K: Golf 3 tuhatoosi valgus.

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Crow
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 23 Juul 2005, 19:54
Asukoht: EST Pärnu

K: Golf 3 tuhatoosi valgus.

Lugemata postitus Postitas Crow »

Selline k?simus kuidas saab golf 3 keskkonsoolis asuva tuhatoosi valgusti-pirni juurde ?

[Muudetud: 24-11-2006 Crow]

Kasutaja avatar
G2rry
Huviline
Postitusi: 726
Liitunud: 14 Apr 2004, 09:57
Auto: BMW X5
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas G2rry »

Mina uurisin ka hiljuti siin enda tuhatoosi ning ei n?inud valgust sellel ega sinna mingeid juhtmeid minevat. Kuid sama aasta gti on mul s?bral ning temal s?rab seal valgustus. Et eks see siis oleneb kuidagi varustusest v?i on keegi juppe sisus vahetanud mingi kehvema vastu.

Crow
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 23 Juul 2005, 19:54
Asukoht: EST Pärnu

Lugemata postitus Postitas Crow »

Omal on seal valgus t?iesti olemas ja masin pole gti aga huvitab kuidas sinna juurde p??seb ?

igor525
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 31 Okt 2005, 19:02
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas igor525 »

mul vist valgus l?heb l?bi plastmass jublakad, ja vist sama pirnist kus suunatse ?hku.

v?hemalt mina rohkem tuhatoosiga seotud pirnid ei leitud...

GTI
Moderaator
Postitusi: 7847
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 158 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Golf 3 tuhatoosi valgus tuleb sigaretis??taja pirnist. Sellele ligip??suks on vaja tuhatoosi ja soojenduse/ventilatsiooni raam ?ra v?tta. Selleks tuleb ?ra v?tta 3-nupu ?mbert plastik ja selle alt 4 kruvi lahti keerata ning tuhatoosi v?lja v?ttes on all on veel 2 kruvi. Siis t?mmata raam v?lja (vajadusel kui pistikud segavad siis need lahti v?tta) ja p??seb sig. s??taja pirnile ligi.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Post
Huviline
Postitusi: 401
Liitunud: 13 Sept 2005, 17:10
Telefon: 5510911
Auto: Golf mk1, T3+ T3 syncro, Audi 80, Octavia 4x4, Lada 1200, Jawa 360, Dnepr Mt-10
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas Post »

kogu see raam tuleb lahti v?tta, kus need l?litid on, aga siiski on tuhatoosi valgustus omaette pirni ja pistikuga ja seos sigaris??tajaga puudub, alles eile oli kogu see kupatus laiali v?etud.
Stuck in the 70's

Pierre
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 20 Juun 2005, 07:42
Auto: Audi 90 20v
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Pierre »

?sna lihtne ja tavaline viga. ainuke probleem on see pirn, mida saab vaid esindusest ja see maksab 74.-
ma pidasin targemaks sinna samasse pessa roheline diood aretada koos takistiga, tuli odavam... ;)

Crow
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 23 Juul 2005, 19:54
Asukoht: EST Pärnu

Lugemata postitus Postitas Crow »

Need poes m??davad pirnid ja led ei sobi siis sinna ?ldse? Ega Pierre ei oska ?elda milline see pirn v?lja n?eb ? Omal vedeleb paar led ?le m?tlesin vahetan ?ra jne :

[Muudetud: 26-11-2006 Crow]

Pierre
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 20 Juun 2005, 07:42
Auto: Audi 90 20v
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Pierre »

Algselt postitas: Crow
Ega Pierre ei oska ?elda milline see pirn v?lja n?eb ?
[Muudetud: 26-11-2006 Crow]
pole probleemi Crow, mul on veel m?ned sellised pesad alles, tegin neist pilti, ?ks on siis ilma pirnita, mis on j?uga v?lja t?mmatud, alles j??vad ilusasti 2 traatotsa, kuhu saabki led?i tinutada.
need siis originaalid m?lemad, kahjuks pole mul pilti sellest led variandist, mis sai aretatud.
Pilt
Pilt

edu. :)

Crow
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 23 Juul 2005, 19:54
Asukoht: EST Pärnu

Lugemata postitus Postitas Crow »

tnx Pierre

Vasta

Mine “Elektroonika”