Mured/Ettepanekud/Lahendused

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 13 Mär 2013, 17:26

rako kirjutas: Keegi meist pole ideaalne ei mina ei sina wolkar3 ega ka juhatus.

Ragnar
Nii hea on teada seda rako..

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Igor » 13 Mär 2013, 19:27

► Näita Spoilerit
► Näita Spoilerit
► Näita Spoilerit
► Näita Spoilerit
► Näita Spoilerit
Tere,
Lühike ja konkreetne jutt - nagu ka Hawkhill kirjutas - oleme omad vitsad saanud ja sellest ka järeldused teinud. Igal asjal on oma piir ja mõõdikud. Niipea kui kirikukell siin foorumis helises oli arusaada - kohati vale liigutus, kohati vale suund,kohati vale suhtumine. Kahjuks ainult vähesed suutsid tõesti mitte saagimisega maha teha vaid ka kohtuda, arutada, seletada või PS kaudu julgesid nõu anda - mis osas on meil valesti lähe. Nagu ka ühel kohtumisel sai öeldud - "oleme ühes paadis, kui üks pool aerutab ühte suunda teine teise suunda, siis pöörleme kohapeal, tegevus on-aga edasi liiklemist pole."
Räägitud vead kattusid, kõikidel nõuandjatel - ja need on:
Me saime oma vigadest juba aru, paranda kui ma kusagil midagi valesti kirjutan:
Oleme alustanud liiga jõuliselt ja kiirelt -tulemus - slow down, hold your horses, aega on selle kiire asjaga ei ole tegevus võidu peale küll võib paralleelselt asju ajada- aga vaikselt.
Kõik asjad sujuvad korraga. - too much information - liiga palju "müra" foorumis. Edaspidi aruanded tulevad ainult konkreetsele sihtgruppile, kellele on need ettenähtud. Teise foorumi kasutajatele pakutakse informatsioon, mis puudutab kõik - näiteks üritused.
Kõik ideed mida välja käiakse on utoopilised. Ideede väljakäimine - peab olema õige sihtgrupp - kuulajad. Kui see puudutab klubi tegevust - klubilised, kui klubilised arvavad,et ka huvilised siis ka huvilised. Ideed pakutakse järjekorras põlevad teemad, utoopilised jäetakse tahapoole
Liiga palju paberi majandust - See "Müra" mida ma nimetasin - enam Teisi ei häri ning meie käekäikudest, arengust saavad teada - ainult klubilised. Foorumi kasutajad saavad pärida informatsiooni minu või Hawkhill kaudu. Pole probleemi vastata. Palun arvestage - et oleme ka töö inimesed ja vastame põhiliselt õhtuti. Teie küsimus võib pikka teema pärast kahe silma vahele jääda - kirjutage nt PS- kui vastust ei ole saanud
Liiga palju mööda seadusi näpuga ajamisi. Inimlikus vs Juriidiline pool. Juriidiline pool olgu mõistetav kõikidele, ehk ei söösteta seaduse paragrafid vaid inimlikult räägitakse ja kui ikkagi on vaja seletada seaduse punkti siis ka inimkeeles.
Ma olen enda peale liiga palju võtnud - jaotamist hetkel pole. Mul on tõesti praegu absoluutselt pole aega tegeleda foorumiga. Ülesanned on jaotatud võrdselt ja igaüks teeb oma tööd praegu.
Tark ei torma reegel unustatud. Ise mõistate - pikalt ei kirjuta
Foorumi keskkond. Vaenulik keskkond. Võtsime kõik need postitused mis kandsid agressiivse sisu ja vaenu õhtutamist maha. Soovime taastada vana rahulik seis mis oli. Rahulik kulgnemine, kus inimesed nii "saagijad", kui ka moderaatorid on tolerantsed üks teise vastu ja ei ole poliitikat foorumis. Mõistlik normaalne suhtumine. Kus kui inimene ropendab - Sa ei pea talle 10 lk juttu kujutama miks võeti postitus maha vaid inimene Ise saab ka aru, on eksinud. Foorumi teemaks on VW, VW ja VW ja kõik mis sellega seotud mitte poliitika, seebi oopera jne.

Nagu ka Rako ütles - kõik teevad vigu. Kõik kukkuvad. Me tunnistame oma vigu - me pole täiuslikud. Tähtis on nendest vigadest ka õigesti arusaada - ja õigel ajal. Mitte ajada oma rida "mul on õigus". Me oleme kõiki kuulanud teinud omad järeldused, oleme saanud oma vitsa ning ei soovi antud teema juurde tulla. Ma olen piisavalt palju kirjutanud, lühidalt ja kokkuvõtlikult ja ka selgelt et mitte hakkata peale selle postitust tagasi selle teema juurde pöörduma.
Palume mõistvat suhtumist.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

OliverJ
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 27 Dets 2007, 17:01
Auto: Golf 2 VR6
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas OliverJ » 13 Mär 2013, 20:20

raler kirjutas:
HawkHill kirjutas:
Ja eelkõige lähtume printsiibist, et kõik kes tahavad kaasa lüüa Klubis neile ei ole piiranguid.

Tänud.

Vabandage mind lolli, aga milleks üldse on piirangud? Et klubiline näeb teemasid ja huviline ei näe. Et kui ma raha ei maksa, siis "paremat" kraami ei näe.Ausalt öeldes eelmine aasta liitusin klubiga puhtalt selleks, et neid salajasi teemasid näha. Aga kuna siin viimasel ajal teemasid kustutatakse või tõstetakse ümber kogu aeg, siis ei tõmba isegi huvilisena enam siia. Foorum varem oli täitsa okei. Oli küll neid "mulisejaid", aga kasutajad lõid ikka korra majja. Aga nüüd kui kogu asi Ametliku Klubiga seotud, siis tundub asi ikka rohkem käest olema läinud.
Järjest rohkem tundub mulle, et See foorum peaks üldse klubi tegevusest eraldi olema. Foorum ju eksisteeris ka ilma ametliku klubita. Klubi mainet hoidke üritustega üleval, mitte foorumis diktatuuri korraldades.

Teemasid taga igatsev,
Ranno
Ise olen sama dilemma ees, et kas maskta 15 euri sellepärast, et näha klubiliste teemasid, sest tõesti üritustele ei jõua ajanappuse tõttu või teine võimalus on leppida sellega mis on.
Loodan, et leitakse mingi mõistlik lahendus, et huvlised ka kuidagi neid suuri projekte ja huvitavaid teemasid näeks :)

ReijoK
Klubiline
Postitusi: 556
Liitunud: 23 Veebr 2009, 01:03
Telefon: 53707175
Skype: r.kuusemae
Auto: Sharan ´06
Asukoht: Tallinn, Stroomi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas ReijoK » 13 Mär 2013, 21:46

DeepsouL kirjutas:Foorumi teemaks on VW, VW ja VW ja kõik mis sellega seotud mitte poliitika, seebi oopera jne.
Päris nii ka siiski ei saa ju öelda. Meil olemas selline asi nagu "Vaba Teema" (Kõik muu jutt, mis mujale ei sobi, kuid on seotud siiski Volkswageniga)....
Kui jutt seotud siiski kasvõi mingil määral VWga - kui selleks on (sõna-sõnalt võttes) EVWK sisepoliitika, siis pole ju miskit rikutud.
Samas võttes foorumlastelt võimalus kirjutada seda, mida vaja kirjutada("Lõuad pidada ja edasi teenida")....ma nimetaksin pigem sellist tegevust vaenu õhutamiseks (sama nagu lapselt pulgakommi ära võtmine).
Pigem las olla selline teema olemas ja pigistada silm kinni, on kõigil parem.....usun mina

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Igor » 13 Mär 2013, 21:51

Päris nii ka siiski ei saa ju öelda. Meil olemas selline asi nagu "Vaba Teema" (Kõik muu jutt, mis mujale ei sobi, kuid on seotud siiski Volkswageniga)....
+1
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 13 Mär 2013, 22:16

ReijoK kirjutas:Samas võttes foorumlastelt võimalus kirjutada seda, mida vaja kirjutada("Lõuad pidada ja edasi teenida")....ma nimetaksin pigem sellist tegevust vaenu õhutamiseks (sama nagu lapselt pulgakommi ära võtmine).
Pigem las olla selline teema olemas ja pigistada silm kinni, on kõigil parem.....usun mina
Rebin ka siis ühe tsitaadi välja..
+1

Hetkel rohkem seda teema valdkonda ei torgi, kuna tänasel kokukal andis DeepsouL lubaduse, et kahe nädala pärast toimuvad kaardinaalsed muudatused foorumis/portaalis. Edu talle..
Countdown läks käima ja tärminiks on 27.03.2013.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Igor » 13 Mär 2013, 22:20

Kõik jääb nagu 2011-2012 aastal - rahulik muretu kulgemine. Muutused on juba toimunud ja eilse foorumi hoolduse ajal. Teema "lõuad pidada" 27.03.13 tagastatakse foorumisse juhul, kui rahvas on selle poolt antud teemas: http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=44&t=100961" onclick="window.open(this.href);return false; .
Viimati muutis Igor, 24 Mär 2013, 15:19, muudetud 1 kord kokku.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

audivana
Huviline
Postitusi: 2648
Liitunud: 08 Nov 2010, 09:18
Telefon: 56871880
Auto: Volkswagen Passat 1.9tdi 1999a, Audi A4 B6 1.9tdi
Asukoht: Elva
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas audivana » 14 Mär 2013, 00:21

rako kirjutas:Tegelikult mina pooldan "kinniste" teemade olemasolu nagu oli Klubiliste autod. Mina ei taha, et iga Nitro,volkarifänn jne tuleb ja hakkab minu teemasse postitama selliseid lollusi nagu: mis plaanid autoga on? madalaks? vr6?

Ragnar

Raha eest saab kõike. Tuleb lihtsalt klubimaks ära maksta ja nad kummitavad klubilistena edasi su teemas.

kuuluud
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Mär 2013, 18:55
Auto: Volkswagen Passat 92.
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW klubi kleepsud?

Lugemata postitus Postitas kuuluud » 14 Mär 2013, 19:17

küsimus siis selline, et kust ja kuidas on võimalik tellida klubi kleepsu ja palju selle maksumus on?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: VW klubi kleepsud?

Lugemata postitus Postitas rako » 14 Mär 2013, 19:37

kuuluud kirjutas:küsimus siis selline, et kust ja kuidas on võimalik tellida klubi kleepsu ja palju selle maksumus on?
Klubikleepsu saavad kasutada ainult klubilised. Kuid hetkel on klubiliseks registreerimine katkestatud.
Uue kuu algusest on võimalik uuesti klubiliseks registreerida ja siis saad ka kleebise.

E: emakeele päeva puhul kirjavigade parandus.
Viimati muutis rako, 14 Mär 2013, 19:55, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

audivana
Huviline
Postitusi: 2648
Liitunud: 08 Nov 2010, 09:18
Telefon: 56871880
Auto: Volkswagen Passat 1.9tdi 1999a, Audi A4 B6 1.9tdi
Asukoht: Elva
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas audivana » 15 Mär 2013, 01:21

Saab ka mustalt turult :D :D

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 18 Mär 2013, 11:06

Türi täitsa paides noh, ühe korra elus unustasin asukoha ja hinna panna müügi kuulutusse, savi, et nime all on asukoht märgitud, ja kohe kustutatakse teema ära v? Naljamehed rsk.
Viimati muutis Siim, 18 Mär 2013, 11:07, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Igor » 18 Mär 2013, 11:10

Siim kirjutas:Türi täitsa paides noh, ühe korra elus unustasin asukoha ja hinna panna müügi kuulutusse, savi, et nime all on asukoht märgitud, ja kohe kustutatakse teema ära v? Naljamehed rsk.
Pöördu otse mode poole kes haldab antud alafoorumi/teema. :spin:
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 18 Mär 2013, 11:13

Täiesti haiglane värk, mai viitsi isegi hakata vaevuma mingit PS'i kirjutama sellisele vennale, teen uue teema parem.

jaagok
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Nov 2010, 19:39
Telefon: 58117482
Auto: VW Passat 1997a. 92kw
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas jaagok » 18 Mär 2013, 11:21

Nonäed, juba õpid oma vigadest :)

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 18 Mär 2013, 11:24

Väga austatud siim, olen korduvalt olnud hädas kuulutustega kus pole tel numbrit või meili aadressi isegi korra oli kasutaja ära keelanud PS´i saatmise. See oli palju valusam närvikulu kui sinul üks ära kustutatud teema.
Mina pooldan kahe käega sellist käitumist modede poolt.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

kevva
Veteran
Postitusi: 705
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas kevva » 19 Mär 2013, 14:35

Siim kirjutas:Türi täitsa paides noh, ühe korra elus unustasin asukoha ja hinna panna müügi kuulutusse, savi, et nime all on asukoht märgitud, ja kohe kustutatakse teema ära v? Naljamehed rsk.
Mina olin see, kes teema ära kustutas! Olin niigi viisakas, oleksin võinud lihtsalt vajutada "Delete" nuppu ja vaata ise, kuidas toime tuled. Selle asemel panin ma PS'iga kirja lingi kodukorrast, mille peaksid läbi lugema enne, kui teemat tegema hakkad. Seejärel valgustasin, mis on teemast puudu ning kõige lõpetuseks tegin veel 100% Copy-Paste teemast. Ei leia absoluutselt põhjust vingumiseks. :crazy: Pead lihtsalt PS'iga saadetud koopia uuesti kuulutusse kopeerima, tegema kõik vead korrektselt korda ja ongi uus teema ning asi korras. Aga selle asemel kukume vinguma ja hädaldama. :x

Sa oled neid velgi nagunii ligikaudu pool aastat müünud erinevates foorumites ja see, kui nüüd üks päev EVWK's kuulutus kustutatud oli, on kindlasti maailmalõpp ning ütle nüüd, et just tänu minule need Sul kindlasti müümata ongi...

Rako: Aitäh toetamast! :D
Viimati muutis kevva, 19 Mär 2013, 14:36, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisa
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 19 Mär 2013, 14:45

Mis se sind torgib kaua mina oma velgi müün/müünud olen? Ära liialda nii palju, poolest aastast asi väga väga kauguel.

E: vähe viisakamaks muutsin.
Viimati muutis Siim, 19 Mär 2013, 14:46, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 19 Mär 2013, 15:12

Etzi kirjutas:
Siim kirjutas:Mis se sind torgib kaua mina oma velgi müün/müünud olen? Ära liialda nii palju, poolest aastast asi väga väga kauguel.
Kõik on ilus ja kena, aga tohib küsida, miks sul hind kroonides on? :wtf:
Nokid veel äkki? On ju kirjutatud et paku hind, ja hind kohustuslik, kui arvutada ei oska, siis ütlen umbkaudselt, et 6000krooni on 400 eurot, arvutada ei oska?

Kasutaja avatar
Etzi
Veteran
Postitusi: 595
Liitunud: 07 Apr 2011, 08:57
Asukoht: Mere ääres...
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Etzi » 19 Mär 2013, 15:19

Siim kirjutas:Nokid veel äkki?
Ei nokkinud, päris ausalt ja lihtsameelselt küsisin...ära ole nii kuri kohe...
Paradiisis on parem kliima, aga põrgus jällegi huvitavam seltskond... ~Mark Twain~

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 19 Mär 2013, 16:47

Mis kur4di kuri, kust otsast? Miks se foorum nii lapsikuks on muutunud?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 19 Mär 2013, 19:15

Siim kirjutas:Mis kur4di kuri, kust otsast? Miks se foorum nii lapsikuks on muutunud?
Väga austatud siim. Minu korduvatele PS idele kus olen sinu kellekasutust korrale kutsunud siis enam ma seda ei tee suletu uste taga vaid siin kõigi ees.
Palun talitse oma keelt ja ära ela oma irl jamasid foorumis välja. Näita üles viisakust teiste vasti siis ehk saad seda ka natuke tagasi.
Siinkohal oleks mõistlik üht eesti vanasõna tsiteerida, kuid jätan selle sul oma välja mõelda konkreetselt millist.

PS. Ära tekita siin sama situatsiooni nagu LL foorumis.

E: hetkel on foorumi kord minusilmis väga okei. Vahepeal läks käest ära aga täna ma ütleks, et foorum on selline nagu ta olema peab.
Viimati muutis rako, 19 Mär 2013, 19:17, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 19 Mär 2013, 19:20

rako kirjutas: PS. Ära tekita siin sama situatsiooni nagu LL foorumis.
Mis on LL foorum?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 19 Mär 2013, 19:26

wolkar 3 kirjutas:
rako kirjutas: PS. Ära tekita siin sama situatsiooni nagu LL foorumis.
Mis on LL foorum?
lowlifer
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas --keit-- » 19 Mär 2013, 19:26

wolkar 3 kirjutas:
rako kirjutas: PS. Ära tekita siin sama situatsiooni nagu LL foorumis.
Mis on LL foorum?
http://www.lowlifer.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;

Olen nõus rako jutuga.

Siim võta rahulikult ja järgi põhilisi reegleid. Siis ei häiri keegi ka sind.

Vasta

Mine “Ametlikud teated”