esisillas miskit koliseb

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
urrauh
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Jaan 2005, 12:24
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

esisillas miskit koliseb

Lugemata postitus Postitas urrauh »

Probleem siis selles et golf 3-l nagu esirattad logiseksid v?i nii, kui aukudest l?bi s?ita (v?iksel kiirusel on eriti palju kuulda). Mis v?ib kulunud olla kas ?arniirid vms? Ja kuhu v?iks kontrollima minna, kus viga ikka avastataks mitte ei hakataks lihtsalt j?rjekorras esisilla juppe vahetama.

setka
Huviline
Postitusi: 572
Liitunud: 30 Jaan 2004, 18:20
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas setka »

mina soovitaks kuhugi servisesse minna.

parimad poisid sildade kallal on minu arust tallinnas autoks grupp o?s. lohu 12 e. ARK maja taga.

aga samas on ka neid kohti veel. mina aga olen alati oma pere autodega seal k?inud ja alati rahule j??nud!

han_wiz
Kodulehe arendaja
Postitusi: 302
Liitunud: 09 Nov 2004, 22:09
Auto: VW Golf 2 1.8 102kW (KR)
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas han_wiz »

Esmalt v?id ise v?ikse kontrolli teha - t?stad ratta yles ja liigutad seda erinevas suunas. Vahest v?ib mingi ratta kinnitus lihtsalt lahti olla aga see on v?ga vahest :D
Olen ise Hondal kogenud kuidas ?arniir v?lja hyppas, seda 2. korral ja samal rattal. ?nneks oli kiirus mingi 20 km/h ja ?ra v?sis alumine ?arniir.

motomees
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 02 Aug 2003, 12:30
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas motomees »

Amordilaager on ka selline asi mis juba v?iksel kiirusel tunda annab- v?hemast passatil oli nii.

riuh
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 08 Okt 2004, 19:07
Asukoht: Jõgeva

Lugemata postitus Postitas riuh »

Ka minul kolises midagi just aukudest l?bi s?ites, k?isin teeninduses ja avastati et sisem. rooliots, peale vahetust aga oli kolin ikka alles ja n??d siis on kindel et l?bi on hoopis roolilatt.

Vasta

Mine “Veermik”