Vento keskkonsooli avamine

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
jkristjan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Vento keskkonsooli avamine

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 26 Mai 2006, 22:11

Tere,
mul siis nii, et 1 ja 3 ei t??ta, 2 aj 4 on ok. Siin kuskil r??giti misgist termokaitsmest, keegi r??kis v?sinud klemmidest ja kuskilt olen kuulnud et mingil autol need erinevad eeltakistid seal k?rssavad pika peale maha ja seet?ttu hakkavad ventika kiirused ?hekaupa v?lja langema. Kas see viimane variant ei ole ka volkaril ?kki?
Igastahes sellega seoses oleks lihtsalt k?simus, et kuidas keskkonsool lahti saada. Tuhatoosi juures on 1 kruvi, ilmselt teine on sigaretis??taja nurga all, aga kuidas sigaretis??taja ?ra saada jne, kas keegi seletaks?

[Muudetud: 26-5-2006 jkristjan]

Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Martty » 26 Mai 2006, 22:34

Vento kohta ei oska sulle t?pselt ?elda aga passatil mul olid kaks kruvi nende ventrstide taga ja kaks kruvi seal selle vent nuppude ees oleva katte taga. P?hiline mis viga nendel l?lititel on et ?ks klemm oks?deerub seal l?litis ?rja ja paindub veits valesti ja selle tulemusena ei anna ta enam h?sti ?hendust. See viga on t?iesti parandatav, mul n?iteks v?ttis see aega nii 1,5h (1h et aru saada mis moodi asi toimib ja 0,5h kuskil remondiks ja kokku tagasi panemiseks). Koduste vahenditega t?iesti teostatav.

Keegi klubist vist tegeles ka nende asjade remondiga ka.

jkristjan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 27 Mai 2006, 10:40

Konsool on selline, paremat pilti hetkel ei ole. Ainuke kruvi siis millele ma ligi p??sen on seal kus pildil on punasega m?rgitud, see on ligip??setav kui v?tta tuhatoos v?lja. K?ik muud t?kid tunduvad korralikult kinni olevat :mad:
Pilt

onusnooker
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 18 Juul 2005, 23:13
Auto: VW Passat 1.6 77kw 2014a
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas onusnooker » 27 Mai 2006, 10:46

Veits kahtlane, et salongis n??d klemm oksudeerub v?i siis pole neid kiiruseid ?ldse pikki aastaid kasutud ,et oksudeerunud! Kui olnud vette uppunud auto v?i pidevalt seest m?rg siis v?ibolla t?esti...

Ilmselt kala kuskil mujal kui oksudeerumises
:o

Krix
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 28 Dets 2003, 20:12
Auto: VW Golf 5 1,9TDI DSG 2009
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Krix » 27 Mai 2006, 11:26

punasega m?rgitu kohtades on kruvid, mis vaja sul lahti keerata.. see nuppude ?mbert plastik tuleb kergesi ?ra, vaja ainult natuke kruvikaga kaasa aidata..
VW Golf 2 1,6D -> VW Golf 3 1,8GT -> VW Bora 1,6 ->VW Golf 5 Variant 1,9TDI DSG

jkristjan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 27 Mai 2006, 11:36

T?nud, aga sain asja korda enne kahte viimast vastust :D
Ei olnudki vaja neid kruve kakkuda, ainult t?mmata eest ?ra see plastmass kate ja saingi painutada seda klemmi. Asi pole mitte eriti klemmi oks?deerumises vaid lihtsalt v?simises ja s?delemisest tulenevas keevitamises, natuke lollakas s?steem see seal on. Painutasin siis seda klemmi nii ja naa kuni sain k?ik kiirused k?tte. Aga ma k?ll ei usu et see asi varsti j?lle jamama ei hakka.
?petuseks tulevastele p?lvkondadele - neil volkaritel enamus salongi t?kke tuleb ?ra lihtsalt t?mmates. Erandiks on aga nt. see t?kk mille k?ljes on tulede l?liti ja armatuuri valguse tugevuse potekas, sellel on vasaku ??re all 1 julla mida tuleb vajutada enne kui selle k?tte saab.

[Muudetud: 27-5-2006 jkristjan]

Jarmz
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Jarmz » 24 Jaan 2007, 20:45

Mul tundub et on sama jama Ventol 1.8 66 kW, puhub ainult 4 aste, esimesed 1, 2 ja 3 ei tee midagi... et kas peaks proovima ka v??nata neid klemme?

Krix
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 28 Dets 2003, 20:12
Auto: VW Golf 5 1,9TDI DSG 2009
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Krix » 24 Jaan 2007, 21:14

?le v?id need klemmid kindlasti vaadata :)
VW Golf 2 1,6D -> VW Golf 3 1,8GT -> VW Bora 1,6 ->VW Golf 5 Variant 1,9TDI DSG

Tunnel
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Sept 2005, 17:06
Auto: Golf III
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Tunnel » 25 Jaan 2007, 00:56

Algselt postitas: Jarmz
Mul tundub et on sama jama Ventol 1.8 66 kW, puhub ainult 4 aste, esimesed 1, 2 ja 3 ei tee midagi... et kas peaks proovima ka v??nata neid klemme?
Sinu puhul on arvatavasti ikka takisti l?bi omadega, endal oli t?pselt sama moodi!
reaalsus on alkoholi puudusest tekkinud illusioon:P

riuh
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 08 Okt 2004, 19:07
Asukoht: Jõgeva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas riuh » 25 Jaan 2007, 07:54

Mul ei t??tanud esimene ja kolmas kiirus, ja piisas t?iesti klemmide painutusest ja n??d t??tavad j?lle k?ik kiirused, painuta seda klemmi, mis on selle keeraja k?ljes, keera ta null asendisse ja siis ongi kohe klemmid n?ha.

Vasta

Mine “Elektroonika”