VW Touran 1.9 tdi - 2005 - tito

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1.9 tdi - 2005 - tito

Lugemata postitus Postitas tito » 29 Okt 2021, 19:39

Kuna mingi GTI laadne toode mu buumerit tagant togis oli vaja asendusautot tööl käimiseks. Võtsin laste kogumispõrsad ja teise samba rahad välja ja ostsin selle
E6D39907-B388-40B1-BA47-01C1FD62FC3C.jpeg
E6D39907-B388-40B1-BA47-01C1FD62FC3C.jpeg (301.02 KiB) Vaadatud 4812 korda
Ma vist rohkem midagi ei räägi :D :D :D
Hää küll, et kadedus siin niigi imelikul ajal kaant pealt vii, siis see s*tanikerdis on täis vigu nigu sigu.
Diagonaalide mängus on peetis rattalaagrid vist oli parem esimene ja vasak tagumine, mistõttu põleb nii abs kui veojõukontroll. Juhiistme all on juhtmed läbi mädanend- tulemuseks turvapadja viga. Mootorituli põleb aeg-ajalt nukaanduri pärast, kütuselati rõhuanduri pistiku juhtmed rippusid sõna otseses mõttes juuksekarva otsas, neljast eelsüüteküünlast oli töökorras null tervet tükki ja ühenduspiipud olid sodid (keegi on midagi vist sorokpasleedniga seal miskit toimetand, see polnud normaalne vaatepilt) Soojaks see põrsas ei lähe ja õnneks peal olev Webasto ei tööta, mingi päev kui ma ta ostsin sadas vihma järgmine päev sain sõita 30 km ja juba oli 70 kraadi kelladel ja klaas ees puhas!!! Noh siis sisust veel, see selline hubane laut. Kõrvalistuja katteriidel pruun larakas pidi olema lapse jäätise plekk aga meenutades vana Tõstamaa vanasõna siis ega iga pruun plekk pole jätiplekk ja ega sitaplekk pole häbiplekk. No tõesti kiirendus 77 kw näol on hirmus ja ka seisma jääb hirmus kehvasti, et kui pidurdusjäljed puksis ja istmekattel ei ole küll seal autos häbiasi.
Veermiku vaatasin kiirelt üle, seal oli positiivse asjana näha, et kuidagi üle t*ra on keegi pooltelje kattekummid vahetand (sellest ka see pekkis abs ees) ja piduriketastel polnud väga hulle rante kuhu saaks veene lahata. Muus osas nagu midagi tervet ei näinud.
Kui raadiost, mis muide on mingi Škoda 26” ( okey okey oluliselt väiksem ) tuleb “Lendab mesitaru poole” läheb kohe hingest soojaks- sellel saral läheb esimene käik sisse ju raiudes tagurpidikäigu poole. Sidur võtab nii alt, et mõtlesin torpeedoplekki kuvaldaga juba töödelda…
Kere, täiesti fantastilises korras on katus mille servas vaid kerge rooste. Ülejäänu ei tasu mainimist, pole plekki millel pole roostet kui mitte auku läbi. Ja kes veel saab uhkustada, et tagatiiva ja ukse sisse sõitis tramm?!? Ja et see ikka aru oleks saada, on see ikka korda tegemata a la 13 aasta- sihke Kopli badass fun fact.
Lisadest mis ma avastand olen, et töötab on list suht lühike: juhiiste soojenes, tagaklaas läheb pooleldi soojaks ja nägevuse parandamiseks tagumine luud eemaldatud. Peeglid soojenesid, vist isegi emba kumba sai reguleerida ja päiksesirmi peegli valgus töötas. Eiei ma ei värvind huuli, kontrollisin kas pooleldi lahti tulnud tagaluugi vastu löödud peast verd tuleb. Siis lasin alla ja tuli ime kombel üles tagasi ka nii parema-, kui ka vasema esiukse klaas, tagumisi pole julgend proovida- niigi läheb kehvalt soojaks. Ja siis vist ongi lisalist läbi, sest lisa kaht kohta pole mõtet mainida. Katusel on pikireelingud, saab see aasta murevabalt jõlupuu järgi minna kui ülevaatus muidugi selleks ajaks läbida, see lõppeb ülehomme. Ja veokonks on küljes, mis on vahva. Et mul selles parem oleks häbeneda pole toonklaasi. Kuna talvel ei lähe soojaks, siis pole sinna paigaldatud seadeldist, et massin suvel külmaks läheks AGA jah RomeoD sellel autol on cruise control :oops:
Viimati muutis etnies858, 09 Nov 2022, 01:37, muudetud 5 korda kokku.
Põhjus: Pealkiri peab vastama reeglitele
Kes tänasid kasutajat tito selle postituse eest:
zephysppppERN
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3371
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 805 korda
Tänatud: 131 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 29 Okt 2021, 19:54

Ja ma arvasin oma passatist halvasti. Alati tuleb mõelda, et kellegil on palju hullem. :(
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 29 Okt 2021, 20:00

No 11 aasta soomes on oma jälje jätnud ja ainuke omanik siin on sellest viimase välja pigistanud. Ma nüüd olen rebel ja üritan kõigile midagi tõestada :)
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3371
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 805 korda
Tänatud: 131 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 29 Okt 2021, 20:04

Noojah. Ma ostsin heas korras hea ajalooga masina. Millel aegajalt mõni kuluosa kulub ära müstilisel teel. :D
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Alhambra
Huviline
Postitusi: 590
Liitunud: 14 Veebr 2021, 18:54
Auto: Seat alhambra
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 33 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas Alhambra » 29 Okt 2021, 20:34

Ega nad soojaks minemisega üleliia hiilgagi. Mul õnneks lisaahi toimetab ilusti ja pole eriti viga, aga ainult mootori soojast oleks külmalt ikka asi hapu vist.
Mul suur kuut ka, aga eelnevalt ka neid erinevaid olnud ja ei lähe nad talvel ükski eriti viisakalt soojaks.

Praeguste ilmadega muidugi ei tohiks probleemi olla :D
Eks termokas vahetusse esimese asjana.
Viimati muutis Alhambra, 29 Okt 2021, 20:35, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat Alhambra selle postituse eest:
tito

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 29 Okt 2021, 20:39

Alhambra kirjutas:
29 Okt 2021, 20:34
Ega nad soojaks minemisega üleliia hiilgagi. Mul õnneks lisaahi toimetab ilusti ja pole eriti viga, aga ainult mootori soojast oleks külmalt ikka asi hapu vist.
Mul suur kuut ka, aga eelnevalt ka neid erinevaid olnud ja ei lähe nad talvel ükski eriti viisakalt soojaks.

Praeguste ilmadega muidugi ei tohiks probleemi olla :D
Eks termokas vahetusse esimese asjana.
Nekää, esimese asjana papp radika ette :D
Mul ahi näitab aju viga ja tsirkulatsioonipump kutu ca 350.- eurot…. Ma ei tea kas ma raatsin, sama raha eest saan nii esi kui tagasilla ära renoveerida.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
worldonfire
Klubiline
Postitusi: 1281
Liitunud: 19 Aug 2008, 21:19
Auto: VW Passat B8 2.0 TDI 176kw 4mot | VW Passat B4 1.9 TDI 81kw
Asukoht: Võru/Tartu
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 50 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas worldonfire » 29 Okt 2021, 20:45

Kui auto hea pole, siis vähemalt on esimene postitus auto kohta hea :mrgreen:
Kes tänasid kasutajat worldonfire selle postituse eest:
MustVälk
Vw-le vaja diagnostikat? Või mingisugust lisavarustust? Küsi, leiame lahenduse! Pakun diagnosti/kodeerimisi jne Ross-Tech originaal Hex-Can-V2 kaabliga. Külasta ka meie facebooki Le VW Freaks või kodulehte levwfreaks.eu

Alhambra
Huviline
Postitusi: 590
Liitunud: 14 Veebr 2021, 18:54
Auto: Seat alhambra
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 33 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas Alhambra » 29 Okt 2021, 20:54

tito kirjutas:
29 Okt 2021, 20:39
Alhambra kirjutas:
29 Okt 2021, 20:34
Ega nad soojaks minemisega üleliia hiilgagi. Mul õnneks lisaahi toimetab ilusti ja pole eriti viga, aga ainult mootori soojast oleks külmalt ikka asi hapu vist.
Mul suur kuut ka, aga eelnevalt ka neid erinevaid olnud ja ei lähe nad talvel ükski eriti viisakalt soojaks.

Praeguste ilmadega muidugi ei tohiks probleemi olla :D
Eks termokas vahetusse esimese asjana.
Nekää, esimese asjana papp radika ette :D
Mul ahi näitab aju viga ja tsirkulatsioonipump kutu ca 350.- eurot…. Ma ei tea kas ma raatsin, sama raha eest saan nii esi kui tagasilla ära renoveerida.
Mul garaskas pump olemas. Pärineb küll omega pealt tegelikult, aga kujult täpselt sama nagu mu alhambral. (1,9tdi)
Pistik on veits erineva kujuga. Proovinud ei ole, aga võimalik, et ei sobi otsa päris niisama torgates.
Pump ise töökorras.
Kui vaja, saame ilmselt kokkuleppele.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 30 Okt 2021, 06:58

Alhambra kirjutas:
29 Okt 2021, 20:54
Mul garaskas pump olemas. Pärineb küll omega pealt tegelikult, aga kujult täpselt sama nagu mu alhambral. (1,9tdi)
Pistik on veits erineva kujuga. Proovinud ei ole, aga võimalik, et ei sobi otsa päris niisama torgates.
Pump ise töökorras.
Kui vaja, saame ilmselt kokkuleppele.
Ma tänan pakkumast, aga see ei ole hetkel aktuaalne :)
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

GTI
Moderaator
Postitusi: 7823
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas GTI » 31 Okt 2021, 10:01

Palju müüja peale maksis et sa sellise asja reinkarneerida võtsid? :shock: Ja ma veel mõtsin et olen siin ilmas igasugust asja näinud... Einoh ei teagi mida soovida - paksu rahakotti ja muretuid kilomeetreid tundub isegi sinu puhul ju mõnitamisena. Õnneks sul kombinaat koos varuosalao ja tuttavate jorssidega selja taga. Tegelt peaks ikka töökoht muret tundma et kuldaväärt töötajad ikka õigeks ajaks end kohale veaks ning selliste asjadega liikumine ää keelata (loe: kokku ostma ja vääriline asendusauto andma). Aga kui aega ja huvi on :thumbup: Naine pole veel kohvreid pakkima hakanud või pargid kõrvaltänavasse? :shh:
Kes tänasid kasutajat GTI selle postituse eest:
MustVälk
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

romeoD
Klubiline
Postitusi: 928
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas romeoD » 31 Okt 2021, 10:57

tito kirjutas:
29 Okt 2021, 19:39
Bla bla, eidehala, bla blaa AGA jah RomeoD sellel autol on cruise control :oops:
Mul on webasto, toonitud klaasid ja ka tagumised aknad käivad nupust alla :P Lisaks veel on hea meel, et sulle meeldib sadomaso, tulles buumeri pealt, karistad end touraniga :D
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 31 Okt 2021, 14:32

No eks ta paras pomm on a ajutiseks liikuriks kärab küll 😀
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
links
Klubiline
Postitusi: 1026
Liitunud: 12 Mai 2018, 18:31
Auto: 1.9 TDI hallmetallik
Asukoht: Eestimaa
Tänanud: 61 korda
Tänatud: 90 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas links » 31 Okt 2021, 15:28

tito kirjutas:
31 Okt 2021, 14:32
No eks ta paras pomm on a ajutiseks liikuriks kärab küll 😀
Kui kauaks ajutine liikur? :) Projektiauto ju :D
A mis lugu sul siis selle teise rahakoti vägistajaga oli?

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 01 Nov 2021, 11:13

T1 ees mingi Volvo XC90 sõitis tagant otsa kaubikule, kes saadud löögist lendas otsa mulle- avasin buumeri seni puhta liiklusregistri....
71E0B20D-E00C-4DF0-9BA4-B1678F7240D0.jpeg
71E0B20D-E00C-4DF0-9BA4-B1678F7240D0.jpeg (345.78 KiB) Vaadatud 4435 korda
Viimati muutis tito, 01 Nov 2021, 13:10, muudetud 2 korda kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3371
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 805 korda
Tänatud: 131 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 01 Nov 2021, 18:14

Ma tean, et ma olen ka ulme vähese peale auto maha kandnud. Aga kas tegelt ka nii väikse asja peale kantakse auto maha? :)
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 01 Nov 2021, 19:43

Kui auto hind on paar tonni siis suht kiirelt tuleb majanduslik mõtekus selg ees vastu. M paketi tagastange uuena 700.- mis 1/6 auto hinnast…
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3371
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 805 korda
Tänatud: 131 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 01 Nov 2021, 19:51

Tasuvam on jah juppeks teha auto sellisel juhul auto taastamise asemel. :D
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

m14m5
Huviline
Postitusi: 667
Liitunud: 13 Apr 2008, 14:50
Auto: mõned passatid
Asukoht: valgamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas m14m5 » 02 Nov 2021, 07:55

Kui plaan Touran korda teha võid ühendust võtta, üks selline läeb juppideks ja rauda. enamus sisu lähiajal jäätmejaama, mootor, kast, mootori juhtmestik jäävad omale, ning istmed on juba sauna kolinud.
Mihkel
Viimati muutis m14m5, 02 Nov 2021, 07:56, muudetud 1 kord kokku.

zephys
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 28 Juun 2011, 14:13
Telefon: 5555üheksa6üks4
Skype: el.mumm
Auto: B6 1.4tsi r-line 2010 tornado red
Asukoht: Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 21 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas zephys » 02 Nov 2021, 16:57

tito kirjutas:
01 Nov 2021, 19:43
Kui auto hind on paar tonni siis suht kiirelt tuleb majanduslik mõtekus selg ees vastu. M paketi tagastange uuena 700.- mis 1/6 auto hinnast…
Kas ma puine, või sa ju süüdi ei olnud? Või on kindlustus erimeelel M osa korvamises?
Passat B6 r-line 1.4 tsi ecofuel 🍅IG @el.mumm

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 02 Nov 2021, 17:16

zephys kirjutas:
02 Nov 2021, 16:57
Kas ma puine, või sa ju süüdi ei olnud? Või on kindlustus erimeelel M osa korvamises?
Ma polnud süüdi, Tartu mnt keerasin Peterburi teele ja esimese valgusfoori juures reastusin kaubiku ette, ilusti pikivahed värgid. Aga eespool (tänud et see kiilakas linnaametnik kinga sai kes ennem liikluse eest linnas vastutas) trammi tee juures oli esimeses reas mingi reka liipamas ja tekkis väike ummik ma seal liikusin teo sammul aga silma nurgast nägin, et kaubik maru lähedal. No ja kui pauk käis siis sain pihta selle kaubikuga, ma ei hakka siia neid teisi pilte panema, aga kujutage ette, meist jäi see Volvo maha jahutusvedelik väljas- pauk oli kõva ma arvan, et to laskis rahulikult küüru otsast alla 80+ kellal alla. Kaubiku tagaosa oli nii deformeerunud, et uksed lahti ei käinud.
Noh ja siis taastamisega jah peavalu, kuna uut ei hakanud kauplemagi (kuigi nüüd kasutatud varuosaga ka komplikatsioone) uurisime maailmakaubamajast variante ja leidsime mingi kasutatud stange- ma nagu sellega nõus, et ega mul seal uus küljes polnud a ingel [VW Bot: "Keel korda!"] turvatala osa võiks ikka nagu terve olla jms. Kõik mingid pudinad kokku kulmineerus lõpuks bemmi remont 1500 euroseks ja ma ei imesta kui tuleb tööde käigus veel lisa....
Maha kanda teda kuidagi ei soovi- talv pole ju kohalgi :mrgreen:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1533
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 422 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 02 Nov 2021, 20:49

Püha jumal Tito. Mis põhjusel see touran nüüd haaratud sai? Kas tõesti midagi paremat sama raha eest polnud? Mulje jääb nagu läksid naisega riidu, naine võitis ja ütles, et nüüd ostad endale kõige roikama tourani mis turul on. Tundub olevat toode nimega “parimad palad autojärelmaks24” platsilt. Julgen jah nii otse öelda, sest sa ise ütlesid ka. Tänud naerupahvaka eest:D
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
MustVälk
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 03 Nov 2021, 07:04

Aga tead kui lahe on sellega sõita, nagu see oleks varastatud. Kui näiteks läheb näpust saad politseile öelda sirge seljaga, et just seda puud sihtisingi jne. :D
No tal olid mõned plussi mis mõtlema panid ja miks ma ta endale maha parseldasin.
Nädalavahetusel käisin Pärnus, julgelt kolmandik Pärnu-Jaagupi ja Kernu autopargist Touranid, paljud nägid veel kehvemad välja kui mu produkt, usk kasvas :)
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1533
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 422 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 03 Nov 2021, 10:02

Selles mõttes jah ette loetud asjadest valdav osa on kergelt lahendatavad ja mitte kõige kallimad. Mädanenud juhtmete vahetus on nokitsemine. Puksid ja muud õõtsuvad asjad on ka pigem kuluosa. Lihtsalt see jutt jättis sügava mulje ja pigem mitte selles mõttes, et auto kiiduväärt on:D
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas tito » 03 Nov 2021, 10:21

SanderSPS kirjutas:
03 Nov 2021, 10:02
Selles mõttes jah ette loetud asjadest valdav osa on kergelt lahendatavad ja mitte kõige kallimad. Mädanenud juhtmete vahetus on nokitsemine. Puksid ja muud õõtsuvad asjad on ka pigem kuluosa. Lihtsalt see jutt jättis sügava mulje ja pigem mitte selles mõttes, et auto kiiduväärt on:D
Eks ta tahtlikult nii kokku kribatud saigi, et mitte mõni eestlane kadedusest lõhki läeks :D
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

pppp
Veteran
Postitusi: 2242
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 13 korda

VW Touran 1,9 tdi- Tito

Lugemata postitus Postitas pppp » 03 Nov 2021, 11:13

Ei maksa nii tagasihoidlik olla :) Pakun, suuremal osal tekitas teema ikka selliseid emotsioone:
euphoric-winner-man-using-a-laptop-at-home.jpg
euphoric-winner-man-using-a-laptop-at-home.jpg (19.99 KiB) Vaadatud 4098 korda
Tänud selle eest :D
Kes tänasid kasutajat pppp selle postituse eest:
MustVälktito

Vasta

Mine “Huviliste autod”