Pidurite kapremont, vw golf 2.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
cooler
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 22 Juun 2006, 20:48
Auto: Impreza STI
Asukoht: Pärnu mk. / Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Pidurite kapremont, vw golf 2.

Lugemata postitus Postitas cooler » 23 Jaan 2009, 21:11

Hei, sooviks veits abi, soovitusi, n?uandeid jne. oma VW Golf 2 GTi pidurite remontimisel. Ees on 280mm pidurid ja taga tavalised vw ketaspidurid. Peasilinder 22.1mm vaakumv?imuga.

V?tsin siis t?? k?sile, kohe esimene k?simus oleks supportite ja "kelkude" v?rvimise kohta, on kellegil millegagi kogemusi, pulberv?rvimine, mingid kuumakindlad v?rvid, m?ni m??dav komplekt, mis sisaldab puhastusainet jne? V?rviliseks teha ei soovi, tagasihodilik must v?i tume-hall..., et siis soovitusi v?rvimise ja puhastamise kohta.;)

J?rgmine asi siis paranduskomplektid, need tavalised komplektid sisaldavad k?ikki kuluosi, mis v?iks ?ra vahetada kapitaalremondi k?igus, tasub j?lgida ka tootja firmat komplekti puhul? On m?ni nipp mida peaksin kokku panemisel teadma?

Klotsid kettad: klotsideks l?hevad Ferodo tavalised odavad klotsid, kettad t?itsa tavalised, otseselt ringrada s?itta ei kavatse tollega ja pidurid v?iks kesta kah, puuritud, soonilisi vms kettaid v?ga ei tahaks. On kellegil midagi kommenteerida?:)

Siis pidurivoolikud, soovin panna nood "terasest" pidurivoolikud, nii palju kui netist lugenud olen, kestavad kauem ja paraneb pedaalitunnetus kah, t?nu sellele, et teras ei paindu l?bi nagu kumm, oleks too tegu m?istlik, oskate soovitada kust tellida/osta?

K?ik nipdi, ?petused, lingid jne tuleks kasu milles mingit infot:)


Ette t?nades.;)



[Muudetud: 23-1-2009 cooler]

golfrider16
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Dets 2007, 12:18
Asukoht: Tallinn/Nõmme/Männiku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas golfrider16 » 24 Jaan 2009, 15:31

Ise soovikaksin sul panna terastorude asemele vasest piduritorud. Vasest torud ei roosteta l?bi ja nad on tulevikus sul vastupidavamad kui terastorud. Vasest torusid saad lasta v??nata vanade torude j?rgi. Ja k?simus ka, kuskohas piduris?steemis on kummivoolikud? Minuarust igal pool teras originaalis.

Kasutaja avatar
Corra
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 13 Juul 2007, 16:55
Auto: VW Passat B5 1,9TDI 4motion, Golf 2 16v
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas Corra » 24 Jaan 2009, 15:58

Minu meelest on koopa juures suppordini kummi voolik ju.
Endal ka l?hiajal plaanis uuendus kuur teha piduri s?steemile.

[Muudetud: 24-1-2009 Corra]

AutomatiC
Huviline
Postitusi: 241
Liitunud: 01 Okt 2006, 19:09
Telefon: 5060671
Auto: golf2 vr6, jms.
Asukoht: sonda/tln
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas AutomatiC » 24 Jaan 2009, 15:59

esimestesse piduri suportitesse jooksevad ju kummivoolikud, terastoru jookseb ratta koopasse ja sealt edasi kummivoolik.
5060671

cooler
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 22 Juun 2006, 20:48
Auto: Impreza STI
Asukoht: Pärnu mk. / Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas cooler » 25 Jaan 2009, 11:01

Ok, te saite vist valesti aru veits:D

Ma r??gin kummivoolikute asendamisest http://autotech.com/prod_brakes_stunedbrlines.htm" onclick="window.open(this.href);return false; sellistega?, kes veel ei taibanud, ei plaani ma panna mingit toru vms supportini nagu m?ned siin pakkusid;) ja golfrider16, piduris?steemis on kokku 6 kummivoolikut, v?hemalt kestaspiduritega golf kahel. Kuidas sa kujutaks ette, esimeste rataste p??ramist kui asi oleks lahendatud j?iga toruga...

golfrider16
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Dets 2007, 12:18
Asukoht: Tallinn/Nõmme/Männiku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas golfrider16 » 25 Jaan 2009, 12:34

Sorry, minu viga t?esti ;D

cooler
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 22 Juun 2006, 20:48
Auto: Impreza STI
Asukoht: Pärnu mk. / Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas cooler » 07 Veebr 2009, 22:36

Pole kellegil midagi tarka ?elda?:P, eriti huvitavad kogemused ja know how teemal v?rvimine, muuga olen siiamaani hakkama saanud.

K?sipidurimehhanism, seal m??re sees, peab spets asi olema v?i tavaline m??re vms.?

Vasta

Mine “Veermik”