Golfid Autolehes

Uued mudelid, pildid ja muu Volkswagenitega seoses.

Moderaator: etnies858

Kasutaja avatar
Etzi
Veteran
Postitusi: 595
Liitunud: 07 Apr 2011, 08:57
Asukoht: Mere ääres...
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas Etzi » 27 Sept 2013, 21:34

Ma pidasin siin silmas ka Must välk poolt genereeritud sõnavõttu...

Ja palagani ei näe mina siin paraku kuskil, pigem teeb selline asi kurvaks...kui asja eest teist taga mingi mudaloopimine üksteise aadressil hakkab, ilma väljendeid valimata.
jussike kirjutas:Aga ei, õigustusi jääb veel ülegi :thumbdown:
Oma arust ei õigusta ma hetkel siin küll kedagi. :roll:
Viimati muutis Etzi, 27 Sept 2013, 21:38, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Edit
Paradiisis on parem kliima, aga põrgus jällegi huvitavam seltskond... ~Mark Twain~

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5351
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 609 korda

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas jussike » 27 Sept 2013, 21:44

Etzi kirjutas:
Oma arust ei õigusta ma hetkel siin küll kedagi. :roll:
Sorry, ei pidanudki sind silmas.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
Etzi
Veteran
Postitusi: 595
Liitunud: 07 Apr 2011, 08:57
Asukoht: Mere ääres...
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas Etzi » 27 Sept 2013, 21:59

jussike kirjutas:Sorry, ei pidanudki sind silmas.
Minu vabandused, sel juhul... :oops:
Paradiisis on parem kliima, aga põrgus jällegi huvitavam seltskond... ~Mark Twain~

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 27 Sept 2013, 22:07

Etzi kirjutas:
► Näita Spoilerit
Sportlikust huvist kelle väljendus/quote/PM see on?
Eelnevates teemades see silma ei hakanud.. ja ärge hakake seda nüüd kinni mätsima eksole..

Etzi, sinu öeldud mõtteavaldus oli ehk signaal kellelegi oma mõttemaailmas teha korrektuure.. ega santi ei saa ju sundida, kui sant ei taha kõndida..

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3375
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 811 korda
Tänatud: 131 korda

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 27 Sept 2013, 22:29

jussike kirjutas:Oleks piisanud, kui kunnid oleks lihtsalt vabandanud, et sorry ei pannud tähele või ei lugenud.
Aga ei, õigustusi jääb veel ülegi :thumbdown:

See palagan hakkab siin juba üle käte minema.

End.
Panin tähele küll ja lugesin hoolikalt, aga siiralt lootsin, et foorumisse tuleb ka üldsusele mingit rohkemat infot.
Ma ei taha koguaeg tülitada inimesi (eriti kui veel tuleb välja, et niikuinii VIP üritus koos masinatega).
Aga jah oleks võinud olla siis Mölleri palve klubisse paremini ja arusaadavamalt esitatud.

Minu vabandused siis Jussikesele uuesti.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 27 Sept 2013, 22:33

Mazz kirjutas:Räme viga oli kohe ajakirja kaane peal kui MK3 GTI tootmisaasta alguseks oli märgitd 1984 :D :lolno:
Kas midagi on hiljem muudetud, kuid mina näen küll, ,et MKII-e debüüt 1984a. ja MKIII-e debüüt 1991a.? :roll:

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 27 Sept 2013, 22:34

Must Välk kirjutas: Panin tähele küll ja lugesin hoolikalt, aga siiralt lootsin, et foorumisse tuleb ka üldsusele mingit rohkemat infot.
Ma ei taha koguaeg tülitada inimesi (eriti kui veel tuleb välja, et niikuinii VIP üritus koos masinatega).
Aga jah oleks võinud olla siis Mölleri palve klubisse paremini ja arusaadavamalt esitatud.

Minu vabandused siis Jussikesele uuesti.
Ega sul ei maksa ka nii üle põdeda. Kui tahate konkreetset süüdlast välja selgitada, siis tehke siin AUKOHUS. Vastasel juhul vaikige ja tegelege oma asjadega edasi.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5351
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 609 korda

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas jussike » 27 Sept 2013, 23:07

Must Välk kirjutas: Aga jah oleks võinud olla siis Mölleri palve klubisse paremini ja arusaadavamalt esitatud.
Asi selles et Mölleri inimestest peale minu ei tea sellest teemast siin midagi. Tahtsin oma algatuslikult Railile lihtsalt heateo teha, et ta ei peaks linna peale vanemaid GTI-si lantima minema.
Ja nagu ma ka toonitasin, et ise sellest üritusest peale selle meili rohkem ei teadnud, ning palusin otse korraldajaga kontakteeruda.
Mis seal arusaamatuks jäi, jääb hetkel mulle arusaamatuks.
Aga nagu alati, heategu ei jää kunagi karistuseta.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3375
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 811 korda
Tänatud: 131 korda

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 27 Sept 2013, 23:46

jussike kirjutas:
Must Välk kirjutas: Aga jah oleks võinud olla siis Mölleri palve klubisse paremini ja arusaadavamalt esitatud.
Asi selles et Mölleri inimestest peale minu ei tea sellest teemast siin midagi. Tahtsin oma algatuslikult Railile lihtsalt heateo teha, et ta ei peaks linna peale vanemaid GTI-si lantima minema.
Ja nagu ma ka toonitasin, et ise sellest üritusest peale selle meili rohkem ei teadnud, ning palusin otse korraldajaga kontakteeruda.
Mis seal arusaamatuks jäi, jääb hetkel mulle arusaamatuks.
Aga nagu alati, heategu ei jää kunagi karistuseta.
Pole sinu heategu saanud ju karistada!
Vaid arusaamatuks jäi GTI'de kokku ajamise eesmärk.
(koht ja aeg millal siis need GTI'd kokku saavad oleks olnud huvitavad)
(kui oleks veel ka teadnud et pannakse masinad veel rajale võrdluseks, siis oleks igal juhul tahtnud kohal olla) :)
(toonitan, et isiklikust aja puudusest ei jõudnud tegeleda rohkema uurimisega selles teemas)

Tundub, et asi hoopis autolehe suurem mure kuidas GTI'sid võrrelda. Mitte Mölleri süü, et selline kinnine vähese teavitusega üritus.
Kuigi jah eks kui võtad minevikust palju kasutatud GTI ja loodad tänases versioonist head võrreldavat tulemust leida minevikule.
On tulemused ikka väga erinevad. :(
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas Mazz » 28 Sept 2013, 09:28

TiitRE kirjutas:
Mazz kirjutas:Räme viga oli kohe ajakirja kaane peal kui MK3 GTI tootmisaasta alguseks oli märgitd 1984 :D :lolno:
Kas midagi on hiljem muudetud, kuid mina näen küll, ,et MKII-e debüüt 1984a. ja MKIII-e debüüt 1991a.? :roll:
Ma ei skänninud ajakirja esikaant välja, aga coveril muidu jah on selline viga. Vähemalt minu eksemplaril.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Golfid Autolehes

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 28 Sept 2013, 11:17

Teema läheb lukku, kuna väikesest uudisest on tekkinud juba täiesti mõttetud vaidlused...

Vasta

Mine “VW Uudised”