VW GTI 1992 85KW

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW GTI 1992 85KW

Lugemata postitus Postitas dellu » 03 Mär 2015, 11:07

Sa ei tea kellele müüsid ja kes võlgu jäi? Lepingut ei teinud ja sõbralik kokkulepe jäi, et kunagi maksab? Kui aga sina müüsid ostjale x ja tema on ostjale y juba edasi müünud, siis y käest pole sul küll midagi nõuda või ära võtta õigus. See on juba sinu ja x vaheline vaidlus, kasvõi kohtus, aga vaidlete edasi juba raha mitte asja peale. Olen ise samuti ammu ühe auto järelmaksuga müünud, maksed lakkasid mingi hetk ja ostja enam näole ei andnud. Mul oli lepingus sees, et kui ei maksa on edasi kõik maksed rendimaksed ja auto tuleb tagastada. Auto leidsin valvega parklast üles, aga isegi politsei abiga kätte ei saanud. Mina olen auto vabatahtlikult üle andnud ja edasine on juba tsiviilvaidlus. Muidugi kuna signad ja asjad olid minu pandud, siis tegin paari sekundiga auto liikumisvõimetuks (teine pult oli minu käes), aga asi õnneks lahenes lihtsamalt, tunnike hiljem tõi ostja esivanem auto asjad valvuri kätte ja sain auto sealt kätte (väljastati ainult tõendi vastu, mille auto sinna jättes parkija sai).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”