Volkswagen Golf Mk5 GTI 2004 - Kriks | Rajapäevaprojekt

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kriks
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Mär 2014, 14:22
Asukoht:

Volkswagen Golf Mk5 GTI 2004 - Kriks | Rajapäevaprojekt

Lugemata postitus Postitas Kriks »

Tervist VW foorumi rahvas,

Peale pikka kaalumist soetasin umbes kuu tagasi omale lõpuks ühe GTI, mis võib olla on ka siit foorumist läbi käinud aga see loodetavasti nüüd täpsemalt siin selgub. Manuaalkastiga ja masinat on juba pisut järele ka aidatud ehk remapitud väidetavalt umbes 195kw peale. Lisaks on juba all ka Eibachi madaldusvedrud aga seeriat ei oska paraku öelda. Samuti R32 väljalase, mis nüüd loodetavasti ei saa ülevaatusel takistuseks. Plaanis suvel ikka ka korraks sellega Audrus ära käia aga üldisemalt plaanis lihtsalt regulaarselt hoolitseda ning hoida heas korras. Paari aasta pärast vajab see masin juba ka ilmselt keretöid aga olen sellega juba arvestanud. Kui kellelgi infot selle masina ajaloo kohta, siis võite julgelt seda jagada. Lisaks kui kellelgi on head töökoda või inimest soovitada, kelle kätte masinat aeg-ajalt usaldada (Tallinn või lähiümbrus), siis võite samuti infot jagada. Pisut siin olen ikka juba vaadanud ka rajakasutuseks sobivaid kergvelgi ja ka rehve. Seega ka nende kohta võib mulle pakkumisi teha kui juhuslikult kellelgi enda projektist on kõrvale jäänud. Üldsegist siia teemasse võivad inimesed üldse välja käia ka oma ideid ja nägemust, et mida masinaga järgmiseks teha kui valmistuda rajapäevadeks aga madala eelarvega. See oleks hea baasinfoks kõigile, kellel kunagi midagi sarnast plaanis on olnud. Muidugi viited sarnastele projektidele foorumis on samuti oodatud, sest paraku ei ole olnud aega siin veel niisama lehitseda. Kui kellelgi on huvi, et kuidas plaanis projekti rahastada (see ilmselt kõigil põhiprobleemiks), siis töötan veebiarenduse valdkonnas ning minuga võib võtta ka ühendust niisama konsultatsiooniks. - Seega edu,motti ja ressurssi kõigile, et hoolitseda siin oma silmarõõmude eest!
Pilt
Viimati muutis Kriks, 01 Mär 2024, 08:55, muudetud 11 korda kokku.

Sellel teemal on 9 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”