Arteon 2bitdi 176KW mootor

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 30 Okt 2021, 10:15

kindlasti ei käi kuskil põrkamas. minu jaoks on samas arusaamatu suhtumine letitaguste lösutiste poolt, nagu igasugusele kriitikale tuleb vastata lausrünnakuga, vahendeid valimata.

iga teine asutus vaataks peeglisse, et kas jutus on pointi, aga siinsed letifüürerid eelistavad oma stringe puntrasse keerata. sest ega sedasi on ju lihtsam, ei pea tegelema enda kompetentsiga ega midagi.

kodanik tito demagoogiaüllitised selles vallas ei üllata loomulikult. kui võtta algpunktiks rumalust, mitte pahatahtlikkust, siis vaene mees vist ei teagi, et VAG-alane kompetents ei ole Eestis haruldus. kui ainsaks alternatiiviks esindusele peab mees vuntsidega pässi kadrioru pargis, ei jää üle muud, kui õnnitleda, on teise maise eksistentsi tipp saavutatud. passiiv-agressiivse jutupaunikuna kuskil leti taga lösutades :clap:
Kes tänasid kasutajat Tanel8012 selle postituse eest:
matis

tofetome
Huviline
Postitusi: 821
Liitunud: 31 Mai 2011, 15:41
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 92 korda
Tänatud: 121 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas tofetome » 30 Okt 2021, 19:10

Palun lõpeta ära see Ülemiste esinduse inimeste nimetamine/kutsumine erinevate solvavate sõnadega! Miks pead neid nimetama lösutisteks ja letifüüreriteks?
Tallinna ümbruses saab minult ka tekstiilipesurit rentida!

Kasutaja avatar
JaanusVambola
Huviline
Postitusi: 420
Liitunud: 16 Juun 2018, 14:06
Asukoht:
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 39 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas JaanusVambola » 30 Okt 2021, 21:17

Päris nii hull see asi ka nüüd pole. Ma tean, et üks asjalik kutt oli kunagi mölleris tööl. Ei tea kas enam on.
Kes tänasid kasutajat JaanusVambola selle postituse eest:
Tanel8012
Das auto? 🤣🤣🤣 Nope!

markomarko34
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 15 Okt 2010, 04:47
Telefon: 55623975
Skype: markomarko34
Auto: Vw Passat universaal 2.0 bitdi 2020 . vw passat sedaan 2.0bitdi 2015
Asukoht: tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 6 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas markomarko34 » 30 Okt 2021, 21:46

No nii vahepeal teemasse ka!mina saan nendest helidest nii aru et see hooratas teeb ka uuestpeast helisi tühipöördel kuna see on natuke teistsugune ratas kui muidu harjutud nägema enamustel vag-idel.sellel sees mitme tasemeline süsteem tühipöördel üks asend (pehmem)pööretekasvades teine veidi (jäigem).remondijuhendiski kirjas et lisaklõbina heli on normaalne.kuidas siis üldse aru saada et läbi kui koguaeg heli ,olen ise nii aru saanud et kui külmkäivitusel tekivad ca 140-200 thtkm) esimesed KOLINAD ja ka mootori töötades kapotiall näha et mootor vibratrioon tõusnud ja mootor võbeleb kaasa vibra taktis mida uue hoorattaga pole .olen paigaldanud enda autole ka tutika mootori helid koguaeg samad kui harjunud pole tundub imelik.[bbvideo]https://www.youtube.com/shorts/ALi0jW7wXIA[/bbvideo]

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1684
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 56 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 31 Okt 2021, 19:16

Päris kuum andmine käinud. .....

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 899
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 155 korda
Tänatud: 198 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas Golhv » 04 Nov 2021, 11:01

Tanel8012 kirjutas:
30 Okt 2021, 10:15
kindlasti ei käi kuskil põrkamas. minu jaoks on samas arusaamatu suhtumine letitaguste lösutiste poolt, nagu igasugusele kriitikale tuleb vastata lausrünnakuga, vahendeid valimata.

iga teine asutus vaataks peeglisse, et kas jutus on pointi, aga siinsed letifüürerid eelistavad oma stringe puntrasse keerata. sest ega sedasi on ju lihtsam, ei pea tegelema enda kompetentsiga ega midagi.

kodanik tito demagoogiaüllitised selles vallas ei üllata loomulikult. kui võtta algpunktiks rumalust, mitte pahatahtlikkust, siis vaene mees vist ei teagi, et VAG-alane kompetents ei ole Eestis haruldus. kui ainsaks alternatiiviks esindusele peab mees vuntsidega pässi kadrioru pargis, ei jää üle muud, kui õnnitleda, on teise maise eksistentsi tipp saavutatud. passiiv-agressiivse jutupaunikuna kuskil leti taga lösutades :clap:
Härra Põlts, miks külastada kasutuid, ülemakstud, ebakompetentseid, Tallinna füürereid , kui nad ju mitte millegagi hakkama ei saa, millele ma muidugi tugevalt vastu vaidlen. Äkki pingutad oma tööga veidi rohkem ja saad Norra esindustest oma muredele lahendused ja saaksid vb oma debiilsed sõnavõtud suunata kuskile kipsikruvisse või kui energiat peale tööpäeva ikka veel liiga palju üle siis suuna see kuskile mujale, tee sporti vms. See vihakõnede tulv ei ole okei ju. Miks peaks mõni "lösutis" üldse tahtma enam sinuga normaalselt suhelda?
Kes tänasid kasutajat Golhv selle postituse eest:
titoSanderSPSPuuriit

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 04 Nov 2021, 18:40

Golhv kirjutas:
04 Nov 2021, 11:01

Härra Põlts, miks külastada kasutuid, ülemakstud, ebakompetentseid, Tallinna füürereid , kui nad ju mitte millegagi hakkama ei saa, millele ma muidugi tugevalt vastu vaidlen. Äkki pingutad oma tööga veidi rohkem ja saad Norra esindustest oma muredele lahendused ja saaksid vb oma debiilsed sõnavõtud suunata kuskile kipsikruvisse või kui energiat peale tööpäeva ikka veel liiga palju üle siis suuna see kuskile mujale, tee sporti vms. See vihakõnede tulv ei ole okei ju. Miks peaks mõni "lösutis" üldse tahtma enam sinuga normaalselt suhelda?
Härra Viilop on täiesti õigel teel - ei olegi mõtet külastada ning loodetavasti seda vajadust ei tule ka. Kompetents on siiski mujal, esinduses on ainult mingid eluvõõrad pehmod jaburaid komme pildumas ning üksteisele baskini kilde rebimas.

Paistab, et ennast läbi naisteauto defineeriv vennike koos kambajõmmidega on ka ise oma vajakajäämistest teadlikud - ütleks keegi mulle, et ma oma tööd kehvasti teen, vaataksin esmalt, et kas väitel tõsi taga ning kas saaks tõesti midagi paremini teha. Kui süüdistus alusetu, kehitaksin õlgu ja kergitaksin kaabut.

See vihane ringkaitse aga, mida siit foorumist leiab hulgi, on järjekordseks tõestuseks, et esinduses töötavad need, kes mujal läbi ei lööks. Kui igale pretensioonile raevukalt peale hüpata, äkki suudate vähemasti endale ära valetada, et teil on seda kompetentsi, mida ka teemaalgataja miskipärast esindusest leidnud pole.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7843
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 179 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas GTI » 04 Nov 2021, 18:48

Iid-Tõstamaa vanasõna: Kui tahad et sind kuningana koheldaks siis käitu ise ka vastavalt. Jalaga uste lahtilöömisega kaugele ei purjeta...
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 04 Nov 2021, 19:12

GTI kirjutas:
04 Nov 2021, 18:48
Iid-Tõstamaa vanasõna: Kui tahad et sind kuningana koheldaks siis käitu ise ka vastavalt. Jalaga uste lahtilöömisega kaugele ei purjeta...
Nõus 100%. Ei ole kuidagi seisukohal, et kliendina primadonna mängimine õnne õuele tooks. Usutavasti asutused, mille klient juba aastakümneid olen (Forss nt) võivad seda kinnitada. Ei teinud isegi siis Rannamõisa Vianoris lärmi, kui neil õnnestus ühel ja samal päeval kahel minu autol korraga õlivahetusega karterid p-e keerata. Ikka juhtub, praktikandid, si** ilm, midaiganes. Vahetati karterid välja ja nende klient olin senimaani, kuni ei osatud akut vahetades seda autoga tutvustada ning kompensatsiooniks pakutud tasuta sillastend eelnevalt 95% sirgelt sõitva T5 sillastendi järgselt julmalt kraavi kiskus. Hääletasin jalgadega ja kõik, milleks mulle mingi vaidlus, mille tulemus on sama, mis ilma vaidluseta - sinna ma enam lihtsalt oma raha ei vii.

Samas see "klient on kuningas, kui klient käitub nagu kuningas" on näikse ainuke jalg, millel kogu fänboyde klubi ringkaitse põhinebki, aga nad eelistavad unustada ära väikese tõsiasja - ma ei ole kunagi olnud Møller Ülemiste klient. Minu mulje nii sellest, kui Mölleri Pärnu esindusest on tekkinud ainult tänu sealsete töötajate siinsetele piinlikult lahmivatele ja isiklikuks minna üritavatele sõnavõttudele. Olen vajadusel käinud loetud korrad Mustamäel ning ei ole mingeid pretensioone, kõik käis nagu oodata võis. Samas kui sealsed klienditeenindajad käiksid kohvipausidest puhkamiseks foorumis ässa panemas, siis oleks mulje loomulikult teine.

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 06 Nov 2021, 01:16

lol. ausõna ei otsinud mingit komprat.
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.09.21 05:20 Tsiteeri


Sattus mulle üks 127000 sõitnud ja ainult Eesti esinduses hooldatud ja Eesti ajalooga 16a. Passat. Ülemiste Møller soovis seda omale. Paluti ostueelsesse tuua hommikul 10.00. Terve päev kulus, kell 16.45 öeldi, et auto on väga katki, kuskilt õline ja tuhanded lähevad. Pakuti odavat hinda. Tegin neile selgeks, et mulle pole vaja sellist [roppus] ajada, võin neid ise harida. Hakati uurima kohe, mis õuel vedeleval 230kw Allroadil viga võiks olla, jõnksutab jne. No mida vi....u. Saatsin pikalt. Kahe päeva pärast ostis Pärnu Møller auto nii, et isegi ei tuldud vaatama ja hind jäi minu öelda. Raha oli enne arvel, kui auto neile jõudsin viia, siis ka ei vaadatud. Igaüks teeb nüüd ise järeldused, kas ma viin veel oma jala sinna majja või soovitan kellelgi sealt midagi osta?

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 11 Nov 2021, 21:19

t6nis3 kirjutas:
11 Nov 2021, 19:45
Tanel. Küsin,kas oled foorumis mõnitusi saanud? Oma ütlemise kohapealt . Või siiski oma teadmiste kohapealt tehniliselt? Sama küsin ka Jaanuselt.
Milleni sa muidu jõuda üritad? Sõnastuse järgi võiks nagu järeldada, et puudulike tehniliste teadmistega inimesi võibki siin mõnuga reilida?

Vastus on, et jah, mõlemat on ette tulnud. Üks esimesi kajakaid oli see kloun, kes minu jutu peale, kuidas Mustamäe Mölleris soovitati mulle võtmekorpust küsida võtmekeskusest, rebis korraliku Baskini-killu, et ega ma äkki koristaja käest ei küsinud?

Puänt tegelt selles, et antud kajakast on mõni koristaja ka antud teemal kindlasti pädevam.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas tito » 12 Nov 2021, 19:55

Tanel8012 kirjutas:
11 Nov 2021, 21:19

Milleni sa muidu jõuda üritad? Sõnastuse järgi võiks nagu järeldada, et puudulike tehniliste teadmistega inimesi võibki siin mõnuga reilida?

Vastus on, et jah, mõlemat on ette tulnud. Üks esimesi kajakaid oli see kloun, kes minu jutu peale, kuidas Mustamäe Mölleris soovitati mulle võtmekorpust küsida võtmekeskusest, rebis korraliku Baskini-killu, et ega ma äkki koristaja käest ei küsinud?

Puänt tegelt selles, et antud kajakast on mõni koristaja ka antud teemal kindlasti pädevam.
A vot kuhu koer on maetud!
Okey, see repliik kuulub mulle ja ma võin päris avalikult vabandada, kui mu sarkasmiga öeldu nii hinge läks. Palun vabandust, tõsiselt!
Selle mündi teine pool muidugi eeldab seda, et ma ei pea enam lugema kui loll, kajakas, kloun jne olen või noh seal Ülemiste keskuses ollakse.
Kas me oleme ühel lainel ja 20 k foorumlase eksitamine lõppeb siin?
Saame erasõnumites sellest vajadusel edasi rääkida.
Kes tänasid kasutajat tito selle postituse eest:
Pulku
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Tanel8012
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 30 Juul 2020, 19:01
Asukoht: Türisalu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas Tanel8012 » 14 Nov 2021, 15:29

See oli lihtsalt esimene wtf-moment, et mis seeni seal majas küll kehvavõitu kohvi kõrvale süüakse. Läks ainult allamäge sealt edasi.

Sarcasm is the lowest form of wit, minu arvamus sinust ja teistest baskinitest ei muutu mingi hambutu vabanduse peale ühe mõrapealisuse üle, kuni tädikonsiilium jätkuvalt puhast kelbast suust välja ajab. Loe see teema uuesti läbi, kui raske aru saada, mispärast.

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2575
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 32 korda

Arteon 2bitdi 176KW mootor

Lugemata postitus Postitas t6nis3 » 18 Nov 2021, 19:20

Pulku . Pealkirjaga on seos Arteoniga niipalju,et tekkis alafoorum teenindusest. Ja sealt minu jutt. Ja vastajad vastasid mahlakalt. Tänu etnies858 ,et lubad minul edasi anda enda arvamusi ,arvamust. Kuid olgu foorumi reeglid siiski kõigile võrdsed. etnies. Jutt Arteoni ga.foorumis läks ju lappama. Isiklik kogemus teenindusega firmas .No see selleks. Tähtis on ju lõpp. Kuld.

Vasta

Mine “Mootor”