Vw Vento kesklukk jamab.Kiiret abi oleks vaja

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Fontuura
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 26 Sept 2006, 21:35
Auto: Vw scirocco GTX,Audi 90Q
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Vw Vento kesklukk jamab.Kiiret abi oleks vaja

Lugemata postitus Postitas Fontuura » 10 Jaan 2007, 23:10

Mul on selline mure et algul kui auto ostsin t??tas kesklukk ilusti.Aga paar kuud hiljem kui v?tit keerasin siis kesklukk enam ei t??danud.Ainult juhipoolne uks tuli lahti ja teised pean seest k?ega lahti tegema.Keskluku mootorid ei tee isegi mingit h??lt.Kas kuskil ei v?i olla mingine kesklukku kaitse mis v?ib l?bi olla?
Oleks h?dasti abi vaja :) kuna ei j?ua enam k?sitsi uksi lahti teha,see on ?sna t??tu.

[Muudetud: 16-1-2007 Fontuura]

[Muudetud: 16-1-2007 Fontuura]

romulus
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Okt 2003, 12:03
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas romulus » 11 Jaan 2007, 11:08

Seal on ainult ?ks mootor, pakiruumis, juhipoolses k?ljes. Kontrolli kas kontaktid on puhtad.
Volkswagen - da weiß man, was man hat.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7840
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 179 korda

Lugemata postitus Postitas GTI » 11 Jaan 2007, 11:52

Alusta kas on orig. (vaakumiga) kesklukk v?i elektriline.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Kalkulaator
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Nov 2006, 20:06
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Kalkulaator » 15 Jaan 2007, 00:10

Mehed mul sama jama, aga pump hullab(teebh??lt) aga ei juhtu midagi. Avastasin et juhipoolene tagumine uks ei tule nupust t?mmates ?les. Ja kahtlusan et selles v?ibki probleem olla?! ma ei p??se tagant luugist sisse ka (lukk kakti). Ideid kuidas korda saada?

Golf III

Fontuura
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 26 Sept 2006, 21:35
Auto: Vw scirocco GTX,Audi 90Q
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Fontuura » 15 Jaan 2007, 20:41

vist on vaakumiga.sest sinna mootorisse jookseb mingine peenike voolik ja juhtme pesa.Sealt l?heb ?ks juhe massi.Kontrollisin ?le kas kontaktid on puhtad.On k?l.

Kalkulaator
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Nov 2006, 20:06
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Kalkulaator » 22 Jaan 2007, 17:00

sain k?ik 4 ust lahti, aga n??d enam mootor ei urise? kas on vaja uut mootorit? ja mis ta v?iks romulas maksta?

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy » 23 Jaan 2007, 17:58

Mul oopis teine jama mul ventol m?lemad lukud keeravad t?hja aga nuppu ?les ei l?? kesklukk t??tab!L?ksin pagasniku kaudu sisse ja istmetoe uhkerdasin lahti selle kaudu sain sisse sealt nupu t?stmine ei aidanud ka kesklukk surus ise nupu alla k?ima ei proovinud kuna kohe hakkab l?ugama ja l?ugab kuni aku t?hi (seda vaja pole et aku t?hi) et tehase alarmi maha saada pean juhiuksese lahti keerama siis j??b vait aga mis ma keeran kui keeran t?hja nagu midagi ei haagiks lukk jn k?ik t??tab ilusi aga vot neid nuppe ?les ei t?sta! Loodan,et keegi saab aidata !!!! Kas v?ib olla et m?lemad lukude t?ste meh katki?


HELPPPP

Kalkulaator
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Nov 2006, 20:06
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Kalkulaator » 25 Jaan 2007, 23:26

aga proovi nii et v?tad pumbalt juhtmed tagant ?ra. ?kki siis ta ei t?mba enam tagasi.
aga kui ?hest puldist v?tad maha signa ja kesklukku, siis vajutades peaks ju signa maha minema ja ei tohiks karjuda?

romulus
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Okt 2003, 12:03
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas romulus » 26 Jaan 2007, 14:21

Arvatavasti on vaakum s?seetmis sees, kui nupud alla ise t?mbab (eeldan et keksluku mootor ei tee h??lt sel ajal). T?mba nt keskluku mootori juurest voolik lahti, siis peaksid nupud ?les ka j??ma.
Edasi peaksid uurima miks siis v?ti t?hja keerab...
Algselt postitas: Rollerboy
Mul oopis teine jama mul ventol m?lemad lukud keeravad t?hja aga nuppu ?les ei l?? kesklukk t??tab!L?ksin pagasniku kaudu sisse ja istmetoe uhkerdasin lahti selle kaudu sain sisse sealt nupu t?stmine ei aidanud ka kesklukk surus ise nupu alla k?ima ei proovinud kuna kohe hakkab l?ugama ja l?ugab kuni aku t?hi (seda vaja pole et aku t?hi) et tehase alarmi maha saada pean juhiuksese lahti keerama siis j??b vait aga mis ma keeran kui keeran t?hja nagu midagi ei haagiks lukk jn k?ik t??tab ilusi aga vot neid nuppe ?les ei t?sta! Loodan,et keegi saab aidata !!!! Kas v?ib olla et m?lemad lukude t?ste meh katki?


HELPPPP
Volkswagen - da weiß man, was man hat.

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy » 26 Jaan 2007, 14:56

Algselt postitas: romulus
Arvatavasti on vaakum s?seetmis sees, kui nupud alla ise t?mbab (eeldan et keksluku mootor ei tee h??lt sel ajal). T?mba nt keskluku mootori juurest voolik lahti, siis peaksid nupud ?les ka j??ma.
Edasi peaksid uurima miks siis v?ti t?hja keerab...
Algselt postitas: Rollerboy
Mul oopis teine jama mul ventol m?lemad lukud keeravad t?hja aga nuppu ?les ei l?? kesklukk t??tab!L?ksin pagasniku kaudu sisse ja istmetoe uhkerdasin lahti selle kaudu sain sisse sealt nupu t?stmine ei aidanud ka kesklukk surus ise nupu alla k?ima ei proovinud kuna kohe hakkab l?ugama ja l?ugab kuni aku t?hi (seda vaja pole et aku t?hi) et tehase alarmi maha saada pean juhiuksese lahti keerama siis j??b vait aga mis ma keeran kui keeran t?hja nagu midagi ei haagiks lukk jn k?ik t??tab ilusi aga vot neid nuppe ?les ei t?sta! Loodan,et keegi saab aidata !!!! Kas v?ib olla et m?lemad lukude t?ste meh katki?


HELPPPP

Kesklukk mootor p?riseb nagu ikka aga ise nagu sunnib kinni nuppe juhiukse nupp ei tule isegi j?uga ?les ni kinni all teised 3 nuppu tulevad ilusti kui seest t?mmata kuna asi valve all tehase signa ja pulti pole ja juba 4 p?ev seisab ei taha uksi avata v?ti k?ib ringi ex peab sellelt mootorilt selle vooliku ?ra t?mbama siis peax nagu oma m?tlemise j?rgi nupp ?les j??ma ja uks peaks lahti minema seest t?mmates aga valve alla j??b ta siis ikka we?

Arvatavasti viin n??ri otsas garaazi(kuigi garaazki soojem pole m?ni kraad v?hem kui ?ues) m?nip?ev ja kui nt k?lmast pole mingid hoovad j??s asi vms j??s siis v?ivad ka lukud katki olla ? siis v?hemalt garaazis ja pole hullu kui lukke tuleb vahetada loodan,et ei tule:o

[Muudetud: 26-1-2007 Rollerboy]

Kalkulaator
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Nov 2006, 20:06
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Kalkulaator » 26 Jaan 2007, 16:40

Uksed v?ivad lihtsalt j??s ka olla, mul k?rval istuja uks on koguaeg k?lmadelp?evadel kinni, T?na n?iteks nupp tuli ?lesse aga uks ei tulnud lingist ega seest t?mmates lahti, peale nats aega s?itimist sai v?ljast lahti teha, seest ei saa :D ?leeile oli vastupidi :D:D Igastahes kui v?imalus on siis lase autol kusgil soeneda. ?KKI aitab. :) Ja lukkud vaevalt et katki nii kergelt l?hevad. Kuid jh need uksed on ikka v?ga kahtlased asjad :)

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy » 26 Jaan 2007, 16:50

Algselt postitas: Kalkulaator
Uksed v?ivad lihtsalt j??s ka olla, mul k?rval istuja uks on koguaeg k?lmadelp?evadel kinni, T?na n?iteks nupp tuli ?lesse aga uks ei tulnud lingist ega seest t?mmates lahti, peale nats aega s?itimist sai v?ljast lahti teha, seest ei saa :D ?leeile oli vastupidi :D:D Igastahes kui v?imalus on siis lase autol kusgil soeneda. ?KKI aitab. :) Ja lukkud vaevalt et katki nii kergelt l?hevad. Kuid jh need uksed on ikka v?ga kahtlased asjad :)
Muidex k?rval istuja uksega oma moodi ooper olnud ennem ja suht palju tagant sisse saadud tagant ustest aga nii kinni kui pr??gu pole kunagi olnud:o

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy » 27 Jaan 2007, 14:14

Nii sai vento garaazi veetud akul - klemm maha uksed lahti nyd varsti l?hen ukse polstreid lammutama ja ex n?is arvatavasti lukkud m?lemid pees kuna ukse nupu ?les t?stmis hoovad k?ivad;)



nii mis selgusele j?udis luku taga 1 pisike konks katki ja nii m?lemad lukk ise t??tab aga see 1 lull katki keegi teab mudu mis uued lukud `maksavad!:P

[Muudetud: 28-1-2007 Rollerboy]

Vasta

Mine “Elektroonika”