Corrado kapoti sirgeks tegemine!?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas maq »

m??dud samad?
Siis G60'le peaks sobib VR6 kapott aga VR6'le G60 kapott ei sobi?

aht
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 12 Veebr 2006, 12:52
Auto: VW Transporter TDI, VW Amarok
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas aht »

kapotidel vahet ei ole, vr6 oma sobib g60nele
g60ne oma lihtsalt keskelt lohus, muud vahet ei ole

tattoo
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Jaan 2009, 00:25
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas tattoo »

Uuri kasutaja Aht-i k?est neid plekke ja muid vidinaid!Kui saladus suur ei ole siis mis hinnaga pakutav isend on?Eks siis pead kalkuleerima,mis autohinnaks koos tegemistega-juppidega tuleb.Eks ta ?ige ole,corril need plekid maksavad ja mitte v?he!

maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas maq »

Vahepeal sai siin Saksa Ebay'st kapotte otsitud, k?ige odavam "osta kohe" hind oli ca 40 EUR'i pluss veel siis transport. Hea hind k?ll, aga Ebay pole mulle veel mingeid aktiveerimiskoode saatnud, seega ma ei saa veel pakkuma hakata seal.
Enam ei kannatanud seda k?verat kapotti vaadata, panin k?ed k?lge ja proovisin v?he asja parandada
Tulemus on siin:
http://s393.photobucket.com/albums/pp11" onclick="window.open(this.href);return false; ... ott/terve/

N??d on juba v?he viisakam pilt:) edasi oleks vaja kellegi osavama inimese k?tte see anda ja kere j?rgi jooksma saada, mis enam nii v?ga v?imatu ei tundugi.

Millest Corrado kapott tehtud on, et see nii kerge on?

[Muudetud: 3-4-2009 maq]

tattoo
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 20 Jaan 2009, 00:25
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas tattoo »

Viisakam jah!!N??d ohtralt pahtlit ja paras kogus liivapaberit ning lihastele valu ja valmis!!!:D

snaiper111
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 01 Mär 2009, 18:57
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas snaiper111 »

kahest tegin ?he ehk kevitasin koku j?i hea aru k?ll ei saand et oleks tehtud

tuulehoog
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Apr 2009, 21:50
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas tuulehoog »

Kas said oma kapoti k?tte l?puks, v?i ootad endiselt, ma vaevlen vist sama mure otsas, kuna ei tea, kas saab taastada:S
Hetkel seisab auto kuna vahetuses ka esiklaas, mille tihendiringi juba 2 n?dalat ootan:S pole seegi k?ige odavam l?bu

RUF
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 02 Nov 2006, 13:19
Asukoht:
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RUF »

Algselt postitas: maq
Vahepeal sai siin Saksa Ebay'st kapotte otsitud, k?ige odavam "osta kohe" hind oli ca 40 EUR'i pluss veel siis transport. Hea hind k?ll, aga Ebay pole mulle veel mingeid aktiveerimiskoode saatnud, seega ma ei saa veel pakkuma hakata seal.
Enam ei kannatanud seda k?verat kapotti vaadata, panin k?ed k?lge ja proovisin v?he asja parandada
Tulemus on siin:
http://s393.photobucket.com/albums/pp11" onclick="window.open(this.href);return false; ... ott/terve/

N??d on juba v?he viisakam pilt:) edasi oleks vaja kellegi osavama inimese k?tte see anda ja kere j?rgi jooksma saada, mis enam nii v?ga v?imatu ei tundugi.

Millest Corrado kapott tehtud on, et see nii kerge on?

[Muudetud: 3-4-2009 maq]
Kapoti kohta ikka tegid nalja eks? T?ielik pomm on see kapott ju, pole ?helgi autol veel nii rasket tundud/n?inud.

Klaasplastist tegemiseks n??d niipalju kah raha ei kulu. Olen klaasplastiga m?kerdanud k?ll, ning juba mingi tuhande krooni eest saab niipalju riiet ja vaiku, et tapab. Pole kapotti teinud kunagi, kuid ise arvan, et ?le 2000 krooni kapott k?ll ei tohiks tulla. Vormi tegemisest ei tea midagi.

Ise tahaks kah kergemat kapotti, et keegi mees v?iks ju vormi valmis teha, normaalse hinna puhul oleks t?iesti huvitatud.
http://vimeo.com/gadgetsb
http://gadget.planet.ee/
https://www.facebook.com/ruwesaare

tuulehoog
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Apr 2009, 21:50
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas tuulehoog »

Tehke vorm valmis, oleksin isegi huvitatud?
Kolmekesi tuleks hind juba reaalne!

SEN
Huviline
Postitusi: 442
Liitunud: 26 Jaan 2004, 15:43
Telefon: 56930622
Auto: Passat B7 4motion, Audi B5 TQ
Asukoht: Eesti, Jüri
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas SEN »

Nii kuna ise ka huvitatud kergemast kapotist uurisin asja rally.ee meestelt. Vormi tegemine on hirm kallis. Tehti esialgne pakkumine corri kapoti vormile 5-7k Plus siis hiljem veel kapotti hind juurde.
6-7k saab juba v?lismaalt :P carbonist kapoti, mis on igas m?ttes etem kui fiiber.

Kapoti rakus oli t?esti pigem nali sest ka mina pole nii rasket kolakat veel n?inud.

[Muudetud: 26-01-2004 SEN]

RUF
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 02 Nov 2006, 13:19
Asukoht:
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RUF »

Aga p?him?tteliselt, kui me saame enamv?hem mingi 5-7 inimest kokku ja iga?ks plekiks vormi raha umbes tonni oleks ju normaalne. Klaasriidega ja vaiguga m?ksimine ei ole ?ldsegi probleem, surmamaitse toob suhu ainult lihvimine ja p?rast selle viisakaks saamine.

?ks v?imalus oleks jah siis corri omanike peale lasta vorm teha ja siis p?rast k?ik meisterdavad omale. Eks ta selline jama v?imalus ole, et kes esimesena saab vormi ja kes viimasena, kuigi vormi on ju vaja ainult niipalju, et klaasriie vaiguga kokku teha. Iga kahe v?i kolme p?eva tagant uus kiht panna l?heks healjuhul 2 n?dalat, et tegelt ei olegi k?ige hullem. Lihvimiseks pole ju enam vormi vaja.

Veel ?ks probleem oleks see, et kes annab oma kapoti ja teine asi, mis mina kindlalt tahaks, et kapott oleks originaal hingede k?ljes, sest ei meeldi nende "kiirklambrite" versioon. Aga eks neid originaal hingesi ei tohiks kah v?garaske sinna k?lge paigaldada. A ja kui G60 kapott istub VR6 ja Dochi autodele, siis kas teised on n?us endale kah G60 kapoti paigaldama, kuna mulle isiklikult meeldib keskelt madalam rohkem ;D...

Aga minumeelest on asi ?sna m?eldav, peaks ainult kapotist huvi olevate t??pidega kokku saama v?i natuke t?sisemalt sellel teemal r??kima.

Aga n??d siis, vaataks ?le palju tahtjaid ?ldse oleks, ET KES K?IK OLEKS HUVITATUD CORRI KERGEMAST KAPOTIST ja oleks n?us siis mitmepeale vormi lasta teha ja p?rast ise m?llama oma kapotiga, et see viisakas j??ks?

[Muudetud: 24-4-2009 RUF]
http://vimeo.com/gadgetsb
http://gadget.planet.ee/
https://www.facebook.com/ruwesaare

tuulehoog
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Apr 2009, 21:50
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas tuulehoog »

OLen n?us, kui saaks selle m?istliku hinnaga, ehk siis vormi eest ?le 1000 ei maksa, pluss riie vaik ja muu ja juurde, l?puks v?rvimine ka vaja ju teha. Ehk n?ustun RUF arvamusega, kui meid rohkem kokku saaks, siis mina oleks k?si!:)

SEN
Huviline
Postitusi: 442
Liitunud: 26 Jaan 2004, 15:43
Telefon: 56930622
Auto: Passat B7 4motion, Audi B5 TQ
Asukoht: Eesti, Jüri
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas SEN »

Mina tahaks just 16v/vr6 kapotti :D Ehks siis keskelt k?rget.
Ja kuna ise pole fiibrist midagi meisterdanud ei hakk sellega tegelema hetkel. Kindel on see, et esimene ise tehtud kapott l?heb p?ris kindlalt peese.
Aga kui saate rahva kokku v?i on huvi siis andke teada ja v?in anda kontakti kes v?ib teha vormi.

Eesti tuning firmad pakuvad nissanitele/hondadele jne. fiibrist kapotte u. 4-6k Aga corri kohta pole mdagi keegi uurinud?
4-5k saaks eestist kapoti oleks suht hea.

maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas maq »

Hetkel s?idan enda " sirgemaks l??dud" kapotiga, oli vaja liikuma saada ja uue klaasi sain paar p?eva tagasi alles ette.
Minu kapoti taastamine koos v?rvimisega oleks 4000 EEK l?inud ja me hetkel taastamise m?tted nurka visanud- loodan Saksast saada midagi. ?helt pakkujalt k?sisin Eestisse saatmist ja vastuseks sain 80 EUR, kapotid ise seal 40 EUR. Hetkel otsin sobivat v?rvi, kuigi ilmselt on tellitud kapott vaja ?le niikuinii v?rvida, aga loodan ikka, et ?kki veab ja ei pea v?rvima. :P
Klaasivahetusest ei antud garantiid kuna mul Corr oli nii roostes klaasi ?mbrusest (3 auku oli isegi), mitte just v?liselt, vaid just tihendite alt. Ma esimene kord t?in oma Corri klaasivahetusest (ilma klaasita) koju tagasi ja lappisin ning tegin roostet?rjet, et ikka klaasivahetusel m?tet oleks, kuna see rooste oleks selle klaasi aastaga j?lle ?les punnitanud. N??d v?hemalt roostest puhtaks tehtud ja v?rvitud, et peaks nagu kestma n??d.
Mul ?nneks olid suht viisakad need tihendid ja l?ksid vanad tagasi.

Kuna hetkel pole ?htegi kindlat kapotti silmapiiril, siis ootan ka huviga palju neid klaasriidest kapotihuvilise kokku tuleb.

Selle kapoti kohapealt ma nalja ei teinud, mulle tundus see kapott kerge;D

tuulehoog
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Apr 2009, 21:50
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas tuulehoog »

Mul selline huvi selle klaasi paneku kohta. Kus lasid panna ja palju k?siti, ning paljuga klaasi said?
Ostsin uue klaasi ja tahtsin et tihendid j??ksid vanad, kuid ?eldi et pole v?imalik tihendeid s?ilitada corril, n??d ootan juba teist n?dalat uusi tihendeid:S
Auto seisab Autospetsialistis!

Peasilinder
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 16 Mai 2007, 22:32
Auto: vw golf II td 44kw`91, BMW 525 TDS E39`97, BMW 316 E36 , Saab 95` 97,Corolla AE82 ,GSX-R 600`99,Jawa 350 `71,Riga 91
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Peasilinder »

aga huvitav oleks teada kuidas ?levaatuse onud suhtuvad fiiberkapottidesse? :D
WARNING! To avoid possible breathing problems caused by rapid acceleration of this Corrado,all females are advised to remove any tight fitting clothes. TELF : 53739123

nephex
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 26 Dets 2006, 13:54
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas nephex »

mul l?ksid k?ll k?ik vanad tihendid tagasi, klaas oli 800.- ja vahetus 400.- vahetus muidugi "omahinnaga." vahetaja lasi ise rooste maha ja pani mingi m?ksiga need servad kokku ka mis pidurdab natuke rooste teket, siiamaani on ilusti pidanud.

[Muudetud: 26-4-2009 nephex]

SeMpRoM
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 28 Dets 2008, 14:55
Telefon: 58080016
Auto: golf2(ralikas) audi a6,mb 560sec
Asukoht: tallinn laagri

Lugemata postitus Postitas SeMpRoM »

?ra sa mingit uut kapoti sija kull vata,kui on aega mull on tuttav ta teeb selle korda 2-3p?evaga,k?ik saab teha.Ja v?rvib koha peal ?ra kaa.hinnaks pakuks v?lja 3500.aga asub ta tabasalus!!!

RUF
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 02 Nov 2006, 13:19
Asukoht:
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RUF »

Algselt postitas: Peasilinder
aga huvitav oleks teada kuidas ?levaatuse onud suhtuvad fiiberkapottidesse? :D
V?imalused
1. Peab k?ik ilusti ?ra viimistlema ja v?rvi peale laskma m?lemale poole, siis ?kki tondid ei saa arugi.;D

2. V?ltsime ise T?V tsertifikaadid;D

3. Ja viimane korralik ettepanek, et keegi ei keela ju originaal kapotti alles hoida. ?levaatuse ajaks kapotti vahetada on samakerge kui kui kolm tiiru ?mber auto teha.

Ja nagunii enamuste corri meeste autod on sellises konditsioonis, et 100% puhtusega nagunii l?bi ei saa (arvestades k?iki reegleid, mis meil siin Eesti kehtestatud on)
http://vimeo.com/gadgetsb
http://gadget.planet.ee/
https://www.facebook.com/ruwesaare

maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas maq »

Algselt postitas: SeMpRoM
?ra sa mingit uut kapoti sija kull vata,kui on aega mull on tuttav ta teeb selle korda 2-3p?evaga,k?ik saab teha.Ja v?rvib koha peal ?ra kaa.hinnaks pakuks v?lja 3500.aga asub ta tabasalus!!!
Uut kohe kindlasti ei plaani osta. 3500- ga ei ole mul m?tet seda ?les lasta taguda ja pahtli alla matta. Lihtsam ja kindlam tellida Saksast, v?i loota, et m?ni sirge kapott j??b Eestis kellelgi ?le.



minu esiklaas maksis 1400- (Windrox'ist) ja paigaldus 750- (Autoklaas1)


RUF'i plaanidest 3nda punkti t?itmisega on mul keerulised lood;D

SEN
Huviline
Postitusi: 442
Liitunud: 26 Jaan 2004, 15:43
Telefon: 56930622
Auto: Passat B7 4motion, Audi B5 TQ
Asukoht: Eesti, Jüri
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas SEN »

Mina olen l?inud juba ammu selle autoga 4.nda punkti j?rgi :D
Ehks siis ?V mustalt.
Muidu pole lihtsalt v?imalik autot tehagi.

maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas maq »

ma pole veel selle autoga ise ?V k?inudki, aga millegip?rast arvan, et kisub ka sinna 4nda variandi poole, ei pea nende ?V vendadega v?itlema hakkama.

valz
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 11 Juul 2003, 23:56
Auto: VW Corrado 2,0 16V ja 1,8 Eaton
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas valz »

Mina olen ka k?si sellele kapotile. Huvi on 16V/VR6 stiili kapoti vastu ja teha tahaks carbonist. Ise ostsin just vaiku klaasriide jaoks ja v?in ?elda, et klaasriidest tegemisel on materjali kulu ikka kuskil 1000 kanti. Bike kondel l?ks maksma ainult 50 krooni. Rakveres on ?ks tegelane kes teeb paate vormidega, v?in uurida, et kui kallilt ta vormi valmis meisterdaks, kui ?ldse v?tab sellist t??d ette.

valz
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 11 Juul 2003, 23:56
Auto: VW Corrado 2,0 16V ja 1,8 Eaton
Asukoht: Pärnu

Re: Corrado kapoti sirgeks tegemine!?

Lugemata postitus Postitas valz »

Tõstan vana teema uuesti üles. Kuna endal on ettevõtte loomine käsil, mis hakkab tegema süsinikust detaile peamiselt, siis uurin kui paljud sooviksid kas süsinikust või klaasriidest kapotti. Vormi teeks nii A kui B poolest, mis tagab originaali väljanägemise nii pealt kui alt. Kinnitused saab teha ka kõik mis originaalil. Olemas on mul täiesti tutikas A varuosa kapott, keskelt kõrgema profiiliga, millest saan vormi teha. Tegemisel kasutan vaakum tehnoloogiat, mis tagab eriti kerge ja perfektse tulemuse. Kuna vormi teen enda tarbeks siis jääb lõpphind ka mõistlikuse piiridesse.
Võib küsida ka teistele autodele pakkumisi.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”