Uue keredaili värvimine seest poolt

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Harrikald
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 26 Okt 2017, 19:10
Telefon: 56471110
Auto: passat
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas Harrikald » 24 Juul 2022, 13:24

Kas siis poest saadavad nt. Motip jms ei sobi et,peab midagi leiutama koostisosadega.

Kasutaja avatar
JaanusVambola
Huviline
Postitusi: 420
Liitunud: 16 Juun 2018, 14:06
Asukoht:
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 39 korda

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas JaanusVambola » 25 Juul 2022, 18:57

Harrikald kirjutas:
24 Juul 2022, 13:24
Kas siis poest saadavad nt. Motip jms ei sobi et,peab midagi leiutama koostisosadega.
Noh, eks see maitse asi ole. Poes müüakse ka ju viina, aga paljud teevad sellest hoopis kokteili. Ainult väheste jaoks on see "valmis toode".
Das auto? 🤣🤣🤣 Nope!

Harrikald
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 26 Okt 2017, 19:10
Telefon: 56471110
Auto: passat
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas Harrikald » 25 Juul 2022, 19:04

Ok siis .ei teadnud jah

eavp
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 19 Okt 2019, 23:06
Asukoht: Tallinna ümbruses
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 9 korda

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas eavp » 26 Juul 2022, 09:56

t6nis3 kirjutas:
22 Juul 2022, 15:12
Jussike.Üllatus küll,et nii noor mees tunnistab.Tervis ei luba füüsilist tööd teha. Neliteist aastat olen foorumit lugenud. Oled jutujärgi olnud koguaeg pintsak lipslane. See selleks. Peaasi,et ei solvuks (minule,kui autoremondi lukksepale valgekraed ei meeldi). Pappi küsivad,kuid reaalset tööd ei tee. No juss. Suhtleme ikka positiivselt edasi.
Tönn jälle vales teemas siin taidlemas. Terviseteemade jaoks on teised foorumid. Mul Tönn on muide olemas ka vene aegsed V kategooria autoremondi lukksepa paberid. Aga ka enam ise autosid ei remondi.

Minu jaoks oled Sa küll rohkem postituste järgi ettekujutuses olnud selline määrdekanali mees, kes ka pärast dušši alt tulekut linnaliini bussis veel kaugele tavoti järgi haiseb. Nüüd selgub aga, et lausa lukksepp, keda mõni ka autode kallale julgeb lasta. Tubli!
Kes tänasid kasutajat eavp selle postituse eest:
MustVälkanonymous2
OLD VWS` DON´T LEAK OIL
THEY MARK THEIR SPOT!

ökovend
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 12 Apr 2017, 09:53
Auto: efofuel, touran, 2,0
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas ökovend » 26 Juul 2022, 11:40

Mulle aga Tönni postitused meeldivad ;) , suur huvi lausa tekkis teemaarenduste üle. Muidu siin kõik olid vakka, nüüd vähemalt midagi lugeda.
Kes tänasid kasutajat ökovend selle postituse eest:
MustVälk

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5318
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas jussike » 26 Juul 2022, 11:49

ökovend kirjutas:
26 Juul 2022, 11:40
Mulle aga Tönni postitused meeldivad ;) , suur huvi lausa tekkis teemaarenduste üle. Muidu siin kõik olid vakka, nüüd vähemalt midagi lugeda.
No ma ei tea, mega sudoku lahendamine on ka lihtsam, kui nendest kirjutistest aru saada.
Ja kus sa seda teema arendust näed, põhiline on ju, et poest ostetu ei kõlba kuhugi, tuleb ise mingi jama kokku segada ja kõik ülejäänud on lasteaia lapsed ja ajavad lihtsalt lolli juttu ja seda teemast teemasse. Ainult tema jutt on puhas kuld ja tõde....
Kes tänasid kasutajat jussike selle postituse eest:
MustVälkanonymous2
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

ökovend
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 12 Apr 2017, 09:53
Auto: efofuel, touran, 2,0
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas ökovend » 26 Juul 2022, 12:29

Mina seda ei kirjutanud. Aga jah keelata võib ju kõike, valikuvabadus isegi jama lugeda ongi vabadus. Isegi meest siin maha teha ju on meeldiv? Miks mitte seda siis lubada?

Kasutaja avatar
JaanusVambola
Huviline
Postitusi: 420
Liitunud: 16 Juun 2018, 14:06
Asukoht:
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 39 korda

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas JaanusVambola » 26 Juul 2022, 12:38

Huvitav on tulla mersu foorumist siia. Nagu kuskilt viisakast restost läheks kuskile poe taha kibestunud joodikute sekka.
No las see Tõnis segab ise oma kokteile ja las see jussike istub värske särgiga kontoritoolis. Foorumi eesmärk ongi vist saada erinevaid mõtteid kuidas mingit asja lahendada ja mitte üksteist maha teha. Tõnis muidugi võiks vahest lihtsalt oma teksti üle lugeda enne kui siia sisestab, sest vahest on lihtsalt raske aru saada mõttest mida sa edastada soovisid.
Kes tänasid kasutajat JaanusVambola selle postituse eest:
MustVälk
Das auto? 🤣🤣🤣 Nope!

GTI
Moderaator
Postitusi: 7823
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

Uue keredaili värvimine seest poolt

Lugemata postitus Postitas GTI » 26 Juul 2022, 12:39

Küsimus pole valikuvabadustes liberaalses virtuaalmaailmas või kellegi vabaduste piiramises, ülevaatlikkuse ja konkreetsuse huvides peab teemad muust lobast puhtad hoidma, muidu pole foorumi eri teemadel mingit mõtet. Kui paned otsingusse eelkirjeldet tegelase postitused siis ehk tekib mingi arusaam. PS. Räigemad postid ja isiklikud solvangud on sellest nimekirjast muide eemaldatud..
Kes tänasid kasutajat GTI selle postituse eest:
MustVälk
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Vasta

Mine “Kere & Sisu”