Golf 4 veoj?ukontroll

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
samzik
Klubiline
Postitusi: 1615
Liitunud: 21 Jaan 2004, 17:21
Telefon: 55558855
Auto: Passat tdi 4M 96kw 04/ Audi 90 tq 134kw/ Bully Syncro 2.1 82kw
Asukoht: Harjumaa, uuemõisa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas samzik »

No yldiselt on abs eds seadmel oma aju mis on seal seadmes uuematel sees. ei teagi kas teda v?lja saab l?litada.
Palun helistada tööpäeviti 17:00-22:00 nädalavahetusel 10-22 ni, Tänu. Tel 55 558 855 Rain.

Garfield
Huviline
Postitusi: 306
Liitunud: 17 Juun 2004, 13:43
Auto: (oli) Golf IV TDI 2003
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Garfield »

Algselt postitas: Rene
Kas ja kui siis kuidas on seda v?imalik sisse-v?lja l?litada?
Minul saab veoj?ukontrolli ja elektroonilist difrilukku nupust v?lja l?litada, ASR on peale kirjutatud (ainuke nupp autos, millega saab midagi v?lja l?litada). Osadel Golfidel ei ole seda nuppu, miks - ma ei tea. V?ibolla muutub Golf IV GTI ilma veoj?ukontrollita ohtlikuks?

setka
Huviline
Postitusi: 572
Liitunud: 30 Jaan 2004, 18:20
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas setka »

Originally posted by Garfield
Algselt postitas: Rene
Kas ja kui siis kuidas on seda v?imalik sisse-v?lja l?litada?
Minul saab veoj?ukontrolli ja elektroonilist difrilukku nupust v?lja l?litada, ASR on peale kirjutatud (ainuke nupp autos, millega saab midagi v?lja l?litada). Osadel Golfidel ei ole seda nuppu, miks - ma ei tea. V?ibolla muutub Golf IV GTI ilma veoj?ukontrollita ohtlikuks?
Mul sama nupp armatuuris, istmesoojenduste nuppude vahel, makist ylevalpool. Ainult peal kiri ESP. Kui v?lja l?litad j??b "kellade" juures p?lema kollakas rattakujuline noolega s?mbol.

phaetonist
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 11 Dets 2005, 17:11
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas phaetonist »

nyyd siis v?id hakata raha koguma sest arvata on et n?idikuteplokk kutu ja seet?ttu ka kiri DEF

samzik
Klubiline
Postitusi: 1615
Liitunud: 21 Jaan 2004, 17:21
Telefon: 55558855
Auto: Passat tdi 4M 96kw 04/ Audi 90 tq 134kw/ Bully Syncro 2.1 82kw
Asukoht: Harjumaa, uuemõisa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas samzik »

Golfidel on 2 systeemi niiplaju kui mina aru saanud olen asr ja esp ?ks siis elektrooniliselt m?ngib l?bi pidurite difri lukku, teine stabiilsus kontroll. Osadel on ainult difri lukk, nagu minu autol ja seda ei saa v?lja l?litada, osadel on stabiilsus kontroll ja seda saab koos! difri lukuga v?lja l?litada. V?hemalt on minu info selline, kahjuks pole vist v?imalik yhte teisest eraldi v?lja l?lida.
Palun helistada tööpäeviti 17:00-22:00 nädalavahetusel 10-22 ni, Tänu. Tel 55 558 855 Rain.

Vasta

Mine “Elektroonika”