Palun seletage 1.8 motori ajuga

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
SeMpRoM
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 28 Dets 2008, 14:55
Telefon: 58080016
Auto: golf2(ralikas) audi a6,mb 560sec
Asukoht: tallinn laagri

Palun seletage 1.8 motori ajuga

Lugemata postitus Postitas SeMpRoM »

Tere mull on siuke küsimus et naiteks mull on 1.8 plok ja peale on pantud 2.0 pea ja siuke küsimus kui ma näiteks panen 1.8 pea ma pean juhtmestiku ja aju ümber tegema või mida??Ja milega ühendatakse aju motoris.Ja kas 1.8gti-l on aju??

daqqer
Veteran
Postitusi: 694
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:47
Telefon: 5177458
Auto: BMW
Asukoht: [ Tallinn ]

Lugemata postitus Postitas daqqer »

Hei

1.8 mootoreid G2hel on üsna palju erinevaid. Ütle kW-d või aasta või kood vms, et veidi rohkem infot anda. ;)

Ken

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Teema algatajale vastus. Sõna ,,näiteks,, ei kasutata enda mootori probleemi lahendamiseks. On konkreetne mootor,oma koodiga oma auto. Täpsustage mehhaaniline olukord,siis läheb jutt elektroonilise teema peale. Tundub siiski et palju ,,laksitakse,, foorumis küsimiste koha pealt. TÕSIST Probleemi pole olnud. (OH tuvi lendas üle auto,kas pean õhu filtri ära vahetama).

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5387
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

T6nis2 kirjutas:Teema algatajale vastus. Sõna ,,näiteks,, ei kasutata enda mootori probleemi lahendamiseks. On konkreetne mootor,oma koodiga oma auto. Täpsustage mehhaaniline olukord,siis läheb jutt elektroonilise teema peale. Tundub siiski et palju ,,laksitakse,, foorumis küsimiste koha pealt. TÕSIST Probleemi pole olnud. (OH tuvi lendas üle auto,kas pean õhu filtri ära vahetama).
Ise ikka saad aru, mida kirjutad:dork:
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Vasta

Mine “Elektroonika”