K: Sureb v?lja

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
sigaelmar
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 02 Dets 2003, 00:18
Asukoht: Ösel

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

Viga pead ise otsima hakkama - kui auto ?? sureb, siis k?ivita ja vaata kas t?mbab k??nlad m?rjax. Siis vaata kasv?i m?ne teise vana k??nlaga kas s?det on sel hetkel. Kui on, siis pead hakkama juhtmeid ja pistikuid vaatama.
Jooksik...

Kasutaja avatar
snakey
Veteran
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Mär 2005, 13:38
Telefon: +372 53 4II 937
Auto: Passat B8 Var. 4Motion
Asukoht: Eesti, Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas snakey »

milleks siis diagnostika olemas on?
Küsi, küsi julgelt +372 53 4II 937

Monton
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 11 Okt 2004, 22:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Monton »

Kas sul bunsupump ulsde teeb h??lt kui auto sureb v?lja? Sest mul on sama jama, et m?nikord auto lihtsalt sureb v?lja ja bensupump ei tee ?ldse h??lt. Paar minti ootad ja s?idad edasi. Mul pensupump ja relee on juba vahetatud aga ikka sama jama juhtub. Ja keegi ei oska ?elda, diagnoostika ka ei aita sest kui auto t??tab ilusti diagnoostika ei n?ita vigu. Sellep?rast tahaks ma enadle usb diagnoostika kaablit osta ja l?ppariga s?ita ja kui siis sureb v?lja saan siis loodetavasti n?ha mis viga on.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Algselt postitas: Monton
Kas sul bunsupump ulsde teeb h??lt kui auto sureb v?lja? Sest mul on sama jama, et m?nikord auto lihtsalt sureb v?lja ja bensupump ei tee ?ldse h??lt. Paar minti ootad ja s?idad edasi. Mul pensupump ja relee on juba vahetatud aga ikka sama jama juhtub. Ja keegi ei oska ?elda, diagnoostika ka ei aita sest kui auto t??tab ilusti diagnoostika ei n?ita vigu. Sellep?rast tahaks ma enadle usb diagnoostika kaablit osta ja l?ppariga s?ita ja kui siis sureb v?lja saan siis loodetavasti n?ha mis viga on.
Motronic mis paljudel on mootorijuhtimiseks (ka VR6) on vigu salvestav s?steem-seega kui ikka tekivad veakoode j?tvad t?rked siis need salvestuvad auto ajus ning neid saab ka hiljem anal??sida. T?en?oliselt on sul tegu lihtsamate el. t?rgetega mis ei j?ta veakoode ja seega on OBD-s?steemi jaoks ka avastamatud.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

sigaelmar
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 02 Dets 2003, 00:18
Asukoht: Ösel

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

Muidugi ?ra ka seda unusta, et osadel pritsetel on nii, et qi pole s?det - pole ka bensiinipumpa!
Jooksik...

Monton
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 11 Okt 2004, 22:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Monton »

Tegelikult, stroboskoobi test n?itas et mu s??tejagaja ei t??ta korrektselt. ?kki seda v?ib p?hjustada? Aga niisama 4,5 tonni uue s??tejagaja eest maksta kaa ei taha. Tahaks kindlasti teada milles viga on.

Puhh
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mär 2005, 22:37
Asukoht: 5136116

Jagaja

Lugemata postitus Postitas Puhh »

Vaheta halle'y andur!

Monton
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 11 Okt 2004, 22:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Monton »

Originally posted by Puhh
Vaheta halle'y andur!
Kus see andur asub ja mis ta teeb?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Halli andur VR6-l puudub - vanematel jagajaga mootoritel jagaja t?esti ainult jagab s?det. Impulss tuleb v?ntv?lli andurilt. Kulunud ja p?lemisj?lgedega jagajal v?iks esmalt rootori ja kaane ?ra vahetada.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Monton
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 11 Okt 2004, 22:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Monton »

mul on selline jagaja. Ja kus seal sees on?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Selle asja nimi on s??tepool-sul on uuema t??bi mootor (st. ilma jagajata).
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Monton
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 11 Okt 2004, 22:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Monton »

Originally posted by GTI
Selle asja nimi on s??tepool-sul on uuema t??bi mootor (st. ilma jagajata).
Ja halley andurita kaa?

Tean et samuti on mul nukkv?lli andur ja siis teine andur mis loeb ?ra mootori p??rded ja asub kusagil ?li filtri k?rval. Kuulsin et ?ks neist, v?i need m?lemad m?juvad pensupumpa t??le kaa.

Aga vist s??tepoole tuleb ikkagi vahetada, sest stroboskoobi test n?itas et ainult teine silinder t??tab korralikult.

Pakkuge veel miks mu auto jamab.;)
Aga huvitav s?ltuvus. Praegu elan Rootsis juba 2 kuud ja auto s?idab suurep?raselt. Eelmisel n?dalal olin Tallinnas ja auto suri mingi 20 korda v?lja. ?kki mu Corrale lihtsalt ei meeldi meie nn "Teed".

Kasutaja avatar
Anvar
Veteran
Postitusi: 450
Liitunud: 11 Jaan 2004, 21:32
Auto: Hunnik busse ja suitsev kaheraudne
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Anvar »

Armatuuri all 30 relee v?ta lahti ja jooda v?i lase joota otsad ?le sees,wast paraneb,v?ib pote pinget m??ta keskmise otsa pealt, peab olema t?hik?igul 0,7 v, siis v?ib lamdat m??ta ja tempsi andurit.see jutt ei kehti juhul kui sul on KE pritse.

[Muudetud: 27-3-2006 urbaanboheemik]
80-ndatel lõppes autode tootmine.

Pierre
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 20 Juun 2005, 07:42
Auto: Audi 90 20v
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Pierre »

Algselt postitas: sigaelmar
Muidugi ?ra ka seda unusta, et osadel pritsetel on nii, et qi pole s?det - pole ka bensiinipumpa!
elustaks vana teema, kuna mu G3 gti 8v l?ppes eile ?ra, kontrollisin et k?tet peale ei tule, vaatasin et benapumba relee ja kaitse terved ning hakkasin rahulikult bensapumba viga kahtlustama....kuniks n??d foorumis otsingut kasutasin ja selle infoni j?udsin.

et kui keegi teab, siis k?siks millistel pritsetel s?de ja benapump ?ksteistest s?ltuvuses on, ja mis tehnoloogia seda p?hjustab? mul mootoriks 2E ja pritseks Bosch Digifant.
oleks siis hulka lihtsam viga leida, pole endal garaazi, pean t?navapeal lammutama, aja siis seda s?det jms seal taga kui suvalised autod m??da kihutavad....

help!
:)

Pierre
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 20 Juun 2005, 07:42
Auto: Audi 90 20v
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Pierre »

s?de mul olemas, pump l?i nagu k?tust ka kui ta v?lja kookisin ja ostevooluga trugutasin....

ei teagi mis katki on :o

FVI

Lugemata postitus Postitas FVI »

Lahendatud...

[Muudetud: 11-4-2007 FVI]

Vasta

Mine “Elektroonika”