Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Pilte Volkswagenitest.

Moderaator: etnies858

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Igor » 07 Aug 2013, 14:56

Ma palun siinkohas klubilisi suhtuma asjasse tolerantselt, teisi veidi hoida ennast vaos ning juhatus annab ainult oma hääled, nagu Hr Low (Juss) kirjutas ta on selle konkurssi korraldaja. Mina isiklikult andsin hääled Mauh 2 pildile, sest a. G3 oli juba, b) B6 vaevalt ei niipea nii ilusaid sattuvad sinna.

Enne kui hakkab maha tegema või siis miskit enda arvates tarka suus ajama, palun analüüsige asja ja esitage oma ettepaneku Hr Low-le kuidas asi peaks toimuma, küll saab hakkama.
Praegusel hetkel peale sõimusõnu ei ole ma veel ühtegi korra kuulnud asjaliku ettepaneku stiilis:
Hr Low, see valimine peaks olema nii, et ....... kui ühe mudeli suhtarv kalendris ületab siis.....hääletuse saaks teha teemas......ning kestaks Ta....kes ei jõudnud......

Mul on siiralt kahju, et tänapäeval mõistusega ning õige tasakaalu punktiga inimesi on vähe.
Seega olge nii kenad - vaadake veel korra enda postitused, mida ma olen siin püüdnud Teieni edastada ning üritage ennast parandada ning ka Hr Low-le aidata. Sõimamine ei aita - aitavad asjalikud ettepanekud. :think:

Viin parandus postituse sisse, kui lubate:
Juhatus on huvitatud konkursi korraldamises, ning tagab ka korraldajale see mida Ta soovib, kuid Juhatus ei õpeta kuidas selle konkursi läbiviija. Ühel põhjusel - igaühel on oma ülesanded. Hr Low on antud konkursi korraldaja ja see oli kooskõlastatud juhatusega. Mängureeglid olid ka välja kuulutatud - kui kellegil on ettepanekud kalendri auto valimiste osas- siis need on ka alati tere tulnud. :)
Viimati muutis Igor, 07 Aug 2013, 15:06, muudetud 1 kord kokku.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Gross
Huviline
Postitusi: 668
Liitunud: 31 Mär 2011, 13:11
Telefon: 55 80 321
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Gross » 07 Aug 2013, 15:05

No esimene ettepanek, et kehtestaks reeglid millist reso peaks olema see pilt ning suurus. Mõni ei saagi töödelda seega nii hea kui ta ei oleks, ei sobiks see kalendrisse.

Nii, et miks see pilt ja miks see? - postitage vähem telefoniga tehtud pilte !
Viimati muutis Gross, 07 Aug 2013, 15:18, muudetud 1 kord kokku.

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 07 Aug 2013, 15:11

DeepsouL kirjutas:Ma palun siinkohas klubilisi suhtuma asjasse tolerantselt, teisi veidi hoida ennast vaos ning juhatus annab ainult oma hääled, nagu Hr Low (Juss) kirjutas ta on selle konkurssi korraldaja. Mina isiklikult andsin hääled Mauh 2 pildile, sest a. G3 oli juba, b) B6 vaevalt ei niipea nii ilusaid sattuvad sinna.

Enne kui hakkab maha tegema või siis miskit enda arvates tarka suus ajama, palun analüüsige asja ja esitage oma ettepaneku Hr Low-le kuidas asi peaks toimuma, küll saab hakkama.
Praegusel hetkel peale sõimusõnu ei ole ma veel ühtegi korra kuulnud asjaliku ettepaneku stiilis:
Hr Low, see valimine peaks olema nii, et ....... kui ühe mudeli suhtarv kalendris ületab siis.....hääletuse saaks teha teemas......ning kestaks Ta....kes ei jõudnud......

Mul on siiralt kahju, et tänapäeval mõistusega ning õige tasakaalu punktiga inimesi on vähe.
Seega olge nii kenad - vaadake veel korra enda postitused, mida ma olen siin püüdnud Teieni edastada ning üritage ennast parandada ning ka Hr Low-le aidata. Sõimamine ei aita - aitavad asjalikud ettepanekud. :think:

Viin parandus postituse sisse, kui lubate:
Juhatus on huvitatud konkursi korraldamises, ning tagab ka korraldajale see mida Ta soovib, kuid Juhatus ei õpeta kuidas selle konkursi läbiviija. Ühel põhjusel - igaühel on oma ülesanded. Hr Low on antud konkursi korraldaja ja see oli kooskõlastatud juhatusega. Mängureeglid olid ka välja kuulutatud - kui kellegil on ettepanekud kalendri auto valimiste osas- siis need on ka alati tere tulnud. :)


Kui Sa üles poole kerid ja lugeda suvatsed siis näed, et seal on mitmeid ettepanekuid ja sõimu pigem vähem.
Viimati muutis KuldarA, 07 Aug 2013, 15:41, muudetud 1 kord kokku.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Igor » 07 Aug 2013, 15:19

Hardrock14, kommentaarid on loetud ning see oli adresseeritud tulevaste postitajatele, kellel on võimalik veel üht koma teist öelda, kommenteerida või jagada.
No offence - ning veel kord - rahu, "suvatsed", "keird" -ainult rahu, küll Hr Low võtab asjast õppust ja küll kuu aja pärast tulemused on ka näha.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2201
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 07 Aug 2013, 15:40

Nii,

Olles nüüd põhjalikult oma postitused läbi käinud ja analüüsinud, võtan sõna kui tohib. Nimelt need mõned aastad mis ma siin figureerinud olen, on kalendri tegemine alati demokraatlikult käinud. On pakutud pilte ja siis lastud inimestel hääletada, et mis sobib ja mis mitte. Hetkel tundub aga see kalendri tegemine juhtkonna eralõbu. Mulle tundub, et ka finantsiliselt on see klubile kahjulik kui tehakse kalender mida soovivad vähemad inimesed.

Olen küll tavaline huviline aga ehk on siin foorumis paar inimest kes minuga nõustub. Minu ettepanek oleks järgmine: teha iga kuu lõpus hääletus välja pakutud piltidele. Minugi poolest tehke ainult klubilistele see hääletus, kuid siis on vähemalt ka tavainimeste häält kuulatud.

Mina ei sõimanud oma postitustes kedagi, küsisin lihtsalt paar küsimust, millele jällegi pole vastatud.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Igor » 07 Aug 2013, 15:48

Heinar, Su postitusega nõustun, kuid mitte 100%. Kõik on õige vaid see ei anna rahu :) :
alkeemik kirjutas: kalendri tegemine juhtkonna eralõbu.
nagu ma olen seletanud, ei ole meie eralõbu, asjaga tegeleb Hr Low, ning kuidas Ta korraldab seda - see on tema teha, ma nägin - reeglid olemas, siiani polnud probleeme, meie käest küsiti hääled, andsime ilusti ära. Ehk kordan veel kord üle, meie oleme huvitatud konkursi läbiviimises. Kuna hetkel on tõesti kiired ajad (nii üritustega, e-poe ja palju muude huvitavate tuleviku projektidega) seega minevikus nägime, et ei saa sellega tegeleda ja anname ohjad kellegi kätte. See kellegi - ei olnudki pikemat aega keegi, sest keegi ei suutnud või ei tahtud endale selle vastutuse võtta.

Aga pikk jutt jama jutt. Ma teen ettepaneku teha just toimunud kuu auto valimised ümber lähtudes tehtud(ja veel mis tulevad) asjalike kommentaaride alusel.

Heinar, mis arvad ise kui pikalt see hääletus peaks kestma?
Viimati muutis Igor, 07 Aug 2013, 15:48, muudetud 1 kord kokku.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2201
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 07 Aug 2013, 15:55

DeepsouL kirjutas:Aga pikk jutt jama jutt. Ma teen ettepaneku teha just toimunud kuu auto valimised ümber lähtudes tehtud(ja veel mis tulevad) asjalike kommentaaride alusel.

Heinar, mis arvad ise kui pikalt see hääletus peaks kestma?
Minu poolest see võiks olla näiteks 2 nädalat. Seljuhul on need reeglid natuke paigast, sest mina lugesin välja, et juhatus otsustab võitja. Seega küsin siis kalendri korraldajalt Hr Low-lt, et kuidas toimub ja kes osalevad võitja valimises ning mis kriteeriumite järgi valik käib?
Viimati muutis alkeemik, 07 Aug 2013, 15:56, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Igor » 07 Aug 2013, 16:04

Asjalik kommentar. Minu arvates kaks nädalat on ka piisav aeg, et reageerida sellisele asjale.
Kui juhatus otsustaks kõike, siis oleks diktatuur, kuna nagu ütlesin anname oma hääled nind edasi Hr Low toimetab ise. Usun, et ta ei võta arvesse ainult juhtkonna hääled, sest tõesti oleks see eralõbu ning nagu ka corbe mainis, nõudlus sellise kalendri vastu oleks minimaalne.

Teen ka veel ühe ettepaneku seoses sellega:
Hr Low, kas saaks korrigeerida lause "juhatus otsustab", näiteks "konkursi korraldaja on Hr Low", siis on asi selgem ning konkursi ettepanekutega/probleemide ja pretensioonidega pöörudakse õige inimese poole..
Lisada nagu sai öeldud juba reso nõuded sisse
Ning korrigeerida reeglid nii, et hääletus oleks X kohas, avalik kõikidele ning kuu lõpus on see avatud kaheks nädalaks.
Samuti teen ettepaneku proovida just toimunud konkursi käivitada uuesti nii, et kusagile Foorumisse tekkib hääletuste teema (kestab 2 nädalat), nii, et saaksid hääled ka kokku lugeda.

Tänud kõikidele ja kui midagi veel on kirjutage, võib olla tõesti midagi veel tuleb.
Viimati muutis Igor, 07 Aug 2013, 16:06, muudetud 1 kord kokku.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas HrLow » 07 Aug 2013, 16:34

Ohhooo :lol: Uni kadus kohe ära töölt tulles kui siia sattusin :)

Enamus mis meelde jäi oli Alkeemiku tekst ja Igori ning Grossi vastused sest ülejäänud oli suhtelist "bs" ja ei lase häirida...
Muidugi Xpr küsis ka midagi millele ma vastan esimesena:
*Võitja selgitab välja VW Klubi Juhatuse koosseis. Igor ja Illar valivad, valisid selle pildi??
Gross ega Hr Low ei ole klubiline isegi? :S
Vastus siis selline, et hääli andsid 10 inimest. Naq näha siis nimesi pole mõtet avaldama hakata kuna muidu ollakse samas seisus kus mina (Erinevalt mind siindsed kriitikud/vihkajad ei häiri kui ollakse vaid arvuti taga) :)
Ei Gross ega ka mina ei ole klubilised. Ja eks meil ole selleks igalühel oma kindel põhjus, olenemata sellest ei tähenda see seda, et me ei võiks klubi ridades tööd teha.
Ja vabandust kui kedagi häirin aga kui te teaksite vaid kui palju on Gross teinud ja kui palju olen ka mina näinud vaeva klubi mis iganes asjadega (Eelarved, Pildid, Textid, Inimestega kokkusaamine, suhtelmine ja veel 100 000 asja) siis võiks mokk maas olla.. Kui mitte minu siis Grossi ees :roll:

Nii, Alkeemik - sinu jaoks nr. 5647 9920 - pole vaja foorumis laimu tekitada, võid ka PS.

Ning pakuti ka ideid välja. Hääletus 2 nädalane - hmm jah. Miks mitte, pean kaaluma selle üle.
Aga uskuge mind ma ei tulnud seda konkurssi tegema 2 käega, et jaa palun mina tahan teha.
Mulle õeldi kas ma teen ja arutlesime pikalt (Esitasin omad nõudmised, esitati mulle omad - tundus, et saame hakkama ja kuni selle konkreetse pildini kus Alkeemik pidi sõna võtma hakkas pull pihta 8) )

On veel 1 variant kuidas teha, et Juhatuse koosseis valib välja pildid nii, et 2014 aasta kalender jääks üllatusena - see oleks kõige kergem variant korraldajana.
Mina tegin seda sama nii, et iga kuu valitakse ja näeb ka rahvas kelle pilt läheb kalendrisse - keskmine variant
Antud valikutest kõige aega nõudvam on see hääletuse teema - raskeim/aeganõudvaim variant.

Ning keegi siin arvas, et mina ja Gross valisime selle auto kalendrisse siis põhendan seda sellega, et mina ei hääletanudki millegi poolt...
(Hääled jagunesid: Hr. Low - 5, Mauh - 3, Ets27 - 1 ja vabandan, et viimase hääle saanu kasutajanimi peas pole).

Ning nagu näha videost siis selle pildi tegemise ajal seadsin tõesti ohtu miljon inimest kui sõitsime 20km/h, ees auto ohutuledega, taga auto ohutuledega ja sirgel maanteel kus tuli tollel ajal vaid 2 autot vastu.
Vabandust tõesti kui sel juhul kedagi ohtu seadsin. Ning tänu Xpr'le selgus, et mul ei võetudki ülevaatust ära, seega paberite poolest täiesti legaalne auto - nali naljaks...

---
Las siin natuke jahtub nüüd ja edaspidi PS mulle otse :) Saab ka inimlikumalt läbi arutada ja vihjeks annan, et on olemas elu ka väljaspool klubi foorumit, nautige ilma näiteks. :wave:
Viimati muutis HrLow, 07 Aug 2013, 16:40, muudetud 1 kord kokku.

KRagnar
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 26 Okt 2011, 12:18
Telefon: 56212007
Auto: E36 320i Touring
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas KRagnar » 07 Aug 2013, 17:03

Foorum kui sõjatander. Tegemist pole enam klubiga. Saan mõlemast osapoolest aru, kuid phmt pole siin enam midagi teha.
Kahju

Ragnar

HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas HrLow » 07 Aug 2013, 17:05

KRagnar kirjutas:Foorum kui sõjatander. Tegemist pole enam klubiga. Saan mõlemast osapoolest aru, kuid phmt pole siin enam midagi teha.
Kahju

Ragnar
Nõustun, klubi peaks tähendama midagi sellist mis seisneb sinu klubi Profiilipildil mitte II maailmasõda mis 1 pildi ümber toimub. Antud teema siin meenutab sama mis toimus enne 5. Märtsi igas teemas mille Igor tegi :wink:

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Hapnik » 07 Aug 2013, 18:13

Hr Low kirjutas:
Vastus siis selline, et hääli andsid 10 inimest. Naq näha siis nimesi pole mõtet avaldama hakata kuna muidu ollakse samas seisus kus mina (Erinevalt mind siindsed kriitikud/vihkajad ei häiri kui ollakse vaid arvuti taga) :)
Kes need 10 inimest olid siis? Reeglite kohaselt hääletasid võitja klubi juhatus. Klubi lehel leian aga,et juhatusse kuuluvad ainult 2 inimest.
Viimati muutis Hapnik, 07 Aug 2013, 18:14, muudetud 1 kord kokku.

martmees
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 01 Mär 2007, 17:34
Auto: Golf 3 1.8, Vento vr6
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas martmees » 07 Aug 2013, 18:33

Vana süsteem oli vähe asisem. Üks teema ja rahvas kupatab oma pildid sinna. Kui läheb kalendri tegemiseks siis välja valida parimad ja olemas. :D

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas --keit-- » 07 Aug 2013, 19:29

Hapnik kirjutas:
Hr Low kirjutas:
Vastus siis selline, et hääli andsid 10 inimest. Naq näha siis nimesi pole mõtet avaldama hakata kuna muidu ollakse samas seisus kus mina (Erinevalt mind siindsed kriitikud/vihkajad ei häiri kui ollakse vaid arvuti taga) :)
Kes need 10 inimest olid siis? Reeglite kohaselt hääletasid võitja klubi juhatus. Klubi lehel leian aga,et juhatusse kuuluvad ainult 2 inimest.

Jube segane lugu jeh :) Ja vana süsteem oli ikka väga hea.

Ja Hr Low vms miks minu ettepanek "BS" oli ?
Endiselt olen omal arvamusel. Nimelt peaks olema siiski nii, et vw rahvas valib kalendri autod.
Lowliferi foorumis on see ikka väga hästi korraldatud, et hääletuse põhiselt valitakse nt pilt mis läheb blogise üles jne.
Viimati muutis --keit--, 07 Aug 2013, 19:32, muudetud 2 korda kokku.

Maahärra
Veteran
Postitusi: 1207
Liitunud: 23 Juun 2006, 13:49
Telefon: 56494520 - helista kui tunned tungivat vajadust
Auto: VW Passat 1.9 TD 55 kw 1992 Kia 2021
Asukoht: Eesti,
Tänanud: 105 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Maahärra » 07 Aug 2013, 19:54

1. Ei taha kellelegi varvastele astuda.
2. Hea tava kohaselt korraldaja(d) ise loosimis(t)el ei osale.
3. Kaks nädalat piltide esitamiseks oleks vist piisav aeg.
4. Kaks nädalat lemmikut valida peaks olema piisav aeg.
5. Saata pildid korraldajale kes need postitab (jäävad ära nt. telefoniga tehtud pildid, mida ei saa modida vms.)
6. Pildid avaldatakse nt. 15-l kuupäeval.
7. .....

Rahu, ainult rahu ja kõik sujub.

Edit. On mul veel tallel Pikksilm'a poolt tehtud kalender. Esimene vist. Postitati pilte valiti autod välja ja lõpptulemus oli kõigile üllatus. Mis pilt/auto, mis kuud kaunistama sattus. Oli kohe põnev oodata kalendrit.
Viimati muutis Maahärra, 07 Aug 2013, 20:05, muudetud 1 kord kokku.
Olen jälle VW Passati 1.9TD 55KW omanik.

HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas HrLow » 07 Aug 2013, 20:23

--keit-- vabanda, sinu ettepanek oli ka väga asjakohane. Jäid kuidagi 2 silma vahele ;)
Ja ka Maahärra jutus on iva mitte suvalist laimu..

Aga ma olen nõus enda õlgadelt vabatahtlikult andma konkursi üle kasutajale kes arvab, et ta suudab asja teha nii, et kõik rahul on, mis mul selle vastu saab olla...
---
Enda põhjenduseks ütleks kui võib, et ei ole kursis kuidas vanasti teil mingid konkursid ja tehnika siin toimis/ei toiminud :)
Fakt on see, et enamus inimesi ei suuda endale tunnistada, et nüüd liiguvad paljud asjad uut moodi (Ei räägi konkursist).

Ning mina arvan, et meil ei ole vaja eeskujuks võtta Lowliferi klubi.. Lowliferist tuleb üle olla.
Aga ootan siis nüüd kas keegi vabatahtlik tahab enda aega hakata kulutama klubi ridadele või on lihtsalt suure suuga :)

Tänan neid kes suutsid ettepanekuid anda.
Viimati muutis Max, 12 Aug 2013, 09:51, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Eemaldatud üks lause.

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas --keit-- » 07 Aug 2013, 20:44

Tahaks väga teada mis on nt lowlifer klubis siis nn halba, et ei või veidike sealt eeskuju võtta ?
Piltide ja hääletuse teema kohta peaks seal väga suuresti eeskuju võtma. Kõik toimib. Piltide kvaliteet ja suurus ei ole mobiili oma jne. Ideaalsed nn arvuti tasutapildid.
Liikmed käivad ja hääletavad ning enamushäältega pilt võidab. Lihtne ja loogiline. Ja kalender on tõesti super.
Ja mis kõige tähtsam, seal foorumis ei ole mingit maailmasõda vms.

Lihtsalt arvan, et on hea kui midagi eeskujuks võtta. Seda lihtsam on areneda ning ühel päeval hoopis mööda minna.

Kiidusõnad neile, kes viitsivad ja jõuavad vabast tahtest ja ajast üldse asja vedada. Müts maha.

Teeme nii nagu siin foorumis kombeks on saanud. Et teeks nt küsitluse. Kas piltide teema jätkub samamoodi nagu siiani. Või siis nii, et hääletamine lähem foorumi kasutajate kätte.

HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas HrLow » 07 Aug 2013, 21:50

Keit ma ei mõelnud, et seal midagi halba on. Nõustun su jutuga 100% piltide, blogi ja kõige suhtes aga mina olen selle põhimõttega mida Igorgi mulle kunagi ütles, et edukamaks saada tuleb teha paremini, mitte kuskilt eeskuju võtta :)
Inspiratsiooni tuleb muidugi saada kuskilt.
Viimati muutis HrLow, 07 Aug 2013, 21:57, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Igor » 07 Aug 2013, 22:38

Maahärra kirjutas:1. Ei taha kellelegi varvastele astuda.
2. Hea tava kohaselt korraldaja(d) ise loosimis(t)el ei osale.
3. Kaks nädalat piltide esitamiseks oleks vist piisav aeg.
4. Kaks nädalat lemmikut valida peaks olema piisav aeg.
5. Saata pildid korraldajale kes need postitab (jäävad ära nt. telefoniga tehtud pildid, mida ei saa modida vms.)
6. Pildid avaldatakse nt. 15-l kuupäeval.
7. .....

Rahu, ainult rahu ja kõik sujub.

Edit. On mul veel tallel Pikksilm'a poolt tehtud kalender. Esimene vist. Postitati pilte valiti autod välja ja lõpptulemus oli kõigile üllatus. Mis pilt/auto, mis kuud kaunistama sattus. Oli kohe põnev oodata kalendrit.
Jällegi asjalik kommentaar. Ideaali saab ka siis kui kopeerida kõik paremad "palad" igalpool ning lihvida enda eripära järgi. Aga statistika järgi edukamad on tõesti need (äris) kes on leidnud enda niši ning hästi ennast ülestöötanud ning üks olulisem moment - olid innovatiivsed ning kogu aeg kaks sammu eespool teistest.

Nõustun, et Lowlifer foorumit ning klubi eripärad ei ole mõtet ühele joonele panna EVWK-ga. Mul on hea meel, et Lowlifer klubi ennast MTÜ-ks registreeris 20.06.2013. Erinevad on eripära, rahvas, kogused ja väiksed njuansid. Alati tuleb meeles pidada, et süsteem ei tee inimest vaid inimene teeb süsteemi. Kõik on inimestest kinni.

Lähima 2 päeva jooksul usun, et tekkib Hr Low poolt nii teema kui ka vanad"uued" reeglid.

--keit-- küsitluse pole mõtet teha. Siin on asjad selgelt nähtavad - praegune korraldus tuleb kaasajastada ja viia need parandused sisse mis siin sai välja öeldud.

KRagnar: Foorum ei ole sõjatander :) Ning klubi ei ole ainult foorum :). Tuleb lihtsalt tagasiside õigesti vastu võtta, mõned lihtsalt ei oska teistmoodi oma arvamust avaldada. Aga võrreldes eelmiste kuudega asi on märksa paremaks läinud, kus inimesed aitavad ja pakkuvad ideed ja liigub edasi.

Rääkisin pikemalt Hr Low-ga kohe peatselt tuleb asi nii nagu peab. Vaatame üle, korrigeerime ja lähme edasi - nii see vigade parandus toimub.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Hapnik » 10 Aug 2013, 18:54

Hapnik kirjutas:
Hr Low kirjutas:
Vastus siis selline, et hääli andsid 10 inimest. Naq näha siis nimesi pole mõtet avaldama hakata kuna muidu ollakse samas seisus kus mina (Erinevalt mind siindsed kriitikud/vihkajad ei häiri kui ollakse vaid arvuti taga) :)
Kes need 10 inimest olid siis? Reeglite kohaselt hääletasid võitja klubi juhatus. Klubi lehel leian aga,et juhatusse kuuluvad ainult 2 inimest.
Ei taha siin kisa üles tõmmata, aga mind siiski huvitab, kes need hääletajad siis olid? Ei anna kohe kuidagi rahu.

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas Mazz » 21 Aug 2013, 02:17

Mina küll seda kalendrit ei telli. Suvekuude vastu võivad voodist hommikul vara ärgates tüsistused tekkida kalendrisse vaadates.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas rako » 21 Aug 2013, 03:56

Mazz kirjutas:Mina küll seda kalendrit ei telli. Suvekuude vastu võivad voodist hommikul vara ärgates tüsistused tekkida kalendrisse vaadates.
Päästa siis Juuli vähemalt:
http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=44&t=106111" onclick="window.open(this.href);return false;
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

audivana
Huviline
Postitusi: 2648
Liitunud: 08 Nov 2010, 09:18
Telefon: 56871880
Auto: Volkswagen Passat 1.9tdi 1999a, Audi A4 B6 1.9tdi
Asukoht: Elva
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas audivana » 03 Sept 2013, 17:01

Klge, september on ka juba läbi varsti. Kuulutame minu uduse pildi augusti võitjaks.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2201
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 03 Sept 2013, 21:45

audivana kirjutas:Klge, september on ka juba läbi varsti. Kuulutame minu uduse pildi augusti võitjaks.
Naljatilk. Enne tuleb juulikuu võitja välja kuulutada ja siis augusti pilte hindama hakata.

OT. Tundub, et juuli kuus "endine võitja" härra löu ei saanud mitte ühtegi häält rahvahääletusel :D

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Re: Konkursi 'Kalendrikuu Auto Valimine' Võitjad

Lugemata postitus Postitas --keit-- » 03 Sept 2013, 21:50

alkeemik kirjutas:
audivana kirjutas:Klge, september on ka juba läbi varsti. Kuulutame minu uduse pildi augusti võitjaks.
Naljatilk. Enne tuleb juulikuu võitja välja kuulutada ja siis augusti pilte hindama hakata.

OT. Tundub, et juuli kuus "endine võitja" härra löu ei saanud mitte ühtegi häält rahvahääletusel :D

Õige märkus alkeemik ;) Tore, et otsustamine rahva käes on.

Vasta

Mine “Galerii”