Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Uued mudelid, pildid ja muu Volkswagenitega seoses.

Moderaator: etnies858

Kasutaja avatar
martin333
Huviline
Postitusi: 340
Liitunud: 11 Juul 2019, 09:24
Auto: BMW 330i
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 75 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas martin333 » 18 Mär 2021, 20:24

Trooja kirjutas:
18 Mär 2021, 19:52
Need kellel vaja ja keda see info reaalselt ka huvitab, saavad väga ilusti aru :)

Erilisemad versioonid näevad tõesti päris head välja, standard Golfid üsna jubedad minu arust. Sisu on minu arust Mk7.5 palju kenam, kui Mk8.
Seest on disain minu arust üsna hea isegi aga see puutetundlikkuse maania on paras jama(vb olen liiga vanamoeline peer). Okei kliimanupud kliimanuppudeks, sest neid kasutab pigem harva aga kõrgemal varustustasemel on isegi roolinupud puutetundlikud - n-ö seamless kasutatavus kahaneb oluliselt.
Kes tänasid kasutajat martin333 selle postituse eest:
MustVälk
Päev on lühike, kuid ööbik.

murf
Huviline
Postitusi: 885
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 181 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas murf » 18 Mär 2021, 22:14

jussike kirjutas:
18 Mär 2021, 17:51
ingel [VW Bot: "Keel korda!"], kas ma olen tõesti nii vanaks juba jäänud, aga viimaset lõigust nüüd küll eriti aru ei saanud.
Vana veel pole, pigem probleem selles, et sa terve elu VW mees olnud ja muudest markidest/mudelitest teadmised kesised. Ma sust “oluliselt” vanem, a jutt oli mõistetav.
Kes tänasid kasutajat murf selle postituse eest:
Trooja

ibox4real
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 24 Jaan 2020, 11:05
Auto: Golf MK7 GTD
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas ibox4real » 19 Mär 2021, 00:21

martin333 kirjutas:
18 Mär 2021, 20:24
Trooja kirjutas:
18 Mär 2021, 19:52
Need kellel vaja ja keda see info reaalselt ka huvitab, saavad väga ilusti aru :)

Erilisemad versioonid näevad tõesti päris head välja, standard Golfid üsna jubedad minu arust. Sisu on minu arust Mk7.5 palju kenam, kui Mk8.
Seest on disain minu arust üsna hea isegi aga see puutetundlikkuse maania on paras jama(vb olen liiga vanamoeline peer). Okei kliimanupud kliimanuppudeks, sest neid kasutab pigem harva aga kõrgemal varustustasemel on isegi roolinupud puutetundlikud - n-ö seamless kasutatavus kahaneb oluliselt.
Jah, need roolipealsed puutetundlikud nupud oleks juskui pandud selleks, et kõik MK7/7.5 fännid iga hinna eest eemale hoida :D

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 19 Mär 2021, 09:13

alkeemik kirjutas:
20 Apr 2020, 08:36
R Golf on üllatavalt kena võrreldes tava Golfiga. Arteon jällegi näeb välja kui Toyota ja mitte heas mõttes.
Selle Arteoni kohta väite peale ma võtsin lausa võrdluse ette ja ütleks ikkagi, et Arteon on kõvasti ilusam kui Toyota:
https://carbuzz.com/compare/toyota-camr ... gen-arteon

Kes tänasid kasutajat HawkHill selle postituse eest:
maddis

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 198 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas Golhv » 19 Mär 2021, 09:35

paljud teist reaalselt nende puutetundlike nuppudega autodega sõitnud on, ka kui pikalt, et nutt nii suur on? 20nest korrast, ühekorra olen vist mööda vajutanud, ei näe probleemi, ausalt ka. heli on päris mõnus roolilt nö. libistad mitte plõksutada või nuppu all hoida jne, aga saad ka plõksutada kui tahad astme kaupa seda muuta.
Kes tänasid kasutajat Golhv selle postituse eest:
maddis

ibox4real
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 24 Jaan 2020, 11:05
Auto: Golf MK7 GTD
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas ibox4real » 19 Mär 2021, 12:04

Golhv kirjutas:
19 Mär 2021, 09:35
paljud teist reaalselt nende puutetundlike nuppudega autodega sõitnud on, ka kui pikalt, et nutt nii suur on? 20nest korrast, ühekorra olen vist mööda vajutanud, ei näe probleemi, ausalt ka. heli on päris mõnus roolilt nö. libistad mitte plõksutada või nuppu all hoida jne, aga saad ka plõksutada kui tahad astme kaupa seda muuta.
Ei ole saanud ise proovida. Lähtun siinkohal natuke commone sense-ist, et puutetundlikke asju ei ole hea pimesi kompida. Vb praktikas pole probleemi kui ära harjuda.

Häirib ka see sätendav piano black seal rooli peal. Esiteks jätab see odava mänguasja mulje. Teiseks pead pidevalt mikrobfiiberlappi käepärast hoidma ja lootma et see 2 aasta pärast täis kriimustatud pole.

Eks need ongi väga personaalsed asjad, aga ma ei oleks üldse kurb olnud kui nad oleks jätnud nupud nii nagu eelimsel põlvkonnal.

ibox4real
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 24 Jaan 2020, 11:05
Auto: Golf MK7 GTD
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas ibox4real » 19 Mär 2021, 12:06

HawkHill kirjutas:
19 Mär 2021, 09:13
alkeemik kirjutas:
20 Apr 2020, 08:36
R Golf on üllatavalt kena võrreldes tava Golfiga. Arteon jällegi näeb välja kui Toyota ja mitte heas mõttes.
Selle Arteoni kohta väite peale ma võtsin lausa võrdluse ette ja ütleks ikkagi, et Arteon on kõvasti ilusam kui Toyota:
https://carbuzz.com/compare/toyota-camr ... gen-arteon
► Näita Spoilerit
Arteon on ikka disaintud autoinimesele. Toyota on jätkuvalt sama põnev rukkileib.
Viimati muutis argo, 19 Mär 2021, 13:11, muudetud 1 kord kokku.

svaratu
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 18 Sept 2018, 20:55
Auto: VW Golf Variant mk 7.5 tsi 1.5 110kw
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 4 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas svaratu » 19 Mär 2021, 12:08

Nüüd peavad kõik golf r fännid cupra peale üle minema :D 4 veoline leon st või formentor vz tunduvad väga head alternatiivid. Oluliselt kenamad väljast, paremad istmed, parem rooli, palju parem hind. Formentoril tleb 2.5l rida5 mootor ka veel mis tõenäoliselt hakkab golfi hinda maksma, vb tsuti peale. Golf r on 43k+, formentor 36k+, hea varustusega cupra saab 40k juures kätte. Performanci osas vb kopikas jääb alla sest pole tagadiffrit aga minu arust see ei kaalu cupra eeliseid üle.

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 198 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas Golhv » 19 Mär 2021, 13:00

svaratu kirjutas:
19 Mär 2021, 12:08
Nüüd peavad kõik golf r fännid cupra peale üle minema :D 4 veoline leon st või formentor vz tunduvad väga head alternatiivid. Oluliselt kenamad väljast, paremad istmed, parem rooli, palju parem hind. Formentoril tleb 2.5l rida5 mootor ka veel mis tõenäoliselt hakkab golfi hinda maksma, vb tsuti peale. Golf r on 43k+, formentor 36k+, hea varustusega cupra saab 40k juures kätte. Performanci osas vb kopikas jääb alla sest pole tagadiffrit aga minu arust see ei kaalu cupra eeliseid üle.
eile sõitsin formentoriga. emotsioonitu. aga u go and do u ;)

istmed paremad? ee.. no ei olnud. Oled sa Golf 8 GTI's või erris istunud? vaevalt, väga väga head istmed on. Formentor jäi GTI clubsportdile alla, aga mitte väga väga oluliselt.
Parem rool on see, et nupud on nö klassikalised? kas see just paremaks teeb, aga okei. Rool ei häirinud suures plaanis. formentori käiguvahetuslabad olid debiilselt kaugel samas, see häiris küll.
Oled sa seda tagadiffrit proovinud, et saad nii öelda? ei ole ju :)

lisaks on 4drive leon ainult vagun :)
R5 motoga formentor saab kindlasti vahva olema moto poolelt samas. Golfi hinda ta kindlasti maksma ei hakka.
Tavaline Formentori hinnapakkumine mul laual kliendilt, hind oli 2000eur odavam kui Golf R. mis hinnavahest me siin niiväga räägime :)
Kes tänasid kasutajat Golhv selle postituse eest:
Trooja

svaratu
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 18 Sept 2018, 20:55
Auto: VW Golf Variant mk 7.5 tsi 1.5 110kw
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 4 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas svaratu » 19 Mär 2021, 17:49

Golhv kirjutas:
19 Mär 2021, 13:00
svaratu kirjutas:
19 Mär 2021, 12:08
Nüüd peavad kõik golf r fännid cupra peale üle minema :D 4 veoline leon st või formentor vz tunduvad väga head alternatiivid. Oluliselt kenamad väljast, paremad istmed, parem rooli, palju parem hind. Formentoril tleb 2.5l rida5 mootor ka veel mis tõenäoliselt hakkab golfi hinda maksma, vb tsuti peale. Golf r on 43k+, formentor 36k+, hea varustusega cupra saab 40k juures kätte. Performanci osas vb kopikas jääb alla sest pole tagadiffrit aga minu arust see ei kaalu cupra eeliseid üle.
eile sõitsin formentoriga. emotsioonitu. aga u go and do u ;)

istmed paremad? ee.. no ei olnud. Oled sa Golf 8 GTI's või erris istunud? vaevalt, väga väga head istmed on. Formentor jäi GTI clubsportdile alla, aga mitte väga väga oluliselt.
Parem rool on see, et nupud on nö klassikalised? kas see just paremaks teeb, aga okei. Rool ei häirinud suures plaanis. formentori käiguvahetuslabad olid debiilselt kaugel samas, see häiris küll.
Oled sa seda tagadiffrit proovinud, et saad nii öelda? ei ole ju :)

lisaks on 4drive leon ainult vagun :)
R5 motoga formentor saab kindlasti vahva olema moto poolelt samas. Golfi hinda ta kindlasti maksma ei hakka.
Tavaline Formentori hinnapakkumine mul laual kliendilt, hind oli 2000eur odavam kui Golf R. mis hinnavahest me siin niiväga räägime :)
No eks need istmed on maitse asi nagu ka disain. Ei ole proovinud uut erri ega gti-d aga sees olen istunud. Need puutetundlikud nupud on minu arust veidi debiilsed võrreldes tavaliste nuppudega, labad on formekal suht kasinad küll. Diffrit tahaks testida küll. Vagun ongi ainuõige tee mida minna, mahub midagi autosse ka :D r vagun tuleb ka vast, huvitav kas ka diffriga. Hinna üle ma küll veidi vaidleks, rR baashind on 43k kopikatega, formentoril 7k odavam. Mina küsisin esindusest pakkumist pmst täislisadega masinale, ainult nahksisu ei tahtnud ja matt värvi, tehti hinnaks 41k. Pane golfile sama varustus ja saad pea 50k kätte. Aga kes väga raha ei loe siis polegi vahet see 100 euri kuus liisingut rohkem taguda või kohe välja osta.

murf
Huviline
Postitusi: 885
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 181 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas murf » 21 Mär 2021, 09:35

Golhv kirjutas:
19 Mär 2021, 09:35
paljud teist reaalselt nende puutetundlike nuppudega autodega sõitnud on, ka kui pikalt, et nutt nii suur on? 20nest korrast, ühekorra olen vist mööda vajutanud, ei näe probleemi, ausalt ka. heli on päris mõnus roolilt nö. libistad mitte plõksutada või nuppu all hoida jne, aga saad ka plõksutada kui tahad astme kaupa seda muuta.
Tiguanil ja Arteonil proovisin, mõlemaga siis kokku siis ca. 3 päeva kasutuskogemust. No absull ei meeldinud, pidevalt oli roolisoojendus sees ja iga kord vaatasin kas vajutan õiget nuppu. Aga ausalt öeldes on ka uue rooliga harjumine veel pooleli, püsika nuppude asukoht on muutunud ja vana lihasmälu on nii sees veel.

murf
Huviline
Postitusi: 885
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 181 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas murf » 21 Mär 2021, 09:42

Golf ja Formentor nagu natuke erinevast autoklassist. Ma küsin pigem, et millega põhjendatakse Tiguan R ja Formentor VZ hinnavahet, mis on 15 kEUR? :shock: Differ ainuüksi ja +10hj maksab seda või on veel miskit mulle kui võhikule märkamata jäänud?

svaratu
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 18 Sept 2018, 20:55
Auto: VW Golf Variant mk 7.5 tsi 1.5 110kw
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 4 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas svaratu » 21 Mär 2021, 10:27

murf kirjutas:
21 Mär 2021, 09:42
Golf ja Formentor nagu natuke erinevast autoklassist. Ma küsin pigem, et millega põhjendatakse Tiguan R ja Formentor VZ hinnavahet, mis on 15 kEUR? :shock: Differ ainuüksi ja +10hj maksab seda või on veel miskit mulle kui võhikule märkamata jäänud?
Paned formekale madaldused ja ongi golfiga võrreldav :D formekas kujult pigem kõrgendatud kuumpära. Tiguan vähe suurem, võrreldav cupra atecaga, mis on kallim ja suurem kui formentor.

murf
Huviline
Postitusi: 885
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 181 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas murf » 21 Mär 2021, 10:51

No näed, võhik tõesti. Polnudki vaadanud, et Formentor peaks Atecast väiksem olema. Visuaalselt petab ära, my bad.
Edit, vaatasin nüüd mõõte ja Formentor siiski suurem nii üldpikkuselt kui ka teljevahelt.
Viimati muutis murf, 21 Mär 2021, 10:55, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 198 korda

Uued VW R mudelid jäid kaameratele silma ;)

Lugemata postitus Postitas Golhv » 21 Mär 2021, 23:21

Tiguan R ei konkureerigi kuidagi formentoriga. Tiguan oluliselt suurem auto. Formentor on pigem T-Rociga sarnane oma olemuselt.
svaratu milles sa täpsemalt istusid, formentoris siis ma eeldan, sest uut mk8 R'i veel eestisse pole jõudnud ja mu kliendi oma on ka transpordis veel. Mk8 GTI Clubsporte on minu andmetel eestis ainult üks ja seegi minu kliendi oma.

mis g8R ja cupra hinda puudutab siis enamus ei osta autot letihinanga. minu näide oli konkreetsetele autodele, cupral soodukas peal ja golfil minu tehtud soodukas peal.

sidenote. sel nädalal läks Pärnust liikvele kas baltikumi esimene Tiguan R.
IMG_0386.JPG
IMG_0386.JPG (311.42 KiB) Vaadatud 3664 korda
IMG_0388.JPG
IMG_0388.JPG (178.75 KiB) Vaadatud 3664 korda
IMG_0402.jpg
IMG_0402.jpg (295.27 KiB) Vaadatud 3664 korda
LD-Export.jpg
LD-Export.jpg (205.96 KiB) Vaadatud 3664 korda
Kes tänasid kasutajat Golhv selle postituse eest:
Trooja

Vasta

Mine “VW Uudised”