Vajan autoelektriku P?rnus v?i Haapsalus (passat 91) Auto ko

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Suletud
tonis123
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Aug 2006, 20:44
Asukoht: Matsalu/Lihula/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Vajan autoelektriku P?rnus v?i Haapsalus (passat 91) Auto ko

Lugemata postitus Postitas tonis123 » 13 Nov 2006, 22:06

Mure siis selline, et kaitsmete jures releeplokis ?ks relee hakkab usinasti p?ksima kui auto k?ima panna. Aga see on omakorda seotus soojendusventilaatori ja tuledega, sest tuledel?liti erinevates asendites on efekt erinev. Samuti kui see relee seal kaitsmeplokisp?giseb hakkab ka p?ksima kontrollventiil, mis avab ja sulgeb ?husuunajate klappe.
Nii selline nati segane jutt sai, aga ehk keegi migagi m?ikab ja oskab ?elda, et kelle poole p??rduda v?iks sellise probleemiga::)
T?nud kasuliku abi eest k?igile kes viitsivad aidata ette

[Muudetud: 21-11-2006 tonis123]

[Muudetud: 14-12-2006 tonis123]
I couldn't repair your brakes, so I made your horn louder.

tonis123
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Aug 2006, 20:44
Asukoht: Matsalu/Lihula/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tonis123 » 03 Dets 2006, 22:04

Kas keegi toesti ei oska mond autoelektriku soovitada, kelle poole p??rduda voiks?
I couldn't repair your brakes, so I made your horn louder.

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 03 Dets 2006, 23:32

-Valto Car- Aru t?naval. ( aleksandri pubi juures ) kah elektri jama oli ja 2 tunniga oli asi korras. P?ris head kogemused on antud kohaga siiani, soovitan!
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

motomees
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 02 Aug 2003, 12:30
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas motomees » 04 Dets 2006, 11:29

Algselt postitas: tonis123
Mure siis selline, et kaitsmete jures releeplokis ?ks relee hakkab usinasti p?ksima kui auto k?ima panna. Aga see on omakorda seotus soojendusventilaatori ja tuledega, sest tuledel?liti erinevates asendites on efekt erinev. Samuti kui see relee seal kaitsmeplokisp?giseb hakkab ka p?ksima kontrollventiil, mis avab ja sulgeb ?husuunajate klappe.
Nii selline nati segane jutt sai, aga ehk keegi migagi m?ikab ja oskab ?elda, et kelle poole p??rduda v?iks sellise probleemiga::)
T?nud kasuliku abi eest k?igile kes viitsivad aidata ette

[Muudetud: 21-11-2006 tonis123]
Nagu ma su jutust aru saan on selle aasta passtil ka mingi autommatne ?hu suunamise s?steem? Mida ta reguleerib?
Minu autol ei saa manuaalselt reguleerida sise ja v?lisringlust. Ja akende udususe p?hjuseks kahtlustan just seda(kont, radikas on korras), et asi ainult sise?hu peal.

tonis123
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Aug 2006, 20:44
Asukoht: Matsalu/Lihula/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tonis123 » 04 Dets 2006, 17:42

[/quote]

Nagu ma su jutust aru saan on selle aasta passtil ka mingi autommatne ?hu suunamise s?steem? Mida ta reguleerib?
Minu autol ei saa manuaalselt reguleerida sise ja v?lisringlust. Ja akende udususe p?hjuseks kahtlustan just seda(kont, radikas on korras), et asi ainult sise?hu peal. [/quote]

Mingit erilist automaatset ?husuunamise s?steemi minu meelest ei ole, ?ks kontroll ventiil avab ja sulgeb neid klappe mis suunavad ?hku kas jalgadele, klaasile jne seda juhib kiimaseade, et vajutad nuppu ja ventiil avab n?itks selle klapi mis parajasti tarvis. Sise?hu ja v?lis?hu v?tmise reguleerimiseks on minu auto kliimaseadmel vastav nupp(v?hemalt k?igil, sama s?steemiga vw on ka), niiet kahjuks ei oska leida p?hjust miks ei saaks ise vahetada seda kas ?hku v?etakese seest v?i vljast.
I couldn't repair your brakes, so I made your horn louder.

motomees
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 02 Aug 2003, 12:30
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas motomees » 05 Dets 2006, 12:02

Algselt postitas: tonis123
Nagu ma su jutust aru saan on selle aasta passtil ka mingi autommatne ?hu suunamise s?steem? Mida ta reguleerib?
Minu autol ei saa manuaalselt reguleerida sise ja v?lisringlust. Ja akende udususe p?hjuseks kahtlustan just seda(kont, radikas on korras), et asi ainult sise?hu peal. [/quote]

Mingit erilist automaatset ?husuunamise s?steemi minu meelest ei ole, ?ks kontroll ventiil avab ja sulgeb neid klappe mis suunavad ?hku kas jalgadele, klaasile jne seda juhib kiimaseade, et vajutad nuppu ja ventiil avab n?itks selle klapi mis parajasti tarvis. Sise?hu ja v?lis?hu v?tmise reguleerimiseks on minu auto kliimaseadmel vastav nupp(v?hemalt k?igil, sama s?steemiga vw on ka), niiet kahjuks ei oska leida p?hjust miks ei saaks ise vahetada seda kas ?hku v?etakese seest v?i vljast. [/quote]
Minu passatil sellist nuppu ei ole. Kondile on kaks nuppu, 1. on norm. ja 2. on max. Kuidas k?ib ?hu reguleerimine seest ja v?ljast on teadmata.

PATRIC369
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Jaan 2006, 14:10
Auto: vw amarok
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas PATRIC369 » 05 Dets 2006, 13:55

mine p?rnu bussiparki aivari elektrit??d.kui v?iksem viga saad ette muidu j?rjekord ise seal k?inud norm koht.
PUURKAEVUDE PUURIMINE !!!

Janno25
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 24 Mär 2004, 10:13
Auto: Audi A6 Quattro 2,5 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Janno25 » 05 Dets 2006, 15:05

Algselt postitas: PATRIC369
mine p?rnu bussiparki aivari elektrit??d.kui v?iksem viga saad ette muidu j?rjekord ise seal k?inud norm koht.
Olen Aivari kohta just vastupidi - igasugust jama kuulnud. Aga enda kogemused puuduvad.

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 05 Dets 2006, 15:31

Mina ei l?he enam elusees sinna Aivari juurde, enne ostan selle raha eest ?lut. Mul oli kunagi Passatil ?ks k??nlajuhe tuksis, ?tlesin et auto kakub imelikult ja ei taha edasi ka minna. Ja mis ta vastas, sul on k?tus kehva:P No mine pekki ausalt, lasin k?rini teist k?tet siis too kohe ?tles:'' lambda [VW Bot: "Keel korda!"] tuksis, tuleb ?ra vahetada!'' heakene k?ll vahetasime ka selle ?ra. No mine v?ta n??d kinni, seis ikka sama nagu enne. NB! Alati kui sa sinna auto viid l?kkab ta oma arvuti taha ja teeb tarka n?gu. Mina sinna rohkem ei l?he, oma vea sain korda alles suveautos( kuigi kuulsin selle kohta negatiivset juttu )
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

tonis123
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Aug 2006, 20:44
Asukoht: Matsalu/Lihula/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tonis123 » 06 Dets 2006, 19:36

Ma n??d viisin oma auto sinna Valto Cari, vaatab mis juhtuma hakkab.:cool:
I couldn't repair your brakes, so I made your horn louder.

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 07 Dets 2006, 06:50

Algselt postitas: tonis123
Ma n??d viisin oma auto sinna Valto Cari, vaatab mis juhtuma hakkab.:cool:

Kui ei eksi siis ka n?gin su masinat seal, universaal kerega ees need hella ?mmargused tuled. Kena masin. Usun et seal tehakse korda ka, mul on t?esti siiani seal pos. kogemused olnd!
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

tonis123
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Aug 2006, 20:44
Asukoht: Matsalu/Lihula/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tonis123 » 14 Dets 2006, 21:01

Algselt postitas: Passat517
Algselt postitas: tonis123
Ma n??d viisin oma auto sinna Valto Cari, vaatab mis juhtuma hakkab.:cool:

Kui ei eksi siis ka n?gin su masinat seal, universaal kerega ees need hella ?mmargused tuled.
Minu oma jah ja tehti korda ka, suured t?nud soovitamise eest:P

[Muudetud: 14-12-2006 tonis123]
I couldn't repair your brakes, so I made your horn louder.

Suletud

Mine “Elektroonika”