Golf 2/3 coiloverid

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
timex
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Nov 2015, 20:21
Auto: VW Golf 2 ABF
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Golf 2/3 coiloverid

Lugemata postitus Postitas timex » 28 Okt 2020, 14:48

Kas kellegil on kogemusi mts, tuningarts või JOM coilidega. Oleks soov soetada ühe kompletki, aga puudub täielik kogemus nendega. Või oskab keegi soovitada samasse hinnaklassi kuuluvaid coile. Eesmärk oleks ikkagi masinat madalamaks lasta oma soovi järgi ning oleks jäigem kui orginaal vedrustus.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Golf 2/3 coiloverid

Lugemata postitus Postitas tito » 29 Okt 2020, 11:31

timex kirjutas:
28 Okt 2020, 14:48
Kas kellegil on kogemusi mts, tuningarts või JOM coilidega. Oleks soov soetada ühe kompletki, aga puudub täielik kogemus nendega. Või oskab keegi soovitada samasse hinnaklassi kuuluvaid coile. Eesmärk oleks ikkagi masinat madalamaks lasta oma soovi järgi ning oleks jäigem kui orginaal vedrustus.
JOM e pandi siin head ajad tagasi ikka jõhkralt alla- paar hooaega ikka kannatas nendega liigelda :)
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
Liblikas
Klubiline
Postitusi: 1100
Liitunud: 07 Veebr 2008, 01:16
Telefon: 1+7
Auto: G2 1.9TDI 4Motion - LT28 2.4TD
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 25 korda

Golf 2/3 coiloverid

Lugemata postitus Postitas Liblikas » 29 Okt 2020, 12:02

Ise olen kasutanud viimased 10 aastat FK Street coile. Esimesed vahetasin 8 aastat tagasi välja, kuna 1 esimene andis saba ja nüüd siiani on toiminud ilusti. Too aeg maksid mingi 7500 krooni.
TDI 4Motion. Mostly Front Wheel Drive. Occasionally All Wheel Drive.

Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 684
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Golf 2/3 coiloverid

Lugemata postitus Postitas Mattias » 29 Okt 2020, 12:48

Mul on JOMi bluelined ja need nagu odavad ikka - väga jäigad, aga madalaks saab hästi. Suvel sõitva hobiauto all peavad aastaid. MTSi asjad pidid olema juba natuke parema klassi omad ja veidi mugavama sõidutundega.Ise olen ühe auto all natuke sõitu teinud ja oli vahe sees küll. See paistab ka hinnas välja 150 vs 300+ €.
G3 1.8T teema | Disain ja muud tegemised: UnitedDesign&Code | Ühel õigel autohuvilisel on pool autot koguaeg toas.

Kasutaja avatar
intzu
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 28 Apr 2016, 23:38
Auto: Golf 2 '91
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 30 korda
Tänatud: 6 korda

Golf 2/3 coiloverid

Lugemata postitus Postitas intzu » 29 Okt 2020, 13:09

Minul on JOM-id all olnud 4 aastat Golf 2-l.

Minu kogemus nendega:
- 1. aasta: tiptop, jäigad ja sai madalaks lastud.
- 2. aasta algus: tolmukotid kõik katki läinud, kuna neil on halb disain ja jäävad vahele kinni, aga ülesse alla saab kergesti reguleerida.
- 3 aasta: hakkavad pehmeks jääma, amort ei summuta piisavalt, ratas käib rohkem koopasse (16x8, et25, rehv 205/40).
- 4 aasta: võrreldes esimese kahe aastaga üsnagi pehmed, kähkusõidul on amort ja vedru täielik prügi kui auto natuke rohkem g-jõude saab, aga tänaval kannatas enam-vähem veel väänata ja kurvilistel teedel sõita. Reguleerimismutrid kiiluvad lambiste kohtade peal täiesti kinni.

Mina neid enam uuesti ei osta, kuna coiloverite sihtotstarve on muutunud ja nende käitumine kurvides ärritab mind liiga palju, lisaks ma ei saa piisavalt vastavalt vajadusele reguleerida. Aga 239 euro eest on need 4 aastat minu arust väga hästi teeninud.
Elu on liiga lühike, et sõita igavate autodega

timex
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Nov 2015, 20:21
Auto: VW Golf 2 ABF
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Golf 2/3 coiloverid

Lugemata postitus Postitas timex » 29 Okt 2020, 17:55

Fk coile golfile pole enam saada. Tundub, et JOMid hea valik sellises hinnaklassis aga küsimus siis, kas redline või blueline omad?

Vasta

Mine “Veermik”