Keretööd Tallinnas?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Marjanne
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Mär 2014, 11:38
Auto: Volkswagen Passat 1,9 TDI 2006a
Asukoht:

Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Marjanne »

Nimelt sai ostetud jaanuaris Volkswagen Passat 1,9 TDI 2006 a. Ostmise käigus vaadati korralikult üle, et ei esineks roostet aga mida aeg edasi ja igakord, kui pesulas käisin, tuli välja, et tagumine vasak ukseäär roostetab ja hakkab tulema ka mujalt roostet välja. Värv hakkas kobrutama ja igakorraga maha tulema ja sealt tuli välja rooste, mida sooviks kiiremas korras eemaldada, et ei läheks edasi. Kas Teie targemad oskate soovitada mulle Tallinnas häid kohti, kus tehakse keretöid? Kvaliteedi ja hinna suhe võiks mõistlik olla ja ei oleks huvitatud sügisel või järgmisel aastal uuesti sama kohta parandada, kui peaks edasi hakkama minema.
Viimati muutis Marjanne, 10 Apr 2014, 09:16, muudetud 1 kord kokku.

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Stollu »

uuri sealt - http://www.artauto.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pets
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 23 Apr 2012, 08:25
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Pets »

Stollu kirjutas:uuri sealt - http://www.artauto.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mul on auto seal mitmeid kordi värvimises käinud kuna eelmisel aastal suudeti 4 korda mu parkivale masinale sisse sõita. Asjalikud tüübid olid ehk julgen ka soovitada.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas tito »

Mul on tolle kohaga just negatiivsed kogemused :D
Algatuseks taastasid nad auto ,mis polnud taastamist väärt, järgmiseks sai mu punane auto oraanziks jne jne jne :)
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Andrusito
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 01 Mai 2012, 20:11
Auto: VW Passat B6 2.0 FSI BVY 6-manual
Asukoht: Keila

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Andrusito »

Oleks auto nats värskem eesti esinduse ajalooga võiks kulansi nõuda. Mulle eelmisel aastal pakkuti hoolduse ära teha ja peale seda suure tõenäolisega kapotti välja vahetada 25% oma finanseerimisega. Aga loobusin - asi pole nii hull(seespoolt kahe plekki vahel tuli rooste) ja nagu nii vaikselt seda tuleb teistelt juppidelt ka kui hästi otsida. Oleks ainult minu autoga probleem aga kahjuks kere kvaliteet saksa autodel on langenud.

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas wolkar3 »

http://www.tarmoauto.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;‎

Enda auto keretöid niipalju kui neid üldse on, käin seal tegemas. Seal üks asjalik vana tuttav plekksepp Sass. Teeb ka muid töid..

Marjanne
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Mär 2014, 11:38
Auto: Volkswagen Passat 1,9 TDI 2006a
Asukoht:

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Marjanne »

Suur aitäh Teile vastuste eest. Mulle soovitati ka Autostaap OÜ-d. Käisin näitamas ja tundus usaldusväärne koht olema ja hind oli ka mõistlik. Kas keegi selle ettevõtte kohta oskab midagi öelda ?

nublu5
Klubiline
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2013, 14:41
Skype: nublu88
Asukoht: Saue/Tallinn/Haapsalu

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas nublu5 »

Enda passatiga käisin http://www.varvitud.ee/" onclick="window.open(this.href);return false; ja jäin tehtud töödega väga rahule. Tean ka teisi, kes on seal käinud ning kiitnud.

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 644
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 56 korda

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Ristotu »

Marjanne kirjutas:Suur aitäh Teile vastuste eest. Mulle soovitati ka Autostaap OÜ-d. Käisin näitamas ja tundus usaldusväärne koht olema ja hind oli ka mõistlik. Kas keegi selle ettevõtte kohta oskab midagi öelda ?
Autostaabis käis mul sõbra A6 sügisel ja ei ole asjaga rahul, kuna roostetavad täpselt samad kohad, mille pärast ta sinna läks, ehk siis värv ei kestnud poolt aastatki ja avastasime, et tagant oli plastikud ära lõhutud ning katuseantenni ei suudetud korralikult ära võtta ning tagasi panna, pistikud katki ja siis tagasi pannes oli antenn pahasti pandud, ehk siis vesi voolas sisse.
See on ka ainult ühe auto kogemus, nii et kes teab, äkki teevad mõnda teist autot korralikult.
Lugupidamisega
Risto

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 828
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 88 korda
Tänatud: 47 korda

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas anonymous2 »

no nii info hea :) endal terve kere värvimine tulemas selle suve jooksul. hea on tausta uurida, kus ja mis. Samuti esineb kobrutamist aga kriime ja kraame jagub ka kahekäe jagu :)
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

Marjanne
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Mär 2014, 11:38
Auto: Volkswagen Passat 1,9 TDI 2006a
Asukoht:

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Marjanne »

Ristotu kirjutas:
Marjanne kirjutas:Suur aitäh Teile vastuste eest. Mulle soovitati ka Autostaap OÜ-d. Käisin näitamas ja tundus usaldusväärne koht olema ja hind oli ka mõistlik. Kas keegi selle ettevõtte kohta oskab midagi öelda ?
Autostaabis käis mul sõbra A6 sügisel ja ei ole asjaga rahul, kuna roostetavad täpselt samad kohad, mille pärast ta sinna läks, ehk siis värv ei kestnud poolt aastatki ja avastasime, et tagant oli plastikud ära lõhutud ning katuseantenni ei suudetud korralikult ära võtta ning tagasi panna, pistikud katki ja siis tagasi pannes oli antenn pahasti pandud, ehk siis vesi voolas sisse.
See on ka ainult ühe auto kogemus, nii et kes teab, äkki teevad mõnda teist autot korralikult.
Päris kehvasti läks. Mul juba auto seal ja loodan, et nii hullusti ei lähe. Võtan ehk kellegi targema kaasa, kes oskab uurida ja vaadata, et asi oleks ikka õige :)

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 644
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 56 korda

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Ristotu »

Marjanne kirjutas:
Ristotu kirjutas:
Marjanne kirjutas:Suur aitäh Teile vastuste eest. Mulle soovitati ka Autostaap OÜ-d. Käisin näitamas ja tundus usaldusväärne koht olema ja hind oli ka mõistlik. Kas keegi selle ettevõtte kohta oskab midagi öelda ?
Autostaabis käis mul sõbra A6 sügisel ja ei ole asjaga rahul, kuna roostetavad täpselt samad kohad, mille pärast ta sinna läks, ehk siis värv ei kestnud poolt aastatki ja avastasime, et tagant oli plastikud ära lõhutud ning katuseantenni ei suudetud korralikult ära võtta ning tagasi panna, pistikud katki ja siis tagasi pannes oli antenn pahasti pandud, ehk siis vesi voolas sisse.
See on ka ainult ühe auto kogemus, nii et kes teab, äkki teevad mõnda teist autot korralikult.
Päris kehvasti läks. Mul juba auto seal ja loodan, et nii hullusti ei lähe. Võtan ehk kellegi targema kaasa, kes oskab uurida ja vaadata, et asi oleks ikka õige :)
Algselt oli värv ja kõik nagu hea, aga jama eeltöö oli ära tehtud ja samad kohad hakkasid roostetama. Tagaosa plastikud ning antenni pistikud avastasime ka hiljem.
Nii et algul ei pruugigi sealt midagi näha olla, aga loodame kõike paremat :D
Lugupidamisega
Risto

Marjanne
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Mär 2014, 11:38
Auto: Volkswagen Passat 1,9 TDI 2006a
Asukoht:

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Marjanne »

Autostaabis käis mul sõbra A6 sügisel ja ei ole asjaga rahul, kuna roostetavad täpselt samad kohad, mille pärast ta sinna läks, ehk siis värv ei kestnud poolt aastatki ja avastasime, et tagant oli plastikud ära lõhutud ning katuseantenni ei suudetud korralikult ära võtta ning tagasi panna, pistikud katki ja siis tagasi pannes oli antenn pahasti pandud, ehk siis vesi voolas sisse.
See on ka ainult ühe auto kogemus, nii et kes teab, äkki teevad mõnda teist autot korralikult.[/quote]

Päris kehvasti läks. Mul juba auto seal ja loodan, et nii hullusti ei lähe. Võtan ehk kellegi targema kaasa, kes oskab uurida ja vaadata, et asi oleks ikka õige :)[/quote]

Algselt oli värv ja kõik nagu hea, aga jama eeltöö oli ära tehtud ja samad kohad hakkasid roostetama. Tagaosa plastikud ning antenni pistikud avastasime ka hiljem.
Nii et algul ei pruugigi sealt midagi näha olla, aga loodame kõike paremat :D[/quote]

Oii jh, hirmutad mind :D

Marjanne
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Mär 2014, 11:38
Auto: Volkswagen Passat 1,9 TDI 2006a
Asukoht:

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Marjanne »

Oii jah, hirmutad siin mind oma jutuga :D

Egert99
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Apr 2014, 19:08
Telefon: 56662126
Skype: eku-xd@live.com
Auto: Golf II GT
Asukoht:

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Egert99 »

Palju orienteeruvalt auto ülevärvimine koos vähesel pääral pahteldusega maksma läheks?

mdisain
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 04 Jaan 2013, 10:24
Asukoht:

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas mdisain »

Egert99 kirjutas:Palju orienteeruvalt auto ülevärvimine koos vähesel pääral pahteldusega maksma läheks?
+1

Kes teinud seda eelnimetatud kohtades võiks natukene hindasid jagada :)

Mul passatil samamoodi oht roostetada ja kui terve auto väga kirves pole laseks üleni ära värvida.. kestab kauem ;)
Viimati muutis mdisain, 03 Veebr 2016, 18:29, muudetud 1 kord kokku.

Marjanne
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Mär 2014, 11:38
Auto: Volkswagen Passat 1,9 TDI 2006a
Asukoht:

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas Marjanne »

mdisain kirjutas:
Egert99 kirjutas:Palju orienteeruvalt auto ülevärvimine koos vähesel pääral pahteldusega maksma läheks?
+1

Kes teinud seda eelnimetatud kohtades võiks natukene hindasid jagada :)

Minu passatil samamoodi tagumine luuk hapuks läinud ja kui terve auto väga kirves pole laseks üleni ära värvida.. kestab kauem ;)
No mina lasen praegu teha ühe külje ( juhipoolse) ja läheb umbes 350.- . Aga seal on teatud kohad vist hajutusega ka, mitte üleni. Vähemalt mulle midagi seletati.

rosco
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 05 Apr 2004, 21:22
Auto: Corrado
Asukoht: Tallinn

Re: Keretööd Tallinnas?

Lugemata postitus Postitas rosco »

Kui rooste on metallis sees, siis selle vastu aitab ainult uus detail. Suhteliselt ruttu lööb uuesti välja rooste tehtud kohast.
Corrado 1.8T 20V, T3/T4 hübriid, Megasquirted,

Vasta

Mine “Kere & Sisu”