Uksed kinni külmunud

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

Mul oopis teine jama mul ventol m?lemad lukud keeravad t?hja:( aga nuppu ?les ei l?? kesklukk t??tab!L?ksin pagasniku kaudu sisse ja istmetoe uhkerdasin lahti selle kaudu sain sisse sealt nupu t?stmine ei aidanud ka kesklukk surus ise nupu alla k?ima ei proovinud kuna kohe hakkab l?ugama ja l?ugab kuni aku t?hi (seda vaja pole et aku t?hi) et tehase alarmi maha saada pean juhiuksese lahti keerama siis j??b vait aga mis ma keeran kui keeran t?hja nagu midagi ei haagiks lukk jn k?ik t??tab ilusi aga vot neid nuppe ?les ei t?sta! Loodan,et keegi saab aidata !!!! Kas v?ib olla et m?lemad lukude t?ste meh katki?:(


HELPPPP

[Muudetud: 22-1-2007 Rollerboy]

Rival
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Sept 2005, 11:44
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Rival »

No tihendile piisab silikooni ?list v6i pulgast aga jah, eks tuleb siis ukse polster maha kiskuda ja lukusysteem ?liga 2ra piserdada, eks siis n?eb mis saab ja oskab ka n?u anda.
Stop on the red, cross on the green, never take a ride in the strangers machine
and always make sure you're burning on turbo power

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Algselt postitas: Autobaas
Minu Passatil siuke jama, et lahti saan uksed suhteliselt l?dvalt, aga uksed ei taha vahepeal kinni enam j??da... t?mbad ust kinni ja p?rkab v?lja tagasi :D mida teha?
Mul oli eelmine talv sama jama, aga ma m??risin n??d s?gisel oma ukse lukkud ja need mis ust kinni hoiavad WD-40-ga ?ra ja siiamaani pole probleemi olnud.

koma

Lugemata postitus Postitas koma »

kui luku nupud kinni,keera nupp maha ja vala m??da varrast mingit luku?li,kuni seda piisavalt palju on alla vajunud.hea lihtne ja polstrite mahav?tmist ka pole.

Tunnel
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Sept 2005, 17:06
Auto: Golf III
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Tunnel »

Kui WD-40 ka ei aita, siis m??a auto ?ra maha:P, ise k?isin parempoolsest uksest nii kaua sisse kui avastasin endale selle ?li;)
reaalsus on alkoholi puudusest tekkinud illusioon:P

Vasta

Mine “Kere & Sisu”