vw golf kokkulapitud põhi

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
ApexViperRKO
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Sept 2013, 09:19
Auto: golf 3
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas ApexViperRKO » 10 Nov 2013, 15:01

Tere kõigile!

Ma ei tea kas kirjutan õigesse kohta, kuid loodan, andestate mulle vale liigutuse korral. Olen uus siin lehel ja ei ole veel põhjalikult uurinud mis ja kuidas siin on.

Nimelt on mul selline mure. 6 septembril ostsin endale vw golf 3. aastaks 1995. 1.8 kahe-uksega. tahtsin tööautot, mitte väga kallis ning öko küte pealt. auto maksis 650 eur ( ma täiesti lepin teiega kui ÿtlete et maksin yle)

kuid ... asi on selles. alguses kõik oli ideaalne, olin teadlik, mis vajab autol vahetamist ja putitamist. tegin need asjad korda. kuid 3 nädala pärast sai auto kasutamine läbi. tulin siis yhel reede ōhtul poest koju koos paari sõbraga ning maja juures kui hakkasime autost väljuma kuulsin korraliku praginat. vaatasin siis asja yle ja tuli välja et sõber kes istus taga, oli väljumisel astunud põhjast läbi. hakkasime vaatama et mis see siis olgu, selgus et põhjaks oli vâga õhuke kiht plekki, paksem kiht makrot, seal vahel selveri kilet ning saepuru. auto ostul mainin veel et ei osanud arvata et sellise asja peale satun. vaatasin pôhja alla ning ei tundunud midagi valesti olevat. vb vaatasin halvasti.

vôtsin siis yhendust müüjaga, et uurida kas tema teab miskit. algul ytles et tema ei tea mingist golfist midagi, siis paari h pàrast hellas ytles et ta ei olnud teadlik auto pôhjast. ma siis hakkasim uurima asja, tuli välja et esialgne omanik myys selle auto maha 200 euriga varuosadeks. inimene kes ostist selle, tegi mootoris paar asja korda , nipet näpet siit sealt ja myys siis sellele isikule kellelt ostsin mina 400 euriga. kysisin siis kas ta pôhjast teatas , tema vastas jah et tema käest ostnud isik oli teadlik sellest ja lubas selle ise korda teha. nii ma siis vôtsin uuesti yhendust myyjaga, selgitasin talle mida olin teada saanud. siis tal oli selline jutt et ta endizelt ei tea asjast midagi, ning peale selle kui olin maininud et yks inimene sai viga selle tôttu, jutt muutus. tuli välja et ta oli teadlik , ning lasi oma sôbral selle põhja korda teha.

lubas veel mulle et ostab tagasi, kuna jãttis mainimata seda pôhja asja. leppisime kokku et hiljemalt 10 nov. ehk tàna, hellasin talle , ytles et vale yhendus jne. no selge see. ega ma suurt midagi ei ootanud.

nyyd siis pöördun teie poole. mida teie sellisest asjast arvate.

aht
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 12 Veebr 2006, 12:52
Auto: VW Transporter TDI, VW Amarok
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas aht » 10 Nov 2013, 16:14

ApexViperRKO kirjutas:Tere kõigile!

Nimelt on mul selline mure. 6 septembril ostsin endale vw golf 3. aastaks 1995. 1.8 kahe-uksega. tahtsin tööautot, mitte väga kallis ning öko küte pealt. auto maksis 650 eur ( ma täiesti lepin teiega kui ÿtlete et maksin yle)


myys siis sellele isikule kellelt ostsin mina 400 euriga. kysisin siis kas ta pôhjast teatas
Mis hinnaga siis ostsid, algul ostsid 650 ja siis paar lauset edasi et ostsid 400euri eest??????

No kui auto üle vaatasid ja ära ostsid ja lepingule allkirja panid, siis on auto sinu, tagant järgi ei ole siin enam midagi heietada.
Viimati muutis aht, 10 Nov 2013, 16:14, muudetud 1 kord kokku.

ApexViperRKO
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Sept 2013, 09:19
Auto: golf 3
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas ApexViperRKO » 10 Nov 2013, 17:09

see isik kellelt ostsin mina, see ostis ise selle 400 ja mulle myys 600 ga.
eks seda kyll, minu viga jah, aga samas sellise veaga nagu låbiroostetanud põhjaga, autot müüa on minu arvates ikkagi alatu tegu

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 10 Nov 2013, 17:30

ApexViperRKO kirjutas:see isik kellelt ostsin mina, see ostis ise selle 400 ja mulle myys 600 ga.
eks seda kyll, minu viga jah, aga samas sellise veaga nagu låbiroostetanud põhjaga, autot müüa on minu arvates ikkagi alatu tegu
Nüüd hoopis kolmas number juba...600? :lol: Aga nii vana auto puhul peaks müüja 3xA4 paberil kõiksugu vead vist üles lugema? Ise ei taibanud enne ostu nagu autot üles tõsta või kanali pealt üle lasta (näit. ÜV punktides..vist 2€ võtavad)? Kas küsisid müüjalt kohe ostes, et kas põhi on korras? Kui autol juba 3. omanik paari kuuga, siis on täitsa võimalik, et viimane(sed) müüjad polnud sellest teadlikudki!
Mina leian, et "vehid hetkel rusikatega peale kaklust" ja suht ise süüdi!
Kui mina oma G3-e müüsin, soovitasin peale proovisõite ja visuaalse kontrolli, et kas ostja ei sooviks kaablit sappa panna või autot alt poolt kaeda? Olles eelnevalt talle öelnud, et auto on el. vigadest puhas, kuid juhipoolne karbi ots ja juhi jalgealune vajaks üsna pea keevitamist.
Edit: Lugesin uuesti - olid vaadanud eelnevalt põhja alla, kuigi see ei muuda asja, pigem ütleks mina müüja asemel, et ise ju vaatasid isegi põhja alla ja sinu arvates tundus ok? Kui kuu aega hiljem hakkab näiteks pagassiluuk kriuksuma, tuleb jälle müüja telefoni otsa võtta? K*rt, auto pole ju uus, isegi mitte sinna lähedalegi 8)
Viimati muutis TiitRE, 10 Nov 2013, 17:37, muudetud 1 kord kokku.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas jürts » 10 Nov 2013, 19:57

Minu soovitus,lapi see põhi "kesknädal" või mõne muu tasuta jagatava propaganda ajalehega ära,võõpa alpoolt pigiga üle ja müü TiitRE'le maha :mrgreen:
Tegelikult on tegu siiski teadlikult vigastuse varjamisega,aga usun,et juriidiliselt vist jah,abi pole sul kuskilt loota-iseasi,kui kena on sellist asja moraalsest seisukohast müüa... :roll:
Minul on küll sinust kahju ja üldse ei parasta.

Niru
Huviline
Postitusi: 159
Liitunud: 26 Juun 2012, 23:15
Auto: VW Touran 1,6 TDI DSG 2015
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas Niru » 10 Nov 2013, 21:22

Mmmm milline bisnes, 200€ masinast saab 650€ maksev, väga lahe, see et põhi on mäda seda ikka esineb - eriti veel sellises hinnaklassis. Eks tuleb ehitada kui sõita tahad, vaevalt et endised omanikud kere kapitaalremondi ette võtavad. Alatusega on nii et sõltub kes seda tegi, kui ostad mootoriveaga masina ja see korda teha ning edasi müüa, siis vaevalt et vaipu üles kisud, võib juhtuda et auto allagi ei vaata.

Theheiki
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 14 Mai 2013, 20:11
Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas Theheiki » 10 Nov 2013, 21:47

Re: Auto tagastamine müüjale
§ 85. Tehingu ühe osa tühisus

Tehingu ühe osa tühisus ei too kaasa teiste osade tühisust, kui tehing on osadeks jagatav ja võib eeldada, et tehing oleks tehtud ka tühise osata.
§ 86. Heade kommete või avaliku korraga vastuolus olev tehing

(1) Heade kommete või avaliku korraga vastuolus olev tehing on tühine.
[RT I 2009, 18, 108 - jõust. 01.05.2009]

(2) Tehing on heade kommetega vastuolus muu hulgas, kui pool teab või peab teadma tehingu tegemise ajal, et teine pool teeb tehingu tulenevalt oma erakorralisest vajadusest, sõltuvussuhtest, kogenematusest või muust sellisest asjaolust, ja kui:
1) tehing on tehtud teise poole jaoks äärmiselt ebasoodsatel tingimustel või
2) pooltele tulenevate vastastikuste kohustuste väärtus on heade kommete vastaselt tasakaalust väljas.
[RT I 2009, 18, 108 - jõust. 01.05.2009]



§ 93. Eksimuse tõttu tühistatava lepingu muutmine

(1) Kui ühel poolel on õigus leping olulise eksimuse tõttu tühistada, kuid teine pool täidab lepingu või teatab oma tahtest täita leping nii, nagu seda mõistis lepingu tühistamise õigust omav pool, siis loetakse, et leping on sõlmitud nii, nagu seda mõistis eksinud pool. Teate saamisel kaotab eksinud pool lepingu tühistamise õiguse.

(2) Kui teine pool viivitamata pärast lepingu tühistamise avalduse saamist täidab lepingu või teatab oma tahtest täita leping nii, nagu seda mõistis lepingu tühistanud pool, on lepingu tühistamise avaldus kehtetu.

(3) Kui mõlemad pooled on eksinud samades asjaoludes, võib kumbki pool nõuda lepingu vastavusse viimist sellega, mis oleks kokku lepitud, kui pooled ei oleks eksinud.

Kui leping on tühine tagastada auto vastavalt nõudekirjaga mille alusel leping tühistai, kui müüja soovib kompenseerida siis on lepingu tühistamine tühine, kui ei siis tühistatase ostu-müügi leping. Juhul kui leping on tühine tuleb osapooltele tagastada lepingu alusel vahetatud vara/vahendid.



copy paste , ühe autoportaali lehelt.

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 10 Nov 2013, 21:49

jürts kirjutas:Minu soovitus,lapi see põhi "kesknädal" või mõne muu tasuta jagatava propaganda ajalehega ära,võõpa alpoolt pigiga üle ja müü TiitRE'le maha :mrgreen:
Tegelikult on tegu siiski teadlikult vigastuse varjamisega,aga usun,et juriidiliselt vist jah,abi pole sul kuskilt loota-iseasi,kui kena on sellist asja moraalsest seisukohast müüa... :roll:
Minul on küll sinust kahju ja üldse ei parasta.
Kes siin parastas? Pigem kirjeldasin reaalset elu, mitte mingit huina-muinat. Ja mis juriidilist abi? Paugud niisama või võtad selliste kirjeldustega juhtumi enda ajada? Kõrbed sel juhul ja 100%. No eilased olete või? G3 on teada tuntud oma mädaneva põhja ja esitiibade poolest ja nüüd 600€ autost tahta mingit prillikivi, mis kestaks järgmise põlveni? Jürts - su auto, mis profiilis, ilmselt kinnitab, et ega sa ise ka parema asjaga liikluses ei osale.
Kevadel ilmselt saab jälle automüüja kohtusse kaevata, kuna esitiibadelt lööb rooste välja - varjatud viga! Varjatud jah, isegi Saksa inseneride eest varjatud!
Küsin veelkord, kas uurisid müüjalt eraldi põhja seisukorra kohta, kuigi käisid ISE all ja tunnistasid kõlbulikuks?
Minu soovitus - lase (kui ise teha ei oska või pole võimalik) põhi kellelgil keevitaja poisil ära paigata ja mure murtud. Või siis ürita antud keiss kohtusse anda, jürts võta appi ja kaotad rahas umbes 3x selle Golfi hinda :wink:

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas jürts » 10 Nov 2013, 22:10

Kus nüüd tõmbas sae käima!? :clap:
Muide,minu auto ei puutu üldse asjasse,olgugi,et tsingitud kerega. :mrgreen:

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 10 Nov 2013, 22:15

jürts kirjutas:Kus nüüd tõmbas sae käima!? :clap:
Muide,minu auto ei puutu üldse asjasse,olgugi,et tsingitud kerega. :mrgreen:
Kuna sa oma oled avalikustanud oma autot avataris nii: Auto: OhtlikPeldikEestiLiikluses ... siis sellest ka lähtusin.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas jürts » 10 Nov 2013, 22:17

TiitRE kirjutas:
jürts kirjutas:Kus nüüd tõmbas sae käima!? :clap:
Muide,minu auto ei puutu üldse asjasse,olgugi,et tsingitud kerega. :mrgreen:
Kuna sa oma oled avalikustanud oma autot avataris nii: Auto: OhtlikPeldikEestiLiikluses ... siis sellest ka lähtusin.
Kui sa loed iga sõna esimest tähte,saad mu omanduses oleva automargi nime,aga see on lihtsalt rahvasuus liikuv väljend ja millist volkarivenda ei teeks rõõmsaks selline ütlus :mrgreen:

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 10 Nov 2013, 22:19

jürts kirjutas:
TiitRE kirjutas:
jürts kirjutas:Kus nüüd tõmbas sae käima!? :clap:
Muide,minu auto ei puutu üldse asjasse,olgugi,et tsingitud kerega. :mrgreen:
Kuna sa oma oled avalikustanud oma autot avataris nii: Auto: OhtlikPeldikEestiLiikluses ... siis sellest ka lähtusin.
Kui sa loed iga sõna esimest tähte,saad mu omanduses oleva automargi nime,aga see on lihtsalt rahvasuus liikuv väljend
No shit Scherlock! :lol:

Niru
Huviline
Postitusi: 159
Liitunud: 26 Juun 2012, 23:15
Auto: VW Touran 1,6 TDI DSG 2015
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas Niru » 10 Nov 2013, 23:24

Loodame et omanik on siit nüüd tublisti abi saanud........
Viimati muutis Niru, 10 Nov 2013, 23:25, muudetud 1 kord kokku.

Theheiki
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 14 Mai 2013, 20:11
Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas Theheiki » 11 Nov 2013, 16:50

Tiire kui kõik nüüd hakkaks samamoodi tegutsema nagu sinu mõttemaailm välja näeb, mis siis saaks? Enda mure, ei osand korralikult vaadata jne jne jne. Elus ju palju selle taolisi juhtumeid. Osteti maja pärnukandis kusagil, kõik pärimised majakohta tehtud jne. Poolaastat hiljem siis maja vees, sina vastaksid mis see on, ise olid jobu et ostsid jõe lähedale maja. Idioodlik mõtlemine see sul . Ostan poest raamatu. Raamat pooleldi läbiloetult avastad ,et keskelt 4 lehte puudu.Tiire vastaks jälle , ise olid jobu ,et kõiki lehti läbi ei lappand.

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 11 Nov 2013, 17:05

Theheiki kirjutas:Tiire kui kõik nüüd hakkaks samamoodi tegutsema nagu sinu mõttemaailm välja näeb, mis siis saaks? Enda mure, ei osand korralikult vaadata jne jne jne. Elus ju palju selle taolisi juhtumeid. Osteti maja pärnukandis kusagil, kõik pärimised majakohta tehtud jne. Poolaastat hiljem siis maja vees, sina vastaksid mis see on, ise olid jobu et ostsid jõe lähedale maja. Idioodlik mõtlemine see sul . Ostan poest raamatu. Raamat pooleldi läbiloetult avastad ,et keskelt 4 lehte puudu.Tiire vastaks jälle , ise olid jobu ,et kõiki lehti läbi ei lappand.
Läksid hetkel võrdlustega natuke liiale. Võrdled kinnisvara ja ammu-ammu teada-tuntud Golf 3 roostelembust? :shock: Kas ma rääkisin kokkujooksnud mootorist või käimarist? Rääkisin G3-e põhja läbiroostetamisest (müüja ei lubanud tervet põhja, ostja ei küsinud selle kohta, samas käis ise all visuaalselt vaatamas), mis likvideeritakse keevitaja näol mõne tunniga (sisaldab sisu väljatõstmist/tagasi panekut), mitte hakata igas asjas hunti nägema ja inimesi sellise juraga kohtusse kaebama? Ilmselt oleksin pidanud ka mu autole veljed müünud tookordse veljemüüja (lapergused veljed, kui mäletate?) kohtusse kaebama, kuigi tema kirjelduses olid kirjas, et 1 velg kergelt kõver (kohalkäimise ja pinkipanemise võimalus puudus), kuid ei, lasin kõik veled ära sirgestada ja minu jaoks on teema unustatud. Samuti mainisin mina teemat kohe kui veljed kätte sain, mitte jupp aega hiljem (sellest ka minu tögamine, et kevadel saab roostes tiibade eest uuesti kohtusse kaevata).

Theheiki
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 14 Mai 2013, 20:11
Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas Theheiki » 11 Nov 2013, 17:20

Seda võib ükskõik millega võrrelda. Ma saan aru kui mees oleks öelnud jah põhi nii läbi, et seda parandatud makroga jne. Iseasi ongi see , et seda ei teadnud juba vbl eelmine omanik. Ma ei räägi kohtusse kaebamisest,vaid mõistlikkuse piirides.Näiteks maksab 25- 50 euri tagasi.Võimalusi kui palju..

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 11 Nov 2013, 17:38

Theheiki kirjutas:Seda võib ükskõik millega võrrelda.
Loe oma tekst nüüd uuesti läbi ja leiad isegi, et roostesõber G3 vs. maja jõe ääres Pärnus, on ilmselge liialdus (nüüd räägid juba mingist 25€-st?)...vaata seda kust otsast tahad. Ja sinu jaoks idiootne mõtlemine, minu jaoks reaalne elu. Pole vaja liialt välismaafilme vaadata!

Theheiki
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 14 Mai 2013, 20:11
Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas Theheiki » 11 Nov 2013, 18:13

sinu jutt on nagu ma ei tea mis asi. Mis ingli [VW Bot: "Keel korda!"] filmidest sa siin jahud , purjus?? Jahud siin mingist reaalsest elust nagu sina üksi tead mis see on ?? Issanda loomaaed on kirju...

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 11 Nov 2013, 18:30

Theheiki kirjutas:sinu jutt on nagu ma ei tea mis asi. Mis ingli filmidest sa siin jahud , purjus?? Jahud siin mingist reaalsest elust nagu sina üksi tead mis see on ?? Issanda loomaaed on kirju...
Kle, mida sa paugud praegu? Filmid tõin teemasse sellep., et muud moodi sinu juttu mõista ei oska! Suht kaugele on see OT juba arenenud, kuid isiklikuks läksid siin sina, mitte mina. Ja kuidas nimetad sa omi näiteid 20a. vana auto ja maja vahel? Kumb meist reaalselt elu kajastab? Jah, oma eelviimase postituse lõpus räägid juba teist juttu, millega ka pmst. päri olen, et müüjalt mingi keevitaja raha 25..30€ nõuda (kuigi ka selline käitumine jääb kaheldavaks), kuid muu jutt on sul küll täielik möla!

Theheiki
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 14 Mai 2013, 20:11
Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas Theheiki » 11 Nov 2013, 19:08

paugud??Ei paugu, ei ülba ,ei solva kedagi. Lihtsalt sina ei tunnista mitte midagi muud kui enda mõttemaailma.Keegi ei olegi rääkind mingist hullust kohtusse minemisest jne. See sinu väljamõeldis. Ei ma ei läinud isiklikuks. Purjus lause oli ikka naljaga , aga smiled unustasin ära. Tõesti nüüd teema mööda läinud aga sina ei ole maailmanaba. Viimane postitus siin teemas , sest tõesti pointless vaidlemine..

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 11 Nov 2013, 19:21

Theheiki kirjutas:paugud??Ei paugu, ei ülba ,ei solva kedagi. Lihtsalt sina ei tunnista mitte midagi muud kui enda mõttemaailma.Keegi ei olegi rääkind mingist hullust kohtusse minemisest jne. See sinu väljamõeldis. Ei ma ei läinud isiklikuks. Purjus lause oli ikka naljaga , aga smiled unustasin ära. Tõesti nüüd teema mööda läinud aga sina ei ole maailmanaba. Viimane postitus siin teemas , sest tõesti pointless vaidlemine..
Ok, kui smiled jäid panemata, võtan ka oma kurjemad sõnad tagasi :D , kuid ei ole ma mingi naba, veel rohkem maailmanaba, kuid pole ka päris minu surutud see kohtu teema. Tõid ju sa isegi välja noppeid RT-st ja neid väiteid/näiteid kajastataksegi suuresti vaid kohtupinke nühkides. Minu sõna "kohus" ilmus teemasse, kui tõin samuti teemakohase näite, et midagi ju tegelikult müüjalt välja nõuda pole ja kohtusse selle läbiroostetanud põhjaga minna pole mõtet :wink: Pigem jah, müüjaga kenasti mingi keevitaja paaritunni hinne kokkuleppida ja rahulikult elu edasi nautida.
Vb. väljendasin end ebaselgelt, kuid minu point oli pigem muus - lihtsalt omades isegi kunagi G3-e ja tahes tahtmatult sellekohaseid teemaid lugedes, on ammu selgeks saanud, et tegu on roostesõbra mudeliga ja põhi ning tiivad varem või hiljem järgi annavad (selles pole keegi peale koosteinseneride süüdi :) ), kuid, et sellisest väiksest asjast suurt teemat teha ja müüjat taga otsima hakata...?
Ok, jään ka mina vaid. Teemaalgatajale veelkord - leia keevitaja, lapi põhi ära ja teema mutt 8) .

Kasutaja avatar
boatses
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 19 Nov 2012, 18:21
Telefon: 53811512
Auto: AUDI 4000S, 80Q,100, Ford Taunus 17M Super
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 3 korda

Re: vw golf kokkulapitud põhi

Lugemata postitus Postitas boatses » 11 Nov 2013, 20:52

Mis siin ikka halada, kui lubas korda teha või tagasi osta, siis las teeb seda! Muidu on kaks varianti: teed ise korda või emex. Olen ise ka sattunud auto otsa, millel oli põhi silikoonist ja karbid paberist. Jõudsin laduda vist mingi 1k€ sisse enne kui sõidupealt põhi alt ära kukkus. Praeguse auto valisin seetõttu eriti hoolikalt ja põhi ning karbid on imelises seisus arvestades eesti olusid, kuigi hinnaklass oli täpselt sama...
Kaheksakümnendatel lõpetati autode tootmine...

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”