Carly OBD Scanner

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
dripnoticn
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Jaan 2016, 18:53
Auto: Passat '07
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Carly OBD Scanner

Lugemata postitus Postitas dripnoticn » 29 Aug 2023, 19:32

Tere kaasfoorumlased!

Sattusin sellise diagnostika vidina peale. Reklaam on vahva ning kaasahaarav. Igasugused kodeerimise võimalused ja live datad jne? Netist vaadates peaks VAG autodele olema hea tugi. Kas kellelgi on kogemust sellega? On hea? Miks, mille poolest? Ei? Miks? Mille poolest? Kaalun selle ostmist ning oleks hea kui keegi jagaks reaalset kogemust.
www.mycarly.com

tofetome
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 31 Mai 2011, 15:41
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 92 korda
Tänatud: 121 korda

Carly OBD Scanner

Lugemata postitus Postitas tofetome » 29 Aug 2023, 20:25

See on vist @murkamarko -l olemas. Minul oli kunagi OBD11, kui peaksin VAG masina tagasi ostma, siis kindlasti ostan OBD11. Ei oska carly-ga võrrelda, aga OBD11 meeldis.
Tallinna ümbruses saab minult ka tekstiilipesurit rentida!

Sander.
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 13 Jaan 2012, 18:32
Auto: Passat B8
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 5 korda

Carly OBD Scanner

Lugemata postitus Postitas Sander. » 30 Aug 2023, 11:54

Oi see just õige teema mida väga tahaks kommenteerida. Soetasin endale umbes poolteist aastat tagasi selle Carly vidina. Valisin pmtl. ainult selle pärast, et see võimaldas jutu järgi ligipääsu ka teistele markidele. Kui aga ükskord see junn kohale jõudis pettusin selles üsna ruttu. B8 passatil, laseb selle Carly ikka võrdlemisi vähe muuta võrreldes näiteks OBDeleveniga, mida olen saanud ka katsetada. Lisaks on menüü minujaoks keeruline ja arusaamatu. Live data jälgimine on täielik jama. Sealt mingit adekvaatset infot küll ei saa. Veakoodide seletused on ka kahtlase sõnatusega kohati.
Mingi aeg peale ostu proovisin ka Carly-t Volvo S80(07) peal, kuna reklaami järgi pidi ju töötama iga autoga. Ühendasin skänneri järgi ja kohe tuli äppi teade, et see minu skänner siiski ei ole universaalne ja pakkusid lahkelt, et saadavad mulle universaalse skäneriga postiga tasuta koju. Mõtlesin, et s***a kah, las siis saadavad. Läks natuke aega mööda, sain teise niiöelda "universaalse" skänneri kätte. Ühendasin uuesti Volvole järgi ja noh, seekord sain isegi juhtplokki sisse, kuid nii kui mootori juhtplokki avasin hakkas auto mootor veidralt käituma. Tõstis pöördeid, turtsus ja puterdas. Asi tundus kahtlane. Auto töötas normaalselt alles peale seda kui olin selle vidina lahti ühendanud ja auto taaskäivitanud. Ega ta seal volvol peale veakoodide lugemise muud teha ei lasknud ka. Kodeerimine oli minuarust täiesti kinni.
Ühesõnaga mina tunnen, et see oli mahavisatud raha ja oleks võinud kohe OBD eleveni osta, mis toimib VAG grupiga igatahes väga hästi. Menüü on selge ja arusaadav ning teha saab palju.
Kirsiks tordile röövis Carly minult aasta hiljem lambist veel 120€ kuna tingimustes oli kirjas, et kui sa ise ära ei lõpeta siis hakkab jooksma aastane niiöelda "premium" litsents, mis kaasnes just selle uue universaalse skänneri tellimisega. Vaidlesin nendega, kuid tulutult. Ise olin ka süüdi kuna ei lugenud korralikult tingimusi läbi ja nõustusin nendega. Oma rahast jäin igatahes ilma.
Kui soovid odavat lahendust osta VCDS või OBDeleven ja naudi.

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1683
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Carly OBD Scanner

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 03 Sept 2023, 10:54

Ei. Mul obd11 Crack versioom
tofetome kirjutas:
29 Aug 2023, 20:25
See on vist @murkamarko -l olemas. Minul oli kunagi OBD11, kui peaksin VAG masina tagasi ostma, siis kindlasti ostan OBD11. Ei oska carly-ga võrrelda, aga OBD11 meeldis.

Kasutaja avatar
karlj.
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 04 Nov 2012, 18:01
Auto: Golf 7.5 R
Asukoht: Tallinn/Kiili
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 79 korda

Carly OBD Scanner

Lugemata postitus Postitas karlj. » 04 Sept 2023, 09:51

Ostsin ka kunagi Carly endale. Kena viis raha tuulde visata. OBD11 tundub palju mõistlikum variant.

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline
Postitusi: 194
Liitunud: 05 Sept 2005, 13:18
Auto: G3 1,9 TD, Golf 2 Syncro, Passat B5 1.8T, Tiguan 2.0 TSI 4Motion R-Line
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 18 korda

Carly OBD Scanner

Lugemata postitus Postitas Markko » 04 Sept 2023, 20:15

Äpi ülesehitus on selline et igal võimalikul juhul üritab sulle juurde müüa - veakoode saab ka ilma maksmata skännida kui seade olemas on, aga esimese asjana pakub et maksa ja ilma maksmata on vekoodideni jõudmine üsna keeruliseks tehtud. Kui oled VAG vms paketi eest juba maksnud, aga smart mechanicut pole, siis üritab seda meeleheitlikult pakkuda ja koodide nägemiseks pead sellest mööda minema.

Kodeerimise osas, ei oska väga kaasa rääkida, mu Tiguan on juba ammu nii ära kodeeritud, et seal ei ole tahtnud midagi muuta enam ja ühel Kodiaqil saime ära muuta asjad mis sooviti.

Lõppkokkuvõtteks - täishinna eest uuesti ei ostaks, aga kuna mul õnnestus saada uus subscription periood 28.- eest siis selleks et aegajalt koode scännida või piduriklotse vahetada kannatab ära.
You know what conrods are in it? No. Wanna find out? - "Tuning Fork"

dripnoticn
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Jaan 2016, 18:53
Auto: Passat '07
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Carly OBD Scanner

Lugemata postitus Postitas dripnoticn » 13 Sept 2023, 20:27

Suutsin ikkagi omale soetada. Huvitaval kombel sai testautoks just B8 passat. Ühendus üsna kiirelt, veakoodid sain ruttu kätte ja olid VCDS-iga üpriski samad. Sai võetud see sama smart mechanic pakett juurde ja seal andis üsna häid näpunäiteid. Kodeerimisevalik oli igatahes suur ja kõike läbi lapatagi ei jõudnud aga need mis tegin, ka õnnestus. Mis puudutab live datat siis interface ei ole jah eriliselt graafiline, kuid teades mida vaja, sai üsna hästi vajalikud parameetrid ette ning luges ka üpriski hästi. Igatahes mina olen küll väga rahul..

Vasta

Mine “Elektroonika”