K: Vw Bora aku

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

K: Vw Bora aku

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

?ki keegi oskab ?elda, mis m??dus on vw bora (2000a) originaal aku ja kui suur mahtuvus ja k?ivitusvool.Kui suurt ?ldse kannataks panna kuna audiot ka parajasti!

rayn
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 12 Nov 2007, 19:23
Auto: VW Touran 1,9 TDI 77kw 2008, VW Bora 2,0 85kw 4motion 2002
Asukoht: Lääne-Virumaa; Kadrina vald

Lugemata postitus Postitas rayn »

Algselt postitas: Rollerboy
?ki keegi oskab ?elda, mis m??dus on vw bora (2000a) originaal aku ja kui suur mahtuvus ja k?ivitusvool.Kui suurt ?ldse kannataks panna kuna audiot ka parajasti!
2004 autodatas oli 12v/55RC/36ah vw bora 2000a 1,6 74kw
Kui n??d kuhugi autokauplusesse l?hed uut akut ostma siis peaks sealt ka h?va n?u saama!! kui k?sida:)

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

Algselt postitas: rayn
Algselt postitas: Rollerboy
?ki keegi oskab ?elda, mis m??dus on vw bora (2000a) originaal aku ja kui suur mahtuvus ja k?ivitusvool.Kui suurt ?ldse kannataks panna kuna audiot ka parajasti!
2004 autodatas oli 12v/55RC/36ah vw bora 2000a 1,6 74kw
Kui n??d kuhugi autokauplusesse l?hed uut akut ostma siis peaks sealt ka h?va n?u saama!! kui k?sida:)
Oky mudu j?i silm selle peale Exide Excell

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Osta automaailmast saad taskulambi kah veel kaasa ;D
Ise ostsin eelmine aasta sealt, oli ruttu vaja ja ega ma midagi ennem ei uurinud, et milline l?heb siis. L?ksin aga kohale,?tlesin mis autoga tegu ja kataloogist valisime koos sobiva v?lja. Isegi ?ue tassiti aga kuna mu transport polnud veel kohal siis sai natuke aega seal vahitud, aku k?rval nagu koduloom :P
W8

miilits
Huviline
Postitusi: 2198
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas miilits »

ideeliselt peaks sinna sama minema g4 vist(kindel pole mudugi) aga vaatasin kunagi neid ja yhel g4 on kollane peal
aku jutt
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

Algselt postitas: tibullus
Osta automaailmast saad taskulambi kah veel kaasa ;D
Irw endalegi j?i just silma automaailma pakkumised :D
Algselt postitas: miilits
ideeliselt peaks sinna sama minema g4 vist(kindel pole mudugi) aga vaatasin kunagi neid ja yhel g4 on kollane peal
aku jutt
Peaks k?l ju ,sest teoreetiliselt ju g4 sama mis bora

mu aku n?eb pealt siuke(sorry paremat pilti pole)

Pilt

txx
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mai 2006, 09:53
Asukoht: Tallinn/Vanalinn/Lasnamägi

Lugemata postitus Postitas txx »

Eelmine aasta sai muretsetud oma Golfile Exide Xtreme2 (S106-XC04 64Ah 510A 242x175x190). Pidi olema t?iesti hooldusvaba ning on olemas ka akusilm, et saaks j?lgida kas aku on k?ivitamiseks piisavalt laetud v?i on vaja teha lisalaadimist. Minu ?llatuseks oli sellel akul nii palju powerit, et talvel t?mbas laksust k?ima 3 liitrise diisel Patroli kui kaablitega t?kku andsin.

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

Algselt postitas: txx
Eelmine aasta sai muretsetud oma Golfile Exide Xtreme2 (S106-XC04 64Ah 510A 242x175x190). Pidi olema t?iesti hooldusvaba ning on olemas ka akusilm, et saaks j?lgida kas aku on k?ivitamiseks piisavalt laetud v?i on vaja teha lisalaadimist. Minu ?llatuseks oli sellel akul nii palju powerit, et talvel t?mbas laksust k?ima 3 liitrise diisel Patroli kui kaablitega t?kku andsin.
Sobis ilusti sinna originaal pessa?(nende m??tudega). :cool:
Arvad ,et see aku siis n?rgaks ei j?? nagu aru saan su jutust mul v?heke audiot ka parajasti seda enam kui v?heke kangem aku seda parem arvan:D
Ja kuidas siiani siis ka aku toiminud ka?

[Muudetud: 17-10-2008 Rollerboy]

[Muudetud: 17-10-2008 Rollerboy]

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Hmm,huvi p?rast sai siis kviitung v?lja otsitud. Mul siis 80AH excell aku. M??tmetelt oli muidu suurem kui vana,alguses sai k?ll kaheldud,et ei tea kas mahub ikka ?ra aga n?e mahtus. V?imsam ka teine kui vana ;D
W8

txx
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mai 2006, 09:53
Asukoht: Tallinn/Vanalinn/Lasnamägi

Lugemata postitus Postitas txx »

Algselt postitas: Rollerboy
Algselt postitas: txx
Eelmine aasta sai muretsetud oma Golfile Exide Xtreme2 (S106-XC04 64Ah 510A 242x175x190). Pidi olema t?iesti hooldusvaba ning on olemas ka akusilm, et saaks j?lgida kas aku on k?ivitamiseks piisavalt laetud v?i on vaja teha lisalaadimist. Minu ?llatuseks oli sellel akul nii palju powerit, et talvel t?mbas laksust k?ima 3 liitrise diisel Patroli kui kaablitega t?kku andsin.
Sobis ilusti sinna originaal pessa?(nende m??tudega). :cool:
Arvad ,et see aku siis n?rgaks ei j?? nagu aru saan su jutust mul v?heke audiot ka parajasti seda enam kui v?heke kangem aku seda parem arvan:D
Ja kuidas siiani siis ka aku toiminud ka?

[Muudetud: 17-10-2008 Rollerboy]

[Muudetud: 17-10-2008 Rollerboy]

Originaal aku m??duga jah ning sobis t?pselt vana aku asemele t?pselt kinnituste vahele. Aku on toiminud v?ga h?sti ei ole tahtnud ka l?hikeste otsade korral lisalaadimist. Endal ka pagassis subokas ja v?im ning siiamaani ei ole ma veel akut t?hjaks suutnud lasta (ei ole v?ga proovinud ning ei taha ka sest autol pole uste k?ljes lukke ). Kui sul sinna ikka v?ga v?imas sound tuleb siis v?iksid vast suurema mahtuvusega v?tta. Minuteada on nii et laiuselt ega k?rguselt suuremat akut ei saa panna, sest muidu pead hakkama aku alusplaati natukene modifitseerima ning p?rast kui tahaksid vasakut tule pirni vahetama hakata, siis peaksid kas tule v?i aku eest ?ra v?tma. Samas aku pikkuselt minuarvates mahub sinna k?ll pikem kui 242mm. Mida suurema mahtuvusega seda uhkem. Golfil ja Boral oli vist originaalis 44Ah aku (1.6 74kw).

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

A n??d vaatan mingid uued mudelid ,et on kellegil nendega ka juba kogemust vms ? M?tlen seda lingil http://www.automaailm.ee/index.php?lang" onclick="window.open(this.href);return false; ... duct_id=27
Ja kood: S106-EA640

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Rollerboy Aku mahtuvus(AH) ja k?ivitus vool(Amprid)panevad su auto k?ima igal juhul kuid aku tahab ka laadimist. Kui tugev muusika keskus sees siis p?hi r?hk geneka v?imsusele. Pane 120 A.genekas oma 90.-ne. asemele.

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

Algselt postitas: T6nis2
Rollerboy Aku mahtuvus(AH) ja k?ivitus vool(Amprid)panevad su auto k?ima igal juhul kuid aku tahab ka laadimist. Kui tugev muusika keskus sees siis p?hi r?hk geneka v?imsusele. Pane 120 A.genekas oma 90.-ne. asemele.
Pole mul nii v?imas midagi ,et kutsuks uut genekat ostma aint tagasihoidlikult 400 rms :D ja minu arust pole ?ldse r?ige,parajalt minujaoks .64 AH aku pole ?ldse nii suur et kutsuks kohe lisa genekat minu teada ostma.Need originaal on nalja numbrid oopis nii v?ikse ja m?eldud v?ibolla jah aint auto endale kuigi midagi enam lisada ei tohigi kuna aku ei ole m?eldud lisade jaoks.

Vasta

Mine “Elektroonika”