K: Hommikuti ei l?he k?ima, aku t?hi.

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu

K: Hommikuti ei l?he k?ima, aku t?hi.

Lugemata postitus Postitas Andres003 »

Eile sai ringi s?idetud, ei olnud kuskil mure autot taas k?ivitada. htul panin auto garaazi ja enn?e. Aku t?hi. Egas midagi l?kkasime paar meetrit ja auto l?ks t??le kohe, samuti genekas laeb v?ga h?sti.

Ise kahtlustan et ?kki aku peetis, v?i on kuskil mingi probleem kus mingi tarbja j??b peale???
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

Urmet
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 02 Juul 2005, 18:24
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Urmet »

nu k?lmaga annab esimese asjana aku j?rgi jkah ja ega l?bi foorumi keegi ei saa ju sul m??ta kas miski tarbija on j?rel v?i ei

GTI
Moderaator
Postitusi: 7851
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

V?ta aku miinusklemm lahti ja tester vahele - n?ed tarbimise ?ra.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

daqqer
Veteran
Postitusi: 694
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:47
Telefon: 5177458
Auto: BMW
Asukoht: [ Tallinn ]

Lugemata postitus Postitas daqqer »

damn mul sama teema aga gene on peetis (koguaeg arvasin et akus asi et hommikuti vaevaliselt asi k?ima l?heb, aga n??d hakkas gene h??lt kaa tegema :P), laadmine n?itab et on ok mudu s?idu ajal, aga lihtsalt aku seistes n?rgeneb nii hullult ?ra et kui k?ivitad siis starter k?ib ringi aga k?ivitusvool on liiga n?rk ikkagi. aku aasta vana varta seega ma ei usu et selles asi on. :O

heix75
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Mär 2005, 23:27
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas heix75 »

Sinu mure p?hjus on kindlasti n?rgas akus kui laadimisega on k?ik korras. Talveks oleks hea ka aku korraliku laadijaga t?is laadida. P.S kui s?idad koguaeg v?ikesi otsi nagu t??le ja tagasi ning vahel poodi ka, siis aku mahtuvus v?henebki - ei laeta korralikult t?is, st. et auto kulutab energiat rohkem kui akusse tagasi l?heb. Talvel ju l?kkad ikka kohe puhuri sisse, klaasisoojenduse t??le, v?ibolla ka kojamehed, maki jne. Korralike akudega seda probleemi ei tohiks olla, aga kui akut pole ammu vahetatud siis v?ib ta juba sul ?sna lahja olla, mis sest et geneka enda laadimine korras on. Tarbijatest ei ole sul eriti vist midagi, mis v?iks akut ??sel k?vasti tarbida. M?rks?nad on v?imud-supakad jms. :D Muide, valesti?hendatud makid jt. seadmed v?ivad ka akut kulutada, kuid ma siiski arvan et sul viga akus.

[Muudetud: 21-2-2007 heix75]

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Andres003 »

jep. isa ?tles ka et poiss sa ju ainult t??le ja koju ning ka vahest suts poodi:P Ja ka seda mainis samuti et kui ennem aku t?hjaks sai( siis kui genekas peetis oli ) oleks pidanud korralikult toas t?is laadima. Aga nu eks ma orgunnin omale laadja vms. Isegi m?tekam oleks uus aku muretseda. Kuna selle minevikust mai tea mitte S?ugi.

T?nud vastajaile taas;)
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

KRB
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 30 Juul 2006, 16:00
Auto: BMW, MB
Asukoht: Pärnumaa Tori

Lugemata postitus Postitas KRB »

nuh sul on asi akus ... mul kuskil mujal ... nimelt t?na hommikul l?ks k?ima nagu tavaliselt (20kraadi k?lma ?ues) autu garaaziz, 30 kilti t??le, seisis p?ev otsa ja k?lma oli vist k?ivitamise hetkel 12 - 14 kraadi ja ei tahtnud k?ima minna ... nagu paar turtsu tegi aint .... v?ga pika k?iamise peale siis l?ks .. l?kasin kohe kaasi jalaga peale et v?lja ei sureks, t??tas siis poolminti nii p??rded 3000 ja lasin kaasi j?rgi ja kohe seises kah... kogu aeg nagu puterdas ... k?isin siis j?lle pikalt ... aku pidas ilusti :) uus ka ja kui k?ima l?ks siis puterdas ka ikka.... mai saand aru mis pull on .... samas peale viimast tankimist on k?lmalt ?rnalt kinni v?tnud kiirendades .. nagu saaks ?hk kuskilt .. aga v?imalik et k?tuse viga see k?ik... omme ommikul siis vaatan mis teeb .. lubas 29 kraadi :D
Ega mina süüdi ole, et rumal veel olen

Allu2oo3
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 06 Veebr 2006, 22:39
Auto: G3
Asukoht: Pärnu/Tln

Lugemata postitus Postitas Allu2oo3 »

heh, mul oli ka see jama, kui siin vahepeal -20 oli. siis oli mul diislil 45 Ah tunnine aku peal. vahest l?ks k?ima vahest mitte. ja siis ?hel ilusal p?eval tegi paar turtsu ja ei l?indki k?ima. aku oli nullis. l?ksin kohe poodi, v?tsin 80 Ah-se aku ja m??a veel k?sis, et kuidas mul nii n?rga akuga suvel auto k?ima l?ks..... omg
n??d peale uut akut, pole probleeme enam olnud.

mees, osta omale uus aku!

Urmet
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 02 Juul 2005, 18:24
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Urmet »

Algselt postitas: KRB
nuh sul on asi akus ... mul kuskil mujal ... nimelt t?na hommikul l?ks k?ima nagu tavaliselt (20kraadi k?lma ?ues) autu garaaziz, 30 kilti t??le, seisis p?ev otsa ja k?lma oli vist k?ivitamise hetkel 12 - 14 kraadi ja ei tahtnud k?ima minna ... nagu paar turtsu tegi aint .... v?ga pika k?iamise peale siis l?ks .. l?kasin kohe kaasi jalaga peale et v?lja ei sureks, t??tas siis poolminti nii p??rded 3000 ja lasin kaasi j?rgi ja kohe seises kah... kogu aeg nagu puterdas ... k?isin siis j?lle pikalt ... aku pidas ilusti :) uus ka ja kui k?ima l?ks siis puterdas ka ikka.... mai saand aru mis pull on .... samas peale viimast tankimist on k?lmalt ?rnalt kinni v?tnud kiirendades .. nagu saaks ?hk kuskilt .. aga v?imalik et k?tuse viga see k?ik... omme ommikul siis vaatan mis teeb .. lubas 29 kraadi :D




sul kas halb k?te v?i filter kinni

KRB
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 30 Juul 2006, 16:00
Auto: BMW, MB
Asukoht: Pärnumaa Tori

Lugemata postitus Postitas KRB »

pigem arvan et k?te sest filtri vahetasin m?ne kuu eest .. aga kes teab
Ega mina süüdi ole, et rumal veel olen

Urmet
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 02 Juul 2005, 18:24
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Urmet »

Algselt postitas: KRB
pigem arvan et k?te sest filtri vahetasin m?ne kuu eest .. aga kes teab

solki saades v?ib sul see filter ka loetud minutite p?rast ju kinni olla

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Andres003 »

MInu probleem ikka p?evakorras. Aku on saab ikka t?hjaks. Vihale ajab juba vaikselt!

master6
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 06 Dets 2003, 18:46
Asukoht: Tartu, Jõgevamaa

Lugemata postitus Postitas master6 »

J?relikult mingi asi t?mbab seistes aku t?hjaks (tarbib voolu). V?ga lihtsalt kodustes tingimustes saab seda kontrollida testriga kaitsmete blokist.

heix75
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Mär 2005, 23:27
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas heix75 »

Algselt postitas: Passat517
MInu probleem ikka p?evakorras. Aku on saab ikka t?hjaks. Vihale ajab juba vaikselt!
Mina viiks auto tagasi sinna, kus sul seda elektroonikat parandati kunagi. ?tled et peale vahetust tekkis probleem - aku saab seistes t?hjaks(normaalne remondit??koda annab oma t??le ka garantii). Kuna sul seal autos mingeid erilisi tarbijaid pole ning varem t??tas. V?imalik, et ?hendati midagi valesti. V?i siis on aku t?esti n?rk...

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Andres003 »

No n??dvist korras:D Ostsin eile tutika EXIDE 74 amprise aku ja hommikul l?ks ilusti k?ima, s?bra k?est sai soetatud ka v?ike v?im ja supakas aga k?ima ta l?ks ja asi korras! (vist) :P

Vasta

Mine “Elektroonika”