sekka ütelda :wink:

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Møller / Forss / Flameko

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 09 Mär 2021, 21:39

Tanel8012
Kas sul on reaalset kogemust Møller teenindusega, Forss teenindusega või Flameko teenindusega???
Kui ei siis lõpetaks selle jauramise ära. Kui on kogemus jaga seda, soovita või laida ja ongi kõik....

Minul Isiklikult on nende kõigi kolme kohta arvamused ja kogemused. Selleks see teema ju tehtud ongi...
Kes tänasid kasutajat murkamarko selle postituse eest:
vredestein

Vasta

Mine “Mootor”