VW Golf R 7.5 - Korintos

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

PriitV
Klubiline
Postitusi: 267
Liitunud: 10 Mär 2016, 22:53
Auto: passat b7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 40 korda
Tänatud: 54 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas PriitV » 07 Nov 2022, 08:39

Korintos kirjutas:
06 Nov 2022, 22:59
Mis teema sellega on, et käigukast alati pärast auto seiskumist D asendisse tagasi läheb?
Kui nt lõpetan sõidu race modes ja järgmine kord autosse istun on mode ikka race aga kast näitab D.
Lihtsalt huvitab, ei ole otseselt probleem, kuna sõitu alustan nkn alati comfortis ja kui tekib isu äkilisema iseloomu järgi, siis race/individual läheb alles siis sisse, kui õli vähemalt 90 kraadi on.
Tahaks öelda, et süüdlaseks on euronõuded. On meelde jäänud nõue, et mõõtmine peab toimuma reziimis, millega auto käivitub.

FPA datasetis on kirjeldatud, kuhu profiilile naasetakse pärast restarti.
Kes tänasid kasutajat PriitV selle postituse eest:
Korintos

Kasutaja avatar
karlj.
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 04 Nov 2012, 18:01
Auto: Golf 7.5 R
Asukoht: Tallinn/Kiili
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 79 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas karlj. » 07 Nov 2022, 11:42

Korintos kirjutas:
06 Nov 2022, 22:59
Mida Eco modest arvata? Veidi googeldades jäi silma, et pigem ei soovitata mootori tervise seisukohalt.
Eco mode ongi arusaamatu feature mida tahaks vb ainult maanteel pikka otsa sõites kasutada, aga kuna seal kasutad ka püsikat siis see canceldab eco mode vidinad ära. Ainus hetk kus sellest võib natukene kasu olla on siis kui range on alla 5km ja tanklasse on 15km. Gtiga kunagi õnnestus selline olukord eco mode peal ära sõita :)

murf
Huviline
Postitusi: 896
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 182 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas murf » 07 Nov 2022, 14:19

karlj. kirjutas:
07 Nov 2022, 11:42
Korintos kirjutas:
06 Nov 2022, 22:59
Mida Eco modest arvata? Veidi googeldades jäi silma, et pigem ei soovitata mootori tervise seisukohalt.
Eco mode ongi arusaamatu feature mida tahaks vb ainult maanteel pikka otsa sõites kasutada, aga kuna seal kasutad ka püsikat siis see canceldab eco mode vidinad ära. Ainus hetk kus sellest võib natukene kasu olla on siis kui range on alla 5km ja tanklasse on 15km. Gtiga kunagi õnnestus selline olukord eco mode peal ära sõita :)
Oleks ilma eco modeta ka sõitnud. Nii 1.8 TSI Passat, kui 2.0 TSI Alltracki ilusti miinusesse lastud. Neil ikka varuga arvestatud ja reserv jäetud.

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 899
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 155 korda
Tänatud: 198 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Golhv » 07 Nov 2022, 15:15

Vägev spec, see on isegi vähe levinud R Performance, ehk pole piirajat 250km/h peal, kergemad pidurid hõbedaste sadulatega ja pisike lisaspoiler luugil mis 20kg lisa downforce pakub ja pilot sport cup2 s'id. Mis tulesid puudutab siis jah, Matrix tuld ei ole Golf 7,5 peale pakutudki (alates G8 saadaval) ja Sul on parimad tuled, mida 7.5 peale sai, ehk täis led ja Dynamic Light Assist, mis katikuga regleerib sektoreid (:
Talveveljed jättis saksalene ilmselt endale, sest need kitsad 7" ja 17" Dijonid, mis tal tehasest kaasas olid, on natuke nutused selle all nagunii, pole suur kaotus :D Pigem kahju, et Akrat ei valinud eelmine omanik :)
Kes tänasid kasutajat Golhv selle postituse eest:
Korintos

olle
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Mär 2012, 18:53
Auto: VW Caddy Seat Leon
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 3 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas olle » 09 Nov 2022, 07:57

Korintos kirjutas:
06 Nov 2022, 22:59

Mida Eco modest arvata? Veidi googeldades jäi silma, et pigem ei soovitata mootori tervise seisukohalt.
Mu Leonil minu arust ainus, mida Eco teeb, lükkab gaasi vabastamisel käigu N peale. Minu hinnangul täiesti kasutu funktsioon: maanteel oled nagunii koguaeg gaasil ja linnas muudab see pidev D ja N vahel pendeldamine sõidu küllaltki ebamugavaks. Pikemas vaates käigukast sellele ka hästi ei vaata.
Kes tänasid kasutajat olle selle postituse eest:
Korintos

Kasutaja avatar
etnies858
Moderaator
Postitusi: 1737
Liitunud: 10 Nov 2014, 17:22
Auto: Passat B6 1.4 Ecofuel Skoda Karoq Sportline
Asukoht: Tartu
Tänanud: 403 korda
Tänatud: 197 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas etnies858 » 09 Nov 2022, 12:02

Seda vabakäigule lükkamist teeb su leon ilma eco'ta ka, lihtsalt harvem ja ei pane tähele ilmselt.

olle
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Mär 2012, 18:53
Auto: VW Caddy Seat Leon
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 3 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas olle » 09 Nov 2022, 13:25

etnies858 kirjutas:
09 Nov 2022, 12:02
Seda vabakäigule lükkamist teeb su leon ilma eco'ta ka, lihtsalt harvem ja ei pane tähele ilmselt.
Ei ole nagu tähele pannud

Kasutaja avatar
Puuriit
Huviline
Postitusi: 316
Liitunud: 12 Dets 2019, 18:15
Auto: Tesla Model 3 SR+ 239kw 2022
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 101 korda
Tänatud: 101 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Puuriit » 09 Nov 2022, 17:36

See vabakäik toimetab jah ka tavarežiimis, aga viidatult harvemini. ECO-sse pannes üritab pmst igal teisel korral kui jala pedaalilt tõstad. Ise olen linnas seda aegajalt kasutanud, vabaka rohelises laines on täitsa ok. Stop&Go liikluse korral pigem segab.

Korintos
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Sept 2022, 21:01
Auto: Golf R 7.5 221kw, B8 Passat Variant 1.8 TSI Highline 132kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Korintos » 21 Nov 2022, 10:30

Väike update.

Kättesaamisele järgnenud päeval sai Möllerit külastatud ja neid asju kurdetud:

Niiskus tuledes. Møller sai tehasest vastuseks, et selline niiskus on ok, näitasid isegi tehase saadetud pilte, millal on ok ja millal mitte. Mind see veidi häirib, aga teha ka ei oska midagi.
PXL_20221103_215758682.jpg
Kiimaplokis ei tööta kahe nupu tuled - kliimaplokk läheb vahetusse.
PXL_20221105_1912390501.jpg
Kapoti all olev kate ei ulatu kinnituskohtadesse - vahetatakse ära.
PXL_20221104_092109714.jpg
Neid töid hakkavad järgmisel nädalal tegema, aga vahepeal olen kaks häda veel avastanud.
Esimene ja häirivam asi on, et 2000 pöörde juures tuleb kõrvalistuja ukse poolt häirivat plärinat - tundub nagu mingi plastik hakkab selle sageduse juures häälekalt vibreerima.
Kõrvalistuja uksel puudub alumine tuli, mis paneb mind kahtlustama, et midagi on selle uksega tehtud ja võib-olla on see plärin ka tingitud sellest, et midagi pole seal korralikult kokku pandud. Imelik on see, et seal näpuga sees surades ei leidnud ka ühtegi juhet, mis tuleni peaks viima.
PXL_20221120_183451438.jpg
Neid kurdan siis garantiiremonti viies. Tule kulu tuleb tõenäoliselt endal kanda, aga see vast kallis ei ole. Loodan, et nad on garantii korras nõus otsima seda plärinat.

Eilseks oli talverataste paigaldus broneeritud ja juhtus see ikka viimasele võimalikule ajale. Vahetusse sõitmine oli üsna ärev, sest piduripedaalilt abi otsida ei olnud eriti mõtet. Talveveljed on OEM ja 18, pärinevad järelturult, kontrollitud, et sirged ja on ka üle värvitud ja lakitud, minu silmale on nagu uued. Møllerist küsisin ka huvi pärast 18'' variante, aga neil olid ainult läikivmustad pretoriad, mis mulle ei meeldi ja lisaks maksid ka 500 tk. Talverehvidega (lamellid) külastasin mõnda lumist ja kurvilist teed, naeratuse tõi näole ja mõnes kohas värina ka sisse. Juhitavuse kohalt ei ole midagi kurta, kui individual modes (dcc comfort, rool normal ja muu race) ja käsitsi vahetusega sõita. Lihtsalt comfort modes ja automaatse käiguvahetusega on üsna mõttetu, kuna lappab käigud liiga kähku üles ja gaasipedaal liiga uimane.
PXL_20221120_143146838.MP.jpg
OBD11 olen ka nipet-näpet teinud:
Start-stopp välja. Kahju, et ei saa default asendit muuta. Ma tahaks seda nuppu ikkagi kasutada vahepeal nt kuskil drive inis vms.
Soundaktor välja - proovisin 50% ja siis 0%, otsustasin hetkel 0% peale jääda.
AID kujundus "dotted" variandiks.

Kui rehvivahetuse hooaeg möödas on, siis võtan suveratastelt rehvid maha ja viin veljed kontrolli ja vajadusel taastamisse. Esimene parem velg vajab kindlasti tööd, kuna sellega on äärekivis käidud ja üks paarisendine täke sees. Teisi tahaks kontrollida, sest mingi värin oli suvekatega sees teatud kiirustel.
Ühel hetkel peaks kätte võtma ka uurimise, kuidas kere kaitsta: kevadel ja sügisel nano/keraamilne vaha (mis iganes see nö kõige vingem smartservices või analoogses kohas on), üldse keraamikaga katmine või hoopis kaitsekilega wrappimine.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1562
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Nov 2022, 11:30

Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 10:30
Väike update.

Kättesaamisele järgnenud päeval sai Möllerit külastatud ja neid asju kurdetud:

Niiskus tuledes. Møller sai tehasest vastuseks, et selline niiskus on ok, näitasid isegi tehase saadetud pilte, millal on ok ja millal mitte. Mind see veidi häirib, aga teha ka ei oska midagi.
PXL_20221103_215758682.jpg

Kiimaplokis ei tööta kahe nupu tuled - kliimaplokk läheb vahetusse.
PXL_20221105_1912390501.jpg

Kapoti all olev kate ei ulatu kinnituskohtadesse - vahetatakse ära.
PXL_20221104_092109714.jpg

Neid töid hakkavad järgmisel nädalal tegema, aga vahepeal olen kaks häda veel avastanud.
Esimene ja häirivam asi on, et 2000 pöörde juures tuleb kõrvalistuja ukse poolt häirivat plärinat - tundub nagu mingi plastik hakkab selle sageduse juures häälekalt vibreerima.
Kõrvalistuja uksel puudub alumine tuli, mis paneb mind kahtlustama, et midagi on selle uksega tehtud ja võib-olla on see plärin ka tingitud sellest, et midagi pole seal korralikult kokku pandud. Imelik on see, et seal näpuga sees surades ei leidnud ka ühtegi juhet, mis tuleni peaks viima.
PXL_20221120_183451438.jpg

Neid kurdan siis garantiiremonti viies. Tule kulu tuleb tõenäoliselt endal kanda, aga see vast kallis ei ole. Loodan, et nad on garantii korras nõus otsima seda plärinat.

Eilseks oli talverataste paigaldus broneeritud ja juhtus see ikka viimasele võimalikule ajale. Vahetusse sõitmine oli üsna ärev, sest piduripedaalilt abi otsida ei olnud eriti mõtet. Talveveljed on OEM ja 18, pärinevad järelturult, kontrollitud, et sirged ja on ka üle värvitud ja lakitud, minu silmale on nagu uued. Møllerist küsisin ka huvi pärast 18'' variante, aga neil olid ainult läikivmustad pretoriad, mis mulle ei meeldi ja lisaks maksid ka 500 tk. Talverehvidega (lamellid) külastasin mõnda lumist ja kurvilist teed, naeratuse tõi näole ja mõnes kohas värina ka sisse. Juhitavuse kohalt ei ole midagi kurta, kui individual modes (dcc comfort, rool normal ja muu race) ja käsitsi vahetusega sõita. Lihtsalt comfort modes ja automaatse käiguvahetusega on üsna mõttetu, kuna lappab käigud liiga kähku üles ja gaasipedaal liiga uimane.
PXL_20221120_143146838.MP.jpg

OBD11 olen ka nipet-näpet teinud:
Start-stopp välja. Kahju, et ei saa default asendit muuta. Ma tahaks seda nuppu ikkagi kasutada vahepeal nt kuskil drive inis vms.
Soundaktor välja - proovisin 50% ja siis 0%, otsustasin hetkel 0% peale jääda.
AID kujundus "dotted" variandiks.

Kui rehvivahetuse hooaeg möödas on, siis võtan suveratastelt rehvid maha ja viin veljed kontrolli ja vajadusel taastamisse. Esimene parem velg vajab kindlasti tööd, kuna sellega on äärekivis käidud ja üks paarisendine täke sees. Teisi tahaks kontrollida, sest mingi värin oli suvekatega sees teatud kiirustel.
Ühel hetkel peaks kätte võtma ka uurimise, kuidas kere kaitsta: kevadel ja sügisel nano/keraamilne vaha (mis iganes see nö kõige vingem smartservices või analoogses kohas on), üldse keraamikaga katmine või hoopis kaitsekilega wrappimine.


Hakkan siis punkt haaval analüüsima:D

Tulede sees olev niiskus on jah okei sellisel kulul nagu sul on. Soojast külma ja külmast sooja ja värgid juhtuvad. Kaob ise ära. Piiska olla ei tohi.

See tuli mis sul puudu on - see on tõenäoliselt sul helkur? Või siiski vasakul pool põleb ja parempoolse juhe kadunud? Mul Tiguanil olid seal helkurid, sest exit valgus = lävepaku triip. Enam mitte - Lisasin nende helkurite asemele ka valgused.

Start Stop välja - Noh telli mälumoodul. 25 euri äkki. Nupule vahele ja saad mällu ilusti selle. Mul on ja täiesti toimiv lahendus. Mine loe mu teemast lisa kui huvi on.

Aid kujundus Dotted variandiks, siis värvid ka aktiveerisid? Et ei jääks ühtemoodi kollaseks? R visuaal?
Viimati muutis SanderSPS, 21 Nov 2022, 11:34, muudetud 1 kord kokku.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
karlj.
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 04 Nov 2012, 18:01
Auto: Golf 7.5 R
Asukoht: Tallinn/Kiili
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 79 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas karlj. » 21 Nov 2022, 11:52

Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 10:30

Kapoti all olev kate ei ulatu kinnituskohtadesse - vahetatakse ära.
PXL_20221104_092109714.jpg
See uus kate ulatub ka kinnitusteni vb juunini. Kui autot lumes korralikult kasutada siis max aprillini :D

Korintos
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Sept 2022, 21:01
Auto: Golf R 7.5 221kw, B8 Passat Variant 1.8 TSI Highline 132kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Korintos » 21 Nov 2022, 12:21

SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 11:30

Hakkan siis punkt haaval analüüsima:D

Tulede sees olev niiskus on jah okei sellisel kulul nagu sul on. Soojast külma ja külmast sooja ja värgid juhtuvad. Kaob ise ära. Piiska olla ei tohi.

See tuli mis sul puudu on - see on tõenäoliselt sul helkur? Või siiski vasakul pool põleb ja parempoolse juhe kadunud? Mul Tiguanil olid seal helkurid, sest exit valgus = lävepaku triip. Enam mitte - Lisasin nende helkurite asemele ka valgused.

Start Stop välja - Noh telli mälumoodul. 25 euri äkki. Nupule vahele ja saad mällu ilusti selle. Mul on ja täiesti toimiv lahendus. Mine loe mu teemast lisa kui huvi on.

Aid kujundus Dotted variandiks, siis värvid ka aktiveerisid? Et ei jääks ühtemoodi kollaseks? R visuaal?
Tulede niiskus tekitas peamiselt sellepärast pettumust, et 3a vanemal Passatil ei ole seda kunagi olnud.

Ukse tule osas pean üle kontrollima, ei julge väita peast, kas juhi poolel on tuli või helkur, tühja auku seal igatahes pole. Peas on ikka Passati teadmised, et seal peavad tuled olema :D

Tänud start-stopi eest, uurin seda.

Aid värvideks panin lihtsalt sinise ja toimib.
PXL_20221120_184438690.jpg

Korintos
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Sept 2022, 21:01
Auto: Golf R 7.5 221kw, B8 Passat Variant 1.8 TSI Highline 132kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Korintos » 21 Nov 2022, 12:22

karlj. kirjutas:
21 Nov 2022, 11:52

See uus kate ulatub ka kinnitusteni vb juunini. Kui autot lumes korralikult kasutada siis max aprillini :D
Tõmbab lihtsalt temperatuurierinevuste tõttu kokku?

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1562
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Nov 2022, 12:42

Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 12:21
SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 11:30

Hakkan siis punkt haaval analüüsima:D

Tulede sees olev niiskus on jah okei sellisel kulul nagu sul on. Soojast külma ja külmast sooja ja värgid juhtuvad. Kaob ise ära. Piiska olla ei tohi.

See tuli mis sul puudu on - see on tõenäoliselt sul helkur? Või siiski vasakul pool põleb ja parempoolse juhe kadunud? Mul Tiguanil olid seal helkurid, sest exit valgus = lävepaku triip. Enam mitte - Lisasin nende helkurite asemele ka valgused.

Start Stop välja - Noh telli mälumoodul. 25 euri äkki. Nupule vahele ja saad mällu ilusti selle. Mul on ja täiesti toimiv lahendus. Mine loe mu teemast lisa kui huvi on.

Aid kujundus Dotted variandiks, siis värvid ka aktiveerisid? Et ei jääks ühtemoodi kollaseks? R visuaal?
Tulede niiskus tekitas peamiselt sellepärast pettumust, et 3a vanemal Passatil ei ole seda kunagi olnud.

Ukse tule osas pean üle kontrollima, ei julge väita peast, kas juhi poolel on tuli või helkur, tühja auku seal igatahes pole. Peas on ikka Passati teadmised, et seal peavad tuled olema :D

Tänud start-stopi eest, uurin seda.

Aid värvideks panin lihtsalt sinise ja toimib.
PXL_20221120_184438690.jpg
Muutsid värve siis otse kellaplokist?
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Korintos
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Sept 2022, 21:01
Auto: Golf R 7.5 221kw, B8 Passat Variant 1.8 TSI Highline 132kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Korintos » 21 Nov 2022, 12:53

SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 12:42
Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 12:21
SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 11:30

Aid kujundus Dotted variandiks, siis värvid ka aktiveerisid? Et ei jääks ühtemoodi kollaseks? R visuaal?
Aid värvideks panin lihtsalt sinise ja toimib.
PXL_20221120_184438690.jpg
Muutsid värve siis otse kellaplokist?
Ma algul üldse surfasin obd11 äppides ja vist ambient colors äpi aktiveerimisega suutsin AID punaseks teha. Siis väike guugel ja adaptationi kaudu tegin:
Central electronics
Adaptions

int light. 2nd generation

Instrumententafelbeleuchtung mehrfarbig - active

Interior light, light configuration

Ambientemenue mit alle zonen - active

Seal tegelikult veidi veel teha (link), aga mul hakkas kiire ja jäi pooleli.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1562
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Nov 2022, 12:56

Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 12:53
SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 12:42
Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 12:21


Aid värvideks panin lihtsalt sinise ja toimib.
PXL_20221120_184438690.jpg
Muutsid värve siis otse kellaplokist?
Ma algul üldse surfasin obd11 äppides ja vist ambient colors äpi aktiveerimisega suutsin AID punaseks teha. Siis väike guugel ja adaptationi kaudu tegin:
Central electronics
Adaptions

int light. 2nd generation

Instrumententafelbeleuchtung mehrfarbig - active

Interior light, light configuration

Ambientemenue mit alle zonen - active

Seal tegelikult veidi veel teha (link), aga mul hakkas kiire ja jäi pooleli.
Ma just seda pidasingi silmas.

Sul peaks olema nii uus juba see auto, et 30 värvi saa makki kodeerida. Valitavat värvi. Põhimõtteliselt makk ja kellaplokk osakavad värve näidata. Liistud ilmselt mitte, sest need kurjamid tahavad mõnda juhet ja teist ledi. Eeldusel, et sul on need sinised triibud.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Korintos
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Sept 2022, 21:01
Auto: Golf R 7.5 221kw, B8 Passat Variant 1.8 TSI Highline 132kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Korintos » 21 Nov 2022, 13:03

SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 12:56
Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 12:53
SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 12:42


Muutsid värve siis otse kellaplokist?
Ma algul üldse surfasin obd11 äppides ja vist ambient colors äpi aktiveerimisega suutsin AID punaseks teha. Siis väike guugel ja adaptationi kaudu tegin:
Central electronics
Adaptions

int light. 2nd generation

Instrumententafelbeleuchtung mehrfarbig - active

Interior light, light configuration

Ambientemenue mit alle zonen - active

Seal tegelikult veidi veel teha (link), aga mul hakkas kiire ja jäi pooleli.
Ma just seda pidasingi silmas.

Sul peaks olema nii uus juba see auto, et 30 värvi saa makki kodeerida. Valitavat värvi. Põhimõtteliselt makk ja kellaplokk osakavad värve näidata. Liistud ilmselt mitte, sest need kurjamid tahavad mõnda juhet ja teist ledi. Eeldusel, et sul on need sinised triibud.
Jah, kui leian hetke, siis panen need värvivalikud makki ära, uste- (käepideme tagune) ja jalavalguse tugevuse peab ka tagasi panema, sest need valikud kadusid ära, aga seal samas lingis sellest ka juttu. Uste LED-id on sinised ja tundub, et neid ainult softiga muuta ei saa jh sellel Golfil.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1562
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Nov 2022, 13:05

Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 13:03
SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 12:56
Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 12:53


Ma algul üldse surfasin obd11 äppides ja vist ambient colors äpi aktiveerimisega suutsin AID punaseks teha. Siis väike guugel ja adaptationi kaudu tegin:
Central electronics
Adaptions

int light. 2nd generation

Instrumententafelbeleuchtung mehrfarbig - active

Interior light, light configuration

Ambientemenue mit alle zonen - active

Seal tegelikult veidi veel teha (link), aga mul hakkas kiire ja jäi pooleli.
Ma just seda pidasingi silmas.

Sul peaks olema nii uus juba see auto, et 30 värvi saa makki kodeerida. Valitavat värvi. Põhimõtteliselt makk ja kellaplokk osakavad värve näidata. Liistud ilmselt mitte, sest need kurjamid tahavad mõnda juhet ja teist ledi. Eeldusel, et sul on need sinised triibud.
Jah, kui leian hetke, siis panen need värvivalikud makki ära, uste- (käepideme tagune) ja jalavalguse tugevuse peab ka tagasi panema, sest need valikud kadusid ära, aga seal samas lingis sellest ka juttu. Uste LED-id on sinised ja tundub, et neid ainult softiga muuta ei saa jh sellel Golfil.
Jah sul enne oli siis slider Tulede menüüs. nüüd on see nn auto salongi vaade. BCMis on sul HMI kanalid. HMI 1 - 4. Sealt hakka 0-e 1ks muutma paremalt vasakule ja saad tagasi need täpid;)

Näiteks: IDE11477-ENG128659-Interior lighting: parameter-p_ambientelicht_verbauinformation_HMI,00000101
Viimati muutis SanderSPS, 21 Nov 2022, 13:09, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
Korintos
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1562
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Nov 2022, 13:10

Küsin veel, et Ri logo ikka manasid omale kellaplokile eks?:)
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Korintos
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Sept 2022, 21:01
Auto: Golf R 7.5 221kw, B8 Passat Variant 1.8 TSI Highline 132kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Korintos » 21 Nov 2022, 13:20

SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 13:10
Küsin veel, et Ri logo ikka manasid omale kellaplokile eks?:)
Sry, see küsimus jäi märkamata. Sa mõtled nüüd täpsemalt kuhu ja mis hetkel? Siis kui uksed avan ja autosse istun?
AID design valik obd vastava äpi kaudu vaadates oli igatahes "R", ei olegi jälginud, et pärast adaptsioone see paigast ei läinud (eile õhtul näppisin neid valikuid).

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1562
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Nov 2022, 13:27

Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 13:20
SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 13:10
Küsin veel, et Ri logo ikka manasid omale kellaplokile eks?:)
Sry, see küsimus jäi märkamata. Sa mõtled nüüd täpsemalt kuhu ja mis hetkel? Siis kui uksed avan ja autosse istun?
AID design valik obd vastava äpi kaudu vaadates oli igatahes "R", ei olegi jälginud, et pärast adaptsioone see paigast ei läinud (eile õhtul näppisin neid valikuid).
R logo on siiski seal all keskel kui sõidad ja näiteks abisüsteemide vaade on kuvatud.


Piilu seda pilti korra: https://i.ytimg.com/vi/Rvsyhwz0VOE/maxresdefault.jpg
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Korintos
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Sept 2022, 21:01
Auto: Golf R 7.5 221kw, B8 Passat Variant 1.8 TSI Highline 132kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas Korintos » 21 Nov 2022, 13:33

SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 13:27
Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 13:20
SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 13:10
Küsin veel, et Ri logo ikka manasid omale kellaplokile eks?:)
Sry, see küsimus jäi märkamata. Sa mõtled nüüd täpsemalt kuhu ja mis hetkel? Siis kui uksed avan ja autosse istun?
AID design valik obd vastava äpi kaudu vaadates oli igatahes "R", ei olegi jälginud, et pärast adaptsioone see paigast ei läinud (eile õhtul näppisin neid valikuid).
R logo on siiski seal all keskel kui sõidad ja näiteks abisüsteemide vaade on kuvatud.


Piilu seda pilti korra: https://i.ytimg.com/vi/Rvsyhwz0VOE/maxresdefault.jpg
Tänud, uurin seda järgmine kord.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5351
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 609 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas jussike » 21 Nov 2022, 18:54

Korintos kirjutas:
21 Nov 2022, 12:22
karlj. kirjutas:
21 Nov 2022, 11:52

See uus kate ulatub ka kinnitusteni vb juunini. Kui autot lumes korralikult kasutada siis max aprillini :D
Tõmbab lihtsalt temperatuurierinevuste tõttu kokku?
Ei juhtu selle kapotinahaga enne midagi, kui kärheriga kallal käid. Lastakse vett täis, matt läheb raskeks ja tõmbab kihvad mulkudest välja, kuivab kõveraks võib olla tõmbub kokku ka, need kihvad enam mulkusesse kinni ei jää.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

murf
Huviline
Postitusi: 896
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 182 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas murf » 21 Nov 2022, 19:05

SanderSPS kirjutas:
21 Nov 2022, 12:56

Sul peaks olema nii uus juba see auto, et 30 värvi saa makki kodeerida. Valitavat värvi. Põhimõtteliselt makk ja kellaplokk osakavad värve näidata. Liistud ilmselt mitte, sest need kurjamid tahavad mõnda juhet ja teist ledi. Eeldusel, et sul on need sinised triibud.
Mis see "nii uus" in real life tähendab ehk millisest aastanumbrist ja raadiost Passat b8 miskit muuta kannatab?
Viimati muutis murf, 21 Nov 2022, 19:05, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1562
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Golf R 7.5 - Korintos

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Nov 2022, 19:57

Eks midagi saab kõigil. 17 alates on suhteliselt safe, aga on ka seal olnud neid erandeid kus näiteks värve saab 10 mitte 30 ja ZR makkidega miskipärast ei kuva jne.

Aga üldiselt 15 aastast alates linnukesi ja asju ikka saab. Esimese geni ehk A kellaplokid ei oma erinevaid visuaale. Seda võrdlust võiks pikalt kirjutama jääda:)
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Vasta

Mine “Huviliste autod”