Sigarisüütaja lisamine

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Keegiteine
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Juun 2012, 17:23
Auto: puudub
Asukoht:

Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas Keegiteine »

Probleem siis järgmine, soetasin endale vw jetta mk1, millel puudub sigarisüütaja (selle koha peale on tõstetud makk). Tekkis idee, et võiks kuskile lisada taolise süsteemi, et saaks ilusti sõidu ajal GPS-i või telefoni laadida: Pilt

Aga kuna ma nüüd eriline elektrik pole siis ehk keegi oskaks seletada umbes, kuidas seda kõige kergem oleks teostada. Lisaks sellele tuli idee, et kuna autosse on lisatud juba suhteliselt vana philipsi cd makk (mudelit hetkel ei oska öelda aga umbes selline: http://imgc.classistatic.com/cps/blnc/1 ... ke_20.jpeg" onclick="window.open(this.href);return false;) siis kui raske oleks sellele auxi juhe lisada?

PS! kui kellegil on kuskil üle enamvähem korras 2-ukselise vw istmed, mis mahuvad ka jetta mk1-te siis võib pakkuda

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Auxi lisamine nii kerge ei ole kuid sigareti süütaja lisamine on põhimõtteliselt 2 juhtme ühendamine. Kui sul on varem olnud sigareti süütaja seal autos ikkagi siis peavad selle jaoks olemas olema ka juhtmed. Kui ei siis saab alati aku pealt uued juhtmed vedada ning kindlasti tuleb ka kaitse vahele panna.

Auxi lisamise asemel on mõtekam osta uus makk mis toetab auxi või USB-d
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Keegiteine
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Juun 2012, 17:23
Auto: puudub
Asukoht:

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas Keegiteine »

Selge, kui tegemiseks läheb siis võibolla küsin juurde :)

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas dellu »

ja kui seda pildid toodud vidinat soetama hakkad, siis vaata et natuke võimsam see USB ots oleks (kui ikka mõtlesid sealt navi laadida, mitte sigaretisüütajast originaallaadijaga). 500mA on natuke vähe selleks. TomTomi originaallaadija on näiteks 2A. Sealt taga hoides suure tõenäosusega üks hetk lülitab ta end välja, sest tarbimine on suurem kui aku laadimiseks vajalik ja sisuliselt võtab ikka akupealt juurde. Mul kunagi asi keset Saarema väikseid teid juhtunud, õnneks oli küll läpakas Regioga lisaks.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Keegiteine
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Juun 2012, 17:23
Auto: puudub
Asukoht:

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas Keegiteine »

dellu kirjutas:ja kui seda pildid toodud vidinat soetama hakkad, siis vaata et natuke võimsam see USB ots oleks (kui ikka mõtlesid sealt navi laadida, mitte sigaretisüütajast originaallaadijaga). 500mA on natuke vähe selleks. TomTomi originaallaadija on näiteks 2A. Sealt taga hoides suure tõenäosusega üks hetk lülitab ta end välja, sest tarbimine on suurem kui aku laadimiseks vajalik ja sisuliselt võtab ikka akupealt juurde. Mul kunagi asi keset Saarema väikseid teid juhtunud, õnneks oli küll läpakas Regioga lisaks.
Hmm.. aga huvitav kas kuskilt oleks võimalik osta ka originaali sarnane plokk, koos usb ja 2 sigrarisüütajaga vms?

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

See aeg kui Sinu auto tehti, ei teatud veel USB-st midagi. Seega ei ole originaal mõeldav.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

etz
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 08 Dets 2010, 15:02
Auto: A4 B5, Jetta mkVI
Asukoht: Tartu

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas etz »

Minu teada USBst 2 A Ei saagi... USB3gi 1A ju.
Vabandan imeliku kirja pärast, telefon Peab end targemaks.

Kasutaja avatar
raitzzzz
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 08 Jaan 2008, 20:30
Telefon: viisviiisviisviis7272
Auto: Golf 2, Passat B6
Asukoht: Tartu-Voore
Tänanud: 2 korda

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas raitzzzz »

Need mis sigaretisüütajasse käivad on nii 1A, 2A ja vahepealseid on ka. Läppari usb annab mul näiteks 0,5A välja ja laadimisaeg telefonil on palju pikem kui originaal laadijaga.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Sigarisüütaja lisamine

Lugemata postitus Postitas R36 »

Sinna usb pesasse võite ju 110A ka panna, iseasi on palju seade seda tarbib ja kallid 5v muundurid on.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “Elektroonika”