Mured/Ettepanekud/Lahendused

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2647
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas argo »

dreamon kirjutas:Tere

Ma ei mõista miks ma ei saa tõsta oma vana teemat ega muuta ? kui möödas on pea 1 kuu ?
Lugege palun kodukorda.
► Näita Spoilerit
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

aht
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 12 Veebr 2006, 12:52
Auto: VW Transporter TDI, VW Amarok
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas aht »

Kuna minu teemad kustutati ära, ja nüüd tahetakse, et varuosade kuulutuses oleks ühes teemas 10 autot siis tehke pealkirja read ka pikemaks.
Aastaid sai iga auto kohta eraldi teema teha, nüüd äkki nii suur probleem. Kui on iga auto kohta eraldi teema, on foorumi huvilistel/klubilistel parem jälgida ja minul endal ka järge pidada. Kas nüüd on suur ruumipuudus või mille pärast selline koonerdamine.

Minu arust võiks ennem arutada kui sellised muudatused teha.
Minul läks tänu sellele palju infot kaotsi, mis oli ainult siin teemades.

Maahärra
Veteran
Postitusi: 1208
Liitunud: 23 Juun 2006, 13:49
Telefon: 56494520 - helista kui tunned tungivat vajadust
Auto: VW Passat 1.9 TD 55 kw 1992 Kia 2021
Asukoht: Eesti,
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Maahärra »

Antud hetkel ühtegi postitust kustutatud ei ole. Need on arhiivis.
Miks? Korduv foorumi reeglite eiramine isegi kui on sellele tähelepanu juhitud.
Nüüd on meil foorumis uued reeglid, mida aastaid ei olnud.
Paljud kümnete postituste omanikud on oma kuulutused kokku võtnud.( Enamus kümnete postituste omanikud tegelevad siin tegelikult äriga. Jah, tõestada me ei suuda aga on aru saada.) Keegi ei protesteeri. Saavad aru, et üksikute varuosade müüjatel on ka siis mingi võimalus.
Sellise käitumise jätkumisel viime sisse muudatuse, mis ei luba üle kolme (3-e) kuulutuse alafoorumis Varuosad.
Olen jälle VW Passati 1.9TD 55KW omanik.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako »

Oot nüüd ma saan aru, et äri teha ei tohi?
Pigem saadate inimesed lammaritesse mitte ei lase omade käest osta?
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

rako kirjutas:Oot nüüd ma saan aru, et äri teha ei tohi?
Pigem saadate inimesed lammaritesse mitte ei lase omade käest osta?
Äri teha võib aga teistel foorumi kasutajatel peab samuti olema võimalus oma autode varuosi müüa võrdsetel tingimustel, mitte need ei pea uppuma "ärikate" kümnetesse kuulutustesse.
Foorumi kasutamisel "äritegemise" ehk asjade hulgi müümise eesmärgil tuleb ka klubi rahaliselt toetada.
Huvikorral võib pöörduda PS-iga minu poole ja võin selgitada reklaami võimalusi foorumis.
Viimati muutis HawkHill, 12 Nov 2013, 03:03, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas tito »

HawkHill kirjutas:
rako kirjutas:Oot nüüd ma saan aru, et äri teha ei tohi?
Pigem saadate inimesed lammaritesse mitte ei lase omade käest osta?
Äri teha võib aga teistel foorumi kasutajatel peab samuti olema võimalus oma autode varuosi müüa võrdsetel tingimustel, mitte need ei pea uppuma "ärikate" kümnetesse kuulutustesse.
Foorumi kasutamisel "äritegemise" ehk asjade hulgi müümise eesmärgil tuleb ka klubi rahaliselt toetada.
Huvikorral võib pöörduda PS-iga minu poole ja võin selgitada reklaami võimalusi foorumis.
Kui seda teeks "klubiline" ,siis on toetus olemas ja selle laadset peedistamist ei toimuks ?
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

Aga mõistlik oleks teha klubiliste osas küsitlus. Siis ei oleks ju probleemi. Kui enamus otsustab, et võib siiski, siis võiks kanii teha. Usun, et serveri ruumist puudust ei tule. Kui tuleb, siis saab ju üldjuhul mahtu juurde osta. Milleks jõuga asju paika panna. Kuulaks klubiliste soovi kah.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

NOTFAST kirjutas:Aga mõistlik oleks teha klubiliste osas küsitlus. Siis ei oleks ju probleemi. Kui enamus otsustab, et võib siiski, siis võiks kanii teha. Usun, et serveri ruumist puudust ei tule. Kui tuleb, siis saab ju üldjuhul mahtu juurde osta. Milleks jõuga asju paika panna. Kuulaks klubiliste soovi kah.
Teeme siis küsitluse klubiliste vahel õhtul...

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Igor »

vaatsin korra asja, ei näinud küll ebavõrdsus huviline/klubiline osas, sealt tõsteti/liideti nii klubiliste kui huviliste teemad/postitused/kuulutused kokku või arhiivi ja seda ka nende parandatud turu reeglite järgi.
Mis puudutab Notfasti ütlust, Karol, ma usun, et Sa teed nii nagu peab, ning oled :thumbup: inimene igast mõttes, aga kõik ei ole sellised. Ei ole ammu turu foorumis käinud ning lugesin just hiljuti miks nii tehti. Mul on väga väga kahju, et mõned loevad ainult viimased postitused või süvenemata kirjutavad. Seletus oli väga hästi sõnastatud ja seda ka maahärra poolt, kusjuures normaalse tekstiga.

Mõistlik oleks väga palju asju teha, kuid tuleb mõelda ka tagajärgedele. Kui vaadata laiema mõõtkava, nt riigi tasandil, on palju asju mida peab ja vaja muuta mõnede arvates, aga ei muudeta, sest asjad kulgevad, järjest kas paremuse poole, või vastupidi allamäge, mis on nt selge märk, et TULEB midagi vahetada. Praegu minu ettepanek oleks teha nii, et olgu see süsteem näiteks 15.12 nii nagu on. Katsetame, vaatame, siis on millega võrrelda. Paneme tulemused joonele siis saame otsustada ja teha hääletuse. Muidu jälle tuleb üks hääletus, kus rahvas teab ainult üht süsteemi ja see tulemus on ka teada.

Mina panustaks ja hea meelega siin kohapealt kuulaks endiste turumoderaatorite sõna kui ei eksi fatedog, kevva jne jne. Mäletan, et oli omal ajal hull probleem, et nii evens kui fatedog kütsid ahju nende postitustega kui midagi oli valesti täidetud või ei vastanud reeglitele.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas tito »

Oooodooooodooooot, asi tehti ju kasutaja vaenulikumaks. Sellesmõttes pole ju muud midagi muutunud kui see ,et mõned kes autosid rohkem osandavad peavad enda asju müüma 1 postituses ja selle hunniku seast enda autole sobiv leida on raskendatud. Vanasti said otsida golfile juppe ja kõik oli klaar, nüüd tuleb mõnede müüjate kuulutused ekstra läbi lugeda. Halb nii müüjatele kui ostjatele mis siin arusaamatu? Ja kedagi karistada selle eest ,et põhitöö kõrvalt sellise asjaga tegeleb, comoon!
Viimati muutis tito, 12 Nov 2013, 11:33, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

Kõigepealt tänud Igorile mõistmise eest. Ka teistele modedele, TÄNUD. Lihtsalt pakkusin välja sellise lahendi, et võiks olla see gallupis. Ehk siis hääletus, et kas erinevad autod rohkem eraldi või ühes pundis koos. Mõistan väga hästi titot. Endal oli just hiljuti kõne, et kas mul enam B4 juppideks polegi. Otsis nimelt B4 juppe ja minu kuulutust. Muidugi vastasin selgitavalt. Asi läheb veidi segasemaks jah, selle praeguse nõudega aga ma olen ka sellega nõus kui nii otsustatud on.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas corbe »

wolkar3 kirjutas:
argo kirjutas:
wolkar3 kirjutas:Sain täna emaili peale nö ähvarduskirja:

http://www31.zippyshare.com/v/53763084/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ei tea kuidas teiste nimedega lood on, aga endale küll ei meenu, et oleks kedagi mõnitanud. Ehk on mul haugimälu?
Paluks siis viidet mingi postituse näol, keda ma mõnitasin..
Või on hoopis tegemist EVWK juhatuse karistusaktsiooniga?
Küsid seda kelle käest, rahva? Meil on foorumis ka privaatsõnumi võimalus ja läbi selle saab edukalt pööduda soovitud isiku/te poole.
Ei pea vajalikuks eelnevat juttu spoilerdada.
Miks ei vasta siis soovitud isikud(ntx Igor) telefonile? Kui nad ei vasta telefonile, vaevalt siis vastatakse PS-ile..
Eile lootsin juhatuse liikmeid näha Mustika parkla kogunemisel, et saada küsimustele vastuseid saada, aga vot ei saanud. Miks moded ja muu staff?
Tehakse mingi lampi protokoll, aga kui tahad saada vastuseid, siis pole neid kelleltki küsida. Ei maksa ka seda saagimise juttu kogu aeg rääkida.. parem minge välja jalutama, poleerige autosid jne kui sellist juttu ajada.
Teil modedel on oma suhtlusliin foorumis juhatusega.. Miks te ei küsi neilt(meie küsimuste) vastuseid? Miks pole juhatuse tegude üle foorumis üksmeelt? See kui mode ei julge foorumis välja astuda huviliste/klubiliste huvide/vaadete eest, näitab nende argpükslikust(võite seda jälle mõnitamisena tõlgendada).
uno, ehk tuleks terve MTÜ mõneks ajaks kinni panna ja alustada nullist? Jätke moded need postitused ja nende ümber kõvatamine.
Olen olnud nii ühes kui teises kohas foorumi/trackeri administraator ja ma tean mis teid kannustab..
Kuna Kogunemise teemas tõmmati paks joon alla, siis kirjutan oma mure siia teemasse. Tundub et on õige koht. Miks ma seda teen? Praeguseks hetkeks olen küllalt kaua kõrvalt vaadanud ja lugenud, kuid igal asjal saabub oma murdepunkt. Tundub, et minu jaoks on see hetk saabunud. Nii mõnigi klubiline ja huviline on oma arvamust avaldanud ja need on jäänud vastuseta, halvemal korral on postitused kustutatud. Mõningased tähelepanekud meie endi ( foorumikasutaja, huviline,klubiline --- mis kurja seal vahet on lõppude lõpuks??? Praeguse seisuga on riik-riigis skeem tekkimas ning samamoodi jätkudes on üks hetk kogu sel asjal lihtsalt kriips peal ) seast, mis peavad kaduma kogunemise teemast kuna sinna ei sobi:
woody kirjutas:Hetkel ei ole küll minuga kuidagi seotud, kuid kas sellest seina äärde rivistamisest juba küllalt ei ole saanud? Illar?
Mul ei ole sinu vastu midagi, kuid selline hitlerlik käitumine on mind häirinud juba ammu ja et ürituste teemas oma hetke emotsiooni smailiga tähistada on ka keelatud, see on juba tase!
sheriff kirjutas:Minu nägemus asjast. Vaadates, kui palju siin sõditakse ja kritiseeritakse juhatust ja vaadates, kes kritiseerivad ehk millal nad kasutajaks registreerinud on ja varem pole sellist sõda olnud, siis ilmselgelt on praegune juhatus või pealik väga valel "ametikohal". Ehk inimesed on aastaid kasutanud seda foorumit ja pole kunagi nii suurt tüli olnud, pärast seda, kui Herr DS sai võimule on jama lahti ehk mina näen siin sellist nägemust, et teha Herr DS niimoodi :wave: ja soovida head teed, kuna ta ei suuda seltskonda ja foorumit rahulikuna hoida nagu on seda teha suutnud tema eelkäijad.

Pange nüüd bänn mulle, et ässitan inimesi DS vastu, kuigi olen maininud, et tegu MINU nägemusega :)
Need on muutmata kujul nagu ka ülemine tsitaat.

Ehk siis, mis toimub??
Kogu MTÜ ja foorumi majandamine on muutumas juba tõsiseks JOKK skeemiks, mida kasutatakse kõrgpilotaažiga poliitikas. Toome välja punktid ning elimineerime meile mitte vajalikud inimesed ?
Foorum on ja jääb mõtete avaldamise kohaks, kus inimesd võiksid ja peaksid omavahel vabalt suhtltma, kuid tundub et seda piiratakse siin. Kunagi oli üks hea teema: lõuad pidada ja edasi teenida. See väljendas konkreetselt seda olukorda mis hetkel väga peene skeemiga kasutusel on.

Ausalt öeldes mul lihtsalt ei ole sõnu, midagi panin kirja ning tõin enda vaatenurgast murekohad välja. Kuid vaadates siin toimuvat, siis ma isegi mitte ei looda vastusele ning põhjendustele. Kunagi oli siin koht, kus asju lahendati inimeste kombel. Tänaseks on peitu poetud erinevate punktide ning poliitika taha. Kaitsering on väga asjalikult üles ehitatud, tunnistan ausalt. Nii hästi, et ära saab panna ametlikult, selle asemel et arvamusi kuula võtta ning süveneda probleemide olemusse.




Ma ei ole viimasel ajal foorumisse palju postitanud, ei ole isegi tahtnud ( just nimelt, tahtnud ) teemasid läbi käia, mis kunagi tundusid vaata et igapäevased. Miks? Sellepärast et praegune EVWK kui selline hakkab vaikselt vastuoluliseks muutuma...

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Turuteemade osas arvan samamoodi, et selline kõikide kuulutuste ühte teemasse tõmbamine ajab asja väga segaseks. Olen ise korduvalt läbi foorumi ostnud ja müünud erinevaid varuosi ja tunduvalt lihtsam on osta, kui näed pealkirjast, et "müüa Golf II 1.8 varuosad", mitte et teema on "müüa erinevate VW-nite varuosi" ja siis pean terve teema läbi scrollima ja otsima, et kas ma saan ikka oma autole sobivat varuosa.

Corbe teemasse, olen suures osas nõus. Olen tegev erinevates autofoorumites, aga VW Klubi foorum on muudetud kõige kasutajavaenulikumaks sest tundub, et seda juhivad inimesed, kes ei suuda end muud moodi maailmale või endale tõestada, kui kehtestada põhimõtteliselt diktatuur, kus visatakse inimesei välja oma suva järgi ja tsenseerimine on hullem kui Nõukogude Liidus. Eile tuli selle teemaline pilapilt huumori teemasse, tänaseks oli see läinud ja ma usun, et ka kasutaja bännitud, mis ilmsetab väga hästi praegust suhtumist.

Volkswagenit mul ka enam ammu pole, aga ikka harjumusest käin veel siin, aga noh ilmselt, kui siin veel sõna võtta, siis enam käi :)
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Maahärra
Veteran
Postitusi: 1208
Liitunud: 23 Juun 2006, 13:49
Telefon: 56494520 - helista kui tunned tungivat vajadust
Auto: VW Passat 1.9 TD 55 kw 1992 Kia 2021
Asukoht: Eesti,
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Maahärra »

Hr. KuldarA
Seoses turu teemadega. Meil seal 4-5 varuosade müüjat kes tegelevad autode kokkuostu ja lammutamisega. Kui nendest 2 müüjatest uppisid oma kuulutusi korraga oli kaks esimest lehte ainult nende kuulutused.
Sellel lihtsal põhjusel saigi nii korraldatud.
Olen jälle VW Passati 1.9TD 55KW omanik.

kevva
Veteran
Postitusi: 707
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas kevva »

Ega see asi pole ka praegu parem, sest kas peab kõik oma teemad korraga ühel päeval tõstma. Kui öelda oma seisukohalt, et eks minulgi ole neid teemasid, aga pole ise küll kunagi neid kõiki ühel päeval tõstnud. Eks seda võiks ikka normaalselt teha, üks teema korraga.
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Sellegi poolest on turujaotuses 2, 3, 4 jne leheküljed, kust saab otsida, kui see korraga uppimine on. Antud hetkel pean kulutuma rohkem aega, et õige teema üles leida.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas jürts »

Oleks minu teha,ma laseks selle turu foorumi täitsa vabaks,las ilalõuad kõvatavad,kuniks küünealused verel ja lõuad krampis.Iga teema raugeb ükskord ära ja siis saavad moded rahulikult kogu jura ära kustutada.Pealegi pole siiani veel ükski foorum postituste hulga pärast kokku jooksnud. :mrgreen:

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3388
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 720 korda
Tänatud: 97 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Kui keegi reegleid loeks, siis: hetkel nõutud varuosade all ainult samale mudelile kuuluvate varuosade müümine koos ühes teemas.
Kui müüakse või ostetakse vaid g2 juppe, siis ei pea tegema kümmet kuulutust erinevate g2 juppide jaoks.
Kujutage nüüd ette et ma hakkan oma g1 lammutama ja müün igat plast detaili eraldi kuulutuses, igas kuulutuses siis eraldi detaili pilt kolmest küljest. :D
► Näita Spoilerit
Mis puudutab seda juttu, et võibolla kellegil jupp mis kõlbab ka muule masinale kui golfile, siis: see kes kuulutab võib ka kuulutusse märkida mis on osade kattuvus.
Ideeliselt ei nõua me varuosa koodi, mille järgi oleks hea teha vahet, aga see oleks tõesti asja tipp milleni ma isiklikult ei looda mitte kunagi jõuda! :lol:

Selle asemel, et pealkirju vaadata kasutaks otsingut lootuses, et kuulutajad on kuulutusse piisavalt korrektselt ja üldsusele arusaadavalt kirjutanud elemntaarsed varuosad mida müüakse/ostetakse. Pealkirja riba on limiteeritud ja sinna loomulikult ei mahu kirjutama igat juppi mida kuulutuses müüakse.

Kui teil on paremaid mõtteid kuidas turu osa korrastada, et ka teistel oleks võrdne võimalus kuulutada, siis andke teada.
PS'ile ja ka telefonile vastan kui ma just pole autoroolis!

Mõistvat suhtumist ja häid jõule ja paremat aasta lõppu!
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 637
Liitunud: 22 Juul 2013, 19:30
Auto: Seat Ateca Xcellence 4drive
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Riivo »

mujal forumites maksvad kindla äri tegijad klubile obrokit....ja ei lasta ka igat pisiasja panna eraldi kuulutusse, pigem tuleb pressida rohkem kokku asju...pealkirjas saab kajastada asju...igatahes parem variant kui iga kruvi eraldi teemas hoida...pooldan selle varuosade teemamajanduse vähe kokkupressimist.

varikasutaja
Huviline
Postitusi: 321
Liitunud: 15 Juul 2010, 12:37
Telefon: 56306326
Auto: talvel kannan hoolt et kevadel üks e36 teedel vähem on :)
Asukoht: tallinn/saku

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas varikasutaja »

kui mudelid eraldi klassidesse panna (golf 2, golf3, passat..) oleks tulemus varuosa otsiva inimese jaoks ma arvan et oluliselt parem, kui mingites segapudruteemades sobrada kuhu kõik korraga kokku visatud.

Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 637
Liitunud: 22 Juul 2013, 19:30
Auto: Seat Ateca Xcellence 4drive
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Riivo »

klassid võiksid olla eraldi alatema, see kas on G2, G3 või B4, B5, B5.5 saaks märkida kuulutust koostades...nt hinnavaatluses on pealkirjade listis näha millga tegu pealkirja taga sulgudes...ja muidugi rõhuda pealkirja täpsusele...nimi "igast staffi" on suht mittemidagiütlev..

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

Riivo kirjutas:klassid võiksid olla eraldi alatema, see kas on G2, G3 või B4, B5, B5.5 saaks märkida kuulutust koostades...nt hinnavaatluses on pealkirjade listis näha millga tegu pealkirja taga sulgudes...ja muidugi rõhuda pealkirja täpsusele...nimi "igast staffi" on suht mittemidagiütlev..
Palju asju on ju mis sobivad erinevatele mudelitele. Mis siis neist saab?
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 637
Liitunud: 22 Juul 2013, 19:30
Auto: Seat Ateca Xcellence 4drive
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Riivo »

seda saab ka teemas lahti seletada...ja seda teavad ehk ka ostjad enamuses...kõigile sobivaks ei ole asju kunagi võimalik teha, loogiliselt kuldset keskteed pidi on lihtsam minna

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas tito »

Vaadates järjekordselt kuidas suvalt on "modereeritud" teen moderaatoritele , administraatoritele ja juhatusele asju puust ja punaseks...
Allikas: Riigiteataja https://www.riigiteataja.ee/akt/633949
Teemaks Eesti Põhiseadus:
§ 11. Õigusi ja vabadusi tohib piirata ainult kooskõlas põhiseadusega. Need piirangud peavad olema demokraatlikus ühiskonnas vajalikud ega tohi moonutada piiratavate õiguste ja vabaduste olemust.
§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma. Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist. Kedagi ei saa veendumuste pärast võtta õiguslikule vastutusele.
§ 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil. Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks. Seadus võib seda õigust piirata ka riigi ja kohalike omavalitsuste teenistujatel neile ameti tõttu teatavaks saanud riigi- või ärisaladuse või konfidentsiaalsena saadud informatsiooni ning teiste inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks, samuti õigusemõistmise huvides. Tsensuuri ei ole.


Ilma mõjuva põhjuseta kustutamine- palun selgitust?
Viimati muutis tito, 27 Jaan 2014, 09:38, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

g4universaal
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 02 Juul 2012, 21:56
Auto: VW Passat
Asukoht:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas g4universaal »

Harju ära või mine ära :D

Vasta

Mine “Ametlikud teated”