Vw Multivan T5 2.5TDI 96kw 4motion Highline - ErkiJ

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
ErkiJ
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 30 Juun 2012, 12:34
Auto: Vw multivan highline 2.5tdi 4motion 2006
Asukoht: Helsinki
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 3 korda

Vw Multivan T5 2.5TDI 96kw 4motion Highline - ErkiJ

Lugemata postitus Postitas ErkiJ »

20201227_101040.jpg
20201227_101040.jpg (188.87 KiB) Vaadatud 6014 korda
Kuna Superb jäi kahjuks väikseks siis pidin ostma oma ammu aegse unistuse. Õnneks mu sõbral oli olemas selline masin mida olin kaua otsinud ja tema ajusid peedistanud, et ta peaks selle mulle müüma😃 ja lõpuks ta väsis lolliga vaidlemisest ja müüs auto mulle. Tegemist siis 2006 a 2.5 96kw 4veoline ja 6k manu kastiga mis on highline varustusega ja tehtud t5.1 välimuseks. Hetkel olen seda omanud pea 3 kuud aga jah kahjuks ei ole see väga muretu just olnud. Esimene päev kui auto sain tekkis talle mingi imelik viga. Siis kui keerad rattad välja ja hakkad kohalt liikuma poob tagasild kinni! Ja kui vajutad pidurit siis läheb uuesti lahti. Kuna remonditöökoda ei osanud viga tuvastada sai võetud tagasilla pistik lahti ja asi oli sellega lahenenud. 3nädalat hiljem kui auto läks Rakvere sealse autoguru juurde kes teab läbi ja lõhki selle konkreetse auto sugu elu. Ta pani pistiku tagasi ja auto oli korras ei mingit poomist enam. Sai vahepeal saadetud webasto aju remonti Kuna oli külmjooteid täis ja lakkas töötamast. Siis sai vahetatud kõik mootori padjad ja silla buksid. Ja nüüd eile hommikul hakkas jälle lambist pooma tagasilda. Selline tunne nagu lsd ei toimiks ja likustub ära automaatselt. Ja eile oli maanteel tunda kuidas 6käiguga tagasild pidurdas tagasild. Kui kellegil on sellise asjaga kogemust siis oleksin igati huvitatud probleemi tuvastamisest.
Viimati muutis etnies858, 27 Dets 2020, 22:13, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Pealkiri puudulik
Ära sõida kunagi kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab!!!

Sellel teemal on 28 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”