Probleem k?lma autoga uksed ja tuled jamavad

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
hentz
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 13 Sept 2006, 18:19
Asukoht: kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Probleem k?lma autoga uksed ja tuled jamavad

Lugemata postitus Postitas hentz » 23 Jaan 2007, 13:00

Nii eile ??sel siis t??lt kojuminnes ootas mind ?llatus, autol uksed kinni j??tunud. Juhipoolsel uksel pole v?ti lukuaukugi l?inud, kundepoolt l?ks auku aga pole keeranud. Sai siis natuke rohkem j?udu kasutatud v?tme keeramisel ja uks tuli kenasti lahti.
Panin siis auto sooja ja m?tlesin, et kraabin siis aknad puhtaks, v?tsin kraabitsa ja l?kkasin ukse kinni, aga nii kui j?udsin ukse kinni l?kata l?ksid kohe uksed lukku. Nii ma seal istusingi pea tund aega ja ootasin varuv?tit(auto muidugi samal ajal t??tas). Toodi v?tmed, nii k?ik kena autol tulid uksed k?ik kenasti lahti ja sain kenasti koju.
Hommikul j?rgmine ?llatus, ?ratati siis hommikul seitsmest ?lesse et sul autol tuled p?levad vaatan aknast v?lja ja mida kosta p?levadgi. Nii kiiresti riided selga ja asja uurima. Autol p?lesid siis parktuled ja kundepoolne tagumine tuli(juhipoolne pole p?lenud). Uksed j?lle k?lmunud ok sain need suht kiirelt lahti vaatad l?litist on tuled v?ljas, panin siis s??te sisse tuled panin korra k?ik p?lema ja siis l?litasin k?ik uuesti v?lja k?ik j?lle tip-top tuled kustus. Ja panin uuesti magama.
N??d ?rkasin kella 12 ajal ja j?lle pargid p?levad. Milles v?ib asi olla. Jutt sai k?ll pikk ja m?nest kohast v?ibolla arusaamatu, aga k?sige julgelt kui millestki aru ei saa.
Autoks siis VW Golf 3, 1995a, 1,6 55kw, kolme ukseline

hentz
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 13 Sept 2006, 18:19
Asukoht: kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas hentz » 23 Jaan 2007, 18:50

Nii uksed on n??d korras, aga j??b veel probleem tuledega,ehk keegi oskab n?u anda mida kontrollida v?i milles v?ib asi olla, et pargid hakkavad iseenesest p?lema?

sanman
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 12 Sept 2006, 08:44
Auto: Passat B7
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas sanman » 24 Jaan 2007, 16:54

mul juhtus ?kskord sama asi et panin auto k?ima ja uksed l?ksid lukku, j?le jama oli-mul ei olnud varuv?tit......lasin lahti muukida ja j?rgmisel p?eval tegin varuv?tme........aga see tulede v?rk on imelik.....mul ?kskord j?i salongi tuli nii p?lema ja ?ra ei kustunud aga p?rast asi taastus......mul G3 95a 1,8 66 kw

darkraver
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 16 Juul 2005, 18:22
Asukoht: Tartu ja Haapsalu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas darkraver » 24 Jaan 2007, 21:32

Tundub, et sul on tulede l?litis v?i reeleplokis niiskus sees. Kuivata f??ni ja niiskust t?rjuva ainega ?ra ning tee oksiidi eemaldava ainega kah ?le. See peaks ehk aitama.
hardstyler

hentz
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 13 Sept 2006, 18:19
Asukoht: kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas hentz » 26 Jaan 2007, 12:42

nii eile siis suutsin vea tuvastada. Asi oli selles, et autol on need FK Automotivi angel-eyes tuled ja tuledega tuli kaasa relee mis k?ib parktulede vahele. See sama relee oli vett t?is jooksnud ja oks?deerima hakanud. N??d relee puhastatud ja k?ik toimib j?lle. Minu poolest v?ib teema sulgeda

Vasta

Mine “Elektroonika”