Sillastend

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 06 Aug 2011, 23:40

Tanel kirjutas:
T6nis2 kirjutas:Kõik eellnevad postitajad vastavad 100
Selgita palun.
+1
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 605 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas jussike » 07 Aug 2011, 00:32

T6nis2 kirjutas:Kõik eellnevad postitajad vastavad 100
Kardan, et mehel katkes lihtsalt mõttelõngake, mis niigi habras ja peake vajus seene unne, et uusi kosutavaid "mõtte"välgatusi võrgustikku paisata.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 07 Aug 2011, 00:33

Eelnevad vastajad vastavad 100 prontsenti õigesti. No ei saa eelnevat teksti kustutada.(100). Ei ole ka kuidagi hinges kedagi sõimata,solvata tahtnud, Tehes silla stendi,ja lugedes foorumi juttu(veermiku vahetus ,roolilatt,tagasilla puksid,amordid),on jutt ikka tõõ tundides. Solvan 100% seda,kes ütleb,et kokkujooksu reguleerimine kestis 10 minutit.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 07 Aug 2011, 04:06

Tegelt on see teema ennast juba ammendanud ja offtopic kuid siiski loodan, et inimesed kes sama asja otsivad mida mina otsisin leiavad siit teemast oma vastuse.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

romeoD
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas romeoD » 07 Aug 2011, 09:39

T6nis2 kirjutas:Eelnevad vastajad vastavad 100 prontsenti õigesti. No ei saa eelnevat teksti kustutada.(100). Ei ole ka kuidagi hinges kedagi sõimata,solvata tahtnud, Tehes silla stendi,ja lugedes foorumi juttu(veermiku vahetus ,roolilatt,tagasilla puksid,amordid),on jutt ikka tõõ tundides. Solvan 100% seda,kes ütleb,et kokkujooksu reguleerimine kestis 10 minutit.

Jutt siiski silla paika reguleerimisest, mitte selle remondist. Jupid tuleb siiski ise eelnevalt kas ise või lasta kellelgi ära vahetada.
Sain ma õigesti aru, et sa ise teostad silla remonti koos paika reguleerimisega? kus see töökoda asub, astuks ehk mõni kord läbi kui sealkandis olen. Ikkagi kindlam sõita, kui erineva vaatevinkliga spessialistid auto yle vaadanud.

ylbik
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 24 Jaan 2007, 17:22
Auto: 2.5 TDI
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas ylbik » 07 Aug 2011, 10:17

Teab keegi Tartus ka head silla regullimis kohta?

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 605 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas jussike » 07 Aug 2011, 20:19

romeoD kirjutas: Jutt siiski silla paika reguleerimisest, mitte selle remondist. Jupid tuleb siiski ise eelnevalt kas ise või lasta kellelgi ära vahetada.
Sain ma õigesti aru, et sa ise teostad silla remonti koos paika reguleerimisega? kus see töökoda asub, astuks ehk mõni kord läbi kui sealkandis olen. Ikkagi kindlam sõita, kui erineva vaatevinkliga spessialistid auto yle vaadanud.

Mingist varasemast teemast jäänud meelde, et kodanik soovitas kellegil B6 passati silda pulga ja nööriga paika seada. Isiklikult ei julgeks sellist värkstuba külastada, kus pulga teenust pakutakse.

loe: http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php? ... 2Apulga%2A" onclick="window.open(this.href);return false;
http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php? ... =%2Aesp%2A" onclick="window.open(this.href);return false;
..................
loe need teemad läbi ja ma arvan, et hakkad ka seda maakonda vältima kus antud "spessialist" tegutseb.
Viimati muutis jussike, 07 Aug 2011, 21:52, muudetud 1 kord kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

romeoD
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas romeoD » 08 Aug 2011, 14:48

Ma olen olukorraga kursis. Aga põnev oleks olla ise sellises situatsioonis, mida kirjeldatakse sõnadega "ONLY IN RUSSIA". Aga tegu oleks siiski meie oma T6nis2-ga. Kujutan ette, et kaadrid antud tegelaskuju tegutsemisest leiaksid yldsuse ees palju positiivseid kiidusõnu.
Millegipärast tuli silme ette Kaupo maailma reklaamid :lol: Kus tyyp teeb vanast jalgratta pumbast amordi ja palju muud põnevat.

Mõned stiilinäited:
http://www.youtube.com/watch?v=jJ-5caDGQB8[/video]
http://www.youtube.com/watch?v=XCC_HoHY ... re=related[/video]
Viimati muutis romeoD, 08 Aug 2011, 14:53, muudetud 1 kord kokku.

4ratast
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 27 Juun 2006, 14:41
Auto: Arteon R / 2021
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 25 korda
Kontakt:

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas 4ratast » 08 Aug 2011, 17:03

T6nis2 kirjutas:Esisilla kokkujooksu reguleerimine on ,,TÖÖ,, kuid mitte 10 minuti töö.
Kui T6nis2 ütleb et miski asi on TÖÖ ja võtab aega, siis T6nis2 maailmas tähendab see et asja peab tegema vähemalt 4 ööpäeva :D Ma mäletan elu lõpuni kuidas T6nis2 mulle ps teel seletas, et minu B5.5 TDI hammasrihma vahetuseks kulub vähemalt 2 päeva. Pool kuud tagasi lasin selle töö VW esinduses ära teha ja kulus vähem kui 4 tundi. Kusjuures selle aja jooksul vahetati ära ka kliima rihma pinguti rull, generaatori rihma pinguti rull, taadeldi kustuti, kontrolliti kõik pirnid :D

Ühesõnaga T6nis2 ei tea kahjuks 95% asjadest mitte midagi ja ta suudab seda siin pidevalt tõestada. Kas valeinfo ja muu möla eest ei saaks ükskord permabänni organiseerida? :ninja:
▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄
https://vildersen.eu/volkswagen-arteon-r

walkman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas walkman » 08 Aug 2011, 18:49

Mina käisin turu tn carstopis, öeldi et läheb kuni 1h. kuna mul oli paar katkist osa, siis ei saanud regullida ja vöeti 5oirot nö kontrolli eest.

[ Postitus tehtud Mobile Device'i kaudu ] Pilt

GTI
Moderaator
Postitusi: 7833
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas GTI » 08 Aug 2011, 19:15

Digitaalse 4-punkti stendi külgepanek ja häälestamine võtabki teatud aja, sellest mutrite-varraste keeramine vast 10...15 min. Kui Mart teeb tööd vana kooli peeglite-lampidega stendiga (minuteada teeb ta ainult esisildu), siis saab ta sellega loomulikult kiiremini hakkama kui kaasaegse tehnikaga võiks saada. Tegija vend teeb 4-punkti stendiga töö ära 30...40 min-ga. Olles ise oma auto silda paar korda reguleerinud (amatöörina siis ja võttis aega pea poolteist tundi, lisandusid roostes poldid-mutrid) ja kui öeldakse, et 4-punkti stendiga regull võtab 15 minutit aega (mitte antud teema kontekstis), siis tekiks kohe mõned küsimused ja kiire kahtlus tegijas ja kvaliteedis. Minupärast võib silda reguleerida ka nööri ja luuavarrega, kui tulemus garanteeritakse, milles aga kahtlen.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Tanel
Veteran
Postitusi: 896
Liitunud: 19 Dets 2008, 19:47
Telefon: 56902793
Auto: '88 JETTA
Asukoht: Hellfield
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas Tanel » 09 Aug 2011, 14:22

4ratast kirjutas:Ühesõnaga T6nis2 ei tea kahjuks 95% asjadest mitte midagi ja ta suudab seda siin pidevalt tõestada. Kas valeinfo ja muu möla eest ei saaks ükskord permabänni organiseerida? :ninja:
Pole mõtet... igavaks läheks nii ju :)

Teemasse nii palju, et jah, Mart kasutab lampe, mis on ratta küljes ja näitavad tahvlite peal olevale skaalale. Väga lihtne ja loogiline lahendus, ilmselt samas ka piisavalt täpne.
"kunagi arvasin et Rako normulks vend a nüüd tuleb välja et selline lamelli enn et ohohohohhhoooo." -tito

suurjalg
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 12 Juul 2009, 20:45
Auto: Vw Caddy Mk1 1988, 1.6 55kw.
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas suurjalg » 20 Sept 2011, 18:36

Keegi teab veel mõnda head kohta soovitada ? Mart pere töötab ainult õhtu kella viieni. Aga peale seda oleks vaja. Forrsi ka ennem 12 oktoobrit ei saa ...
Kõrbetorm OÜ.

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas daff » 20 Sept 2011, 21:09

jussike kirjutas:
romeoD kirjutas: Jutt siiski silla paika reguleerimisest, mitte selle remondist. Jupid tuleb siiski ise eelnevalt kas ise või lasta kellelgi ära vahetada.
Sain ma õigesti aru, et sa ise teostad silla remonti koos paika reguleerimisega? kus see töökoda asub, astuks ehk mõni kord läbi kui sealkandis olen. Ikkagi kindlam sõita, kui erineva vaatevinkliga spessialistid auto yle vaadanud.

Mingist varasemast teemast jäänud meelde, et kodanik soovitas kellegil B6 passati silda pulga ja nööriga paika seada. Isiklikult ei julgeks sellist värkstuba külastada, kus pulga teenust pakutakse.

loe: http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php? ... 2Apulga%2A" onclick="window.open(this.href);return false;
http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php? ... =%2Aesp%2A" onclick="window.open(this.href);return false;
..................
loe need teemad läbi ja ma arvan, et hakkad ka seda maakonda vältima kus antud "spessialist" tegutseb.
Pulga ja nööriga ajas mul Rakveres vanakooli mees silla palju paremini paika kui CarStop seda teha on suutnud. Esimesel korral tehti kolm korda järgjest, auto ei suutnud normaalselt otse sõita ja sõi rehve, sain ainult sõimata, et ise olen loll. Teisel korral mitte väga hiljuti olin olude sunnil uuesti sunnitud CarStopi minema, sest mujal oli järjekord, siis auto uitas maanteel veel rohkem kui eelmisel korral (ise lootsin, et kolimisega tekkisid ka vähe normaalsemad riistad-mehed) ja sõi rehvi kä. Peale seda läksin nn nurgatagusesse kohta, kus esimene asi oli, et vaadati sild üle (muidu kõik korras, aga CarStop oli poldid-mutrid lahti jätnud) ja alles siis hakkasid rääkima sillastendi aja kokku leppimisest, stend tehti igati korralikult, auto käitus peale seal tehtud stendi nii nagu vaja (tegu Rakveres Võidu ja Jaama tn nurgal asuva endistes Võidu Auto ruumides tegeleva mõistliku ettevõttega). See siin ei tähenda, et ma väidan, et et kõik uuemate autode omanikud peaksid vanakooli meeste juurde minema, aga B3-B4 Passatitel tuleb asi loodi ja pulgaga tõenäoliselt odavam ja normaalsem kui CarStopis.

Kuna igaks juhuks oleks lähiajal sillastend vaja teha, siis tekkis küsimus, kas kiirusevahemikul 80 kuni 110 (edasi kaob) vibratsiooni tekitav veidi kõver esivelg tekitab sillastendi juures probleeme (veljed 17 tolli)? Seejuures mainin, et tehases ette nähtud 0 kraadise rattakalde asemel tahan ma parema kurvi keeramise võime asemel lasta rattakalle stendis teha 1-2 kraadi sisse poole kaldu (ei tohiks rehvi sööma veel hakata '04 Civic Type-R loogika järgi, mis mu heal sõbral on).

Kermo
Veteran
Postitusi: 698
Liitunud: 20 Veebr 2009, 01:35
Telefon: +3725204426
Auto: VW Polo 82/VW Caravelle 86
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas Kermo » 21 Sept 2011, 02:23

daff kirjutas:Kuna igaks juhuks oleks lähiajal sillastend vaja teha, siis tekkis küsimus, kas kiirusevahemikul 80 kuni 110 (edasi kaob) vibratsiooni tekitav veidi kõver esivelg tekitab sillastendi juures probleeme (veljed 17 tolli)? Seejuures mainin, et tehases ette nähtud 0 kraadise rattakalde asemel tahan ma parema kurvi keeramise võime asemel lasta rattakalle stendis teha 1-2 kraadi sisse poole kaldu (ei tohiks rehvi sööma veel hakata '04 Civic Type-R loogika järgi, mis mu heal sõbral on).
Vibratsoon arvatavasti veljest või äärmisel juhul poolteljest.
Kalde kohapealt peaks mainima et ikka iga silla gemeetria on vastavalt sillale tehtud. Mängib rolli nii velje ET, madaldus, ja igasugune silla detailide pikkkus. Võib hakata sööma aga ei pruugi.
Lowlifer@FB | "I'm starting to think my cars enjoy my money more than I do... "
Kermo - tel. 5204426 | Meeldivad vanad autod ja noored naised!

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas daff » 21 Sept 2011, 08:12

Kermo kirjutas:
daff kirjutas:Kuna igaks juhuks oleks lähiajal sillastend vaja teha, siis tekkis küsimus, kas kiirusevahemikul 80 kuni 110 (edasi kaob) vibratsiooni tekitav veidi kõver esivelg tekitab sillastendi juures probleeme (veljed 17 tolli)? Seejuures mainin, et tehases ette nähtud 0 kraadise rattakalde asemel tahan ma parema kurvi keeramise võime asemel lasta rattakalle stendis teha 1-2 kraadi sisse poole kaldu (ei tohiks rehvi sööma veel hakata '04 Civic Type-R loogika järgi, mis mu heal sõbral on).
Vibratsoon arvatavasti veljest või äärmisel juhul poolteljest.
Kalde kohapealt peaks mainima et ikka iga silla gemeetria on vastavalt sillale tehtud. Mängib rolli nii velje ET, madaldus, ja igasugune silla detailide pikkkus. Võib hakata sööma aga ei pruugi.
Vibratsioon veljest jah, tean et üks veidi kõver, talvel läheb sirgestamisse ilmselt. Küsimus oli pigem selles, kas see häirib sillastendi tegemise juures, et velg veidi kõver on?

Velje ET on originaali lähedane või sama mis originaalil isegi (täpselt ET-d ei tea, aga nii silma järgi vaadates), madaldus hetkel puudub (tulevikuplaanides alles).

GTI
Moderaator
Postitusi: 7833
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas GTI » 21 Sept 2011, 08:53

daff kirjutas: Vibratsioon veljest jah, tean et üks veidi kõver, talvel läheb sirgestamisse ilmselt. Küsimus oli pigem selles, kas see häirib sillastendi tegemise juures, et velg veidi kõver on?
Velje teatud viskamine on võimalik stendi juures elimineerida, s.t. ei mõjuta tulemust.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 22 Sept 2011, 20:21

Kokkujooksu reguleerimisel on küll tähtsust,et velg ei ,,loperdaks,, . Lugedes eespool kirja Tarmilt,siis tema eesmärk on kedagi ,,allalasta,, . Nimelt silla reguleerimise kohta. Vastasin ,,pulk,, jutumärkides. Eeldasin,et tehniliselt sellest aru saadakse. daf. Mis autost jutt on? G2-hel ja G3-el. saab külgkallet VABALT muuta,kuid siis on vaja ka kokkujooksu reguleerida.

Priidik333
Tunnustatud
Postitusi: 627
Liitunud: 30 Aug 2009, 15:09
Telefon: 53644681
Auto: VW Touareg 2005 2,5TDI, Partner Tepee 2013, VW Passat B4 VR6 man.Opel Frontera 2,5 TD.Nordkapp 17 120 Hp 87a.
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas Priidik333 » 23 Sept 2011, 21:13

suurjalg kirjutas:Keegi teab veel mõnda head kohta soovitada ? Mart pere töötab ainult õhtu kella viieni. Aga peale seda oleks vaja. Forrsi ka ennem 12 oktoobrit ei saa ...
Roo 4 Mööblimaja juures.Olen kõigi oma autode ja tuttavate autodega seal käinud ja kõik siiamaani rahul.Kuna mul endal pole sillastendi siis käivad sealt läbi ka kõik minu juures sillatöid teinud klientide autod.Nemad kontrolli eest raha ei võta kui selgub et miski asi vajab vahetamist.

kontakt tel. 55687741 või 56985848
www.autoravi.eu Diagnostika enamus autodele,Püsikiirushoidjate paigaldus,Hammasrihmade vahetus. Autode remont ja hooldus(Fuchs ja Mobil 1 õlid) , Karpide vahetus ja plekitööd,3D sillastend 53644681

suurjalg
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 12 Juul 2009, 20:45
Auto: Vw Caddy Mk1 1988, 1.6 55kw.
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas suurjalg » 23 Sept 2011, 21:34

Priidik333 kirjutas:
suurjalg kirjutas:Keegi teab veel mõnda head kohta soovitada ? Mart pere töötab ainult õhtu kella viieni. Aga peale seda oleks vaja. Forrsi ka ennem 12 oktoobrit ei saa ...
Roo 4 Mööblimaja juures.Olen kõigi oma autode ja tuttavate autodega seal käinud ja kõik siiamaani rahul.Kuna mul endal pole sillastendi siis käivad sealt läbi ka kõik minu juures sillatöid teinud klientide autod.Nemad kontrolli eest raha ei võta kui selgub et miski asi vajab vahetamist.

kontakt tel. 55687741 või 56985848
Käisin juba Keilas ära täna. Keva autoteeninduses, töö oli hea, aga suhtumine oli küll nõme. Ülbikud olid koos, tagasi sinna ei lähe igatahes enam.
Kõrbetorm OÜ.

Failure
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 01 Juul 2011, 10:25
Auto: 4WD Bora
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas Failure » 02 Veebr 2012, 17:04

ylbik kirjutas:Teab keegi Tartus ka head silla regullimis kohta?
On miskit teavet? Hind võiks ka sellist pakast arvestatavalt kokku olla külmunud :D
Kahe raudtee vahel olevates garaažides olla üks koht, kuid selle uks oli täna tabalukuga suletud :S
Kui asi pole ratastes, siis on ta kummis!

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas Hapnik » 23 Mär 2012, 18:45

Huvituks ka Tartu kohane info

Failure
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 01 Juul 2011, 10:25
Auto: 4WD Bora
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas Failure » 16 Juul 2012, 14:42

Tartus käsin ma ise siit uksest sisse: http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id ... 892&LANG=1
Asi aetud maks 20minutiga. Mu pärast aeti isegi üks auto garaažist välja, et stend on kiire ja muud pooleli olevad tööd aeganõudvd - minu loogika.
Raha taheti vist maks 30€ nelja ratta eest.
Kui asi pole ratastes, siis on ta kummis!

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 605 korda

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas jussike » 16 Juul 2012, 19:48

Failure kirjutas:Tartus käsin ma ise siit uksest sisse: http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id ... 892&LANG=1
Asi aetud maks 20minutiga. Mu pärast aeti isegi üks auto garaažist välja, et stend on kiire ja muud pooleli olevad tööd aeganõudvd - minu loogika.
Raha taheti vist maks 30€ nelja ratta eest.
Mes ajast Maaamet sildade regullimisega tegeleb :?:
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Timpz
Huviline
Postitusi: 671
Liitunud: 16 Juul 2010, 14:09
Auto: vw passat
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sillastend

Lugemata postitus Postitas Timpz » 16 Juul 2012, 19:51

jussike kirjutas:
Failure kirjutas:Tartus käsin ma ise siit uksest sisse: http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis?app_id ... 892&LANG=1
Asi aetud maks 20minutiga. Mu pärast aeti isegi üks auto garaažist välja, et stend on kiire ja muud pooleli olevad tööd aeganõudvd - minu loogika.
Raha taheti vist maks 30€ nelja ratta eest.
Mes ajast Maaamet sildade regullimisega tegeleb :?:

Kui sa nüüd hoolikalt vaatad, siis seal kaardi peal on vilkuv punane ring, mis eeldatavasti tähistab töökoja asukohta.

Vasta

Mine “Veermik”