VW Golf III 1.8 - 1992- GolfGT

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
GolfGT
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 21 Juul 2023, 20:16
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 4 korda

VW Golf III 1.8 - 1992- GolfGT

Lugemata postitus Postitas GolfGT »

Tere!

Sai igapäeva sõiduki kõrvale üks hobiauto soetatud. Ostsin ta siitsamast Tartust. Tegemist siis golf 3 gt 1.8 66kw isendiga. Iluvigu ja roostet jagub. Karpidest kannatas aga õnneks tõsta. Sees on mingid sportlikumad istmed. Ainuke elektriline lisa on vist katuseluuk. Aknad on vändaga.
Ostes oli kohe tunda et rool käib raskelt ja teeb häält. Eelmise omaniku jutu järgi olevat latt vahetatud. Otsustasin siis pumba ära vahetada. Kui pealevoolu torul hakkasin banjost polti lahti keerama, läks kohe toru katki. Seega pidin ka selle ära vahetama. Uus õli sisse ja keerasin rattaid ühele ja teisele poole. Kõike õhku pole välja saanud, kuna ajaliselt läks kiireks, siis rohkem pole sellega tegelenud. Veel tahaks pidurid ära vahetada, aga kuna seismisest on kõik poldid nii ära roostetanud ja keegi eelmistest omanikest on ka peaaegu kõikidel poltidel kandid maha keeranud, siis on see paras peavalu. Arvestades, et mul puudub garaaž ja tõsisemad töövahendid, siis pean leppima kortermaja parklas nikerdamisega. Esimeste piduriklotsidega sai 2 korda ämbrisse pandud. Anti mingid klotsid mis kuidagi vahele ei mahtunud. Lõpuks sain ikkagi õiged klotsid(loodetavasti). Esimesed kettad sain ka ilmselt valed, kuna vanad on ventkettad, aga uued tulid tavalised.
Plaanid autoga on sellised, et prillikiviks ma teda tegema ei hakka, pigem tuleb selline rahvaralli suunitlusega auto ja millega talvel jäärajal uhada. Teha on veel palju ja aegamööda täiustan teda nii palju kui ajaliselt võimalik.
Hetkel on mul 1 pilt autost ja seegi eelmise omaniku tehtud. Üritan teid kursis hoida oma tegemistega ja lisan ka pilte juurde.
1_10_SwXQTzPp0CxD1682262103.jpg
Viimati muutis GolfGT, 21 Juul 2023, 21:02, muudetud 1 kord kokku.

Sellel teemal on 76 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”