K: Kus asub k?etoe sig. s??taja kaitse 2003 a. Passatil?

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

K: Kus asub k?etoe sig. s??taja kaitse 2003 a. Passatil?

Lugemata postitus Postitas Martty »

Et siis kus asub 2003 a Passatis see kaitse mis on seotud sig. s??tajaga, mis asub k?etoe tagak?ljel....

Seal kus suurem osa kaitsmeid, sealt ma seda ei suutnud leida (loe: ei olnud katkist kaitset ja esim. sig s??taja ja pagassi voolu v?ljundites on vool olemas).

ette t?nades
Martti

[Muudetud: 26-1-2008 GTI]

golfrr
Huviline
Postitusi: 318
Liitunud: 04 Juun 2004, 12:02
Asukoht: Võru

Lugemata postitus Postitas golfrr »

audidel n?iteks armatuuri teises otsas ka veel ?ks kaitsmeplokk, vaata ?kki passatil ka seal.

Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Martty »

Nii tna sai siis kindalaegas sealt eest v?etud ja hoolikalt sinna taha uuritud aga kaitsmeid ma sealtpoolt k?ll ei leidnud, seega ootan veel vihjeid kus kohapealt seda kaitset otsida....

janar103
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 26 Mär 2007, 10:28
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas janar103 »

Oled kindel, et juhe katki (lahti) kusagilt pole?

Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Martty »

Algselt postitas: janar103
Oled kindel, et juhe katki (lahti) kusagilt pole?
Jap, kuna ma ise l?histasin seal natuke:P:(

DaveWoss
Huviline
Postitusi: 411
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:40
Auto: Passat 3C 2.0 TFSI Tip. Highline
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas DaveWoss »

Kaitsmed on ?ldiselt VWdel 2 kohas:
kapoti all
armatuuri otstes, kas siis salongi poolt ligip??s v?i otsast (Passat 3C p??seb m?lemas otsas olevatele kaitsetele ligi kui uks avada ja armatuuri otsas olev kaas eemaldada)

Mujal ma arvan k?ll see kaitsmeblokk olla ei tohiks.
'07 VW Passat 2,0 Tfsi Tiptronic Highline, SpiceyRed metallik, beež alcantara/nahk, -15mm OEM sport vedrustus, 70% toon
Eesti Jeti ja Mootorkelgu Liit - www.ejml.ee

Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Martty »

Algselt postitas: DaveWoss
Kaitsmed on ?ldiselt VWdel 2 kohas:
kapoti all
armatuuri otstes, kas siis salongi poolt ligip??s v?i otsast (Passat 3C p??seb m?lemas otsas olevatele kaitsetele ligi kui uks avada ja armatuuri otsas olev kaas eemaldada)

Mujal ma arvan k?ll see kaitsmeblokk olla ei tohiks.
P??aseb ka 3bg m?lemast armatuuri otsast sinna sisse vaatama, aga jh, mootoriruumis ma selle katte alla veel ei ole j?udnud, kus ajugi on.

golfrr
Huviline
Postitusi: 318
Liitunud: 04 Juun 2004, 12:02
Asukoht: Võru

Lugemata postitus Postitas golfrr »

Algselt postitas: dunloper
Nii tna sai siis kindalaegas sealt eest v?etud ja hoolikalt sinna taha uuritud aga kaitsmeid ma sealtpoolt k?ll ei leidnud, seega ootan veel vihjeid kus kohapealt seda kaitset otsida....
kindalaegast pole vaja ?ltse puutuda ,tee k?rvalistuja poolne uks lahti ja armatuuri otsas samasugune plaat nagu juhipoolgi kus kaitsmed on ,vaata sinna alla.

Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Martty »

Algselt postitas: golfrr
Algselt postitas: dunloper
Nii tna sai siis kindalaegas sealt eest v?etud ja hoolikalt sinna taha uuritud aga kaitsmeid ma sealtpoolt k?ll ei leidnud, seega ootan veel vihjeid kus kohapealt seda kaitset otsida....
kindalaegast pole vaja ?ltse puutuda ,tee k?rvalistuja poolne uks lahti ja armatuuri otsas samasugune plaat nagu juhipoolgi kus kaitsmed on ,vaata sinna alla.
?tleme nii et ma tegin sda ennem kui ma kindalaeka maha v?tsin. Vastu vaatas sealt t?hjus.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5374
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 510 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Ma millegi p?rast kahtlen, et sellel eraldi kaitse, v?hemasti pole ise k?ll n?inud. Ju sa seal ikka mingi pistiku v?i juhtme vastu taevast lasid:D.
Nats kehvem ?hendus + ?lekoormamine pistikus ei pea alati kaitset tapma, n?rgim l?li annab j?rele.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Martty »

Algselt postitas: jussike
Ma millegi p?rast kahtlen, et sellel eraldi kaitse, v?hemasti pole ise k?ll n?inud. Ju sa seal ikka mingi pistiku v?i juhtme vastu taevast lasid:D.
Nats kehvem ?hendus + ?lekoormamine pistikus ei pea alati kaitset tapma, n?rgim l?li annab j?rele.
Ok, eks ma siis v?tan v?he suurema keskonsooli lammutamise ette ja p??an v?lja selgitada mis seal j?rgi andis siis.

Vasta

Mine “Elektroonika”