HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5318
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas jussike » 15 Aug 2018, 20:01

MartinS kirjutas:
15 Aug 2018, 17:39
Kuidas kardiostimulaatori näide on ülepingutatud? Väikese resurssi jäägiga autol võivad pidurid suvalisel hetkel rikki minna - surmatõenäosus on vähemalt sama.
Kasutatud autot ja stimulaatorit tõesti võrrelda ei saa. Ühte võib iga mats remontida ja kordi edasi müüa, teine on ühekordseks kasutamiseks ja võib laos seista ainult kindla aja, peale mida tuleb see utiliseerida, ning peab töötama jutti kuni 20 aastat ilma hooldusteta.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Mihkel71
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25 Aug 2016, 20:15
Telefon: 56685623
Auto: Vw golf2
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas Mihkel71 » 15 Aug 2018, 20:19

Screenshot_2018-08-15-21-13-29.png
Screenshot_2018-08-15-21-13-29.png (93.46 KiB) Vaadatud 9431 korda
Ma jätan lihtsalt niisama siia oma auto tausta :D mind absull ei kõiguta, palju ta reaalselt sõitnud on. Kõik on ikka kinni konkreetse auto ajaloost (kui palju või vähe hoolt saanud)

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5318
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas jussike » 15 Aug 2018, 20:33

Mihkel71 kirjutas:
15 Aug 2018, 20:19
► Näita Spoilerit
Ma jätan lihtsalt niisama siia oma auto tausta :D mind absull ei kõiguta, palju ta reaalselt sõitnud on. Kõik on ikka kinni konkreetse auto ajaloost (kui palju või vähe hoolt saanud)
Siin küll miskit nihu, mismoodi on võimalik aastaga 450 000+ km -i läbi sõita, et siis iga päev ca 1250km, jõhker :wtf:
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

romeoD
Klubiline
Postitusi: 928
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas romeoD » 15 Aug 2018, 23:03

Teise spidoga ylevaatuspunkti?
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas ounou » 16 Aug 2018, 09:17

Läbisõidu kerijad seebiks! Mitte miski ei õigusta petmist ja valetamist.

Kasutaja avatar
aus
Huviline
Postitusi: 1075
Liitunud: 24 Veebr 2014, 22:37
Telefon: 5238749
Auto: VW Passat B8 4Motion (MY 2016)
Asukoht: Tartu
Tänanud: 112 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas aus » 16 Aug 2018, 09:24

Ma kerisin ka läbisõitu. :( Aga olemasolevast suuremaks ja sellepärast, et ostsin uue kellaploki, millel läbisõit minu omaga ei kattunud. :shock:
Le VW Freaks - diagnostika, projektid: koduleht | Facebook | Originaal VCDS (HEX-V2) võimalus Tartus, Viljandis ja linnade lähiümbruses.
My motion is 4motion. | Aeg-ajalt tundub mulle, et kilovattide arv on pöördvõrdelises seoses mõistusega.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas dellu » 16 Aug 2018, 09:33

ounou kirjutas:
16 Aug 2018, 09:17
Läbisõidu kerijad seebiks! Mitte miski ei õigusta petmist ja valetamist.
Ja sa tahad väita, et kui oma autot või muid detaile müüd, siis oled alati kõik vead hästi ausalt ära rääkinud :)? Täpselt sama palju petmine sisuliselt ju. Ilmselt enamus on autot müünud stiilis, et kui tähele ei pannud, siis ei pea mainima. Noh see on muidugi 100% ekstreemne näide, aga ostsin Autorahaksi platsilt auto. Sai küll suht põhjalikult üle vaadatud, aga ikkagi kodus/hiljem avastasin veel teist sama palju vigu. Kindlasti on ka erandeid, kes tõesti kõik vead ette loevad, aga ilmselt enamus siit käsi südamel seda vanduda ei saa, kes vähegi midagi müünud on. Mõni viga võib ju isegi müüja jaoks tühine tunduda, aga ostja jaoks on see oluline. Mõni viga ennast isegi ei häiri ja unustad selle.
Samas kes siin väidavad, et 400 000 autosid ei saa müüa. Mul sattus enam vähem sellise läbisõiduga E60 bmw kunagi kätte. Ei tea, nädalaga oli müüdud. Eks hind pidi ka vastav olema. Ma isegi pildid tegin salongist läbi akna, kuna võtit polnud taskus ja ei viitsinud toast tuua ka. Samas ilmselt need 500 000 vs a la keritud 200 000 peale autod on ilmselt sellised 1000-2000 hinnaklass või niiöelda vanakesed ka juba. Seal pole anyway mingit garantiid, et homme järgmist juppi ei peaks vahetama.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 16 Aug 2018, 09:42

Mihkel71 kirjutas:
15 Aug 2018, 20:19
Ma jätan lihtsalt niisama siia oma auto tausta :D mind absull ei kõiguta, palju ta reaalselt sõitnud on. Kõik on ikka kinni konkreetse auto ajaloost (kui palju või vähe hoolt saanud)
Siin ilmselgelt ülevaatajate näpukas ja üks null rohkem läinud(graafiku järgi tundub ca 50k juures olevat, kui hüppab 500k juurde. Reaalne kerimine ilmselt 2012-2013 vahel, kus ei saa näpukas olla, kuna edasi läheb samamoodi.

Oma korduvatest kogemustest ülevaatuspunkti ja ARK eelkontrolliga soovitan soojalt pärast ülevaatust kontrollida, mis näit kirja pandi. Mul 2-3 auto müük selle nahka läinud, et oma arust müün korraliku ajalooga autot ja siis viidatakse, et kuidas läbisõit nii väike oli, et viimasel ülevaatusel või ARK eelkontrollis oli läbisõit täiesti teine. Õnneks parandatakse see tõendite esitamisel tagantjärgi ilusti ära - ARK-is ei pea isegi tõendeid esitama, nad pildistavad näitu, seega tõend neil endal olemas.

Piisab vaid sellest, et läheb üks null rohkem või ülevaataja vajutab kogemata "1" asemel "2" või "2" asemel "3" jne.
Kes tänasid kasutajat KuldarA selle postituse eest:
aus
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Ussike
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 01 Juun 2015, 07:13
Auto: VW G2
Asukoht:
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 5 korda

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas Ussike » 19 Aug 2018, 11:02

Kui südamestimulaatori näide ei kõlba siis poest eurose kommi varastamisel ja vahelejäämisel on käik turvaruumi,näpud sahtli vahele ja järgnevalt administratiiv karistus mis on kordades suurem kommi hinnast.Kerides maha spidolt 100000 on kasum ju kordades suurem kui kommi varguse korral aga kuna tõendamise küsimus on suhteliselt keeruline siis see olukord jääb veel tükiks ajaks kestma.
Ja inimesed ei osta mitte läbisõitu vaid nagu eelpool mainiti läbisõidust tulenevat jääkresurssi ja töökindlust.
Väide et hooldatud 500000 sõitnud auto on samahea kui hooldamata 50000 sõitnud auto on natuke poolik tõde,kuna olen omanud suure läbisõiduga autot mille kukkusid küljest asjad metalli väsimusest ja neid vigu polnud võimalik normaalse hoolduse käigus märgata.
Vargus jääb varguseks ja sellepärast ma ka lõpetasin koostöö juba ammu autovedajatega,sest tol ajal ei olnud neil oluline pahtli kihi paksus vaid et läigiks hästi.Tänaseks päevaks on nende fookus küll muutunud sest pahtlihunnikut pole enam võimalik müüa,võibolla.

ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas ounou » 20 Aug 2018, 14:41

dellu kirjutas:
16 Aug 2018, 09:33
ounou kirjutas:
16 Aug 2018, 09:17
Läbisõidu kerijad seebiks! Mitte miski ei õigusta petmist ja valetamist.
Ja sa tahad väita, et kui oma autot või muid detaile müüd, siis oled alati kõik vead hästi ausalt ära rääkinud :)? Täpselt sama palju petmine sisuliselt ju. Ilmselt enamus on autot müünud stiilis, et kui tähele ei pannud, siis ei pea mainima. Noh see on muidugi 100% ekstreemne näide, aga ostsin Autorahaksi platsilt auto. Sai küll suht põhjalikult üle vaadatud, aga ikkagi kodus/hiljem avastasin veel teist sama palju vigu. Kindlasti on ka erandeid, kes tõesti kõik vead ette loevad, aga ilmselt enamus siit käsi südamel seda vanduda ei saa, kes vähegi midagi müünud on. Mõni viga võib ju isegi müüja jaoks tühine tunduda, aga ostja jaoks on see oluline. Mõni viga ennast isegi ei häiri ja unustad selle.
Samas kes siin väidavad, et 400 000 autosid ei saa müüa. Mul sattus enam vähem sellise läbisõiduga E60 bmw kunagi kätte. Ei tea, nädalaga oli müüdud. Eks hind pidi ka vastav olema. Ma isegi pildid tegin salongist läbi akna, kuna võtit polnud taskus ja ei viitsinud toast tuua ka. Samas ilmselt need 500 000 vs a la keritud 200 000 peale autod on ilmselt sellised 1000-2000 hinnaklass või niiöelda vanakesed ka juba. Seal pole anyway mingit garantiid, et homme järgmist juppi ei peaks vahetama.
Ära eelda midagi. Ma pole ühegi auto müügil midagi varjanud. Ostjad on isegi rohkem autost teada saanud kui ma ise, sest on lasknud auto üle vaadata ja esimene huviline on alati masina ära ostnud. Mis meelel, see keelel ehk sinu postitusest on aru saada, et sa tegeled siis vigade varjamisega. Siis oled samasugune petis nagu rako. Petised tuleks foorumist välja visata.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

HOIATUS! Keritud hodomeetriga VW Touran 2013 279BXG

Lugemata postitus Postitas dellu » 27 Aug 2018, 13:53

No siis võiks samahästi öelda, et oled ise ka varjanud, kui tehnilise kontrolliga rohkem teada saadi. Mis näitab, et järelikult ei teadnud sa oma müüdavast autost ka midagi või ei hooldanud seda korralikult. Kui inimene poleks autot kontrolli viinud, oleks tema silmis samamoodi varjatud veaga tegemist olnud. Järelikult oleksid olnud pettur.
Teiseks ma pole kunagi väitnud, et see sinu kohta käis. Ma rääkisin enamusest, sina olid siis ilmselt see näide, kes ise ka ei tea mida müüs. Näiteks ostsin Saksast kasutatud A4 B6 (umbes 10a tagasi krooni ajal) ja mind ei huvitanud mis ta läbisõit on. Hind oli ok, tehnika toimis ja võtsin ära. Aastake hiljem hakkasin müüma. Ostja muudkui tingis hind alla, et rihmad vaja kohe vahetada jne (Ostes oli 172000, müües äkki 182000 või nii). No tahtis enne ka muidugi Revalist ajaloo võtta. No võtsime siis ja oh üllatust, paar nädalat enne minu ostu Saksas oli auto läbisõit 232 000. No muidugi tuli pikk nutukõne, et issand kui palju keritud jne. Aga siis tuli asja lahedam külg, selle sama 232000 hoolduse ajal oli rihmad vahetatud ja suur hooldus tehtud. Lõpuks jõudsime järeldusele, et nn rihmade vahetuse kulu on nüüd maas ju seega ja noh eks natuke sai hinnas ikkagi alla selle võrra, aga mitte seda summat mida ta oleks oma unistustes rihmavahetuse võrra alla tahtnud. Samas olen ise ka ühel autol kõik rihmad jne ära vahetanud enne müüki (Forssi kalkulatsioon 800 eurot, oma töömeest kasutades ja jupid hankides küll vähe soodsam), aga mitte keegi ei pidanud seda auto hinda "kergitavaks" faktoriks.
ounou aga sa siiski ei lugenud lõppkokkuvõttes mu postitust mõttega. Ma rääkisin ka rohkem sellistest vigadest, mida sa ise äkki isegi tead, aga enda jaoks oluliseks ei pea ja oma mälusopist selle juba kustutanud. Ma ei mõtlegi, et a la hooratas koliseb ja ostja ei saa aru, aga pigem jah mingi mõlgike või kriipsuke siin või seal. Või siis a la tagumine kojamees ei tööta, mis ilmselt on nii poolte VAGide viga, aga enamus on sellega juba elama harjunud ja kui ostja vihmase ilmaga ei tule, siis tema viga ilmselt ei leia ja sul pole ka ühestki otsast meeles seda mainida, sest sinu jaoks on see tühine ja unustatud viga. Ma ka siiski loen enamasti kõik kriimud ja mõlgikesed üles, aga on olnud ka juhus, kus inimene oli kõigist vigadest teadlik, sai sellest hinna alla, tuli kohale ja hakkas kõigi vigade üle uuesti vinguma ja kauplema. Siis viskas küll kopa ette, eriti kui sa olid selleks enne Mustamäelt Lasnamäele auto järgi sõitnud, et siis Laagrisse näitama minna, kuna härra tuli Pärnust ja Tallinnat ei tunne. Jutu järgi oli nende vigadega kindel võtja. Ehk siis nii palju kui on "musti lambaid" müüjate seas on neid ka ostjate seas.
Kes tänasid kasutajat dellu selle postituse eest:
Purjekas
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”