VW Golf MK 6 variant - Piktor

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Piktor
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 28 Nov 2009, 23:46
Telefon: 56987433
Auto: VW G6 Variant
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

VW Golf MK 6 variant - Piktor

Lugemata postitus Postitas Piktor » 07 Veebr 2024, 14:48

Im back...


Päris mitu aastat on siit klubist eemal oldud, aga näe tagasi ma olen. Tervitus kõigile vanadele olijatele.

AGA peale erinevaid Volkswagen tüüpi sõidukeid on nüüd taaskord üks Golf ja seda juba pikalt. Vaikselt tüürib sinna projektistaatusesse isegi...
Mõttes isegi sai kokkuloetud, et omatud on Golf mk1, Mk2, mk 3, mk 4 ja nüüd mk 6. mk 5 on kuidagi vahele jäänud, kõrvalt vaadates ei jäänud millestki ilma ka.

Nüüd see pikaks venitatud Golf 5 millel on mõned Golf 6-e tükid lisatud:

Tegemist 2010 aasta masinaga, mootoriks 1,6tdi ja 77kw, mille otsas tavapärane 5ne emanuel. Ostetud uuest peast Eestist ja tegelt ma ei tea mitmes omanik ma olen, lihtsalt peale G4-ja oli vaja mitte nii mäda autot mis töötaks diisliga ning võtaks samavääriliselt kütust kui seda tegi eelkäija.
Tegelikult oli valikus ka mõned päris popid G5 variandid, aga kes ei võtnud telefoni vastu ja kes olid autot catfishinud jne. Lahe on käia niimoodi autot vaatamas ja kuulata neid ülikorras igapäev esinduses hooldatud vanaisa autode jutte, kus siis üks pihusti vaevu töötab ning karpidest võid und näha.
Jah karbi teema on volkaril aktuaalne ja seda oli arvata ning ega ma arvanudki, et ma ei pääse sellest.
Antud masinat käisin vist vaatamas kolmandana, ja tegelt täitsa kohalik oli, proovisõit oli meeldiv, midagi ei kolisenud, tavapäraselt on kõik keretükkide vahed paigast ära nagu ikka ühel kõveraks sõidetud autol, aga mis sa ikka loodad.
IMG_2219.JPG
Värvitööd mis ilmselt läbi kindlustuse tehtud on võrreldavad kutsekooli esmaskursuslase tööga, ehk siis tahtmist oli kõvasti, aga välja ei kukkunud nii nagu vaja.

Meeldivat osa ka, hammasrihm oli just vahetatud, hooldatud oli enne mind ütleme, et Okeilt. Rool oli kõver ja nagu ikka, tagaluuk koos tiivaäärtega.
Tagaluuk sai eelmine kevad korda tehtud, tulemus pigem keskmine kui hea, aga vähemalt ei roosteta, ja kui aus olla, siis praegu olen umbes 50k km peale sõitnud 333000 on ees ja asjad mis lähevad vahetusse peavad niikuinii minema.
IMG_20230309_154027.jpg
Suvel sai tüüpiline tagapidurite remont, ehk siis võtad kõik asjad küljest ära viskad vanarauda ja paned uued asjad külge, samuti tagasild, sest no kui seal midagi teha, siis ikka kõik korraga, muidu ei jõua rehve alla osta.
IMG_2221.JPG


EESMÄRK:

Teha endale meeldiv auto millega saab normaalselt sõita, madaldus alla ja suur velg :D
Tegelikult on ees juba GTI stange ja tagaluugil tolmukogumiseks tiib, vähemalt pole igapäevane perevagun, ja nagu ikka GTI-le kombeks siis iluvõrel GTD märk ka, kuidas ilma saad, 530d bmwl on ju ka M-i kleeps...
IMG_2218.JPG
Viimati muutis Piktor, 07 Veebr 2024, 15:03, muudetud 3 korda kokku.
Kes tänasid kasutajat Piktor selle postituse eest:
MustVälk

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

VW Golf MK 6 variant - Piktor

Lugemata postitus Postitas VwBoy » 07 Veebr 2024, 16:19

Oiiii jälle üks teema mida pinksalt jälgida ! Tsau Tõnu! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: 8)
Viimati muutis VwBoy, 07 Veebr 2024, 16:20, muudetud 2 korda kokku.
Kes tänasid kasutajat VwBoy selle postituse eest:
Piktor

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2570
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 31 korda

VW Golf MK 6 variant - Piktor

Lugemata postitus Postitas t6nis3 » 07 Veebr 2024, 17:20

Meeldiv auto on küll ,aga kui madaldus on all siis ebapraktilisus koputab uksele. Oman ka M K.6.

Piktor
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 28 Nov 2009, 23:46
Telefon: 56987433
Auto: VW G6 Variant
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

VW Golf MK 6 variant - Piktor

Lugemata postitus Postitas Piktor » 07 Veebr 2024, 17:50

t6nis3 kirjutas:
07 Veebr 2024, 17:20
Meeldiv auto on küll ,aga kui madaldus on all siis ebapraktilisus koputab uksele. Oman ka M K.6.
Mul on olnud viimased 4 autot vagunid ja kõik on madalduse saanud, see on isegi kaua linnamaastur olnud. See ebapraktilisus ja vedrustus ei käi kuidagi omavahel ju kokku? Või?

Piktor
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 28 Nov 2009, 23:46
Telefon: 56987433
Auto: VW G6 Variant
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

VW Golf MK 6 variant - Piktor

Lugemata postitus Postitas Piktor » 07 Veebr 2024, 17:51

VwBoy kirjutas:
07 Veebr 2024, 16:19
Oiiii jälle üks teema mida pinksalt jälgida ! Tsau Tõnu! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: 8)
Hei hopsti Tormi :)
Kes tänasid kasutajat Piktor selle postituse eest:
VwBoy

Piktor
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 28 Nov 2009, 23:46
Telefon: 56987433
Auto: VW G6 Variant
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

VW Golf MK 6 variant - Piktor

Lugemata postitus Postitas Piktor » 09 Veebr 2024, 11:03

Olen pikalt juurelnud, et peaks MF rooli ikkagi külge panema. Rool isegi juba olemas, aga edasi on veits keeruline...
IMG_2236.JPG
Airbag puudu ja nüüd ei teagi mida teha, kui kellegil on siis peaks sinna sobima B6 Passati airbag ka(3C8880201K)
Kui selle saab, siis ehk Le VW Freaksi onud teevad selle asja ka korda...

Vahelduseks, kellel on huvi GTI esistange minumoodi ette saada, ostke B-osa terve komplekt ja mured murtud.

Stange saaga hakkas juba eelmine aprill, kui Leedust jõudis kohale OEM GTI stange, sealt oli kõik asjad puudu, ehk ainult sain naha. Kokku on läinud praegu stange sobitamiseks raha umbes 600€ ja paljud asjad veel puudu mida tegelt vaja oleks, oleks kevadel kaine peaga mõelnud, siis oleks ilmselt stressi olnud.

Vasta

Mine “Huviliste autod”