Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Mazz »

2013 jõulud tegin ka mina ettepanekuid, tahtsin uut juhatust, demokraatiat. Mis sain ? Bann.

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Hapnik »

jürts kirjutas:Ärge näkku lööge (kardan kõdi),aga see jutt,mis seal liitumise lehel on,kõlab hirmsasti,nagu valimisreklaam,või mingi jehoova tunnistajate värbamiskampaania.Ma ei tea,kuidas teistel,aga minule küll vägagi vastukarva.Eks see muidugi juhatuse otsustada,kas seda muuta,või mitte.Õnneks mina seda enam lugema ei pea,sest avaldus tehtud,aga imal maitse on küll sellel jutul seal ;)
Ei tasu nii negatiivne olla! Esimesed kaks lauset on üle prahi. Ausalt. :)
Mida Klubis olemine annab Sulle? Saada klubiliikmeks on lihtne - täidad vormi, tasud liitumistasu ja oledki klubiline.
Viimati muutis Hapnik, 26 Apr 2015, 10:40, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Mazz »

Jutt normaalseks, või hakkame uuesti mässama :D

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Liitumise reklaamteksti kirumise asemel võiks need, kellele see tekst ei meeldi, selle asemele parema teksti "valmis treida" ja kasvõi siia postitada, et juhatus ja klubilised saaks selle sobivuse üle otsustada ja parema-ajakohasema teksti kasutusse võtta.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts »

Illar,tekstis pole asi,vaid selles,et juhtkond ise ei käitu vastavalt nende enda heaks kiidetud tekstile :wink:
Ja kuna nad ei suuda nähtavasti vastavalt sellele toimida,võiks ju teksti vähe muuta ja lisada sinna,et kõigil on ka eraelu ja klubiliikmeks saamine võib võtta isegi kuni nädal,või rohkemgi,sest parimaks pürgival autoklubil on liitumisprotsess mõttetult keeruliseks aetud vms. :D

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

jürts kirjutas:
Igor kirjutas:Kas saaks antud teema huumor vol 2 alla liigitada?
Jürts vana sõber :) Võta toru helista. :)
Aga miks ma peaks helistama? Kui on inimesed endale kohustuse võtnud,siis tuleks ka seda täita! Ja kui tõesti eraelu nii tihe,siis poleks äkki vaja võtta endale lisakohustusi,millega hakkama ei saada,või kuidas? Miks mina eriti kuhugi ei roni? Sest tean,et ajanappuse tõttu ei suudaks eriti korrektselt ja operatiivselt omi asju toimetada,seepärast hoiangi eemale. Äkki siinses foorumis asi liiga keeruline ja nõuab rohkem,kui ühte klikki,et huvilisest klubiliseks saada? Sel juhul ju asi üle võlli keeruliseks ise aetud.
Ja antud tragikoomilist seisu vaadates,siis see kihutuskõne liitumise avalduse lehel paistab eriti imelikus valguses,vähemalt minu jaoks :)
Eesti parim autoklubi? Euroopa parim? "Hüppa peale ja sõidame!!! " :mrgreen: Hüppaks küll,aga... :roll:
Jürts, nõus - võtsid kohustuse - ole hea tee ära. Kuid kogu selle asjaajamise osas, et tüdimus ja kirg tegemiste vastu ei kaoks tegemised peavad olema sellised, et mõõdukas tempos ja kontrollitult. Tuleta meelde rahvas soovis ülikiiresti saada e-poodi, oleme teinud seda lahti ja juhtus nii, et teatud punktid me ei ole arvestanud kiirustades. Kindlasti need olid abiks 2015 e-poe süsteemide kujundamisel.
Veel kord ütlen, et nõus, võtad kohustusi ole hea täida need ära. Kuid kallis peremees, tuleta meelde, et 2012 aastal keegi ei tahtnud enda peale kohustusi võtta, et klubi taasavada. Hirm negatiivse tagasiside ees, hirm teha midagi uut, hirm öelda asjad nii nagu on, hirm võtta ja teha ära, laiskus, mis ajendas inimesi pigem kirjutada foorumisse kui võtta asi käsile. Nüüd on toimiv seltskond koos usu mind ka neid ei olnud kerge leida. Kui aus öelda - ei ole meid siin niipalju, et asi oleks nii bürokraatlik ja otsekohene. "Inimlikus kaob ära" - enda nahas sain selle tunda olles väljaspool süsteemi - seega ütlen nii, et seda klubi kui MTÜ-d pole vaja, kui tegemist on väikse seltskonnaga. Tuleta meelde Lowlifer alatest 2010 ikka tugevalt kaks aastat oli lihtsalt kommuun. Toimis? Toimis küll ja hästi.
Ei ole mõtet pressida - pressime pressime ja pärast kirume, et inimlik pool kaob ära. Küll need asjad loksuvad paika. Kõik ei ole loodud selleks, et juhtida või hästi organiseerida midagi. Kõik õppivad. Kui tekkib küsimus aga miks siis läksid sinna kohale? Sest kedagi teist aktiivseid ei ole ja paraku on nii, et tuleb teha tööd sellega mis Sul on. 2012 nii Evens kui teised aktivistid ka tegid aktiivselt tööd (vajadusel võid see VOL meeldetuletuseks välja tõsta :lol: ). Oli hästi palju lobisejaid ja siis kargas uksest sisse üks vene habemik ja sai see mis sai. 8)

Mul on väga hea meel, et see tagasiside tuleb ja küll ta jõuab õige inimeseni. Kui mitte täna, siis vast homme, äkki kuu aja pärast äkki alles tema valitsemise aja lõppus. Kes teab. Kuid nagu siin mõned märkasid siin foorumis üks ütlus on üle kõige tuntud "teise eestlase parem toit on teine .....". Kui kirute midagi, siis olge nii kõvad mehed/naised ja pakkuge ka lahendust, siis tekkib arutelu - see kiirendab kogu arendamise protsessi. Muidu "mulle ei meeldi, tekst on jama, liitumine on pikk, vastused ei saa" järel võiks olla kirjas "tekst võiks olla nii pikk, selline nagu seal ja seal, liitumine võiks olla päevaga, sest on see ja see olemas, miks ei kasuta..." etc.

Ei tahaks, et traditsiooniliselt EVWK-s oleks juhatus see organ keda kogu aeg kirutakse (Evensi ajal oli , et "aeglane oled, kaarti ei saa, kleebised ei tule kohale jne, meie ajal oli ka negatiivi palju) - peab koostöö olema - uus juhatus minu teada selles teemas mitu korda küsis "mis on Teie ettepanek". Vastuseks oli "see on teie töö, me ei tea midagi, aga kõik on ikkagi s**t" :) Mina omal ajal oma ettepanekud saatnud väga konkreetsele inimesele, olgu see admin, olgu see mode olgu see kes iganes kes vastutas selle valdkonna eest. Käivitasin arutelu PS-kaudu, kui aga asi ei leidnud lahendust siis läksime väljapoole PS-i ja tekitasime arutelu, et leida parema lahenduse.

Kordan üle, meil on ülipalju heitereid, lobisejaid ja muidu kirujaid. Ettepanekute tegijaid nendest on üsna vähe. 2017 juhatus paneb oma ameti maha - ning kui Te jätkate samas vaimus siis saabub must 2012 aasta stsenaarium - kus ei olegi kedagi julget, kes hakkaks klubi asja ajama. Seega mina julgustan inimesi teha vaatamata siin pseudo"autoriteetide" negatiivsete ütlustele (nad niivõi naa ei tooda midagi positiivset) teha midagi positiivset, uut - seejuures vaatamata tagajärgedele. Nii tekkisid Öökriisid ja muud huvitavad ettepanekud oma lahenduse. Võtke julgust rääkida rohkem inimestega väljaspool foorumit kogunemistel. :P Kui oleks kerge kõik saaksid teha see mida olen teinud 2013-2015 meeskonnaga!

To Mazz, Sa polnud ainuke. Kirumist oli millest oli näha rahuolematus. Ban põhjused olid teada ja kui asi läheb üle võlli siis saabki banni. Siinkohapealt ka mina juhatuses olles võisin saada banni (vist sain paaril korral hoiatuse lausa). Meil on reeglid siin foorumis, mis kehtivad kõikidele. Just hiljuti kusagil ürituse teemas ütlesin paar sõna PS kaudu tuli hoiatus "veel kord teed nii - saad päris hoiatuse". Töötab. Kõik on inimesed. Kuid ei tohi kiruda inimest, kes on selle süsteemi korravalvur. Kui teda ei oleks siin foorumis oleks ikka väga õudne olla "alates roppusest kuni teemade lagastamiseni". Kusjuures see aeg oli mingi 2011-12 aasta ning Tito oli kõige aktiivsem inimene, kes reaalselt oli selle korralageduse vastu.

Lõpetuseks - jah, ei ole nõus ühe või teise asjaga, jah ei meeldi see ja see punkt, tegevus või inimene, siis valides vastava info edastamise kanali oli mees/naine ütle välja mis ei meeldi ja esita ettepanek kuidas võiks olla. See ettepaneku teema on juba sellepärast, et kui mina midagi tahan paremaks teha, siis ma mõtlen läbi üks või teine teema ja esitan ettepanek, mis tavaliselt lähebki töösse teatud muudatustega. Muidugi võib kisa tekkida, kui kui keegi pole midagi paremat pakkunud ja seejärel kõik hakkasid netihiirodeks, siis ainuke mida saab teha vaadata kuulata ning lihvida jälle midagi. Olla esimene on alati raske. Aga esimene alati jääb meelde. 8)
Viimati muutis Igor, 26 Apr 2015, 13:21, muudetud 1 kord kokku.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Aitäh, Igor! :thumbup:

Selle jutu jätkuks ma tekitakski siis kohe arutelu e-poe toodete osas. Laste riiete suhtes erilist tagasisidet saanud ei ole ja tundub, et vajadus puududb. Lisaks on mul veel paar mõtet, mida poodi sisse võtta, aga sooviksin ka teie arvamusi, sest teen seda ju eelkõigi teie jaoks, mitte ainult iseendale ja oma maitse järgi.

Mida sooviskite veel poes näha? Valik on nii lai ja ma ei suuda üksi kõige peale tulla. Kuna nüüd on plaanis pood taas avada ajavahemikul 01.07-15.08.2015 ja sellel ajal tellitud tooted saab kätte umbes septembri lõpus, siis eriti suvehooaja kaupa enam sisse võtta ei ole mõtet.

Kuidas oleks aga selliste toodetega:

* Autoapteek
* Päikeseprillid
* Fliisid
* Sokid

Kuna valik on nii suur, siis see on minu hetkeline nägemus, et millele võiks nõudlust olla. Kindlasti võte ise ka ideid välja pakkuda ja pole vajadust karta, et äkki liiga hullumeelne. Olen saanud PS teel erinevaid päringuid ja mida kindlasti saan öelda, siis USA numbrimärke kahjuks teha ei saa, seega selle konkreetse asja oskan kohe välja tuua. Mul on meie koostööpartneriga väga hea kontakt saavutatud ja midagi võimatut ei ole enne, kui ei ole peetud läbirääkimisi, seega ma sooviksin siia lennukaid ideid.

Kui aga mõne konkreetse toote mudel ei meeldi, siis andke teada. Kui neid laekub rohkem, siis saame antud mudeli mõne teise vastu välja vahetada, sest pole ju mõtet hoida poes toodet, mis üldse peale ei lähe. Mina olen tagasisidele ja kriitikale väga avatud ja koos saamegi ju luua selle kõige parema. See on jah natukene liiga mugav arvamus, et juhtkond teeb ja otsustab. Kas teie siis ei tahagi millegi eest otsustada? Mina küll ei julge teie kõigi eest ise otsuseid langetada. Oleme ikka kokkuhoidvamad ja sallivamad teiste suhtes.

Noh ja ma ju ei saa Igorist lühemaid tekste kirjutada :D

Olgu, loodan et mu mõte jõudsi kohale ja suudan siin mingi asjakohase arutelu käima lükata. E-poe kujundusest ei oska mina kahjuks midagi rääkida ja kas ta on vanamoodne või mitte. Mina jään oma liistude juurde ja oskan kaasa rääkida kaupadest ja nende kujundusest, see on täielikult minu vastutusala.

Lisaks veel mainin, et esimene tellimus läks teele eelmine esmaspäev 20.04 ja ootan põnevusega oma esimese tellimuse kättesaamist. On see ju minu jaoks ka täiesti uus kogemus :)

Marje
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Huligaan
Veteran
Postitusi: 439
Liitunud: 25 Veebr 2008, 00:40
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Huligaan »

jürts kirjutas:Illar,tekstis pole asi,vaid selles,et juhtkond ise ei käitu vastavalt nende enda heaks kiidetud tekstile :wink:
Ja kuna nad ei suuda nähtavasti vastavalt sellele toimida,võiks ju teksti vähe muuta ja lisada sinna,et kõigil on ka eraelu ja klubiliikmeks saamine võib võtta isegi kuni nädal,või rohkemgi,sest parimaks pürgival autoklubil on liitumisprotsess mõttetult keeruliseks aetud vms. :D

Tere sõber :)

Kuna siin teemas ei ole kirjas, kuidas tegelilk protsess käib liitumisel, siis avaldan saladuse.
Esmalt väljavõte KKK st:
K: Kui kiiresti MTÜ EVWK juhatus menetleb liitumisavaldusi?
V: Avaldus menetletakse 15 kalendripäeva jooksul peale avalduse laekumist ning peale seda saadetakse, kas positiivne või negatiivne vastus. Kui vastus oli positiivne, siis tuleb pärast avalduse rahuldamist 15 kalendripäeva jooksul tasuda Klubi liikmemaks (jooksva) ühe aasta eest.

Laekunud avaldused vaatab jooksvalt üle ( korrektsuse ja taustakontroll) üldjuhul toimub see nädala jooksul. Kui kontroll on teostatud ja otsus positiivne, siis foorumi admin liidab avalduse esitaja kasutajale lisa kasutajagrupi, mille alt saab ta e-poest soetada omale klubiga liitumise paketi ja teha arve. Arve maksetähtaeg on nüüd 15 kalendripäeva.
Oli 3 tööpäeva, aga vastavalt Põhikirjale on tagasi 15 kalendripäeva. See oli minu eksimus! Vabandan.

Laekumisi kontrollin ca kord päevas, täiendan tabeleid laekumistest. St kogun laekumised mingi mõistliku aja tagant kokku ja edastan nimekirja, kelle staatus foorumist muudetakse.

MINA neid staatuseid ja gruppe ei muuda, mina edastan nimed.

Maksimum aeg, avalduse esitamisest klubiliikmeks saamiseks on ca 22 päeva. Kaardid ja kleebised saadan välja iga nädal pühapäeviti, kui on saata.




Loodan, et küsimustele saab siit vastuseid!

Lugupidamisega
Rainer
Viimati muutis Huligaan, 26 Apr 2015, 21:45, muudetud 2 korda kokku.
Kui nupp ei jaga, siis käed korrutavad või rahakott astendab.

Huligaan
Veteran
Postitusi: 439
Liitunud: 25 Veebr 2008, 00:40
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Huligaan »

Täna lähevad kaardid ja kleebised teele järgmistele:

worldonfire
nublu5
dud66
mkmotorsport
jürts
roosileht
sanjok
gull
sunbunny
powerman
mermo
ülari:)
pets
maarjos

*
Kui nupp ei jaga, siis käed korrutavad või rahakott astendab.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Selline mõte veel, et kuidas teile meeldiks kui teatud toodetele saaks enda kasutajanime peale tikkida? Selline variant on mõeldav siis ainult nende toodete puhul, kuhu peale läheks tikand ja sellisel juhul lisanduks hinnale 10 eurot. Kas oleks huvi selle asja vastu. Koostööpartneriga on mul juba räägitud ja see oleks mõeldav. Samamoodi saaks selle lahenduse ka e-poodi tehniliselt sisse viia, aga kas sellega on mõtet tegelema hakata, kui äkki üldse huvi ei olegi. Seega mida te arvate, kas sooviksite oma foorumi kasutajanime lisatasu eest? Muidugi jääb ka valikusse variant, kus kasutajanime peale ei lähe.

Ootan vastuseid, et siis saaks tegutsema hakata ja järgmiseks poe lahtioleku ajaks muudatused sisse viia :)
Viimati muutis marzipan, 27 Apr 2015, 09:34, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Huligaan
Veteran
Postitusi: 439
Liitunud: 25 Veebr 2008, 00:40
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Huligaan »

Selline variant mulle meeldiks :)
Seega nõus! :)
Kui nupp ei jaga, siis käed korrutavad või rahakott astendab.

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 713 korda
Tänatud: 97 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Huligaan kirjutas:Selline variant mulle meeldiks :)
Seega nõus! :)
+1 :thumbup:
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 643
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 56 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Ristotu »

Ma pooldan ka seda :thumbup: Mõte igati hea.
Lugupidamisega
Risto

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

See on tõesti hea mõte :) Tikandiga on eniveis mõistlik asju lahendada.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

rako kirjutas:See on tõesti hea mõte :) Tikandiga on eniveis mõistlik asju lahendada.
Kahjuks igale tootele ei ole tikand võimalik, see siis puudutab suuri sümboleid ja kirju... jääb nn kiskuma. Hetkel tikandiga polo, vest, softshell, nokamüts, saunalina ja müts.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Roosileht
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 04 Mär 2014, 20:49
Telefon: 5426954
Auto: Vw golf mk2
Asukoht: IDA VIRUMAA
Tänanud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Roosileht »

Pooldan sellist mõtet igati . :)

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Tore, et idee on saanud positiivset vastukaja. Lisaks pakun välja ka, et kasutajanimi võiks olla teise värviga? Saab kasvõi roosat kui vaja ;) Kuna väga keeruliseks ei taha ka asja ajada, siis mis oleks eelistatumad värvid? Logo läheks ikkagi nii, nagu mul juba eelnevalt on koostööpartneriga kokku lepitud. Juttu siin siis hetkel kasutajanime tikandi värvist. Küsitluse käigus selgitan välja populaarsemad värvid ja need siis võtame kasutusse. Kuidas tundub?

Mina pakun omalt poolt lisaks mustale ja valgele, sinine, punane, roheline no ja miks ka mitte roosa :)
Viimati muutis marzipan, 27 Apr 2015, 14:03, muudetud 2 korda kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 643
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 56 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Ristotu »

marzipan kirjutas:Tore, et idee on saanud positiivset vastukaja. Lisaks pakun välja ka, et kasutajanimi võiks olla teise värviga? Saab kasvõi roosat kui vaja ;) Kuna väga keeruliseks ei taha ka asja ajada, siis mis oleks eelistatumad värvid? Logo läheks ikkagi nii, nagu mul juba eelnevalt on koostööpartneriga kokku lepitud. Juttu siin siis hetkel kasutajanime tikandi värvist. Küsitluse käigus selgitan välja populaarsemad värvid ja need siis võtame kasutusse. Kuidas tundub?

Mina pakun omalt poolt lisaks mustale ja valgele, sinine, punane, roheline no ja miks ka mitte roosa :)
No miks mitte :D Mustvälk juba soovis roosat :D Nii et jah võivad täitsa olla must, valge, sinine, punane, roosa, aaa ja roheline oli vist ka :D
Lugupidamisega
Risto

Kasutaja avatar
Eestlane
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 25 Veebr 2014, 20:13
Auto: B5.5 1.9TDI 96kw
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Eestlane »

Kuna kaitseväelasena sai kõvasti metsa lükatud ja alles nüüd avastasin, et saab liituda. Kui kevadkruiisi ajaks ei ole klubiliseks veel saanud siis osalemise asjus keegi kätt ette ei pane?

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Eestlane kirjutas:Kuna kaitseväelasena sai kõvasti metsa lükatud ja alles nüüd avastasin, et saab liituda. Kui kevadkruiisi ajaks ei ole klubiliseks veel saanud siis osalemise asjus keegi kätt ette ei pane?
Osaleda saab ikka Kevadkruiisil :) Staatus ja liikmelisus ei ole määravad.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 713 korda
Tänatud: 97 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Risto ära pane sõnu mulle suhu. Tõstatasin vaid mõtte et võib ka värviliselt neid teha.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

Aga kas iga liigutuse pärast on vaja teha küsitlus? Paneb lihtsalt mingid põhi värvid lukku ja kõik.
E: Liiga demokraatlikuks ka ei tasu minna siis hakkavad kõik tahtma oma auto värvi jne jne jne. Seega mingid reeglid võiks ikka paigas olla.
Viimati muutis rako, 27 Apr 2015, 18:21, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Kuna see eeldab ka poes muudatusi, siis küsitlus ongi just sellepärast, et pärast mõttetut tööd ei teeks. Paika loksuvadki kindlad värvid ja see saabki reegliks :)
Viimati muutis marzipan, 27 Apr 2015, 19:53, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Odlo22
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 27 Mai 2013, 20:12
Telefon: 58530149
Auto: VW Passat 1.8 92 kw 2000 a.
Asukoht: Võru / Norra

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Odlo22 »

Olen vist märkamatult mööda lasknud oma liikmemaksu arve või mingi teadaande, et peab uue makse tegema.. kus ja kuidas saaks oma klubilise staatuse taastada...


Ette tänades :)
Osta Passat, esi massat :)

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Kuna Sa jätsid tasumata klubilise liikmemaksu 2015 aasta eest ja Sulle tuletati seda ka meelde PSi teel ja saadeti Juhatuse koosoleku kutse e-mailile ja PSina klubist väljaheitmise kohta ja kuna see kõik toimus märtsis, siis oled Sa ikka väga hiljaks jäänud. Juhatuse koosolekul arvati sind Klubist välja. Sulle saadeti e-mailile ka koosoleku protokoll selle kohta ja see avalikustati ka foorumu klubialas. Mul on Sulle aga hea uudis- klubiga saad liituda meie kodulehel, kus pead täitma liitumisankeedi.
Viimati muutis marzipan, 30 Apr 2015, 08:50, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Vasta

Mine “Ametlikud teated”