K: Tallinnas esisilla reguleerimine

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Arts555
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 15 Nov 2003, 13:23
Telefon: 5174819
Auto: 9-3 Aero, Golf I Cabrio, Audi Coupe Typ 85
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Tallinnas esisilla reguleerimine

Lugemata postitus Postitas Arts555 » 10 Apr 2005, 18:25

Soovitage Tallinnas m?nda head kohta kus seda teha saab. Tahaks et see ikka paika ka j??ks
GOLF, VOLKSWAGEN GOLF

Rahapesukaru
Klubiline
Postitusi: 900
Liitunud: 27 Veebr 2005, 21:02
Auto: G1 Cabrio - Passat B7 -G5 GTI
Asukoht: Tallinn-Viimsi-Keila
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 55 korda

Lugemata postitus Postitas Rahapesukaru » 10 Apr 2005, 18:36

Algselt postitas: Arts555
Soovitage Tallinnas m?nda head kohta kus seda teha saab. Tahaks et see ikka paika ka j??ks
kadaka teel veermiku spetsialist v?i midagi sarnast oli selle nimi ja ka peterburi mnt vana hydro texaco taga

kingdiamond
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 12 Veebr 2004, 01:00
Auto: VW Touareg,Isuzu D-Max
Asukoht: Tallinn/Vääna-Jõesuu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kingdiamond » 10 Apr 2005, 18:44

Kadaka teel "Termak"
Tähtis ei ole kus tehakse,vaid kes teeb!Abi värvitöödel--> [b]CAR PAINTER MÄEALUSE 12[/b]

GhostDog
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas GhostDog » 10 Apr 2005, 20:08

Kadaka tee 78a carstop(Tespera).Kuigi seda kohta ei kiideta eriti aga endal kunagi ?he auto tegin seal ja see oli hea(tegin seal sest seal pole j?rjekordasi eriti ja mul oli kiire selle t??ga).240.- teenindusele + 50.-otse mehele kes tegi,et h?sti teeks.:D

domain
Huviline
Postitusi: 455
Liitunud: 30 Okt 2003, 12:15
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas domain » 10 Apr 2005, 20:25

Algselt postitas: GhostDog
Kadaka tee 78a carstop(Tespera).Kuigi seda kohta ei kiideta eriti aga endal kunagi ?he auto tegin seal ja see oli hea(tegin seal sest seal pole j?rjekordasi eriti ja mul oli kiire selle t??ga).240.- teenindusele + 50.-otse mehele kes tegi,et h?sti teeks.:D
l?ksin kah mingi aeg sinna tegema, suur silt oli v?ljas et digi stend aga p?rast v?eti n??r v?lja ja hakati sellega paika panema. siis v?ideti et nad ei saagi silda paika panna et mul sharniirid l?bi ja saadeti mind sealt minema (loomulikult v?eti mingit teenustasu kah) hiljem kui sharniirid vahetasin tuli v?lja et vanad on t?iesti korras ja viga oli hoopis amordi loksus. igatahes v?ga p?devad vennad on seal peaks mainima.
Rehvitööd http://www.badnet.ee/hinnakiri.jpg
Tel:58258300

GhostDog
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas GhostDog » 10 Apr 2005, 21:06

Algselt postitas: domain
Algselt postitas: GhostDog
Kadaka tee 78a carstop(Tespera).Kuigi seda kohta ei kiideta eriti aga endal kunagi ?he auto tegin seal ja see oli hea(tegin seal sest seal pole j?rjekordasi eriti ja mul oli kiire selle t??ga).240.- teenindusele + 50.-otse mehele kes tegi,et h?sti teeks.:D
l?ksin kah mingi aeg sinna tegema, suur silt oli v?ljas et digi stend aga p?rast v?eti n??r v?lja ja hakati sellega paika panema. siis v?ideti et nad ei saagi silda paika panna et mul sharniirid l?bi ja saadeti mind sealt minema (loomulikult v?eti mingit teenustasu kah) hiljem kui sharniirid vahetasin tuli v?lja et vanad on t?iesti korras ja viga oli hoopis amordi loksus. igatahes v?ga p?devad vennad on seal peaks mainima.
Imelik kui mina k?isin siis oli k?ll digi stend. ja ma lasin lihtsalt paika pana ja k?ik.Kuigi usun et on paremaid kohti.Ja see on oluline et garantii annavad sellise et kui ikka kummid kuluvad siis panevad ka uued kummid!

Renx
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 05 Mär 2003, 09:42
Asukoht: Las Vaidas
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Renx » 10 Apr 2005, 21:55

N?mme kandis Mart Pere 5036826 pole digistend kuid mingid oma riistad tal seal on ja paika paneb h?sti....hind on ka alati olnud 200 EEK
Ainuke mida ta ei salli ....kui temaga juttu aetakse ilmselt...sellise pahura olemisega vend kogu aeg aga oma t??d ta tunneb;)
"After Sex Mitsubishi is the Best"

misiganes
Huviline
Postitusi: 137
Liitunud: 28 Jaan 2004, 22:54
Asukoht: tln
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas misiganes » 10 Apr 2005, 21:56

Mina julgeksin soovitada Aldani Gruppi, Peterburi tee 38, 5079733.
Dubs dont leak oil... they mark their spot

hhhannes
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 29 Juun 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

to:Renx

Lugemata postitus Postitas hhhannes » 20 Aug 2005, 20:00

ta pole pahur- AGA ?ra sega inimest kui ta teeb oma t??d

Vasta

Mine “Veermik”