VW Passat B6 2.0TDI - 2005 - Reino

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Reino1
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Dets 2023, 21:47
Asukoht: Hiiumaa/Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Passat B6 2.0TDI - 2005 - Reino

Lugemata postitus Postitas Reino1 » 29 Dets 2023, 22:35

Antud toode sai mingi hetk emotsioonina ostetud. Tegelikult lubasin peale Transporter T5.1 saagat endale, et ei osta VW, aga siiski tirisin ta endale treila peal koju.

Paar kuud peale Transporteri mootori vahetust(vana hea 132kw mootor) tõin koju järgmise kokku jooksnud elutu tüki.
IMG_0925.jpeg
Juhtus temaga selline asi, et kohapeal käies jooksis mootor kinni. Oma ülesannete täitmise lõpetas õlipumba kuuskant.

Vana hea Facebook lahti ja peale ostu mõne päeva pärast oli teine mootor kohal. Seekord forssist tellima ei hakanud. Polnud mul soovi sellele mõne sotisele autole jälle 6k alla panna. Juhuse tahtel tuli kasutatud mootor sellises komplektsuses, et sisuliselt viskasin selle otse sinna kapoti alla.
Süda tegelt natuke käskis ennetada paar asja, nimelt läks uus hammasrihma komplekt ja uus hooratas ja siduri komplekt. Loomulikult ka õlid ja filtrid.

Nüüd oli ta sõiduvalmis ja ma ei osanud temaga rohkem midagi peale hakata. Nii ta jäigi natuke nagu varuautoks igale ühele tutvusringis.

Nüüd sattus ta mu kätte tagasi ja hakkas kuidagi erutama. Sõitsin mõnda aega ja mõtlesin, vaatame mis nüüd saama hakkab.
IMG_0917.jpeg
Varustust minu meelest on sellel asjal baasina kaasas üllatavalt palju.
*vihmasensor
*automaatsed päevatuled
*pool elektrilised esiistmed
*tumenev salongipeegel
*kahepoolne kliima
*2x istmesoojendused
*navi( täpne nimi süsteemil jääb mul praegu ütlemata)
*mingisugune handsfree süsteem, mis eeldab vist mingit telefoni sinna sisse
* bixenon kurvi- ja pimenurga tuled
*parkimisandurid
*autohold
*rehvirõhu kontroll

Paar päeva oli auto nii öelda kodus tagasi ja suurest õnnest põrutas naine sellega Tallinna lennujaama juures ühele kenale Mersule selga
16970015666727639581521620601142.jpeg
16970015666727639581521620601142.jpeg (66.45 KiB) Vaadatud 540 korda
Sealt kerkis idee, et kui juba, siis asendaks need kulunud luubid ka tuledes ära. Mõeldud-tehtud.

Nüüd on see hetk,et oleks vaja abi mõnelt siinselt kasutajalt.
See afs on minu talupoja jaoks keeruline. Alguses nagu toimis, siis justkui jäi parempoolse swivel mootor kinni ja nüüd näitavad nad peale minu üle/alla/ümber mõtlemisi päris aiateibaid. Enam ei liigu nad paremale ega vasakule. Boonuseks ei taha nad ka väga enam üles/alla liikuda. Pigem nagu näitavad liiga kõrgele ja alla enam ei saa neid ka füüsiliselt keerata.
VCDS näitab parempoolse tule swivel mootori viga. Juhtmed mu meelest rohelised pole.

Samas üksi pimedas sõita on päris hea. Sõidaks nagu XC90-ga, millel ledid. Kõike näen, kuniks tuleb keegi vastu ja lööb oma ledbariga mind oimetuks.
Viimati muutis Reino1, 29 Dets 2023, 23:15, muudetud 2 korda kokku.

Vasta

Mine “Huviliste autod”