T5 probleem kesklukuga

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
hode
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 09 Okt 2003, 17:33
Auto: VW T5 2007a.
Asukoht: lõunas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

T5 probleem kesklukuga

Lugemata postitus Postitas hode » 20 Juul 2021, 14:12

Tegu 2007a bussiga, millel kesklukk puldist ei tööta. Võtmest lukustades paneb kõik lukku nagu peab, aga ukses olev punane LED ei põle ega vilgu üldse. Eelmise omaniku väitel lakkas see töötamast siis, kui makile võeti vool sigaretisüütajast. Arvuti ühtegi viga ei näita. Võtsin lammarist sama koodiga CCM-i, aga ka sellega sama lugu. Kuna masin oli mõnda aega seisnud, proovisin võtit uuesti selgeks õpetada. Juutuub väidab, et seda peaks tegema plokis 21, aga see koht näitab mulle ainult errorit, 01 näitab, et key ja value on igal pool 1. Kaitsmed ka üle vaadatud, aku juhe ka pooleks tunniks maha võetud, ei mõjunud. Ega ei oskagi edasi midagi välja mõelda. Ehk keegi oskab nõu anda, kust viga võiks edasi otsida?
parim enne möödumatu

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

T5 probleem kesklukuga

Lugemata postitus Postitas dellu » 20 Juul 2021, 14:21

uut võtit õpetad ikka menüüst vastava valiku alt ju? 21 tundub rohkem immo teema. Makk võta prooviks lahti, äkki saadab jama diagnostika kanalisse?
Viimati muutis dellu, 20 Juul 2021, 14:21, muudetud 1 kord kokku.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
JaanusVambola
Huviline
Postitusi: 420
Liitunud: 16 Juun 2018, 14:06
Asukoht:
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 39 korda

T5 probleem kesklukuga

Lugemata postitus Postitas JaanusVambola » 20 Juul 2021, 16:16

Mul oli sama jama ühe makiga. Osadel makkidel impulsi ja + juhe vahetuses. Proovi ringi vahetada. Mul igaljuhul aitas.
Das auto? 🤣🤣🤣 Nope!

hode
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 09 Okt 2003, 17:33
Auto: VW T5 2007a.
Asukoht: lõunas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

T5 probleem kesklukuga

Lugemata postitus Postitas hode » 20 Juul 2021, 21:16

Maki lahtiühendamine kahjuks ei aidanud. Ühe teema vist leidsin. Kui arvutiga keskluku moodul lahti võtta, siis hakkab tagaluugi lukki iga natukese aja tagant häält tegema, viskab nagu mootorit taha. Ma ploki numbrit ei mäleta, aga programm ei näita ka, kui luuk avada. Ustega näitab ilusti. Eks tuleb alustada luugi juhtmete ja luku kontrollist, siis saab edasi mõelda.
parim enne möödumatu

Vasta

Mine “Elektroonika”