Jetta multimeedia vahetamine

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
poleekspert
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Nov 2022, 12:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Jetta multimeedia vahetamine

Lugemata postitus Postitas poleekspert » 24 Nov 2022, 13:24

Tervist

Autoks on 2017 Volkswagen Jetta 1.4TSI.

Multimeediakeskus otsustas otsad anda. Sisse lülitades tuleb pilt ette aga siis jookseb kokku ja lülitub ise välja. Lühidalt - on uut vaja. Esindusest uue ostmine on juba välistatud (poleks mõistlik vaadates raadio hinda ja auto enda väärtust). Teine variant oleks kuskilt poest mingi 2DIN osta, aga need ei tundu just kõige asjalikumad

Küll aga olen tähele pannud, et Passatitel on välimuselt samad multimeediakeskused. Siit mu küsimus:
Kas Passati raadio võiks sobida ka Jettasse, kui jah, siis milliseid Passateid ma otsima peaksin?

Ma pole kogu selle auto tehnikaga sina peal aga kui mul õnnestub õige raadio kuskilt kätte saada, siis on olemas inimene kes selle paigaldamisega hakkama saab.

Lisasin oma multimeediakeskusest ka pildi.
Jetta raadio.jpeg
Manused
Jetta raadio.jpeg

PriitV
Klubiline
Postitusi: 252
Liitunud: 10 Mär 2016, 22:53
Auto: passat b7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 40 korda
Tänatud: 54 korda

Jetta multimeedia vahetamine

Lugemata postitus Postitas PriitV » 24 Nov 2022, 14:15

Sama maki leiab ~400-500 eest ning saab ka navigatsiooniga variandi.

B7 Passat tehasest sellist makki ei saanud, aga VW mudelivalikus mitmed küll selliseid said, seega valikut järelturul on.
Kas praegusel on DAB raadiokanalite võimekus ka?
Tootekood mida otsima peaksid on: 5c0035200D ; lõputäht võib vastavalt maki võimekusele muutuda.
Kui otsid konkreetse auto pealt siis valik on suur, kõik siis 2016+ mudeliaastad ning PQ platvormil (MQB autosid pole mõtet vaadata): Jetta, Scirocco, Tiguan, Caddy, Sharan, Amarok, Transporter, mõni ehk veel mis ei meenu.
@R36 oskab vast öelda, kas maki tööle saamiseks tuleb ka veidi võimelda, või võtab auto kohe omaks, kui korrektselt teha.
Viimati muutis PriitV, 24 Nov 2022, 14:16, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Jetta multimeedia vahetamine

Lugemata postitus Postitas R36 » 25 Nov 2022, 10:52

Ilmselt suri eMMC maha. Sama koodiga makk ning edasi online sobitus(Parameetrid, Coding, Adaption ja Component Protection).
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “Audio ja video”