Kojamehed ja salongisoendus ei t??ta!

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kojamehed ja salongisoendus ei t??ta!

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 07 Dets 2006, 22:06

Nimelt siis linna peal ringi vurades tundisn ?rna k?rsahaisu, ning pool tundi hiljem kui tahtsinkojamehi kasutada need ei t??tand, soendus samuti ei t??ta!


Hiljuti oli probleem kus mul ei t??dand need asjad ning lisaks veel ka l?hituled ei p?lenud.

Peale s??telukup?hja vahetust k?ik toimis ilusti.
Hetkel tuled p?levad ilusti aga just need kaks asja lakkasid lambist. Milles jama?
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 07 Dets 2006, 22:29

Ei tahaks nagu uskuda et s??telukup?hi taas ?htal, tuled t??tavad tip-top, asi ikka milleski muus ma kaldun arvama?
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

Martty
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 15 Juul 2005, 22:11
Auto: Vw Passat Variant TDI 4motion b7, Vw Passat CC TDI, VW T5 Caravelle Long 2,5 TDI & Classic Mini Cooper
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Martty » 07 Dets 2006, 23:46

Sa ostsid s??teluku p?hja ikka orginaal varuosana?

heix75
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Mär 2005, 23:27
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas heix75 » 08 Dets 2006, 00:13

T?en?oliselt j?lle s??telukup?hi :D Olen kursis selle jamaga, isegi mitmeid kordi seda vahetanud nagu tead. Ostsin ju ka uue, kuigi mitte p?ris originaali - ka uus lakkas t??tamast, panin vana tagasi, mis algul ei t??tand - enn?e imet, ja siiamaani s?idan sellega ringi. Kaks uut p?hja mis ostsin seisavad kuskil sahtlip?hjas :D Ma arvan, et Passatil siiski peaks panema VW originaalp?hja, muidu kipuvad liiga tihti otsad andma.

Sinu probleemi veelkord lugedes tekib tunne nagu midagi oleks kuskilt l?hises, valesti ?hendatud v?i vale v?imsusega kaitse. Kui kaitse l?bi l?heb siis v?ib ju ka k?rsahaisu tunda, kuna see metallit?kk seal sees l?heb ka kuumaks, kaitsmed ise plastikust. Kaitsmetele viitab s?mptom, et korraga lakkas t??tamast mitu asja, autodel on tihti nii, et m?ne kaitsme alla on viidud mitu erinevat seadet. See peaks ka kuskil kirjas olema sul(kaitsmekarbi kaane taga, kindalaekas v?i mujal kleepsuna, mida miski kaitse t?hendab ja mis sinna ?hendatud on). Ja kui enne k?ik t??tas kui vahetasid s??teluku p?hja, kuid n??d j?lle mitte, siis nagu juba ?elda v?is ka see otsad anda, eriti veel kui panid selle odavama variandi, mitte ei tellinud originaali.

P.S Tegelikult on selline k?rsahais ohtlik n?htus - parem oleks lasta autoelektrikul k?ik korralikult ?le vaadata. V?ib k?ll veidi raha maksta, kuid vigasest elektris?steemist tingituna on ka autod p?lema l?inud. Endal on ka rahulikum s?ita ning ??sel magada, kui tead, et auto elektris?steemiga on k?ik korras.


[Muudetud: 7-12-2006 heix75]

[Muudetud: 7-12-2006 heix75]

Insomnia
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 04 Apr 2005, 17:13
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Insomnia » 08 Dets 2006, 00:27

Mina olen kuulnud, et enamustel vanematel volkswagenitel on s??telukup?hi probleemiks. Samuti ka mu vanal Santanal jebib kogu aeg, pmst seda ei tohi kunagi osta B-varuosana. Ja G2-del olen ka sama probleemiga silmitsi seisnud.:(

Mina ei saa aru kuidas k?ll selline pask on siis leiutatud, et see kogu aeg n?kku paneb:S

heix75
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Mär 2005, 23:27
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas heix75 » 08 Dets 2006, 00:34

Algselt postitas: Insomnia
Mina olen kuulnud, et enamustel vanematel volkswagenitel on s??telukup?hi probleemiks. Samuti ka mu vanal Santanal jebib kogu aeg, pmst seda ei tohi kunagi osta B-varuosana. Ja G2-del olen ka sama probleemiga silmitsi seisnud.:(

Mina ei saa aru kuidas k?ll selline pask on siis leiutatud, et see kogu aeg n?kku paneb:S
Selliseid asju on veel :D n?iteks MS Windows...

tonis123
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Aug 2006, 20:44
Asukoht: Matsalu/Lihula/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tonis123 » 08 Dets 2006, 00:49

Minu autol on ka s??telukk ?ra vahetatud kogu t?iega Seati oma vastu. Kahjuks ei oska ainult mudelit ?elda, kuigi peaks olema suht sarnased. V?ibolla t??tab see alternatiiv paremini. Veel ei ole sellega probleeme olnud(pt?i, pt?i ,pt?i).
I couldn't repair your brakes, so I made your horn louder.

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 08 Dets 2006, 06:50

Algselt postitas: dunloper
Sa ostsid s??teluku p?hja ikka orginaal varuosana?

Valto Car'is lasin ?ra vahetada, see pull l?ks mul seal maksma 650 krooni:mad: Selle raha eest peaks ikka nagu originaal juba olema
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

Vasta

Mine “Elektroonika”