Vw Multivan T5 2.5TDI 96kw 4motion Highline - ErkiJ

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

ErkiJ
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 30 Juun 2012, 12:34
Auto: Vw multivan highline 2.5tdi 4motion 2006
Asukoht: Helsinki
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 4 korda

Vw Multivan T5 2.5TDI 96kw 4motion Highline - ErkiJ

Lugemata postitus Postitas ErkiJ » 02 Jaan 2022, 10:20

Sain lõpuks oma külje liug ukse probleemi ka nii öeldes lahendatud. Mul näitas kogu aeg, et parem külje uks on lahti. Ja see ajas juba päris närvi. Võtsin kõrval istuja iste ära ja hakkasin sealt järjest pistikuid lahti võtma kuni leidsin, hall pistik on see mis on ühendatud selle uksega siis hakkasin järjest juhtmeid kontrollima ja tegin kindlaks, et peenike must juhe mis on rohelise triibuga on siis süüdlane selles. Võtsin selle pinni lahti ja panin pistiku tagasi ja nüüd uksed lukustuvad ja ei põle enam seda lahtise ukse tuld. Kas keegi teab kuhu see juhe läheb? Peaks vist olema mingi andur aga kus see on? Seda ma ei suutnud tuvastada kuhu see juhe läheb.
20210831_155603.jpg
20210831_161045.jpg
20210827_205023.jpg
See kuu peaksin saama ka uue 3D täis värvilise MFA ekraani. Eks siis panen ka sellest uut infot. Kas keegi teab kust saaksin oma highline kelledele uued taustad. Kõik mis ma leidnud olen on tavalistele kelledele aga mitte highline omadele ja kui olen neile kirjutanud siis kahjuks on alati vastus eitav olnud.
Viimati muutis ErkiJ, 02 Jaan 2022, 10:33, muudetud 1 kord kokku.
Ära sõida kunagi kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab!!!

ErkiJ
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 30 Juun 2012, 12:34
Auto: Vw multivan highline 2.5tdi 4motion 2006
Asukoht: Helsinki
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 4 korda

Vw Multivan T5 2.5TDI 96kw 4motion Highline - ErkiJ

Lugemata postitus Postitas ErkiJ » 06 Jaan 2022, 10:31

Suured tänud, ja tegemisi on veel palju ees. Õnneks on nüüd talv ja saab edasi nokitseda nüüd rahus. Sain esmaspäeval just täielikult taastatud pihustid kätte mis siis on tehtud veel vähekene ümber ehk siis +20% kütust. Nüüd saan nädala vahetusel need ka paigale ja lisaks siis panen ka kõik uued cooleri torud tihendid kuna vanad on juba sadu kordi kokku lahku käinud ja ei ole enam tihedad. Ja veebruaris peaksin ka AS Eesti Vabariigi minema ja loodetavasti saan siis ES Racingusse minna ja saaks dyno pingis ka asja timmitud ja näeks ära kas on mingit kasvu ka sellest kõigest. Puudu veel ideaalist hybrid turbo. Ehk juhul kui kellegil vedeleb kuskil AXE turbo kas või katkine siis oleksin sellest huvitatud. Saaksin seda kasutada siis hybrid turbo ehitamiseks
Ära sõida kunagi kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab!!!

Kasutaja avatar
Lepa
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 07 Jaan 2013, 19:27
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Vw Multivan T5 2.5TDI 96kw 4motion Highline - ErkiJ

Lugemata postitus Postitas Lepa » 06 Jaan 2022, 20:23

ErkiJ kirjutas:
02 Jaan 2022, 10:20
Kas keegi teab kuhu see juhe läheb? Peaks vist olema mingi andur aga kus see on?
El-uksega Multivanil on küljeuksel andureid mitu. Ma seda hingeelu päris lõpuni pole selgeks saanud, aga kuna buss käis üle kere värvis ja võtsin kõik ise molekulideks, sain niipalju targemaks, et ühes tihendis on sees peidetud kontakt: minu omal vasak - 7E0843785A, parem - 7E0843786A . Hinda on ka, ca 170eur tk. Või siit nt kasutatud kombo: https://www.ebay.de/itm/133931323474?ha ... SwKEVgiXYZ

Eks need el uksed üldiselt on paras ikaldus. Võiks ju arvata, et aastatega on midagi paremaks läinud, aga siiani kõigil samad hädad - aknad lekivad, lukud streigivad :roll:

Kust värvilise ekraani võtsid? UK?

Aga tore näha, et keegi veel viitsib - mul omal T5->T6.1 swamper projekt lõpusirgel

ErkiJ
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 30 Juun 2012, 12:34
Auto: Vw multivan highline 2.5tdi 4motion 2006
Asukoht: Helsinki
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 4 korda

Vw Multivan T5 2.5TDI 96kw 4motion Highline - ErkiJ

Lugemata postitus Postitas ErkiJ » 07 Jaan 2022, 10:14

Suured tänud. Vaatasin ise ka neid juhtmeid ja need olid mul ültsegi läbi lõigatud ja kokku ühendatud ja need oli vist must ja valge kaabel kui hästi mäletan. Ja mul endalgi plaan mingi aeg salon täiesti tühjaks tõmmataet saaksin vaibad ära vahetada ja kõik muud polstrid musta alcantara ära teha. Seda tahan teha siis ennem seda kui bussi värvimisse läheb.Vaatab äkki siis leian selle süüdlane ülesse ja saan ka oma El uksed lõpuks toimima. Laste ja ülejäänud emastega enda suguvõsas on nii lihtsam kuna ei mu ämm ega mu ema jne ei oska külje uksi lahti teha ega kinni panna. Suht siiber juba sellest et pean iga kord eestis käies ise autost välja ronima, et saaksin neile uksi avada ja kinni panna. Hea on see, et sain eile lõpuks targemaks oma rooli nuppude ja maki koha pealt ja saan need ka ikkagi toimima. Ja saan need siis ikkagi toimima ka uue 3d ekraaniga. Vaatab kui enda swamperi valmis saan siis peaks koos kuhugi kruvima minema ja pilke püüdma. Ei ole oma silmaga veel siin pool lompi näinud ühtegi swamperit.
Ära sõida kunagi kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab!!!

Vasta

Mine “Huviliste autod”